PDA

View Full Version : sex



nikoleta93
07-19-2009, 15:16
Здравейте на всички.На 15 години сьм имам си приятел от около 3 седмици мн го обичам и искаме да правим секс.Не че не сьм готова,готова сьм но просто мисля че сьм мн малка а толкова мн го искам.Какво да направя.. :(

Macallan
07-19-2009, 15:18
ходят от 3 седмици много се обичали :grin: на 15 години за каква любов ми говориш? Изчакай 3-4 месеца и ще видиш как ще те зареже, защото не му пускаш. Но иначе много се обичате :D

Punisherrr
07-19-2009, 15:19
Ъъъъъ.... Хем си готова,хем мислиш,че си малка... :-o => не си готова.
1. Защото наистина си малка.
2. Нужно ли е веднага след като си хванете гаджета да скачате в леглото?
3. Тва,че някой е суууперрр якииияяя пиииччч и мнооо те кефи...отново не те прави готова. (В случай,че е така) Както и не ви прави обичащи се... :-o Нещата са еднааа идеея по-сложнички...

mOBSCENE
07-19-2009, 15:22
Ъъъъъ.... Хем си готова,хем мислиш,че си малка... :-o => не си готова.
1. Защото наистина си малка.
2. Нужно ли е веднага след като си хванете гаджета да скачате в леглото?
3. Тва,че някой е суууперрр якииияяя пиииччч и мнооо те кефи...отново не те прави готова. (В случай,че е така) Както и не ви прави обичащи се... Нещата са еднааа идеея по-сложнички...



Напълно си права!
3 седмици са прекалено малко време!Ще разбереш когато наистина си готова..

Extremescream
07-19-2009, 15:30
Здравейте на всички.На 15 години сьм имам си приятел от около 3 седмици мн го обичам и искаме да правим секс.Не че не сьм готова,готова сьм но просто мисля че сьм мн малка а толкова мн го искам.Какво да направя.. :(

Моля се това да е ебавка...
Но ако не е:За 3 седмици надали можеш да кажеш,че обичаш някого....И искате да правите секс,или той иска?
Еми не опира само до това дали си приела,че ще те боли и може да има кръв.Да си готова значи и да имаш необходимата сексуална култура,да знаеш какво може да стане при дадена ситуация и такива работи.Ако знаеш как се забременява и по-важно-КАК НЕ СЕ,да знаеш,че винаги трябва с кондом,че профилактично трябва да ходиш на гинеколог,да знаеш,че родителите ти може и да разберат и още много неща,значи си готова.
Но щом пишеш за такова нещо във форум,значи си несигурна в себе си,следователно не те съветвам да го правиш.А и за 3 седмици надали толкова много сте загорели и двамата

Jus7DreamBoy
07-19-2009, 15:41
ходят от 3 седмици много се обичали :grin: на 15 години за каква любов ми говориш? Изчакай 3-4 месеца и ще видиш как ще те зареже, защото не му пускаш. Но иначе много се обичате :D +1 :-D

experiment_m
07-19-2009, 15:45
Ех тази любов, колко бързо се появява и колко бързо изчезва!
Ако наистина ти се иска да го направиш, но заради себе си, а не там защото всички го правят и т.н. , го направи. Но и според мен си още мъничка за тия работи. И не забравяй за мерките за безопасност.

bebkata
07-19-2009, 17:31
Омг .. от 3 седмици и го обичаш :razz: :razz: :razz:

FromAutumToAshes
07-19-2009, 17:40
1. От три седмици и се обичате :?: хммм... добра логика :lol:
2. На 15 години си... Поизчакай още мъничко(мой съвет и мое мнение, не си длъжна да го правиш).

Смятам,че добре правиш до момента като се въздържаш. В крайна сметка решението е изцяло твое, и освен да ти пожелая да се случи това което искаш за друго не се сещам.

Всичко добро и умната ;) .. пък ако не русата :lol: =]

ItalianMafia
07-19-2009, 17:43
Девствена си, ходите от три седмици.. секс? НЕ!
Как може просто ей така да загърбвате девствеността си - не знам.. Трябва да е с човек, който наистина обичаш.. доказана любов.. А не няква си връзка..

a3c1M
07-19-2009, 17:45
Здравейте на всички.На 15 години сьм имам си приятел от около 3 седмици мн го обичам и искаме да правим секс.Не че не сьм готова,готова сьм но просто мисля че сьм мн малка а толкова мн го искам.Какво да направя.. :(
ако чакаш другите да ти кайат ко да правиш значи си още малка

sweatkiss
07-19-2009, 17:48
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)

ItalianMafia
07-19-2009, 17:49
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)

Аууу колко си умна .. :lol: :?

Extremescream
07-19-2009, 17:50
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)

Аууу колко си умна .. :lol: :?

+1

И за какво да действа,като ти самата каза,че ще се изпати?Ти май си на мах 14 за да мислиш така

brokeninside13
07-19-2009, 18:09
3 седмици и вече секс :? :lol:

sweatkiss
07-19-2009, 18:45
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)

Аууу колко си умна .. :lol: :?

+1

И за какво да действа,като ти самата каза,че ще се изпати?Ти май си на мах 14 за да мислиш така
Aми така ще се научи поне...Иначе да си прави квото иска ,просто си изказах мнението 8-)

Smite
07-19-2009, 19:11
Ъъъъъ.... Хем си готова,хем мислиш,че си малка... :-o => не си готова.
1. Защото наистина си малка.
2. Нужно ли е веднага след като си хванете гаджета да скачате в леглото?
3. Тва,че някой е суууперрр якииияяя пиииччч и мнооо те кефи...отново не те прави готова. (В случай,че е така) Както и не ви прави обичащи се... :-o Нещата са еднааа идеея по-сложнички...

абсолютно права отново !! +1

mOBSCENE
07-19-2009, 19:35
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)


Омг!!Остави ме без думи..Ами направи го ти де!
Усещам ,че ще бъде пусната поредната банална тема от сорта на `бременна ли съм?`..



:? :? :? :? :?

djuki
07-19-2009, 19:56
ами по- добре не бързай в това да имаш гадже няма нищо лошо , но е рано да стигаш толкова далеч ... въпреки че не съм човека който да го каже защото аз го направих на толкова за това ще каже не повтаряй моята грешка !

Mastta
07-19-2009, 19:57
3 седмици и вече секс :? :lol:

+1 :o :o

AceXe
07-19-2009, 20:28
Първото сексуално отношение ще го помниш вечно. Искаш ли завинаги да помниш някакъв мръхльо, който не е могъл дори работата като хората да си свърши ???

YourPoison
07-19-2009, 21:17
хаха от 3 седмици сте и вече се обичате ии кво беше още ? ..искаш да праите секс..а защо не изчакаш още малко все пак да разбереш дали той е наистина човека за тебе и дали наистина искаш както казаха и други да загърбиш така девствеността си .. ама ти си решаваш ..моето мнение е недей ! или поне изчакай егати минали са само някакви си 3 седмици : )

brokeninside13
07-19-2009, 22:51
3 седмици и вече секс :? :lol:

+1 :o :o

+ тва е на 15.... :?

Ilikeliljon
07-19-2009, 22:56
Ами мила аз за разлика от другите ще ти кажа НАПРАВИ ГО....Защото дори сега да ги послушаш и да не го направиш няма цял живот някой да те съветва и все някога ще се издъниш....Сега ще си изпатиш и това ще ти е за урок за друг път и няма да пишеш такива малоумни теми...Което не те убива те прави по силна...Така ,че действаи и се пази :)

Да, много добър съвет, нямам думи. Момичето може да не е готово и точно за това се допитва. По-добре да му кажем, че не е готова и да помисли сама за себе си, отколкото да му се казва пробвай се и се опари и тогава ще види. Много хубав съвет нямам думи :? :? И надали Ницше е имал точно това предвид, когато го цитираш :-o :-o

bog4eto
07-19-2009, 22:58
Виж сега.Ако имаш всички нужни знания и си готова и си сигурна в него-давай.Късмет.Само да не се пускат после некви смешни теми "Когато за първи път правих секс,момчето изхвърли бяла течност.Дали не е болен от нещо?Може ли да се заразя?"

vde
07-20-2009, 09:41
1. От 3 седмици и много го обичаш........ нещо не ми звучи реално. Обичам е много тежка дума и не е това което ти влагаш.
2. На 15 си и сама казваш, че не се чувстваш готова, какъв извод можеш да си направиш САМА? (Айде ще ти помогна малко - НЕ, НЕ ПРАВИ СЕКС!!! Когато си готова ще знаеш и ще го направиш!)

iwancho
07-20-2009, 09:59
Аз моята като я видях за 1 път много я заобичах и на третата минута бяхме в леглото... :D :D :lol:

baby_join_me_in_dead
07-20-2009, 10:17
ходят от 3 седмици много се обичали :grin: на 15 години за каква любов ми говориш? Изчакай 3-4 месеца и ще видиш как ще те зареже, защото не му пускаш. Но иначе много се обичате :D +1 :-D

+++++++++ 1 :grin:

nikoleta93
07-20-2009, 12:43
Благодаря на всички,реших да изчакам. :)

xplay
07-20-2009, 13:32
Девствена си, ходите от три седмици.. секс? НЕ!
Как може просто ей така да загърбвате девствеността си - не знам.. Трябва да е с човек, който наистина обичаш.. доказана любов.. А не няква си връзка..

ПОДКРЕПЯМ!!! :) :)

AgentSchtuz
07-20-2009, 13:36
3 седмици и вече секс :? :lol: Защо се смееш? Има и такива, които след 2-я или 3-я ден правят секс и късат... :razz:

malkotoo
07-20-2009, 13:37
Девствена си, ходите от три седмици.. секс? НЕ!
Как може просто ей така да загърбвате девствеността си - не знам.. Трябва да е с човек, който наистина обичаш.. доказана любов.. А не няква си връзка..

8)

sapa91
07-20-2009, 15:10
да се чукат децата лошо няма :)

Sladurchoo
07-20-2009, 15:42
хаха от 3 седмици сте и вече се обичате ии кво беше още ? ..искаш да праите секс..а защо не изчакаш още малко все пак да разбереш дали той е наистина човека за тебе и дали наистина искаш както казаха и други да загърбиш така девствеността си .. ама ти си решаваш ..моето мнение е недей ! или поне изчакай егати минали са само някакви си 3 седмици : )


+1