PDA

View Full Version : Помощ...!



isity95
07-19-2009, 07:52
Така трябвате ми много ама много спешно! От 2 години имам дълги нокти и те никога не са се чупили само ги изрязвам от преде като станат повече от 1 сантиметър. Но вчера вечерта се обърнаха и счупиха 4 и аз изрязах останалите , но ревах като луда докато ги рязах ,а и след това. Сега същественото проблема мие там че те растът супер бавно с по 0,5 см за 2 месеца,а аз не мога да чакам 4-5 месеца да си върнат старат дължина , защото вмомента имам чуството че не нямам нокти , а пръсти просто чуството е изключително гадно, та искм да ми кажете начин ноктите ми да станат възможно най- бързо пак към 1 сантиметър , няма да казвам срок щот мене ако питате искам утре да са същите, но мисля че е непостижимо(ако имам как кажете готова съм цял ден да стоя с ръце в кофата за боклук ако пораснат). Така де моляви кажете заздравители,масла , бабешки рецепти , кремове абе всичко кот се сетите , ама като кажете кажете и колко струва и как се изпозва , колко често нз всичко и за колко време колко дълги ще станат горе доло . Тенкс предварително !

lipstik
07-19-2009, 08:17
Ами аз не съм чувала за нещо,което да помага за разтежа на ноктите.Сега ти е гадно,но ще свикнеш.Хубаво е малко разнообразие.Не го мисли толкова.

mysticinside
07-19-2009, 08:18
Така виж сега мила имах нокти на които ми завиждаха защото бяха дълги и уформени ако искаш мога да ти пратя снимка :) е начупиха се....сега какво да направя не е свършил света ...в момента използавам лак които ускорява растенето им с 90 % .... Flor Mar - nail care - max growth
това пише на шишенцето така чв отиди в някой козметичен магазин и питай за него...ЕФЕКТ ИМА! :)

isity95
07-19-2009, 08:19
Колко време го ползваш, а колко са ти пораснали ноктите горе долу?

djuki
07-19-2009, 08:22
ами като си свикнала да са дълги като ги отрежеш после е много кофти , но спокойно ще всикнеш 1-2 дни ще ти е странно после няма да намериш нищо необичайно. Успокойсе по добре не ги стимулирай да растът защото ако не е нормално най- вероятно после ще ти се чупат повече . Остави ги да си порастнат сами ще станат същите някой ден!

mysticinside
07-19-2009, 08:29
Колко време го ползваш, а колко са ти пораснали ноктите горе долу?

Ползвам го от скоро ..порастнали са със 7 мм. ..ползвам го абе от 1 месец да речем :) :)

isity95
07-19-2009, 08:46
Хммм.. нави ме . Ама имам още 1 въпрос много четох за тфа масло на Икаров и да питам
1. Помага ли ?
2.Може ли да го ползвам примерно с тоя заздравител смисал дали ефекта ще е по голям и дали може да се маже върхо заздравителя
3. Има няколко вида - кое е най хубав? :-)