PDA

View Full Version : Епилатор-болка!



brokeninside13
07-19-2009, 18:15
Хора помогнете. Адски много ме боли докъто се епилирам. Най-вече краката....кажете някъв начин да не ме боли толкова, защото наистина много ме боли. Докосна го до крака и веднага го махам... :? Мерси предварително!

И се извинявам ако има такава тема. Потърсих ама ми излиза няма теми/мнения или нещо такова.

LittleFashionista
07-19-2009, 18:17
тряй бабо за хубост 8-)

elsy
07-19-2009, 18:23
Нема начин, ше търпиш 8-)

j_adore2
07-19-2009, 18:23
С лед или студена вода да поизтръпне малко и продължавай.И мен много ме боля в началото но вече почти не се усеща,ще свикнеш ;)

brokeninside13
07-19-2009, 18:23
е как бе хора..се тря да има нещо :o ужасно е!!! :o :D

TeenSpirit
07-19-2009, 18:24
Ако го изпозваш от скоро няма как да не те боли...
След няколко епилации космите ще изтънеят и няма да усещаш :)

mArMaLaDkA
07-19-2009, 18:24
Опъвай кожата, въпреки че при мен няма много ефект. Особено около коляното бая боли, ама с времето се свиква. Като те заболи - продължаваш. То точно там е цаката - щом те заболи, да продължиш. Така кракът изтръпва и после само гъдел ще усещаш. А ако епилираш бедрото отзад или изобщо самия крак отзад, го вирвай нагоре. 8-) По-малко боли.

kalpazanka
07-19-2009, 18:27
Преди да мина на епилатор, действах съзнателно с кола маска, за да изтънеят косъмчетата и корените да не са толкова "яки" и след около 3 месеца минах на етап машинка. Преди епилиране си зареждам батерията на мп3-ката, слагам слушалките, волумето на мах и включвам епилатора. Доказан ефект!
mArMaLaDkA, коляното ряпа да яде. :D Вътрешната страна на бедрата е ужасТ!

tuzaro
07-19-2009, 18:29
мини ги с бръснач

TeenSpirit
07-19-2009, 18:31
мини ги с бръснач

да станат още по-твърди, за да я боли повече ли??

evalongoriq
07-19-2009, 18:35
ее сега красотата изисква жертви.всеки го боли ама трябва да се търпи

tuzaro
07-19-2009, 18:37
мини ги с бръснач

да станат още по-твърди, за да я боли повече ли??мда 8-)

MrUndaztood
07-19-2009, 18:42
То точно там е цаката - щом те заболи, да продължиш.

Мазохистки :lol: :lol: :lol:

LittleFashionista
07-19-2009, 19:06
То точно там е цаката - щом те заболи, да продължиш.

Мазохистки :lol: :lol: :lol: Ммм да. На мен пък болката от епилацията много ми харесва, напомня ми за вкуса на бирата :lol:
Всъщност аз си махам космите с гореща кола маска(за повече болка 8-) )

tuzaro
07-19-2009, 19:08
^ почни с пинсета да ги махаш 8-)

kalpazanka
07-19-2009, 19:09
^Това тренировка за нерви като корабни въжета ли е? 8-)

devi
07-19-2009, 19:15
Докато се епилирах с машинка си опъвах кожата и я притисках възможно най-много, за да не усещам болката. Сега ми влезе малко мозък в главата и се прехвърлих към колата маска-лесно,бързо, боли, но болката е за една четвърт от секундата и е нищо сравнение с 20 минути изтезания с машинка, която ту отстрани, ту скъса накой косъм.

mArMaLaDkA
07-19-2009, 19:16
Аз днес се тормозих да ги махам от вътрешната част на бедрата и да ти кажа, КалпазанЧИЦЕ, не болеше чак толкова, колкото около коляното. Там мамата си е ебало. Излязоха ми адските обриви и казах: СТИГА! 8-)

joannalof
07-19-2009, 19:17
Пробвала съм всички методи за обезкосмяване на крака :D И в крайна сметка, съм на кола-маска /ленти/ и без да посещавам козметик!Епилаторът си е същинско мъчение ...

LittleFashionista
07-19-2009, 19:17
^ почни с пинсета да ги махаш 8-) нямам достатъчно време и хич не ми се занимава да се правя епилато , пък и така се разкъвявам(не че ми пречи, но трябва да чакам 1 час докато мине)
Макар, че като си помисля колко време отива в салона с кола маската май се равнява на премето прекарано с пинсета :lol:

П.П. за авторката се сетих фото епилация :) имаше и някакво друго, но то е доста скъпо...

bubinkaa
07-19-2009, 19:26
с епилатора ме болеше само първия път..после някво ужасно гъделичкане
с кола е най-приятно,но няма кой да ги чака,докато пораснат толкова много..

kalpazanka
07-19-2009, 19:27
Аз днес се тормозих да ги махам от вътрешната част на бедрата и да ти кажа, КалпазанЧИЦЕ, не болеше чак толкова, колкото около коляното. Там мамата си е ебало. Излязоха ми адските обриви и казах: СТИГА! 8-)
Значи и двете сме чувствителни душици, ама в различни области. 8-)

MrUndaztood
07-19-2009, 19:47
Значи и двете сме чувствителни душици, ама в различни области. 8-)

Боже...разплакахте ме :smt089
Гледам,държите на болка пък някой "мъж" като ви упражни "домашно насилие" и веднага циврите по медиите :smt081 :lol:

Епилатора ми се вижда по-безболезнен,от колкото колата маска,тъй като при едното трае ... часове,въпреки че са минути,а другото миг... :smt064

djudjulinkaa
07-19-2009, 20:06
След няколко използвания на епилатора ще свикнеш на болката.. и няма как ще трябва да търпиш.. просто си мисли, че вече не боли толкова и така всеки следващ път.. Не да те плаша, но има хора които не свикват..незнам защо :D

kalpazanka
07-19-2009, 20:14
MrUndaztood, нали знаеш онази приказка "Като си сложиш сам таралеж в гащите, си казваш "Ох, че ми е хубаво!", а като ти го пъхне някой друг: "Да *бъда с майка ти* " :D

lazzza
07-19-2009, 20:17
и аз я обичам болката от епилатора особено по краката 8-) сигурно не съм наред . :shock: незнам то се свиква аз примерно в началото и мен много ме болеше ама вече дори не го усещам /. трайй бабоо за хубустт както е казано по - горе :D

MrUndaztood
07-19-2009, 20:34
MrUndaztood, нали знаеш онази приказка "Като си сложиш сам таралеж в гащите, си казваш "Ох, че ми е хубаво!", а като ти го пъхне някой друг: "Да *бъда с майка ти* " :D

Права си,права си :razz:

la_loba_mariana
07-20-2009, 11:38
mi men ve4e ne boli,za6toto pove4e ot godina se epiliram,a ina4e 4esno da ti kaja parvo s brasna4kata e dobre,da stanat po-redki i sled tova vednaga s epilatora otgore :)

ifcheto0
07-21-2009, 15:40
След няколко използвания на епилатора ще свикнеш на болката.. и няма как ще трябва да търпиш.. просто си мисли, че вече не боли толкова и така всеки следващ път.. Не да те плаша, но има хора които не свикват..незнам защо :D
тфа зависи и много от чуствителноста на кожата... при мене болката е ужасяваща ,30 мин.изтезания ама на другия ден не мислиш тей :-D :-D :D

the_best_f
07-21-2009, 16:25
Към епилаторите Braun има торбичка с гел, чиято цел е да намали болката. Има и специални масажиращи приставки към някои епилатори. Иначе не знам... Аз лично свикнах.

smiLexaga1n
07-21-2009, 16:37
Абсолютно те разбирам.. Болката е ужасяваща :D . Чак ми се ревеше, а успях да епилирам само една мъничка част от крака и се отказах. Прекалено много ме болеше. За това преминах към крем депилаторите (тия на Veet ми харесват за сега най-много :D *малко реклама :lol: * ) . Изобщо не боли даже е приятно. :D

lazzza
07-21-2009, 18:08
държиш и си мислиш за любимия човекк . :D надуваш музиката ии .. трайй бабо за хубоост

lipstik
07-21-2009, 19:00
Мен не ме боли от епилатора.Даже първия път като го ползвах не ме болеше.Особено ако косъмчетата са почнали да поникват изобщо не се усеща.Твойте да не са дълги и за това да те боли?

brokeninside13
07-21-2009, 21:01
^^ еми не не е от това че са дълги защото си ги махам редовно, но питах сестра ми защото и нея изобщо не я боли и ми каза че може да ме боли ако съм ги махала със самобръсначка преди това ((а аз ги махах защото известно време нямах епилатор))). Иначе от сега нататък ще ги махам даже още 'преди' да са поникнали :-D С епилатор

your_secret
07-21-2009, 23:08
С лед или студена вода да поизтръпне малко и продължавай.И мен много ме боля в началото но вече почти не се усеща,ще свикнеш ;)

Не е вярно, от студеното порите се свиват, т.е. така още по-трудно ще се изкарват косъмчетата и ще я боли още повече 8-)

hottie
07-22-2009, 06:27
боли само първата минута, после ти изтръпва кожата и не усещаш болка. поне при мен е така. а с времето се свиква

izlishna
07-23-2009, 16:45
Болката при обезкосмяването с епилатор я има първите 3-4 пъти после не се усеща нищо.. :)

ElinoOor
07-23-2009, 16:52
на пък изобщо не ми пречи.. :-o
аз държа на болка 8-)
чак ми е кеф с епилатора :lol: :lol:

therichbitch
07-23-2009, 16:58
Ако го изпозваш от скоро няма как да не те боли...
След няколко епилации космите ще изтънеят и няма да усещаш :)
+1

fenche22
08-01-2009, 09:32
Абе с кола маска е по-добре от с епилатор нали?
Аз от доста време се навивам да си взема амаа ;д;д
иначе с епилатора кофтито е,че усещаш как всяко косъмче
се откъсва ама от само първите 2-3 минутки ии после
е като масаж :D
ама мого се дразня, ако остане някое косъмче..
бляя не обичам космичкии ии с пинсета ги махам ако има някое друго останали 8-)


Не съм сигурна, ама съм чувала, че колата маска не е особенно здравословна за кожата ти. :?

myHeartIsOnlyForYou
08-01-2009, 10:51
Спорд мен си вземи топъл душ преди епилация.Така порите се отварят и космите по-лесно се откъсват с корена.И все пак първоначално ще те боли,а след време няма да усещаш.Както първия път,когато си си скубала веждите :-D .

emin3mchet0
08-01-2009, 12:59
Да, аз след като се изкъпя ги махам :D Иначе с кола маска, но за лятото на мен ми е неудобна, защото трябва да изчакаш малко да ти пораснат :? А за болката пробвай през 3/4 дни след баня да се епилираш :) Няма да е толкова болезнено..

wasntme_
08-01-2009, 13:04
Ако го изпозваш от скоро няма как да не те боли...
След няколко епилации космите ще изтънеят и няма да усещаш :)

именно... първите няколко пъти боли... няма начин... после не прави впечетление изобщо...

YaNcHeToOo
08-02-2009, 06:42
Аз очаквах, че много повече ще боли...даже ми е приятно на мен :lol:

Shiver
08-03-2009, 14:21
Мисли си за резултата и за тва, че ще мине бързо.

rachel_billson
08-03-2009, 19:36
С времето ще претръпнеш. :)

YouCantStopMe
08-03-2009, 19:42
Аз нямам епилатор,но веднъж съм пробвала с този на какa ми,който беше съвсем обикновен.Без никакви приставки за охлаждане и обезболяващи глупости...Бахти якото ми беше,сериозно.Изобщо не ме болеше,а даже ми беше приятно.Хах.
И с колата същата работа.
Не може да е чак толкова зле,бе.'Айде давай набързо и не му мисли много.

MyDuality
08-03-2009, 21:13
използвай го след дълъг топъл душ...опъвай си кожата и се изстудявай с нещо дори то да е замразена храна :D
аз мн. исках епилатор , моя приятел ми подари и то някакъв много скъп ...последен модел ала бала ма много ме болеше .Беше много гадно той да ми е подарил най-нов модел а аз да не го ползвам ииии стисках зъби ....на 2-рия път вече болеше по-малко ... то аз сум се епилирала 3 пъти до сега :D де ...

rali4ka91
08-03-2009, 23:33
......сравнение с 20 минути изтезания с машинка, която ту отстрани, ту скъса накой косъм.
Късметлийка си ти с тия 20 мин. , аз се боря 1 час със злобната машинка и наистина половината ми косми не са изскубани, а скъсани - И съм фен на колата!!!

xXmagisXx
08-20-2009, 09:56
трай малко... или ако ще се моткаш сама и ще си викаш болии викни някоя приятелка да те епилира. А с течение на времето болката намалява. * ;-)

Glamm
08-20-2009, 11:38
Пробвай с течна кола маска .. изобщо не боли :)

thelideto
08-20-2009, 11:40
Мии с крема на Веет не боли 8-)

crazygirl06
08-20-2009, 20:38
^ почни с пинсета да ги махаш 8-)



Има да си играе с тея пинсети [знам от опит] реших че ще боли по-малко и айде с пинсетите много време ми отне-около 1 ден без да спирам [е освен да ида до тоалетната,да пия вода и да ям :D ]доста игра беше, но действително не боли толкова... и един съвет от мен както започнеш в началото да ги махаш така го прави винаги, защото кожата ти свиква примерно с епилацията и когато преминеш на кола маска тя се стресира.Така направи една моя приятелка и сега само с дълги панталони ходи [почна с коламаска ама я болеше и реши с епилатор шото си мислеше че не боли и сега космите и растут на вътре,дава куп пари за дерматолози и лекарства, но това е до избор] :P :P :P

teenems
08-20-2009, 20:52
мен ме болеше само 1 път .
и даже краката по не ме боляха колкото ръцете .
сега вече не ме болят ,даже ма масажира . :)
а освен ако не ги оставяш да стават дълги и да се сгъстяват ,тогава може и да те боли ..


~ ем ще траеш на болката и после мажеш там с някакъв крем за тяло .
аз така правя ..

fluffka1
08-20-2009, 22:24
аз съм абсолютно по същия начин :( даже май правих и тема такава. Ама наистина няма спасение :( и с лед нестава, пробвах. НЗ аз вече посвикнах, епилирам се по-често....А зимата щото не се епилирам и косъмчетата стават дълги, като дойде лятото ги минавам с бръснач и после като израснат мънички и почвам с епилатора да бръмча :D Абе просто не мисли за болката, при мене действа :-D и си вземи хубав епилатор ;) аз даже и под мишниците се епилирам, ама просто по-често, като израснат малко косъмчета и минавам, иначе наистина е адската болка. Над коляното съшо много боли. Ем дано съм помогнала :)

Dollystar
08-21-2009, 05:54
Спокойно ще свикнеш :-D :-D

kalpazanka
08-21-2009, 08:21
Мацки, отвличайте си вниманието- пуснете си музика от телефона, мп3, слушалките на компютъра. Определено помага! А в най-болезнените моменти пейте /не се тревожете, комшиите чуват само бръмченето на епилатора/!

ecstazy
08-21-2009, 08:25
Мацки, отвличайте си вниманието- пуснете си музика от телефона, мп3, слушалките на компютъра. Определено помага! А в най-болезнените моменти пейте /не се тревожете, комшиите чуват само бръмченето на епилатора/! :lol: мдам така е както казаха по горе трай бабо за хубост 8) :lol: 8-)
п.с. мен адски много ме боли около колената :-#

teenems
08-21-2009, 09:16
току що се епилирах и болка не усетих ! 8-)

gret4ety
01-24-2010, 09:16
Съжалявам че ще те разочаровам, но явно не всички свикват. Аз се епилирам редовно сигурно от 1 година вече и всеки път е страшно мъчение. Аз търпя няма как, обаче много боли. :?