PDA

View Full Version : ne moga da go zabravq



freebaby
07-18-2009, 15:53
imam edin problem ;( kaktvo vinagi :P ....vaprosat e 4e hodeh s edin 10meseca...obi4ah go ujasno mn...no nakraq skasahme.mn pati kasahme ama tva e dr tema...sega hodq s drug.obi4a me no nz dali az go obi4am makar 4e sam mu go kazvala...pri4inata da ne sam sigurna v 4uvstvata si e 4e vse o6te ne mi izliza ot glavata biv6iq mi.spomnqm si pregratkite mu,celuvkite mu...daje go i sanuvam.nqkolko pati mu pisah sms kak si kvo si no toi ne mi otvra6ta6e...imam edin nomer kadeto toi ne go znae...ot nqkolko dni mu klipvam i toi se pobarkva.zvani mi i zapozva da vika i da kre6ti koi si ti,kakvi sa tiq detski istorii.darjal se e gadno s men no ne mi izliza ot glavata.nai nakraq se prestra6ih i mu zvannah.pitah go kvo stava a toi zapo4na pak da kre6ti koi si ti?ili kazvai ili zatvarqi.kazah mu edna ne6tastna 10mese4na vrazka...nai gadnoto ot celiq razgovor be6e negoviq otgovor...OOOOOOOOOOOOOOOOOOO be6e hem iznenadano,hem iznenadano ooooo...vse edno mi kazva ti pak kakvo iska6 ot men ili ti pak koq be6e....nz kakvo da pravq nz i kak da go zabravq.molq vi HELP

Faces
07-18-2009, 16:54
Предварително се извинявам щот може да прозвуча и грубо.Проблема на теб и другите в подобно състояние на теб е че нямате достатъчно себеуважение.Напрао лягате в краката на тоя който не споделя любовта ви и какво направи с тези истории които си правила освен да се унижиш и да му вдигнеш акцийте ? Не те обича не иска да е с теб забрави го в момента който ти кажат такива неща се отказваш няма смисъл само да досаждаш.Не искаш да се отделиш от него обичала си го нормално е но по този начин оставаш зациклила на едно място и вината е само в теб.Вярно е че е трудно и гадно да оставиш този който си обичала и да повярваш че това е истинския край но е наложително да го забравиш иначе много ниско може да паднеш.Човека иска да продължи без теб а това дали ти ще продължиш да го обичаш тъй като гледам не го ебе особено така че не си струва да даваш на някой нещо което не го иска само си губиш времето така че стягай и остави нещата в миналото където им е мястото.

Sladurchoo
07-18-2009, 17:01
И аз мисля, че не трябва да изпадаш чак дотам, че той едва ли не да се чувства като най-великият .. Явно не те обича .. просто го забрави, защото сега като му звъниш показваш, че той е много важен за теб .. едва ли не всичко .. И така той започва да се държи много тъпо с теб, щото знае, че много те боли ..

elsy
07-18-2009, 18:51
Забрави предишния и недей да го търсиш повече... изглежда той вече не проявява интерес към теб.

П.П. кирилица!!

RaZzer
07-18-2009, 19:10
Забрави предишния и недей да го търсиш повече... изглежда той вече не проявява интерес към теб.

П.П. кирилица!!

За съжаление, и аз така смятам...

Take_That
07-18-2009, 19:51
Забрави предишния и недей да го търсиш повече... изглежда той вече не проявява интерес към теб.

П.П. кирилица!!

+++

bog4eto
07-18-2009, 19:56
Ебати детските истории.Забрави го просто,минало,минало,минал и минало ще си остане/пък и щом не ти отговаря на смс-ите значи си му напълно безинтересна/ :-P

Golemkur
07-18-2009, 19:57
Дълги постове, не четем! :P
Съответно биваш обляна със сперма и орина :)

Faces
07-18-2009, 20:00
Дълги постове, не четем! :P
Съответно биваш обляна със сперма и орина :)
ХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ItalianMafia
07-18-2009, 20:02
Дълги постове, не четем! :P
Съответно биваш обляна със сперма и орина :)
Отивай си в Кофата бе ! :-x :x

По темата: Спри да търсиш предишния, забрави го.. той не те иска!
И пиши на кирилица, че е адски дразнеща латиницата.. особено ако постовете са дълги..

smileforyou12
07-19-2009, 10:44
Кирилицата е задължителна!