PDA

View Full Version : Идеи за етюд



Make_Love
07-18-2009, 20:27
Здравейте...имам една много голяма молба,ходя на актьорско майстроство..и имам задача да измисля някакъв етюд с партньор...,само че не ми идва нищо на акъла..,нито на мен нито на човека с когото трябва да го направя..,просто не знам какво точно да измисля..много бих се надавала да ми помогнете..,някаква идея да ми дадето от която да мога да се възполсзвам и да я отработя


Благодаря..
П.С
Като за пример бих ви дала следтото: по време на изпит,един от учениците не знае нищо по зададената тема и се опитва да препише от "другарчето" до себе си по всевъзможни начини,другарчето му пък от своя страна вижда,че някой иска да препише есето му и да изкара оценка благодарение на нейният труд...и тя се опитва по всевъзможни начини да се опита да скрие листта с работата си така че да не може да се препише....и става една мн интересна случка

Моля помогнете : ) Благодаря

EarthShaker
07-18-2009, 21:50
двама китаристи се карат, кой да свири солото :D

Sham
07-18-2009, 22:59
имам хрумване, недоразвита идея:
момче и момиче(нали така?)
момичето е глухо, момчето - нямо

EarthShaker
07-19-2009, 12:05
няма ли да е по-готино

момичето сляпо, момчето нямо

тя го обича и му го казва, той я обича а няма как да й каже... и всичко отива...

Genetix
07-19-2009, 14:04
Защо да отива... Има и други начини да докачиш любовта си. Идеята бива въпреки, че е малко ддз.. :D

Make_Love
07-20-2009, 18:13
дам...,става идеите са добри,но в случая трябва да няма никакъв говор или поне много малко ... и трябва да е хумористично... :D и не е задължително да са момче и момиче... :D 2 момичета също става

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-21-2009, 01:23
а 2 момчета ?

MartyParty
07-23-2009, 11:44
Ами,опитай се да им създадеш характери и оттам може да ти дойде нещо наум.Другото е някакъв недъг-тикове,слепота,глухота, и така нататък.

Ilikeliljon
07-23-2009, 15:34
Не може ли професор и студент и студента се опитва да преписва, а професора се опитва да го хване :D :D :D Или пък студент се опитва да подкупва професор за изпит :) :) Горски и незаконен дървар, старшина и редник и всякакви такива 8-) 8-) 8-)

mihAela_new
01-08-2012, 11:28
ami i az hodq na aktiorsko maystorstvo i u4itelq ni dani samo iska etiudi :[

monika551
11-11-2012, 22:14
ооо има толкова много неща които може да на правите щом нямате определана тема,може да направите всичко : ))) може темата да ви е риболов едната се мачи да издарпа рибата другата и помага има деиствие посе нещо друго запознавате.Във фитнест те ако сте момче и момиче единя се парави на мн добар да впечати другия.На кино единя много се е въодушевил ии постоянно притеснява другия.Ммммм ох абе има много неща.Може да сте в асансиор едната да има куастрофобия другата да я успокоява защото асансиора е заседнал.Чакате на спирамкакво може да се случи?Или в грацикия транспорт?Или в библиотека?Може единя да е вкъщи другия да доиде като пощалион,да има някакв конфликт пощалиона да е обаркал адреса но пак да е харесал тоя които му е отворил ии пъкк да се окаже крадец,а иска да влезе ама пук другия да се дарпа да каже чакай малко кой си ти. . .и така на татак. . .В магазин,единя се опитва да краде другия е охраната и го вижда пък крадеца се преструва че гопознава ииии ох отпеснах се надявам да сам ти помогнала и сажаявам за грешките : )

marinova001
02-21-2013, 09:12
Здравейте някой може ли да ми помогне спешно се нуждая от тема за самостоятелен етюд. Темата трябва да бъде по детска приказка. Единственото което ме затруднява е че трябва да е самостоятелен ако може и с това нещо да ми помогнете. Благодаря ви много предварително.