PDA

View Full Version : Алергия



ItalianMafia
07-18-2009, 14:50
Знам, че тъпо напрайх ама откъде да знам, че така ще стане..
През седмицата се мазах с един крем два пъти и сега забелязах по лицето ми са излязли някви бели точици и е адски дразнещо, сърбят а и боли..
Мисля, че е няква алергия..
Някой може ли да ми каже нещо с което да си успокоя кожата?
:(

welwet
07-18-2009, 15:16
отиди на дервматолог или са мажи с крем "здраве"
:D :D

Nakadah
07-18-2009, 15:19
пубертета те гони
честито

ItalianMafia
07-18-2009, 15:21
пубертета те гони
честито

Пубертета го минах..
Не са пъпки, а точки..
И се появиха за два дни..
Прочети пак какво съм писала..

soif
07-18-2009, 17:43
ако искаш пробвай с алергозан

Converse333
07-19-2009, 11:19
ако искаш пробвай с алергозан
+1 :)

blackvelvet
07-19-2009, 11:37
ако искаш пробвай с алергозан

+1 А можеш и с крем "Бочко".Той е за малки деца,но е и противоалергенен ;)

pinki
07-19-2009, 11:54
алергозан за мазане или крем Здраве

EJI4eTy
07-19-2009, 12:00
а може с още нещо да се намажеш , дето си научила от тоя супер форум , и после няя се притесняваш , ако ти се появат още шитни из лицето :)

ItalianMafia
07-19-2009, 17:48
а може с още нещо да се намажеш , дето си научила от тоя супер форум , и после няя се притесняваш , ако ти се появат още шитни из лицето :)

казах крем.. купен.. ! :shock:

aloveyou
07-28-2009, 11:01
алергозан за мазане или крем Здраве

+1 или крем Бочко

3oPuTy
07-28-2009, 11:30
Алергозана му е майката ;)
А следващия път преди да се мажеш с нещо (и то по лицето :shock: ) си направи тест за алергии.Вярно е,че се изчаква 24 часа докато видиш дали кожата се е зачервила,но поне няма да си прецакваш кожата :?

p3rf3c7
07-28-2009, 11:43
Алергозана му е майката ;)
А следващия път преди да се мажеш с нещо (и то по лицето :shock: ) си направи тест за алергии.Вярно е,че се изчаква 24 часа докато видиш дали кожата се е зачервила,но поне няма да си прецакваш кожата :?
Ужасно е :? на братовчедка ми направиха тест за алергичност,боцнаха й ръкта с 1235 игли (незнам какво са точно)и накрая откриха,че има алергия към домашния прах

3oPuTy
07-28-2009, 12:07
Алергозана му е майката ;)
А следващия път преди да се мажеш с нещо (и то по лицето :shock: ) си направи тест за алергии.Вярно е,че се изчаква 24 часа докато видиш дали кожата се е зачервила,но поне няма да си прецакваш кожата :?
Ужасно е :? на братовчедка ми направиха тест за алергичност,боцнаха й ръкта с 1235 игли (незнам какво са точно)и накрая откриха,че има алергия към домашния прах
Говорех за домашен тест за алергия :),т.е. като намаже сгъвката на ръката с крема и изчака 24 часа.Ако след 24 часа мястото е червено,значи е алергична :)
Относно тия тестове при дерматолозите - и на мен ми правиха преди години :) Мен ме бодаха с 12 или 15 различни препарата и на края се оказа,че към нищо не съм алергична :shock: :lol: Е аз бях сигурна,че нямам алергии,но личната ми лекарка твърдо си държеше на мнението,че боледувам често заради алергия :lol:

p3rf3c7
07-28-2009, 12:26
аха ок :D разбрала съм те грешно :(

BlackWings
07-28-2009, 13:28
Това твоето май не е алергия , ами просто чувствителност към някакви съставки съдържащи се в крема с който си се мазала. Всяка кожа различно понася различните мазила. Според мен си остави лицето , не го мажи сега още с някакви лайна , щото колкото е раздразнено кой знае как ще му се отрази.

ameli
07-28-2009, 15:42
Алергозана му е майката ;)
А следващия път преди да се мажеш с нещо (и то по лицето :shock: ) си направи тест за алергии.Вярно е,че се изчаква 24 часа докато видиш дали кожата се е зачервила,но поне няма да си прецакваш кожата :?
Ужасно е :? на братовчедка ми направиха тест за алергичност,боцнаха й ръкта с 1235 игли (незнам какво са точно)и накрая откриха,че има алергия към домашния прах
Говорех за домашен тест за алергия :),т.е. като намаже сгъвката на ръката с крема и изчака 24 часа.Ако след 24 часа мястото е червено,значи е алергична :)
Относно тия тестове при дерматолозите - и на мен ми правиха преди години :) Мен ме бодаха с 12 или 15 различни препарата и на края се оказа,че към нищо не съм алергична :shock: :lol: Е аз бях сигурна,че нямам алергии,но личната ми лекарка твърдо си държеше на мнението,че боледувам често заради алергия :lol:

аз се мазах и чак след 2-3 седмици ми се появи обрива ... тъй че не мога да го предвидя с мазане на скъвката за след 24 часа :?