PDA

View Full Version : малко въпросче към дамите



life
07-19-2009, 08:19
Като ми дойде този месец реших да изпробвам новите превръзки на "everbel", които постоянно рекламират. Използвах ги два дни и последва нещо като алергична реакция..и аз не знам точно какво, но имах ужаен сърбеж, до толкова, че чак болеше.Преди няколко часа реших да си продължа със обикновените превръзки, които използвах преди и сърбежа намаля.Въпроса ми е дали наитина е било някаква алергия и ще премине като спра да използвам другите превръзки или просто е съвпадение и е нещо по сериозно!?

mysticinside
07-19-2009, 08:33
Напълно възможно аз ползвам евър бел но съм доволна...по миналия месец реших да ги сменя с тея паломита да ги видя...и получих нещо като алергия...парене и сърбежи...абе много зле беше положението но сега съм добре
П.с. моля без напатки от сорта "лична хигиена" - ИДЕАлНА Е :) :) :) :)

life
07-19-2009, 08:56
принципно и аз съм на everbel, но реших да пробвам новите flexy move...резултата е ужасен!ти какво направи или си мина от самосебе си?просто майка ми е изключително избухлива на тази тема и ако и кажа ще си помисли нещо съвсем друго....

MaLty
07-19-2009, 09:12
На мен от някои превръзки ми се получава така..просто не ти понасят :)

lipstik
07-19-2009, 10:00
На мен никога не ми се е случвало,но аз винаги съм ползвала always ultra и не съм имала проблеми.Май съм ползвала един път everbel,но пак си беше наред.Така , че най-добре си стои с тези с които си свикнала.

nIkEnCeTy_bE
07-19-2009, 11:56
Просто са друг сорт, материала от който са направени е различен или незнам как да го обясня. Просто не ти понася. Се пак интимни части. Ползвай си тези превръзки, с които ти е удобно и няма да имаш проблем.