PDA

View Full Version : Моля за малко помощ ..



wrety
07-19-2009, 08:12
Зачи.. влюбен съм в едно момиче, тя знае, но по разговорите ни оставам с впечатление че я е страх да тръгне с някой за да не я нарани и зареже... Оня ден като си говорехме, каза че иска първо да и се докаже че момчето я обича истински и да и се докаже че не е от ония момчета, които тръгват с момиче за 5-6 дена, после го зарязват и тръгват с друга, с една дума да трупат бройки.. Та, мисълта ми е как мога да и ги докажа тия 2 неща, за да се получи нещо между нас? Благодаря Ви предварително..

djuki
07-19-2009, 08:26
ами започни да излизаш с нея като с приятел , нищо повече . Ходете на разходки , кафета , кино. Говорете си , дай и да те опознае и да си направи извод какъв човек си . Като разбере , че си от сериозните момчета работата ще стане

wrety
07-19-2009, 08:36
Ами, ние сме в една компания, всяка вечер, понякога и през деня сме заедно.. а когато не се събираме компанията през деня, аз я викам да ходим тук таме само 2-мата и така.. смисал излизаме си и само 2-мата, ама какво да правя и как да ги докажа тия неща не ми идва на ум ..

valdesbg
07-19-2009, 09:05
Самата идея че и играеш по свирката и се връзваш на пързалките показва че нещо на теб ти куца. Девойката проверява кой ще клъвне, така като гледам ти си от шараните, не от риболовците.

mArMaLaDkA
07-19-2009, 09:09
Какво толкова ще й доказваш? Да няма да се жените? Ако те харесва наистина, ще иска да бъде с теб без да мисли как ще сте след 5 месеца или 5 години.

Priceless
07-19-2009, 09:23
А ти сигурен ли си, че не си от тея момчета? 8-)

wrety
07-19-2009, 09:43
Ами .. да .. не съм .. туй да тръгнеш с някое момиче да и казваш че я обичаш и след няколко дена да я оставиш и да тргнеш с друга ми изглежда тъпо, къф е смисала да се трупат само на борйка ... може би за да си по-велик пред приятелите си .. Тъпо.. Намеренията ми към нея са доста по-серизони, от няколко дневно ходене, нито искам да я нараня, нито ще го направя, а за доказването .. това ми каза тя когати си говорехме :)

Hilary_
07-19-2009, 10:18
Чрез действията си и го докажи .. което значи .. дръж се с нея така, че тя е единствена .. прекарвай повечето си време с нея, бъди до нея винаги ... ама гледай да не я задушиш прекалено.. :D :D

Priceless
07-19-2009, 10:20
Какво толкова ще й доказваш? Да няма да се жените? Ако те харесва наистина, ще иска да бъде с теб без да мисли как ще сте след 5 месеца или 5 години.

Много точно казано ! 8)

wrety
07-19-2009, 12:11
Чрез действията си и го докажи .. което значи .. дръж се с нея така, че тя е единствена .. прекарвай повечето си време с нея, бъди до нея винаги ... ама гледай да не я задушиш прекалено.. :D :D

Мерси за това което каза .. вече го правя, и ще продължавам да го правя :)

ImmortalForever
07-19-2009, 12:15
Зачи.. влюбен съм в едно момиче, тя знае, но по разговорите ни оставам с впечатление че я е страх да тръгне с някой за да не я нарани и зареже...

Че.. в правото си е да мисли така... Може всичко да й докажеш и пак да се случи така, че да се издъниш.Остави я автономна, така ни е най-добре на нас по принцип :)

sulley
07-19-2009, 15:40
Момичето си е в правото. :-o
Само гледай да не продължи с ултиматомите и нататък във връзката ви,защото ще е доста прецакано за теб. 8)

experiment_m
07-19-2009, 16:03
Тази нещо ти играе някакви номера. Я малко се направи на сърдит, но така, че ясно да разбере точно за какво. И то ще си каже дали просто ти се лигави или наистина има някакви намерения да тръгне с теб.
На мен лично ми се струва, че тази риба не е за твоята въдица и ти го казва по някакъв "извратен" начин. :x

MiMcHeToOo
07-19-2009, 16:22
Трябва време, за да и го покажеш. Дръж се добре с нея, не я карай да ревнува и такива неща :) Успех!

ItalianMafia
07-19-2009, 17:34
А ти сигурен ли си, че няма да я нараниш?
Или просто искаш да тръгнеш с нея пък каквото стане?

tuzaro
07-19-2009, 17:47
А ти сигурен ли си, че няма да я нараниш?
Или просто искаш да тръгнеш с нея пък каквото стане?как може да е сигурен като не е пробвал...

MP
07-19-2009, 17:57
Трябва да и спечелиш доверието.Трябва ти време.

ItalianMafia
07-19-2009, 18:11
А ти сигурен ли си, че няма да я нараниш?
Или просто искаш да тръгнеш с нея пък каквото стане?как може да е сигурен като не е пробвал...

Кой казва, че не е пробвал?
Никъде не видях досега да не е имал гадже..

tuzaro
07-19-2009, 18:15
А ти сигурен ли си, че няма да я нараниш?
Или просто искаш да тръгнеш с нея пък каквото стане?как може да е сигурен като не е пробвал...

Кой казва, че не е пробвал?
Никъде не видях досега да не е имал гадже..става въпрос с нея, от къде да знае като тръгнат кво ше стане.

wrety
07-19-2009, 19:30
А ти сигурен ли си, че няма да я нараниш?
Или просто искаш да тръгнеш с нея пък каквото стане?как може да е сигурен като не е пробвал...

Кой казва, че не е пробвал?
Никъде не видях досега да не е имал гадже..става въпрос с нея, от къде да знае като тръгнат кво ше стане.

Ами.. смятам че като тръгнем сичко ще е малко по-различно, а за нараняването, да сигурен съм че няма да я нараня, защото просто не бих могъл да нараня такова момиче - нежно, мило, добро, красиво, прелестно..