PDA

View Full Version : какво е сериозна връзка?



niki11
07-19-2009, 14:09
много ми е интересно какво е за вас сериозна връзка?

Priceless
07-19-2009, 14:12
Апф .. бахти и въпроса. За всеки човек е различно. Може да сте заедно от 2 месеца и да е сериозна връзката, но може да сте заедно от 2 години и все още да не е. Всичко зависи от хората и от нагласата и от това до колко си готов за такава връзка. Но преди всичко - компромиси .. понякога даже и със себе си :)

ItalianMafia
07-19-2009, 14:20
Връзката става сериозна тогава когато партньорите осъзнаят, че са намерили човека без когото не могат.. Тоест искат да продължат да са заедно и правят планове за съвместното си бъдеще ..

niki11
07-19-2009, 14:20
Апф .. бахти и въпроса. За всеки човек е различно. Може да сте заедно от 2 месеца и да е сериозна връзката, но може да сте заедно от 2 години и все още да не е. Всичко зависи от хората и от нагласата и от това до колко си готов за такава връзка. Но преди всичко - компромиси .. понякога даже и със себе си :)
точно за това питам за всеки е различно и ми е интересно кой как мисли и какво е за него.

Hilary_
07-19-2009, 14:26
За мен сериозна връзка е когато има любов, когато мислят за съвместно бъдеще .. когато не кръшкат един на друг ( :D :D ) .. когато не могат един без друг .. но въпреки това знаят своте недостатъци ... ;-)

myHeartIsOnlyForYou
07-19-2009, 14:33
Аз немога да дам точна дефиниция какво е сериона връзка за мен.Със сигурност обаче при сериозната връзка трябва да има доверие,уважение и разбирателство.По мое мнение те трудно биха съществували без между партньорите да има любов.Тя е основата и върху нея се гради останалото...Когато любовта е силна,то значи основата е здрава,но не трябва да остава само така.Все пак бихме ли могли да живеем само сред основите на къщата..(какво сравнение само).Но когато основата е стабилна къщата ще е по-здрава и устойчива.Когато партньорите са влюбени те изпитват нужда един от друг..ако са достатъчно узрели те съзнават,че трябва да изградят още чувства и емоции по между си за да бъдат заедно и връзката им да е по-трудноразрушима.С други думи за мен сериозна връзка е устойчива и издръжлива.Партньорите са сигурни един в друг и знаят,че това,което е между тях е силно и голямо и никой не би им го отнел :)

haritov
07-19-2009, 14:35
брак :-D

sulley
07-19-2009, 14:36
Когато връзката продължи достатъчно дълго,за да дойде и обичта,истинското трайно доверие,уважение и приятелство къв другия.Това са неща,много по-важни и трайни от самото влюбване,от където и започва всичко.Това за мен е сериозна връзка. :)

kobrichka
07-19-2009, 15:17
Сериозна връзка за мен е тогава, когато двама души гледат в една посока, тогава когато двама души са преживяли и щастие и мъка и въпреки всичко и всеки те са все още заедно и искат да бъдат заедно.

Jumbie483
07-19-2009, 15:22
myHeartIsOnlyForYou го каза много добре

mOBSCENE
07-19-2009, 15:45
Сериозна връзка за мен е тогава, когато двама души гледат в една посока, тогава когато двама души са преживяли и щастие и мъка и въпреки всичко и всеки те са все още заедно и искат да бъдат заедно.

FCB
07-19-2009, 15:47
Еми ... една връзка става сериозна,когато хората се опоознаят достатъчно и са склонни да правят компромиси.Има връзки,които колкот и дълго да продължат не могат да се нарекат сериозни

nIkEnCeTy_bE
07-19-2009, 16:10
За всички е различно. В една връзка, колкото и да продължи, трябва освен любов да има и доверие и разбирателство. Трябва да правите компромиси, за жертвате всичко за другия. Трябва да знаете, че човека до вас е всичко. Бракът е стъпка напред за съвместно бъдеще. Това доказва, че вървите двамата напред.

MiMcHeToOo
07-19-2009, 16:32
За мен лично "сериозна връзка" обобщава толкова много неща, че ако тръгна да ги пиша тук ще стане утре. На първо място е любовта и разбирателството между хората.

slim__shadygirl
07-19-2009, 16:37
Връзката става сериозна тогава когато партньорите осъзнаят, че са намерили човека без когото не могат.. Тоест искат да продължат да са заедно и правят планове за съвместното си бъдеще ..

Swingswing
07-19-2009, 22:21
Доверие му е майката :-o

THeCheRry
07-20-2009, 06:21
Сериозна връзка за мен е тогава, когато двама души гледат в една посока, тогава когато двама души са преживяли и щастие и мъка и въпреки всичко и всеки те са все още заедно и искат да бъдат заедно.

AceXe
07-20-2009, 06:32
Не съм съгласен с някои от вас... Сериозна връзка значи, че и двамата имате нужда един от друг. Не е задължително да кроите бъдеще, за да си кажете, че връзката ви е сериозна. Всеки ги усеща нещата по свои начин, но при всички положения връзка на един месец не е сериозна. За да бъде такава, трябва двамата да се познават повече. Поне така смятам аз.

lLady_MooN_RaiN
07-20-2009, 06:52
Към всеобщите любов, доверие и т.н бих добавила, че връзката е сериозна, когато си преживял много неща и знаеш как се държи човекът до теб в стресови ситуации. Нали знаете - приятел в нужда се познава. И под това да си преживял много неща, нямам предвид да нямаш пари за някоя маркова дрешка и да ревеш, заради това, или пък да са спряли любимия ти сериал по телевизията. Имам предвид сериозни неща, като загуба на близък, семейни проблеми и т.н. Така си се убедил, че можеш да разчиташ на него. А това е много много много важно.

GaBiIi__
07-20-2009, 09:16
да си готов да правиш компромиси за другия... да не изневеряваш да споделяш да го приемаш на сериозно :)

Emoooo0
07-20-2009, 09:41
Всичко зависи от хората и от нагласата и от това до колко си готов за такава връзка. Но преди всичко - компромиси .. понякога даже и със себе си....... :) :) :) :) :) :)

Sladurchoo
07-20-2009, 10:26
сериозна връзка .. ми когато и двамата осъзнават, че не могат да живеят един без друг .. и когато биха дали всичко за да са заедно .. :)

anSsito
07-20-2009, 10:28
За да се нарече една връзка сериозна не е от значението времето. Една връзка може да е сериозна дори ако са ходили 3 месеца, а може и да не е сериозна дори година - две да са ходили.
За да е сериозна връзката са нужни доверие, споделяне, самите чувства и нагласата. Също и преодоляването на проблемите, компромисите, да си готов да помогнеш и да разбиреш половинката си..