PDA

View Full Version : 7 soy



elysunny
07-18-2009, 22:43
здравейте. Аз влезнах в 7 соу в прМ с немски. Има ли някои който да се е записал там ? И какво смятате за самото училище ? :?
Чувала съм, че имало наркомани много ма то и в 1 АНГ има и нз.
Та ако може някои да ми каже нещо повече за самото у-ще :)

chocolateMaggie
07-19-2009, 07:38
ам аз също бях приета там на първо класиране .. ии слава Богу се преместих на второ във 2АЕГ .. аа 7-мо можеш да го прецениш само по това, че е на 43 място по бал в София след второ класиране ...

elysunny
07-19-2009, 08:45
Да, но по статистиките на матурите от миналата година е на 10 място в цялата страна и не знам вече :( :?

adizitk1
07-19-2009, 09:34
До колкото зн даскалото е добро, обаче е мн наркоманско (не, че има особено значение, де...). За всеки случай си попаднал/а на хубаво място. :)

elysunny
07-19-2009, 10:00
До колкото зн даскалото е добро, обаче е мн наркоманско (не, че има особено значение, де...). За всеки случай си попаднал/а на хубаво място. :)


Ами мерси. Но в крайна сметка в кое училище няма наркомани ?
Пък и то зависи от мен дали аз ще стана наркоманка или не ... :)

elysunny
07-19-2009, 22:16
:(

lyfche
07-19-2009, 22:40
Ох,абе хора,навсякъде има наркомани и не е въпроса какво е училището,ами КАКВИ ХОРА ЩЕ ВЛЕЗНАТ ТАМ.Много ясно,че няма да станат наркомани веднага щом влезнат,те просто ще са си такива.Аз съм в същата паралелка и аз много разпитвах за това училище,всички казваха,че било пропаднало не знам си какво още.Та накрая взех и отидох,разходих се ... :D ... е не е прелестно,но все пак .

elysunny
07-20-2009, 06:44
Ох,абе хора,навсякъде има наркомани и не е въпроса какво е училището,ами КАКВИ ХОРА ЩЕ ВЛЕЗНАТ ТАМ.Много ясно,че няма да станат наркомани веднага щом влезнат,те просто ще са си такива.Аз съм в същата паралелка и аз много разпитвах за това училище,всички казваха,че било пропаднало не знам си какво още.Та накрая взех и отидох,разходих се ... :D ... е не е прелестно,но все пак .

Да и аз съм на същото мнение :)

smiLexaga1n
07-20-2009, 08:58
Здравей. :D Значи 3 мой вече бивши съученички също ги приеха там.. И мисля, че ти дори ще си с една от тях 8-) . Трите влязоха, но все с различни паралелки :lol: . Та според тях "училището е супер" . Брата на едно от момичетата учи там и доколкото знам е доволен, сега ще е 11 клас. 8-) Аз първоначално мислех да го напиша, но тогава тате ми каза какъв е смисъла от едно соу (в случая училището, в което учих преди това ) да вляза в друго соу (тоест 7-мо) . И в край на сметка не го писах, но може би не е чак толкова лошо въпреки слуховете, които се носят за него. По това съдим, заради кандидатите, които не са малко. Както каза във всяко училище ще има наркомани, както и пияници, пушачи и тем подобни, но всичко зависи от теб, дали ти ще станеш такава. (ти си го каза) . Айде и късмет на 15 септември. :-P

crazy_kriska
07-20-2009, 13:43
здравейте. Аз влезнах в 7 соу в прМ с немски. Има ли някои който да се е записал там ? И какво смятате за самото училище ? :?
Чувала съм, че имало наркомани много ма то и в 1 АНГ има и нз.
Та ако може някои да ми каже нещо повече за самото у-ще :)

ами и аз съм в 7 СОУ в същата паралелка : ))

elysunny
07-20-2009, 16:40
здравейте. Аз влезнах в 7 соу в прМ с немски. Има ли някои който да се е записал там ? И какво смятате за самото училище ? :?
Чувала съм, че имало наркомани много ма то и в 1 АНГ има и нз.
Та ако може някои да ми каже нещо повече за самото у-ще :)

ами и аз съм в 7 СОУ в същата паралелка : ))


супер :grin: :grin: :grin: :grin:

storex
07-20-2009, 18:00
Сигурен съм, че някой е гласувал с "НЕ" без да има представа за училището, така че аз направих съшото с "ДА" :) УСпех!

elysunny
07-20-2009, 18:42
Сигурен съм, че някой е гласувал с "НЕ" без да има представа за училището, така че аз направих съшото с "ДА" :) УСпех!

ами мерсии :)

VeRoNa
07-21-2009, 08:49
И аз ще съм в 7-мо ПрМ, обаче с английски...и аз се разходих с lyfche наистина не беше кой знае какво, ама ме кефи даскалото... :)

guinessgirl
07-22-2009, 00:09
училището си е много яко!

и аз ше уча там,90%,ама няма да съм 8 клас,съжалявам.
ше бъда с френски иначе.

blondi1801
07-22-2009, 08:08
а има ли някой с френски???? :( аз мисля, че училището е добро всички мои познати го хвалят пък ще го видим. :D :D :D

JorkiO
07-22-2009, 08:49
Аз съм в 7 с френски език и мисля ,че е много готино даскалото.

smiLexaga1n - абе ади ти пък защото си в по различно даскало (31сучем ) там е същото .

blondi1801
07-22-2009, 10:39
:booooomb: няма ли още някой с френски. Аз много се замислям дали да си остана в 7 или да се местя след 8 клас. Мечтите ми бяха други.Айде някой да даде саветче ПЛС!

smiLexaga1n
07-22-2009, 16:53
Аз съм в 7 с френски език и мисля ,че е много готино даскалото.

smiLexaga1n - абе ади ти пък защото си в по различно даскало (31сучем ) там е същото .

- малко спам :D

Ми моето е специално за изучаване на чужди езици и е под егидата на Кеймбридж, и тоест е по-различно. Сега на 15 ще видим дали е същото като старото. 8-) Да се надяваме, че не. :-D Не знам защо, но аз разбрах, че ти след 8-ми ще кандидатстваш. :D

blondi1801
07-22-2009, 18:53
ами на мен главно идеята ми беше да уча в 1 испанска.Обаче номерът не се получи :( и все още се чуда дали да карам курс по испански и в края на 8 клас има някакъв изпит в 1 испанска/писмен и устен на испански/ и ако го изкарам влизам, но не съм сигурна в решенията си. С 2 думи незнам какво искам. Ако у-щето не ми хареса, но всички го хвалят и все пак съм много раздвоена.

HeLLReApEr
07-28-2009, 22:11
qko i az sam tam sam priet s prm ama s angliski za u4ili6teto znam dosta ima narkomani da no kade nqma ? mqstoto e hubavo no ima dosta gadni pravila taka sam 4uval ne davat na mom4etata s dalgi kosi naprimer , ako stava duma rezultati te sa dosta dobri ot tam ob6t uspeh 5,20 mai ot 7-12 klas na maturite nai niskata ucenka po bel e bila 4,80 i to samo edna drugite sa nad 5 bili nadqvam se da e dobro u4ili6teto qkoto na prm 4e 6te u4im po 21 4asa ezika s koito sme :grin: i nqma da u4im ni6to drugo e 6te imame bel po 1 4as na sedmicia i 1 4as literatura ne pove4e taka nqma da u4im drugo i kef

HeLLReApEr
07-28-2009, 22:19
q nqkoi dali moje da mi pomogne seki pat kato vlqza v teenproblem mi otvarq da si opravqm profila vlizam v nqkava tema i pak taka vsa6nost na sqka nova stanica mi otvarq da si opravqm profila :shock: *mnogo e priqtno* ako imate predstava ot kade da go opravq :grin:

sp33der
07-29-2009, 07:08
По-скоро НЕ