PDA

View Full Version : Имаме питане с приятелката ми!



jorasko
07-19-2009, 09:23
Здравейте,
като за начало извинявайте ако съм сбъркал мястото на темата, но наистина не съм сигурен къде да я пусна, така че реших да го направя тук.
Имаме следното питане, от къде можем да си купим с приятелката ми кондоми, но на по тънко ? Тоест има ли нещо като борса, или знам ли какво, нещо от сорта, където да ги дават на пакет. Ще заминаваме на море и ни трябва по-голямо количество. Ползваме Vitalis те са 1,60лв/кутийката. Ще ни излезат доста солено, защото ще сме 10 дена на море. Дано не предизвикам присмех или нотки на яд у повечето от вас. Знам за варианта да се науча да я пазя, но не съм се научил за момента и са ни нужни кондоми. Благодаря ви предварително !

EarthShaker
07-19-2009, 09:35
Знам за варианта да се науча да я пазя, но не съм се научил за момента и са ни нужни кондоми.

Такъв вариант няма :) даже да не свършиш в нея, пак има голям шанс за забременяване :) спирайте кондомите, като планирате да си имате дете, не по-рано 8)

приятно изкарване на морето :)

jorasko
07-19-2009, 09:37
Мерси много, но не ми помагаш особено много ! :D Някакво решение на проблема ни ?!

RAWRRR
07-19-2009, 09:44
Да,съветът е да не пестиш пари за кондоми.

jorasko
07-19-2009, 09:47
Благодаря за съвета! Дурги мнения, съвети ?!

Boot
07-19-2009, 09:59
Да, купи си свестни капути, една вечер ще се жертвате и няма да удряте шотове в бара ;)

w0sh
07-19-2009, 10:37
Купи си найлонова торбичкаи ластик.
Бест кондом евър

hardball
07-19-2009, 10:40
Противозачатъчни?

EarthShaker
07-19-2009, 10:52
Противозачатъчни?

лош избор 8-)

hardball
07-19-2009, 10:56
Защо- ако са сигурни и не сменят партньори няма проблем за болести, а и е само на едно посещение при гинеколога. И ще излезе по- евтино, мисля, и то за повече време ;)

therichbitch
07-19-2009, 14:17
точно от презервативи ли намери да пестиш :shock:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-19-2009, 14:18
Купи си ги предварително от някоя аптека. По морето са по-скъпи ... и ето че ти ще спестиш ... дейм

Genetix
07-19-2009, 14:50
Е, че 10 дена едва ли ще ви трябват повече от 20 кондома (ако сте много, много загорели ) 20/3 =7*1,6 = 12 лева ( Кво му плащаш)

Canis_Dirus
07-19-2009, 14:51
Eби я в ГЪ3А! Там може и без 8-)

Genetix
07-19-2009, 14:54
Eби я в ГЪ3А! Там може и без 8-)

Да бе знаеш ли колко болести има :D И за газа трябва по-дебел презерватив които са по скъпи :D Да не говорим, че трябва да си прави клизма :D :D :D :D Извод: Няма да ебе :D

krem4et0
07-19-2009, 16:22
Тя няма ли да пресъхне и да се претърка? Да правиш секс по 2-3-5 пъти на ден всеки ден не е особено приятно. Аз ще ходя с половинката на планина 1 седмица и на море още 1. Повече от 10-тина пъти не мисля, че ще правим секс. Пия противозачатъчни де. Аз не отивам там да се таковам като невидяла, а да си почина, да се забавлявам, да сменя обстановката, да си правя скара, да цакам белот, да ходя на плаж...Ако е за секса всеки ден мога да правя. Ням да чакам почивката, я. Вземи 4-5 кутийки. Единият ден не ходете на кръчма, а хапвайте сандвичи и ще си ги избиеш. Има презервативи от 30 стотинки на всяка бутка. Ползвала съм, не се късат. Даже са по-дебели.

machoka
07-19-2009, 16:31
^^да, ама не миришат на букет от пролетни цветя..

плюс това не си на 15 и с приятелят ти не си търсите 'терен' за малко креватна фисзарядка. Нормално е 'младите' да са с други приоритети покрай ваканциите :D 8)

kalpazanka
07-19-2009, 17:32
Дано не предизвикам присмех или нотки на яд у повечето от вас.
Няма, няма, спокойно :lol:
Май си просиш посещение от щъркела :D

krem4et0
07-19-2009, 17:35
Е, то е ясно, че И това ще се прави, ама трябва ли да е по 10 часа на ден. Което ми напомня: ще ходим на планина с приятелска двойка. Момичето пита какво сме щели да правим вечер и да сме вземели лаптопа, че да гледаме филми. Ние с приятеля ми казахме, че те ако искат да си гледат филми, ние ще правим секс. :D Вечер, де. Не постоянно...то писва.

jorasko
07-19-2009, 21:07
Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно и сме имали съвсем малко дни когато да можем да се наситим един на друг както сме искали .... да на морето ще наваксаме. Млади сме и да нямаме всеки ден възможност да го правим. А и за тези кондоми от по 30 стотинки вяра им нямам. Това ни е първата почивка заедно и смятаме да се отдадем напълно един на друг. А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си. Благодаря ти. Изглежда някоя вечер ще се лишим от барове и подобни заради удоволствието. Благодаря Ви ! :)
А за часовете на ден ... немога да Ви кажа хаха, но опр няма да са по 10! Както казах за пръв път ще ни е да сме само ние 2-мата 10 дена и ще си го направим върховно. Благодаря Ви пак за мненията по темата ! :) Извинете за отнетото Ви време.

Canis_Dirus
07-19-2009, 21:09
Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.

И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!

plmn
07-19-2009, 21:10
приятно изкарване желая ; )

jorasko
07-19-2009, 21:13
Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.

И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!

Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен ! :D

plmn Благодаря!

Canis_Dirus
07-19-2009, 21:15
Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.

И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!

Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен ! :D
нЕма кво да ти помрачим на тебе собствено.
Ако хората взимаха пример от мене, щяхме да живеем в мир и благоденствие. Всички жени щяха да са домакини, а мъжете да ядат домашна храна редовно!
Щяхме да живеем в един по-добър свят!

jorasko
07-19-2009, 21:19
Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.

И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!

Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен ! :D
нЕма кво да ти помрачим на тебе собствено.
Ако хората взимаха пример от мене, щяхме да живеем в мир и благоденствие. Всички жени щяха да са домакини, а мъжете да ядат домашна храна редовно!
Щяхме да живеем в един по-добър свят!

Тука, малко или много, наистина лъха мъдрост от теб, но не ми се вярва, че би било така както го описа. Звучиш ми като Мис Свят ! Нека спрем. Благодаря !

krem4et0
07-20-2009, 06:58
Боя се, че няма да се получи това, на което се надяваш. След като не сте свикнали на ежедневен секс, да те предупредя, че може да се умаряте, претърквате, да ви спада възбудата....Няма да казвам как пътят влияе върху настроението не 1 жена, а и смяната на климат е факт, който не трябва да се пренебрегва. Да се наситите 1 на друг не значи да се ...като невидели. Щом не сте били заедно няколко дни, ще видите и други неща.

krem4et0
07-20-2009, 08:42
Просто го предупреждавам да не се пренавива от сега. Да си действа спонтанно, че не се знае нищо.

А и използвам да се оплача. Уикенда щяхме да сме с мъжа у дома и да правим много секс. Да,ама в неделя сутрин той се събуди настинал, на мен ми гръмна монитора, а на него му се развалиха спирачките на колата...Познайте колко ни беше до секс? Човек не трябва да се пренавива и да планира така. Обикновено плановете не се изпълняват....

Ама, че прецакване се получи с мен. Не ми стигат и другите неща, че и това!

DimovB
07-20-2009, 08:51
Пари се пестят от чушки, домати и т.н, но да искаш да минеш 'по-тънко' с кондоми... извинявай брат. :lol:

krem4et0
07-20-2009, 08:57
Спирам да планирам! Нищо не ми се получава, ма*ка му!

petromir
07-21-2009, 15:10
Аз доколкото разбрах пича иска да си купи презервативи на едро !!! Кво пестене ви гони ? Престъпно ли е да си купиш нещо за 1 лв. ако то струва 1.60 ? Или тва беше оная черта от българския манталитет, как беше, грандомания. Или не точно.

Апък за другото не мога да помогна, не съм купувал никога толкова на едро и нямам представа. Нямате ли складове, търговии във вашия град ? Може да има там, нямам представа. Питай в някоя аптека от къде зареждат и дали продават на едро някаде в града :)

slaveto1989
07-21-2009, 16:27
Не мисля,че купуването на презервативи по нормалния начин-на дребно от някой магазин или аптека, е грандомания,все пак трябва да подхраним и БГ икономиката.


Пък и едва ли да се уредиш с 20 презерватива примерно.Никоя от дистрибуторските фирми не би взела искането ти насериозно.

graceless
07-21-2009, 16:34
Гаден въпрос ще те питам,вие на всеки 3 часе ли го праите :razz: :razz: :razz: секса е полезен,когато се прави на 1-2 дена,ма на 3 часа :razz:

mgxpower
07-21-2009, 16:47
Тоя пък и той на море с пясък не се ходи ве мой ;) ще си води и гаджето там тцък толкова разгорещени рускини и полякини има че ум да ти зайде :lol:

slaveto1989
07-21-2009, 16:50
Тоя пък и той на море с пясък не се ходи ве мой ;) ще си води и гаджето там тцък толкова разгорещени рускини и полякини има че ум да ти зайде :lol:те заради това идват тук,знаят за ненаситните БГ мацовци :grin:

graceless
07-21-2009, 17:03
Не село е най-убаво имаш си и песък и гьол и сичко е както требва иначе на морето се буташ в дебели гирманци и само ти изяждат минюто а на село салатката и мастичката и оп!

mgxpower
07-21-2009, 17:18
Тоя пък и той на море с пясък не се ходи ве мой ;) ще си води и гаджето там тцък толкова разгорещени рускини и полякини има че ум да ти зайде :lol:те заради това идват тук,знаят за ненаситните БГ мацовци :grin:Ние българските мъже сме с признати сексуални възможностти по цял свят 8)

Zaharinka
07-21-2009, 22:45
Гледай накрая мацката ти да не ги използва с някой друг вместо с теб.8-)
Няма начин да се уредиш ако нямаш някакви връзки в тея среди със складовете и глупостите.

machoka
07-26-2009, 23:41
Moderated