PDA

View Full Version : как да изкарам пари



_mimi7y_
07-18-2009, 17:52
съжалявам ако има такава тема но не видях ..
набелязала съм си някои неща,от които имам нужда но поради факта, че моето семейство не е от най - заможните трябва да намеря начин сама да си осигуря нужните пари.. ноо как ще стане това нямам нито години нито някви връзки, за да ме вземат някъде на работа въпреки годините ми
ако някой се сеща за начин да пише
много благодаря предварително

SuNsEt
07-18-2009, 17:56
На колко си де?...И от къде си?

_mimi7y_
07-18-2009, 18:01
14 :(
от Добрич съм

D12Respect
07-18-2009, 18:04
:D На 14 ще работи.Няма смисъл, едва ли някоя фирма ще наеме 14 годишна за работа ...

_mimi7y_
07-18-2009, 18:07
:D На 14 ще работи.Няма смисъл, едва ли някоя фирма ще наеме 14 годишна за работа ...
да само не разбрах кое е смешното че не искам да се възползвам постоянно от и без това малкото пари на родителите ми

sladur4etyYy
07-18-2009, 18:23
можеш да си намериш работа на 14 :) поразпитай тук- там. например може да раздаваш листовки, да разлепяш плакати и такива работи. но ще трябва майка ти да подпише, че е съглсна да работиш.
може също да се занимаваш с Ейвън. за това 100% ще те вземат, само трябва да умееш да убеждаваш приятелките ти да си пазаруват редовно, за да получаваш добри пари :D не се отказвай, търси.

ameli
07-18-2009, 19:17
Аз правя маникюри :)

welwet
07-18-2009, 20:13
Стани фаянсаджийка или бояджиика :-P

Golemkur
07-18-2009, 20:15
чикий, свирки, букаке, аналес секс знам ли?

myHeartIsOnlyForYou
07-18-2009, 20:21
И аз съм в подобно положение :) ... това,което казаха за листовките е добра идея,само че мен не ми се нрави,защото ме е срам...но една колежка на мама и казала че през три месеца има някаква кампания на застрахователна агенция..работата е да се пускат в пощите на хората някакви писма или листовки.140 лева на месец- не мисля че е зле.Но ще го има чак септември..провери в jobs.bg.Там има предложения за временна работа и ако има нещо,което те устройва(например за моя град имаше анкетьори)може да се запише майка ти,а ти да го правиш.По принцип има и един сайт,в който като даваш мнения за забележителности и хотели печелиш пари...но може да се регистрираш само с покано.Ако те интересува ми пиши на лично и ще ти я пратя :)

SuNsEt
07-19-2009, 13:13
Продавай сладолед.Много е забавно. :-D Говоря сериозно,питай някой от сладоледаджийте дали има нужда от помощ...Иначе за ейвън плащат малко и постоянно трябва да се разкарваш насам натам.

Neobux
03-08-2013, 07:31
здравейте , ще ви кажа един лесен начин за вадене на пари но и бавен , това е необъгс на кратко ще ви обясня това сайт от вида PTC което ще рече pay to click (плащане на клик) вие кликате реклами по 20 на ден и те ви дават по 0,001 цент ... знам малко е първия път аз не вярвах че сайта е сигурен после ми се струваше че неси струва за толкова малко но всъщност съм грешал много, необъгс работи от 2008 година има над 20,000 българи в форума което ме учуди много, българина с най-много пари е DimitarK това е акаунт името му
Earned: $4173.73
Balance: $39.41
Referrals: 3751
NeoPoints: 21626
това е инфото което се вижда в форума на сайта до сега е искарал 4 бона пфф доста той е ultimate i golden member което е дълга и широка за обесняване но той работи с сайта повече от 2 години на месец може би вади околко 500 долара което не е малко за 1 час пред компа на ден за подържане на реферали и кликане на рекламите за деня , ако се чудите реферали са хора като мен като димитарК и още други който са регистрирани в сайта ставаме си реферали взаимно на кратко да го обесня наемаш рефералите и от техните кликове (тези 20 те на ден) ти взимаш пари също но това не значи че той получава по малко... димитарк има 3751 реферала което си е множко и както той е golden i ultimate member получава двойно също така има и директни реферали което е най сладкото от цялата история защото те са безплатни и завинаги не ги наемаш за определена сума или неопоинтс и за определено време това са хора който ти си намерил с примерно : аз и мой приятел (Иван да го кръстим) и му викам Иване има един сайт ала бала и се зарибява и решава да почне вместо да намери линка гоогле аз му праштам линк чрез който ще се регистрира и ще стане мой директен реферал което ще рече че за всички негови кликове аз пак ще взимам колкото той взима и несе тревожете по този начин той НЕ взима по малко просто ми става директен реферал защото аз съм го извикал (ако мога така да се изразя) в сайта и по тази начин увеличавам капацитета на сайта. има много начини да си намериш директни реферали форуми (както аз опитвам надявам се да се получи и един човек е файда хехе) социални мрежи плащате на някой сайт да ви рекламира линка също така от ваши приятели или трафик сайтове там е малко сложно все още разучавам регистрираш се в трафик сайт и по този начин хората гледат твоя линк тоест сайт и ти техния но там е въпроса че малко ще останат и ще се регистрират (и по този начин ще ви станат директни реферали :) аз също съм нов в необъгс едва от 2 месеца и 10 дена но вече имам напредък започвам да раста и аз хех 11 реферала наети правя около 1 долар на 5-6 дена което наистина не е много но ще видим след 1 година надявам се по 20-25 долара на ден :) и така приятели надявам се да съм ви помогнал и както вече сте разбрали може би, в момента аз също си диря моите директни реферали и сега ще ви линкна линка да се регнете ако искате все пак избора е ваш но нищо не губите само печелите ако имате търпение и постоянство и малко мозък зада можете да си подържате рефералите и да търсите директни и така ако имате някакви въпроси по основни можете да питате но в сайта е обяснено добре и мисля че ще се справите изисква се минимални знания по английски. ще пратя 2 линка единия пише че е за форум затова ще го пратя а другия си е стандартния такаче ако от единия не стане от другия ще стане. http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif (http://www.neobux.com/?r=Canino95)
http://www.neobux.com/?r=Canino95

SurfSky
03-08-2013, 11:08
Това с Необукс го забрави ;)

marin4itu
03-08-2013, 11:18
Темата е от преди 4 години.. :D авторката дори вече има години, за да работи :D

emy22
02-04-2016, 15:35
Zdravei moje li da mi pratish pokana za saita

amoriter
02-04-2016, 17:15
Стъпка 1: излез от фейсбук :D :D

baby_baby
02-09-2016, 14:02
Можеш да раздаваш флаери но не се взима много пари но мисля че тази работа е по-скоро за лятото

но мисля че още си малка за работа

BadAss
02-10-2016, 19:21
кой и защо подяволите ги ъпва тия архиви мамка му :D