PDA

View Full Version : Проблем с косата



sunnkata1
07-18-2009, 21:50
Такаммм...Може да ви се стори малко глупаво но може ли косата да се изправи завинаги???Или поне да премахнем обема??Защото мойта е много обемна а пък не искам да е такава и се харесвам много повече с права....

hackberry
07-18-2009, 22:00
трайно изправяне;няма 'вечен метод'
и като мине модата на двата изправени косъма,да не съжаляяваш,че си си изтощила косата..

mysticinside
07-18-2009, 22:09
Ами аз за такава опция не съм чувала,но една моя позната искаше същото отииде и си купи преса за 80 лева...с терморегулатор покритие което не изгаря косата и тн...с две думи косата и е права като клечка...а и да го искаш завинаги ...недей може да си проомениш мнението :)

Goddess
07-18-2009, 22:25
Иди да тия изтънят, за да не е толкова обемна. Иначе трайно изправяне...

lazzza
07-18-2009, 22:36
Иди да тия изтънят, за да не е толкова обемна. Иначе трайно изправяне...
aмии не ако я изтънят ще щръкне . 8-) за това взимаш една преса и всеки ден ше се изправяшш .. красотата изисква жертви :D

mysticinside
07-18-2009, 22:41
Иди да тия изтънят, за да не е толкова обемна. Иначе трайно изправяне...
aмии не ако я изтънят ще щръкне . 8-) за това взимаш една преса и всеки ден ше се изправяшш .. красотата изисква жертви :D

много зависи дали ще щръкне ...моята е изтънена и при изправяне не щръква...щръква когато и я изтънят много ..но както и ти казваш и по нагоре ...изтъняваш и изправяш всеки ден...това е :? :)

lazzza
07-18-2009, 22:58
ем не шот' мойта щтръкнаа ии . дам 8-)

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 23:33
И мойта е чуплива. Ползвам шампоан Глисс Млисс (някфи бози) помага може би незнам, пък и като си поддържаш косата постоянно (фризиор) ии се изправя. Аз първо със сешоар и ако искам после с преса. Пак се начупва, просто такъв ми е корена. Но се изправя :)

GaBiIi__
07-19-2009, 14:23
Иди да тия изтънят, за да не е толкова обемна. Иначе трайно изправяне...