PDA

View Full Version : Въпрос



mitafori
07-19-2009, 10:45
Здравеите аз съм от Пазарджик и харесвам едно момиче направо съм влюбен в нея.Искам да разбера дали тя изпитва нещо към мен но ме е срам да я попитам защото може да се издъня.Кажете ми как да го направя моляви се.

Priceless
07-19-2009, 10:47
Отговор: Ти си олигофрен 8)
Въпрос: На колко си ?

THeCheRry
07-19-2009, 10:49
ами мисля че най-добрата идея е да я попиташ в прав текст :)

Hilary_
07-19-2009, 10:52
Няма как да разбереш ако не я питаш .. и няма от какво да се издъниш ... :? Издънката ще е ако не я попиташ и си правиш разни планове за напред, а всъщност се окаже съвсеем различно ... :? Така, че питай я .. няма да те изяде .. :?

nanabg
07-19-2009, 10:52
Чрез приятели е тъпо,чрез скайп е още по-тъпо. Усмихни и се няколко пъти като ви се засечат погледите,говори си за нещо с нея и сам ще разбереш по държанието й :P

SmiLe1
07-19-2009, 11:22
Общувай повече с нея.Покани я да излезете сами на кафе...Има толкова много идеи...И като усетиш,че момента е удобен-попитай я...

curka87
07-19-2009, 11:43
Чрез приятели е тъпо,чрез скайп е още по-тъпо. Усмихни и се няколко пъти като ви се засечат погледите,говори си за нещо с нея и сам ще разбереш по държанието й :P

+1

nIkEnCeTy_bE
07-19-2009, 11:47
Поредното допитване .. Ами отиваш заговаряш я, макар че смятам, че си срамежлив, иначе нямаше да ни питаш, я да действаш. Недей чрез приятели, скайп не е начина да си показваш чуствата, трябва да ги доказваш, а най добрия вариант е на живо. Така че ако те погледне усмихни и се, заговори я и така ще си дойдат нещата. Успех :)

fire_cat
07-19-2009, 12:02
Ако не можеш да я попиташ, тогава пробвай с визуален контакт. Следващия път, когато се видите, забрави чувствата си. Ясно е, че ще ти е трудно, но опитай. По този начин ще бъдеш в състояние да разговаряш с нея, без да ти е нервно. Когато се срещате й казвай "Здрасти" и й се усмихвай. Така на никой няма да му бъде напрегнато. Тя само трябва да отвърне на поздрава ти. Ако не го направи, значи или не те е чула, или просто не изпитва интерес. Ако пък отвърне на поздрава ти, поздравявай я винаги, когато се срещате. Тя може да се досети, че я харесваш. Ако тя изпитва същото, може и да те заговори. Ако не го направи, може още да не е разбрала намека ти. :)

sulley
07-19-2009, 14:55
Най-добре е да си я питаш,защото пък може и да е от типа момичета,които се държат нормално с всички и не се издава нещо от държанието им,но пък всъщност си харесват някой. (аз съм такава) :oops:
Момичетата винаги оценяват такава искренност и ще ти отвърне със същото,надявам се. :)

haritov
07-19-2009, 15:05
ся пич слушай бат си хари

фащаш я за гърдите казваш и ''ша та луба'' и после или ще издеш шамара или ша я лубиш :D

по директен и бърз начин от тоя нема :D

bebkata
07-19-2009, 15:41
Чрез приятели е тъпо,чрез скайп е още по-тъпо. Усмихни и се няколко пъти като ви се засечат погледите,говори си за нещо с нея и сам ще разбереш по държанието й :P

+1

+1 :P :P