PDA

View Full Version : Незнам какво се случва



beb4yy
07-18-2009, 21:59
Умирам отвътре като знам че човека, който ме обичаше даваше всичко за мен го няма тая болка не си отива преследва ме с който и да съм на всеки му се случва нещо хубаво около мен така ми се иска и аз да се усмихна, но само като видях снимката на скайпа му така ме заболя и всичките емотикони и накрая пише на море! Ще умра :( 7 месеца никъф помен не сме се виждали що немога просто да го забравя знам че няма сми и че вече е с друга и въпреки тва тъпата надежда я има искаше ми се просто да не ми пука като на дугите и да не го зимам на сериозно и толкова навътре писах му хиляди пъти с мисълта да си върна любовта, отношението ма край с него вече дори неможе да се говори започва да избухва и да пита "Кво искаш от мене". В момента знам че се държа тъпо и детск,о но казват че колкото пъти споделиш болката си толкова по малка става тя ТРУДНО МИ е кога ще срещна някой ... който да оправи нещатата вътре в мен болката всичко :( .

sladur4etyYy
07-18-2009, 22:04
не се отчайвай, след дъжда идва дъгата, нали знаеш :P и не му пиши повече, защо да се унижаваш излишно? като не те иска, и ти няма да го искаш и толкова :D стой по- малко у вас, излизай, забавлявай се. така 100% ще го позабравиш, а и може междувременно да срещнеш някой нов!

beb4yy
07-18-2009, 22:06
няма смисъл да му пиша нали :(

sladur4etyYy
07-18-2009, 22:08
няма смисъл да му пиша нали :(

не!!! така само го караш да си мисли, че ти е постоянно в главата и че едва ли не не можеш без него. дори и да е така, не е нужно той да го разбира. след като се държи така гадно, нека си мисли, че и на теб не ти пука. продължавай си живота, мацка :P а и ако преди е държал толкова на теб, колкото ти на него, щеше поне малко да те уважава, а не да отговаря с ''кво искаш''.

beb4yy
07-18-2009, 22:11
ако може още хора да пишат поне малко да ме успокоят че не спирам да плача

sladur4etyYy
07-18-2009, 22:15
ама защо плачеш?! приеми, че вече се е свъшило всичко с него. радвай се на това, което сте имали. но сега, след като се държи така, не виждам защо да страдаш и да се измъчваш. повярвай, колкото и да му се молиш и т.н., даже и да се съберете пак, нищо няма да е така хубаво, както е било преди. приеми, че сте имали хубави моменти, но всичко е изчерпано и повече няма какво да правиш с този човек. успокой се, направо си легни и утре излез с приятели, разходи се, иди на плаж/ басейн, по магазините, на диско, просто се разсейвай максимално. колкото повече седиш у вас, толкова повече ще се измъчваш.

beb4yy
07-18-2009, 22:20
знаеш ли само като видях скайпа му и обичам те бебе ми причерня стана ми много гадно :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# трудно е наистина

Faces
07-18-2009, 22:20
Виж ся успокой се и поеми дъх знам повярвай ми знам че момента в който си сега изглежда като края на света и че колкото и гадно да звучи всяко хубаво нещо което се случва на хората около теб особено ако е свързано с любовта ти носи болка.Момчето ти вече не е твое колко и да боли признай пред себе си че с вас е свършено не пред някой друг а пред себе си защото сама ти не искаш да го повярваш.Имаш надежда както сама каза но точно в тоя случай надеждата е коофти работа щот е напразна не му пиши даже го блокирай трябва да го изхвърлиш от живота си да знаеш кво става около него само би те наранило.Всичко свързано с него го махни няма смисъл да стоиш в миналото.Наистина не трябва да се отказваш времето ще те излекува знам че е клише и аз така си мислех като ми го казваха но мамка му оказаха се прави времето помогна.Всичко ще се нареди само го поискай истински кажи си стига и че е време да проявиш характер и почни да подреждаш живота си от теб зависи да дойде края на този ад просто прекрати контакт и всичко с него ще ти помогне повярвай ми.

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 22:22
Този човек си играе с чуствата си. Не оценява любовта ти. Забрави го и знам, че ще го постигнеш. Допуснала си този човек твърде близо до себе си и си позволила да те наранява и да те тъпче. Да се държи така гадно. След лошото винаги идва хубавото. Ще дойде неочаквано. Недей да плачеш мила, не си заслужава. Явно той е приключил вече. Всеки е имал такъв период, но не е дошъл края на света. :-) [/i]

beb4yy
07-18-2009, 22:27
Виж ся успокой се и поеми дъх знам повярвай ми знам че момента в който си сега изглежда като края на света и че колкото и гадно да звучи всяко хубаво нещо което се случва на хората около теб особено ако е свързано с любовта ти носи болка.Момчето ти вече не е твое колко и да боли признай пред себе си че с вас е свършено не пред някой друг а пред себе си защото сама ти не искаш да го повярваш.Имаш надежда както сама каза но точно в тоя случай надеждата е коофти работа щот е напразна не му пиши даже го блокирай трябва да го изхвърлиш от живота си да знаеш кво става около него само би те наранило.Всичко свързано с него го махни няма смисъл да стоиш в миналото.Наистина не трябва да се отказваш времето ще те излекува знам че е клише и аз така си мислех като ми го казваха но мамка му оказаха се прави времето помогна.Всичко ще се нареди само го поискай истински кажи си стига и че е време да проявиш характер и почни да подреждаш живота си от теб зависи да дойде края на този ад просто прекрати контакт и всичко с него ще ти помогне повярвай ми.толкова си мил/мила просто нямам думи знаеш блоквам го много пъти но го отблоквам любопитно ми е и като прочета нещо такова става ми гадно блоквам го и така до следващия път как да спра да го права тва пффф постоянно блоквам и отблоквам доникъде не стигам

sladur4etyYy
07-18-2009, 22:27
знаеш ли само като видях скайпа му и обичам те бебе ми причерня стана ми много гадно :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# трудно е наистина

разбира се, че е гадно. и ще ти е гадно още известно време. просто трябва да го приемеш, не може изведнъж да се почувстваш отново добре. но само от теб зависи колко време ще се измъчваш. ти избираш дали ще седиш и ще плачеш за пикльото, докато той си прави кефа с новото момиче, или ще излезеш, ще се забавляваш и ще докажеш на него, и най- вече на себе си, че една раздяла с очевидно неподходящия не може да те смачка.

beb4yy
07-18-2009, 22:27
Този човек си играе с чуствата си. Не оценява любовта ти. Забрави го и знам, че ще го постигнеш. Допуснала си този човек твърде близо до себе си и си позволила да те наранява и да те тъпче. Да се държи така гадно. След лошото винаги идва хубавото. Ще дойде неочаквано. Недей да плачеш мила, не си заслужава. Явно той е приключил вече. Всеки е имал такъв период, но не е дошъл края на света. :-) [/i]мацко благодаря ти

beb4yy
07-18-2009, 22:30
Искрено се извинявам на всички че ги занимавам с поредната сапунка просто като се почувствам наистина зле ми се иска да го споделя тук

nIkEnCeTy_bE
07-18-2009, 22:41
понякога мнението на другите (тези които не познаваме) и подкрепата и разбирането им ни помагат най много

Faces
07-18-2009, 22:42
Момче съм 8) Иначе тва за отблокването виж ся ако трябва блокни го и 1 седмица въобще не влизай в скайп повярвай до тогава ще ти е минал мерака да го отблокираш.Просто така като му пишеш и го отблокираш му показваш че си спряла да живееш и той толкос му трябва да се помисли за Господ и да се надува блокирай го и му посмачкай самочувствието и на него нека му стане малко гадно не само ти да страдаш.Просто знай че заслужаваш повече не си струва да даваш любовта си на човек който само те кара да плачеш,не се интересува от това и само ти се надува.Той вече не е твоето момче друг е с друга е доколкото разбрах в момента в който той е целунал друга е станал друг човек за теб.Боли разбирам те но приеми че него вече го няма търсиш нещо което си е заминало.

beb4yy
07-18-2009, 22:47
съвета ти е да не влизам в скайп една седмица ок сега ако замина на моер наистина ще се случи ако ли не ще си го наложа

TheGirlNextDoor
07-18-2009, 22:47
както казаха и другите..времето лекува (от личен опит го знам)
знам и много добре какво е да си обсебен от някого,,постоянно да гледаш скаипа..снимката му..спомняш си миналото..

но горе главата..нали знаеш..всяко зло за добро..може би не ви е било писано да сте заедно

опитай се да го изхвърлиш от живота си..или по скоро от мислите си

все пак с него и без него..живота продължава : )

Faces
07-18-2009, 22:51
съвета ти е да не влизам в скайп една седмица ок сега ако замина на моер наистина ще се случи ако ли не ще си го наложа
Точно така прояви воля щот и за напред за много много неща ще ти е нужна докажи на себе си и на другите че си силно момиче и едно момче не може да те повали :) ако имаш някви въпроси нещо ми пиши на ЛС :)

valdesbg
07-18-2009, 22:55
Умирам отвътре като знам че човека, който ме обичаше даваше всичко за мен го няма тая болка не си отива преследва ме с който и да съм


7 месеца никъф помен не сме се виждали що немога просто да го забравя знам че няма сми и че вече е с друга и въпреки тва тъпата надежда я има искаше ми се просто да не ми пука като на дугите и да не го зимам на сериозно и толкова навътре


писах му хиляди пъти с мисълта да си върна любовта, отношението

Ъм, само аз ли виждам противоречието?


ма край с него вече дори неможе да се говори започва да избухва и да пита "Кво искаш от мене".

Ми, човека не те иска в живота си. Въпроса е ти защо се буташ, там откъдето те ритат и имаш наглостта да се оплакваш че те боли?


кога ще срещна някой ... който да оправи нещатата вътре в мен болката всичко :( .

Когато спреш да живееш в миналото. Никой не обича призраци.

beb4yy
07-18-2009, 22:58
хм с тези груби изказвания целиш да ме насърчиш ?

sladur4etyYy
07-18-2009, 23:00
хм с тези груби изказвания целиш да ме насърчиш ?

тва си е самата истина. явно все още не можеш или не искаш да я приемеш.

danchy
07-18-2009, 23:01
уфф ... гадно :( но пък ще използвам клише " Това което не ни убива ни прави по-силни" ... в крайна сметка за това е живота със всичките му боклущини ... за да се учим и мм.. да се справяме все някак ... висчки сме силни.. просто го повярвай.Аз самия в момента знам какво ти е след като го преживях на скоро.. аз успях и ти ще успееш .. имаш приятели и колкото и странно имаш всички които са тук :) слънцето те първа изгрява за теб ... усмихни му се и ти!

Hilary_
07-18-2009, 23:02
Не живей в миналото и продължи напред ... :? :?

beb4yy
07-18-2009, 23:03
уфф ... гадно :( но пък ще използвам клише " Това което не ни убива ни прави по-силни" ... в крайна сметка за това е живота със всичките му боклущини ... за да се учим и мм.. да се справяме все някак ... висчки сме силни.. просто го повярвай.Аз самия в момента знам какво ти е след като го преживях на скоро.. аз успях и ти ще успееш .. имаш приятели и колкото и странно имаш всички които са тук :) слънцето те първа изгрява за теб ... усмихни му се и ти! ще опитам

TheGirlNextDoor
07-18-2009, 23:07
хм с тези груби изказвания целиш да ме насърчиш ?

добре де ти какво искаш?..много правилно ти го казва човека : ))

наистина..ела в реалността.Стига с това минало..до никъде няма да стигнеш..само си го правиш на теб по-гадно.Просто приеми,че всичко е свършило и продължавай напред

valdesbg
07-18-2009, 23:16
бебчууу или както ти е ника. Целя да те вкарам в реалността, а явно е че по нежния начин не става. И не, колкото и да не си го казваш - искаш да си в реалността. Защо все още не си е тема, която..хм е за по личен разговор :)

Защо пиша вече в две твои теми? Хайде замисли се :)

beb4yy
07-18-2009, 23:43
еми милото държание е по добре

sladur4etyYy
07-18-2009, 23:52
еми милото държание е по добре

хм.. струва ми се, че всички те обграждат с прекалено мило държание, а това в тоя момент може би ти пречи. трябва ти някой да те изблъска, насила ако трябва, от състоянието, в което си. така се случи и с 1 моя приятелка- само се самосъжаляваше и докато всички я галеха с перо, аз й отворих очите по не особено мил начин, но все пак помогна. явно имаш нужда от същото.

TheGirlNextDoor
07-18-2009, 23:57
ти сега искаш всички да ти съчувстват и да ти казват колко е тъжно всичко и такива глупости ли..?Това е живота не винаги всичко става така както на нас ни харесва.И дори това е най-малкото нещо,което може да ти се случи..не бива така лесно да се пречупваш.И гадно да звучи предстоят ти мн разочарования (както и хубави моменти,естествено) ..така чеее..горе главата

valdesbg
07-19-2009, 00:18
еми милото държание е по добре
Досега всички се държат мило с теб. И какво се промени? Продължаваш да се самосъжаляваш и да мислиш по този жалък начин за нещо естествено и нормално. Колко по мило ще те накара да се замислиш?

Николко. Явно е че ти трябва нещо рязко и силно. Като постовете ми. Само че с постове мога да направя товлкова. На живо - досега вече щеше да си друг човек.

За още въпроси - ЛС или скайп.

Сладурчето - да не си отдавна изчезналата ми сестра? :D

sladur4etyYy
07-19-2009, 04:16
^ кой знае, кой знае... 8-)

beb4yy
07-19-2009, 08:08
Благодаря на всички :wink: