PDA

View Full Version : Бихте ли имали връзка с пушач,ако вие не пушите?



golqmumnik
07-19-2009, 18:32
Реших,че е време да пусна сериозна тема за проучване на общественото мнение сред тийнейджърите.Въпросът е към момчета или момичета,които не пушат.Ако искате се обосновете в темата защо се отговорили с да или не.Моля за сериозни отговори!
Приятна вечер!

beb4yy
07-19-2009, 18:33
ами аз пуша и бих ходила с непушач 8-)

SuNsEt
07-19-2009, 18:34
Да,не ми пречи ако пуши. :)

Priceless
07-19-2009, 18:35
Де`ба ... ако го обичам - БХ дали пуши или не 8-)

ItalianMafia
07-19-2009, 18:38
Тва кво общо има с връзката? :razz:

tuzaro
07-19-2009, 18:46
аз пуша доста, ама гажето ме търпи, иначе много мразя аз като не пуша някой покрай мен да пуши.

vampirekiss
07-19-2009, 18:50
Аз не пуших.Гаджето пушеше и малко по малко като го гледам всеки път да пали и аз започнах.Явно не ми е пречило особено.

kalpazanka
07-19-2009, 18:54
Това, че той е пушач, не ми пречи особено вече 3 години.
бивша тийнейджърка съм

elsy
07-19-2009, 18:56
Нека си пуши, зор ми е :lol:

MP
07-19-2009, 18:58
Пушенето не е по-силен фактор от симпатиите или любовта.Предричам огромна разлика в полза на "да".

Shalala
07-19-2009, 18:59
ебаси тъпата тема,ест. че да щом се обичаме :-D

sulley
07-19-2009, 19:08
Ако държа толкова малко на момчето,че това да ми пречи,изобщо не бих помислила да ходя с него. 8-)

Hilary_
07-19-2009, 19:12
Кво ме бърка мене дали пуши или не .. аз не гледам това ... :? 8)

golqmumnik
07-19-2009, 19:15
Кво ме бърка мене дали пуши или не .. аз не гледам това ... :? 8)А кво гледаш-дали е як като скала прилича на Брад Пит,Том Круз :lol:
Айде по-сериозно,деца.

mim4ety_sara
07-19-2009, 19:19
Да,не ми пречи ако пуши. :)

PainMonopoly
07-19-2009, 19:19
Ами да, аз ходя с пушачка и не пуша. :)

Не ми е никакъв проблем, просто си пуши на прозореца и това е.

MartyParty
07-19-2009, 19:37
Ммм...Ще се нагодя някак.Принципно не ми е приятно да ми отива дима в лицето,въпреки че с пушачи като нашите би трябвало да съм свикнала.Даже това няма да е чак толкова голям проблем като се замисля.
Не знам обаче дали като го попитам "Защо пушиш,в край на сметка?" ще ми даде отговор различен от:
"Не мога да ги спра,вече съм пристарастен"(пф,да бе!Да пуши най-много от 3 години и да чака да станат 30,че да ги спре по-лесно)
"Така съм по-спокоен."-Ти шизофреник ли си какво?
"Помага ми да мисля"-Дай тогава всички да се напушваме преди работа,че да сме по-изобретателни.
Изобщо-шемети,дето се водят по акъла на другите,не виждам с какво биха ме привлекли.Но дори и да стане не бих го карала да спира заради мен или да се държа все едно е малко дете.

Neet
07-19-2009, 19:42
Няма да ми е приятно... но пък... трябва да се правят компромиси...

a1a2b3v
07-19-2009, 19:50
Бих ако не пуши близо до мен :-D
Само ако го обичам наистина много иначе не :)

smiLe49
07-19-2009, 19:57
Еми аз си ходя с пушач и това не ми пречи :P

wrety
07-19-2009, 19:58
Еми да, няма да ми пречи ако тя пуши.

AceXe
07-19-2009, 20:15
Пушенето не е по-силен фактор от симпатиите или любовта.Предричам огромна разлика в полза на "да".

Според мен ако си с човек, който не пуши и се обичате трябва да спреш да го правиш. Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот. А би било много тъпо, да го подучиш и той да пуши.

PainMonopoly
07-19-2009, 20:24
Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот.И какво толкова не му е гот?

Не, честно, не мога да ви разбера. Няма да е гот, ако влезе в стаята ми и я опуши. Няма да е гот, ако ми издишва дима в лицето. Но ако ми е гадже, се подразбира, че ще се съобразява и няма да го прави. Какъв е проблема тогава?

Това, че тя пуши мен по никакъв начин не ме касае. Това си е неин проблем, тя си е избрала да харчи купища пари за отрова.

Python5
07-19-2009, 20:35
Не.

mArMaLaDkA
07-19-2009, 20:38
Не мисля, че това е определящ фактор. Да не говорим, че едно 80% от хората, които ме заобикалят, пушат, така че надали ще ми направи впечатление.

got2Bthe1
07-19-2009, 20:40
Аз пафа много здраво и до ся не съм имал проблем точно с тва....

AceXe
07-19-2009, 20:42
Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот.И какво толкова не му е гот?

Не, честно, не мога да ви разбера. Няма да е гот, ако влезе в стаята ми и я опуши. Няма да е гот, ако ми издишва дима в лицето. Но ако ми е гадже, се подразбира, че ще се съобразява и няма да го прави. Какъв е проблема тогава?

Това, че тя пуши мен по никакъв начин не ме касае. Това си е неин проблем, тя си е избрала да харчи купища пари за отрова.

Какво не му е гот ли?!?!?! Изброявам:

1) Миризливи дрехи.

2) Мирилизив дъх.

3) С времето стаята си се умирисва. Тапетите и латекса си поемат миризмата, книгите също. Това разбира се е при по-продължително пушене, но си го има.

4) Харчат се пари за простотии, и в семейства, в които бюджета е общ, това довежда рано или късно до скандали.

5) Много е гадно като не си пушач и дишаш чужд дим. Ти не ми обяснявай, че няма да пушиш пред нея. Ако си активен пушач и цял ден с нея, мислиш ли, че няма да запалиш цигара ?

Hilary_
07-19-2009, 20:42
Кво ме бърка мене дали пуши или не .. аз не гледам това ... :? 8)А кво гледаш-дали е як като скала прилича на Брад Пит,Том Круз :lol:
Айде по-сериозно,деца.
... гледам характера :wink:

P.S. Том Круз е ужасен .. :shock:

djuki
07-19-2009, 20:43
ами аз на скоро оставих цигарите от време на време се случва да дръпна някоя и би ми било трудно да нося с пушач защото ще се дразня ако пуши около мен .
Ако бях истински непушач най вероятно бих поставила много условия като да не пуши пред мен и най - вече да не мирише и да няма вкус на цигари .

gigaherz
07-19-2009, 20:46
Категорично НЕ.

PainMonopoly
07-19-2009, 20:51
Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот.И какво толкова не му е гот?

Не, честно, не мога да ви разбера. Няма да е гот, ако влезе в стаята ми и я опуши. Няма да е гот, ако ми издишва дима в лицето. Но ако ми е гадже, се подразбира, че ще се съобразява и няма да го прави. Какъв е проблема тогава?

Това, че тя пуши мен по никакъв начин не ме касае. Това си е неин проблем, тя си е избрала да харчи купища пари за отрова.

Какво не му е гот ли?!?!?! Изброявам:

1) Миризливи дрехи.

2) Мирилизив дъх.

3) С времето стаята си се умирисва. Тапетите и латекса си поемат миризмата, книгите също. Това разбира се е при по-продължително пушене, но си го има.

4) Харчат се пари за простотии, и в семейства, в които бюджета е общ, това довежда рано или късно до скандали.

5) Много е гадно като не си пушач и дишаш чужд дим. Ти не ми обяснявай, че няма да пушиш пред нея. Ако си активен пушач и цял ден с нея, мислиш ли, че няма да запалиш цигара ?


Ами да, аз ходя с пушачка и не пуша. :)



Не съм АЗ активния пушач. ;)

1) Не и миришат дрехите.

2) Не и мирише дъха.

3) Не ми пуши в стаята, защото не и давам, а и тя не се натиска да го прави.

4) Да, тук съм съгласен, но така или иначе едва ли това ще е единственото нещо, което няма да искам да си купува.

5) Тя пуши пред мен и, да, сигурно съм вдишал няколко молекули от дима и, но в никакъв случай не е било до степен в която да ме подразни. А лесно може да ме подразни, защото съм алергичен към тютюн. А и тя се съобразява, нито ми издишва в лицето, нито си държи фаса под носа ми. Ако го правеше, нямаше да се разберем, да.

Даже понякога не забелязвам, като пали.

Но сигурно знаеш по-добре от мене дали ми е гот или ми е все тая...

got2Bthe1
07-19-2009, 20:52
Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот.И какво толкова не му е гот?

Не, честно, не мога да ви разбера. Няма да е гот, ако влезе в стаята ми и я опуши. Няма да е гот, ако ми издишва дима в лицето. Но ако ми е гадже, се подразбира, че ще се съобразява и няма да го прави. Какъв е проблема тогава?

Това, че тя пуши мен по никакъв начин не ме касае. Това си е неин проблем, тя си е избрала да харчи купища пари за отрова.

Какво не му е гот ли?!?!?! Изброявам:

1) Миризливи дрехи.

2) Мирилизив дъх.

3) С времето стаята си се умирисва. Тапетите и латекса си поемат миризмата, книгите също. Това разбира се е при по-продължително пушене, но си го има.

4) Харчат се пари за простотии, и в семейства, в които бюджета е общ, това довежда рано или късно до скандали.

5) Много е гадно като не си пушач и дишаш чужд дим. Ти не ми обяснявай, че няма да пушиш пред нея. Ако си активен пушач и цял ден с нея, мислиш ли, че няма да запалиш цигара ?

1) Господ е създал парфюм и дезедорант....
2) Господ е създал и дъвките...
3) Господ е създал прозорци и тераси ... ако не е приятно на човека излизам навън
4) Зависи колко изкарвап какво пушиш и колко....
5)Виж 3-та точка....

П.П. Малко компромиси може да се направят закадето няма друга алтерантива ... примерно ако нямаш прозорци ше търпиш стига човека с който си да си струва.... 8-) 8-) 8-)

FiRe_LaDy
07-19-2009, 20:54
Пуша много рядко,а приятеля ми пуши всеки ден - прави си изводите :wink:

AceXe
07-19-2009, 20:58
Дори непушача в двойката да не признава, че не му гот, то наистина не му е гот.И какво толкова не му е гот?

Не, честно, не мога да ви разбера. Няма да е гот, ако влезе в стаята ми и я опуши. Няма да е гот, ако ми издишва дима в лицето. Но ако ми е гадже, се подразбира, че ще се съобразява и няма да го прави. Какъв е проблема тогава?

Това, че тя пуши мен по никакъв начин не ме касае. Това си е неин проблем, тя си е избрала да харчи купища пари за отрова.

Какво не му е гот ли?!?!?! Изброявам:

1) Миризливи дрехи.

2) Мирилизив дъх.

3) С времето стаята си се умирисва. Тапетите и латекса си поемат миризмата, книгите също. Това разбира се е при по-продължително пушене, но си го има.

4) Харчат се пари за простотии, и в семейства, в които бюджета е общ, това довежда рано или късно до скандали.

5) Много е гадно като не си пушач и дишаш чужд дим. Ти не ми обяснявай, че няма да пушиш пред нея. Ако си активен пушач и цял ден с нея, мислиш ли, че няма да запалиш цигара ?

1) Господ е създал парфюм и дезедорант....
2) Господ е създал и дъвките...
3) Господ е създал прозорци и тераси ... ако не е приятно на човека излизам навън
4) Зависи колко изкарвап какво пушиш и колко....
5)Виж 3-та точка....

П.П. Малко компромиси може да се направят закадето няма друга алтерантива ... примерно ако нямаш прозорци ше търпиш стига човека с който си да си струва.... 8-) 8-) 8-)

Тераси и прозорци друг път... Аз ли не знам какво е да имаш пушач в семейството и какъв е ефекта от това. Ем, че не пуши тежки цигари, няколко години и всичко мирише на цигари.

Колкото до парфюма... Е да, заедно с цигарите ще трошиме пари и за тонове парфюм да го скрием.

Говорим за нормална двойка, а не баровска или царско семейство, така че парите в повечето случаи имат значение.

Като седнете на маса и ти се пуши?! Ще станеш на прозореца или ще си запалиш на масата?!

Компромиси? Начи на човека му се налага да ми търпи вредните навици само защото го привличам така ли? Ами ако и ти го харесваш този човек смяташ ли, че трябва да му създаваш такъв дискомфорт. Ако не пушиш - здраве за теб и за нея. Ако пушиш - вредиш и на двамата. Е дали не е по-добре да се съобразиш с непушача, отколкото с пушача ?

got2Bthe1
07-19-2009, 21:05
Ако ми е важна и ми го посика ще се съобразя ест.... между другото и майка ми и баща ми и аз пушим супер мн....у нас не мерише на цигари поне по преценка на брат ми и други роднини нешушачи... така чееее....аи сиктир :-P Колкото до парите пак повтарям важното е да има мярка ... (Един дезедорант Адидас е 6-7 лева ... не е мн нали? ...) А ако седна на масата и ми се пуши и знам че на нея не и е приятно ще отидна на прозореца (не искам да се хваля ама в повечето стаи имаме от тия новите баровски прозорци дето се отварят !!! :shock: )

В заключвение ако тя ме цени и съм важен за нея няма да има проблеми с компромисите както и аз не бих имал....

Jumbie483
07-19-2009, 21:06
Това въобще не ми пречи. Наистина понякога ме дразни, но все пак аз не мога да казвам какво да прави или какво да не прави. Личен избор.

y0uRfav0ritedRuG
07-19-2009, 21:06
Не ми пречи, но ако приятелят ми пуши това определено няма да е в плюс.

AceXe
07-19-2009, 21:10
Ако ми е важна и ми го посика ще се съобразя ест.... между другото и майка ми и баща ми и аз пушим супер мн....у нас не мерише на цигари поне по преценка на брат ми и други роднини нешушачи... така чееее....аи сиктир :-P Колкото до парите пак повтарям важното е да има мярка ... (Един дезедорант Адидас е 6-7 лева ... не е мн нали? ...) А ако седна на масата и ми се пуши и знам че на нея не и е приятно ще отидна на прозореца (не искам да се хваля ама в повечето стаи имаме от тия новите баровски прозорци дето се отварят !!! :shock: )

В заключвение ако тя ме цени и съм важен за нея няма да има проблеми с компромисите както и аз не бих имал....

Сарказма с който се опитваш да ми изопачаваш думите е неуместен. :)

Не знам при вас какво мирише и какво не, но всеки човек с който се срещам познавам на момента дали е пушач или не. Точно дезодорантите да те светна допълват с миризма, но не редуцират такава. Т.е. ако се напръскаш с един евтин Адидас, просто ще миришеш и на двете. Хората с тъпо обоняние може и да не усетят миризмата на цигари де... Това, че тук-таме в някои домове не се усеща, не значи, че принципно не се умирисват стаите. В повечето случаи се умирисва всичко.

got2Bthe1
07-19-2009, 21:13
Ти като се срещнеш с някой дрегер ли му даваш ??? 8-) 8-) 8-)

Явно просто не си срещнала човек който да си струва един компромис....

PainMonopoly
07-19-2009, 21:14
Е дали не е по-добре да се съобразиш с непушача, отколкото с пушача ?Разбира се, че е така. Но ако не се съобразява с мен, се изключва възможността да е МОЕ гадже, защото не ходя с нагли селски пачи. :)

Но под съобразяване се има предвид избягване на действия, които ми ПРЕЧАТ. Самия факт, че пуши, не ми пречи, засяга само нея и е въпрос на личен избор.

AceXe
07-19-2009, 21:23
Ти като се срещнеш с някой дрегер ли му даваш ??? 8-) 8-) 8-)

Явно просто не си срещнала човек който да си струва един компромис....

Не му давам дрегер, просто се усеща по миризмата. Лека е, но е достатъчно да се усети ако се заседим няколко минути.


Май имаме различни схващания за компромис... Представи си, че аз и ти живеем заедно. Защо аз трябва да направя компромис като търпя нещо, което не ми е приятно, а ти да не направиш компромиса просто да не правиш това, което ми е неприятно. Колкото и да избягваш пушенето пред партньора, ако си активен пушач, не можеш вечно да го избягваш.

djuki
07-19-2009, 21:23
Ако ми е важна и ми го посика ще се съобразя ест.... между другото и майка ми и баща ми и аз пушим супер мн....у нас не мерише на цигари поне по преценка на брат ми и други роднини нешушачи... така чееее....аи сиктир :-P Колкото до парите пак повтарям важното е да има мярка ... (Един дезедорант Адидас е 6-7 лева ... не е мн нали? ...) А ако седна на масата и ми се пуши и знам че на нея не и е приятно ще отидна на прозореца (не искам да се хваля ама в повечето стаи имаме от тия новите баровски прозорци дето се отварят !!! :shock: )

В заключвение ако тя ме цени и съм важен за нея няма да има проблеми с компромисите както и аз не бих имал....

Сарказма с който се опитваш да ми изопачаваш думите е неуместен. :)

Не знам при вас какво мирише и какво не, но всеки човек с който се срещам познавам на момента дали е пушач или не. Точно дезодорантите да те светна допълват с миризма, но не редуцират такава. Т.е. ако се напръскаш с един евтин Адидас, просто ще миришеш и на двете. Хората с тъпо обоняние може и да не усетят миризмата на цигари де... Това, че тук-таме в някои домове не се усеща, не значи, че принципно не се умирисват стаите. В повечето случаи се умирисва всичко.така като пушиш няма да си завираш циграта в дрехите та да се усмърдят толкова много . Второ след цигара ако си миеш ръцете и сложиш една дъвка в устата без никакъв парфюм никой няма да разбере че си пушил . Главно ръката ти мирише защото с нея си държал цигарата . Отделно ако си с непушачи нищо не ти пречи да отидеш на прозореца или на балкона да изпушиш една цигара да отидеш да си измиеш ръцете и да върнеш . Ако си в заведение ще попиташ ако нямат нищо против една цигара можеш да си позволиш ако има против ще стискаш като излезете навън ще си запалиш . За парите зависи какво и колко пушиш има хора които пушат по 3 кутии на ден и такива които пушат по 1 на седмица ,но щом някой дава пари за цигари значи може да си го позволи и проблема си е негов как се справя с финансите

got2Bthe1
07-19-2009, 21:28
Ти като се срещнеш с някой дрегер ли му даваш ??? 8-) 8-) 8-)

Явно просто не си срещнала човек който да си струва един компромис....

Не му давам дрегер, просто се усеща по миризмата. Лека е, но е достатъчно да се усети ако се заседим няколко минути.


Май имаме различни схващания за компромис... Представи си, че аз и ти живеем заедно. Защо аз трябва да направя компромис като търпя нещо, което не ми е приятно, а ти да не направиш компромиса просто да не правиш това, което ми е неприятно. Колкото и да избягваш пушенето пред партньора, ако си активен пушач, не можеш вечно да го избягваш.

Ти и аз едвали ще заживеем заедно защото няма да преглътнеш факта че пуша.... тоест не ме обичаш достатъчно че да го преглътнеш...
Ако те обичам или си ми важна и както искаш го наречи и ме помолиш да не пуша пред теб или да не пуша вкъщи няма .... не съм чак па толкова закоравял че да не устискам 1-2 часа....

AceXe
07-19-2009, 21:31
Ти като се срещнеш с някой дрегер ли му даваш ??? 8-) 8-) 8-)

Явно просто не си срещнала човек който да си струва един компромис....

Не му давам дрегер, просто се усеща по миризмата. Лека е, но е достатъчно да се усети ако се заседим няколко минути.


Май имаме различни схващания за компромис... Представи си, че аз и ти живеем заедно. Защо аз трябва да направя компромис като търпя нещо, което не ми е приятно, а ти да не направиш компромиса просто да не правиш това, което ми е неприятно. Колкото и да избягваш пушенето пред партньора, ако си активен пушач, не можеш вечно да го избягваш.

Ти и аз едвали ще заживеем заедно защото няма да преглътнеш факта че пуша.... тоест не ме обичаш достатъчно че да го преглътнеш...
Ако те обичам или си ми важна и както искаш го наречи и ме помолиш да не пуша пред теб или да не пуша вкъщи няма .... не съм чак па толкова закоравял че да не устискам 1-2 часа....

Да те светна, че не съм жена и го казвам примерно. И второ съгласен съм... Не се бях замислил, че цигарите може да ме откажат предварително да живея с теб...

Само 1-2 часа ли издържаш?


@djuki толко пушачи познавам... Пред вас адвоката ше си изгуби работата. Опре ли до цигари всички пушачи много умело и убедително извъртате така нещата, че излизате направо като най-праведните... Не ми се спори :)

got2Bthe1
07-19-2009, 21:32
^ примерно казвам че ще издържа 1-2 часа доакто намеря тераса / излезнем извън киното / спреме колата и така нататък....

djuki
07-19-2009, 21:37
AceXe все пак който иска не пуши който искаш пуши. Всички знаем какви са вредите от това. Все пак един пушач за да спре цигарите си е трудно а неговата половинка (непушач) може да му помогне . Ще започне леко по леко да го пришпорва да не пуши там и там и там ... също така трябва да бъде с него и да замества циграта. Повече пушичи задължително трябва да пушат когато са ядосани ако когато твоята половинка е ядосана и ти си с нея/ него и го успокоиш той няма да посегне към цигарата и така рано или късно всички ще са здрави и доволни . Ако някой иска винаги има начин просто трябва да се помисли и поговори на темата . Но заслужава ли си да изпуснеш страхотен човек заради един кофти навик ?!

AceXe
07-19-2009, 21:39
AceXe все пак който иска не пуши който искаш пуши. Всички знаем какви са вредите от това. Все пак един пушач за да спре цигарите си е трудно а неговата половинка (непушач) може да му помогне . Ще започне леко по леко да го пришпорва да не пуши там и там и там ... също така трябва да бъде с него и да замества циграта. Повече пушичи задължително трябва да пушат когато са ядосани ако когато твоята половинка е ядосана и ти си с нея/ него и го успокоиш той няма да посегне към цигарата и така рано или късно всички ще са здрави и доволни . Ако някой иска винаги има начин просто трябва да се помисли и поговори на темата . Но заслужава ли си да изпуснеш страхотен човек заради един кофти навик ?!

Това за нервите не ми го обяснявай. Това е чисто психическо внушение. Нарича се плацебо ефект. И за него не са ти нужни цигари. Пушил съм и знам много добре как влияят цигарите. И пак ми става интересно защо някой избира да си харчи парите да се трови, вместо да ги похарчи да кажем за карта за плуване или фитнес...

got2Bthe1
07-19-2009, 21:39
AceXe все пак който иска не пуши който искаш пуши. Всички знаем какви са вредите от това. Все пак един пушач за да спре цигарите си е трудно а неговата половинка (непушач) може да му помогне . Ще започне леко по леко да го пришпорва да не пуши там и там и там ... също така трябва да бъде с него и да замества циграта. Повече пушичи задължително трябва да пушат когато са ядосани ако когато твоята половинка е ядосана и ти си с нея/ него и го успокоиш той няма да посегне към цигарата и така рано или късно всички ще са здрави и доволни . Ако някой иска винаги има начин просто трябва да се помисли и поговори на темата . Но заслужава ли си да изпуснеш страхотен човек заради един кофти навик ?!

А ако не иска да спре????

djuki
07-19-2009, 21:45
AceXe все пак който иска не пуши който искаш пуши. Всички знаем какви са вредите от това. Все пак един пушач за да спре цигарите си е трудно а неговата половинка (непушач) може да му помогне . Ще започне леко по леко да го пришпорва да не пуши там и там и там ... също така трябва да бъде с него и да замества циграта. Повече пушичи задължително трябва да пушат когато са ядосани ако когато твоята половинка е ядосана и ти си с нея/ него и го успокоиш той няма да посегне към цигарата и така рано или късно всички ще са здрави и доволни . Ако някой иска винаги има начин просто трябва да се помисли и поговори на темата . Но заслужава ли си да изпуснеш страхотен човек заради един кофти навик ?!

А ако не иска да спре????


ами поне според мен не трябва да има нормален човек които да иска да си дава парите за глупости и да си трови организма . Като не иска няма да ги спира ... аз пресъздадох една ситуация която при мен стана и онзи човек не искаше да спре да пуши попришпорих го малко подадох му ръка и спря , но дори и да не беше това нямаше да ми пречи !


AceXe да така е , човек си втълпява че цигарата помага , че успокоява. Но ако видиш че има и друго неща което може да направи същото и ако имаш малко мозък в главата си ще видиш че по добре да поговориш с някой отколкото да си тровиш организма .

got2Bthe1
07-19-2009, 21:47
Да спра да правя нещо без да искам няма да се случи никога
Компромис мога да направя но никой неможе да ме промени
Тва си е факт той е искал да ги спре по принцип хората не обичат когато някой ги кара да се применят....

AceXe
07-19-2009, 21:48
AceXe все пак който иска не пуши който искаш пуши. Всички знаем какви са вредите от това. Все пак един пушач за да спре цигарите си е трудно а неговата половинка (непушач) може да му помогне . Ще започне леко по леко да го пришпорва да не пуши там и там и там ... също така трябва да бъде с него и да замества циграта. Повече пушичи задължително трябва да пушат когато са ядосани ако когато твоята половинка е ядосана и ти си с нея/ него и го успокоиш той няма да посегне към цигарата и така рано или късно всички ще са здрави и доволни . Ако някой иска винаги има начин просто трябва да се помисли и поговори на темата . Но заслужава ли си да изпуснеш страхотен човек заради един кофти навик ?!

А ако не иска да спре????


ами поне според мен не трябва да има нормален човек които да иска да си дава парите за глупости и да си трови организма . Като не иска няма да ги спира ... аз пресъздадох една ситуация която при мен стана и онзи човек не искаше да спре да пуши попришпорих го малко подадох му ръка и спря , но дори и да не беше това нямаше да ми пречи !


AceXe да така е , човек си втълпява че цигарата помага , че успокоява. Но ако видиш че има и друго неща което може да направи същото и ако имаш малко мозък в главата си ще видиш че по добре да поговориш с някой отколкото да си тровиш организма .

Е за същото говоря и аз. Просто около мен има няколко двойки и ги наблюдавам. Проблема с цигарите при тях е голям и в повечето случаи не се стига до компромис. Затова го казвам, защото знам, че не са толкова много хората, които реално се съобразяват за пушенето с половинките си.

djuki
07-19-2009, 21:50
Да спра да правя нещо без да искам няма да се случи никога
Компромис мога да направя но никой неможе да ме промени
Тва си е факт той е искал да ги спре по принцип хората не обичат когато някой ги кара да се применят....ако се хванеш здраво можеш да накараш някой да направи нещо без самия той да разбере :D бавничко но става :)

AceXe
07-19-2009, 21:54
Да спра да правя нещо без да искам няма да се случи никога
Компромис мога да направя но никой неможе да ме промени
Тва си е факт той е искал да ги спре по принцип хората не обичат когато някой ги кара да се применят....ако се хванеш здраво можеш да накараш някой да направи нещо без самия той да разбере :D бавничко но става :)

И тук съм съгласен. Между другото майка ми, която здраво си пушеше я отказах като бях по-малък. С много зор, ама я отказах. Друг е въпроса, че сега три години по-късно отново хвана цигарата. Но и вече го оставям на нейния си избор. Тя осъзнава какво прави. Яд ме е, защото трудно ги отказа, а сега от инат пак ги почна...

got2Bthe1
07-19-2009, 21:55
Въпросът е в това иска ли този човек да спре или ти искаш....защото ако само ти искаш е малко подло да се опитваш да го промениш....

illusionnnn
07-19-2009, 22:48
Майка ми е активен пушач от 20 години, имах приятел год и половина, също активен пушач, но не ми е пречило особено.Никога не съм го юркала да ги спира - това е въпрос на личен избор. Това е неговото решение! :)

lipsvashh_mi
07-20-2009, 06:19
лично за мен няма такова значенние,ако момчето е пушач,понеже съм обграденя от такива и съм свикнала с цигарения дим...има обаче хора,който не го понасят :?

AceXe
07-20-2009, 06:39
Въпросът е в това иска ли този човек да спре или ти искаш....защото ако само ти искаш е малко подло да се опитваш да го промениш....

Всъщност защо да е подло. Ако човека не се усеща, защо да е подло. Нима това е в негова вреда? Дори да е подло го отказвам от вреден навик. Колкото до това, чии е избора. Аз майка ми я познавам по-добре дори отколкото баща ми я познава. Като бях малък не осъзнавах нещата така, както сега затова и сега не я карам да спира. Тя знае, че аз съм против, защото знам причините, поради които започна. Но й казах, че тя трябва сама да ги откаже, за да не ги започне отново. Да изгради волята. А не сега да й помогна отново да ги откаже и след някои друг месец пак да ги почне.

djuki
07-20-2009, 07:24
Въпросът е в това иска ли този човек да спре или ти искаш....защото ако само ти искаш е малко подло да се опитваш да го промениш....

Всъщност защо да е подло. Ако човека не се усеща, защо да е подло. Нима това е в негова вреда? Дори да е подло го отказвам от вреден навик. Колкото до това, чии е избора. Аз майка ми я познавам по-добре дори отколкото баща ми я познава. Като бях малък не осъзнавах нещата така, както сега затова и сега не я карам да спира. Тя знае, че аз съм против, защото знам причините, поради които започна. Но й казах, че тя трябва сама да ги откаже, за да не ги започне отново. Да изгради волята. А не сега да й помогна отново да ги откаже и след някои друг месец пак да ги почне.може да е малко подло ... но ти го правиш за негово добро ! Това е човек , на който много държиш и няма да го оставиш да си съсипва живота защо да не му помогнеш . Ако веднъж ги спре и оцени колко вредни са на дали сам ще посегне пак към тях.

AceXe
07-20-2009, 07:46
Въпросът е в това иска ли този човек да спре или ти искаш....защото ако само ти искаш е малко подло да се опитваш да го промениш....

Всъщност защо да е подло. Ако човека не се усеща, защо да е подло. Нима това е в негова вреда? Дори да е подло го отказвам от вреден навик. Колкото до това, чии е избора. Аз майка ми я познавам по-добре дори отколкото баща ми я познава. Като бях малък не осъзнавах нещата така, както сега затова и сега не я карам да спира. Тя знае, че аз съм против, защото знам причините, поради които започна. Но й казах, че тя трябва сама да ги откаже, за да не ги започне отново. Да изгради волята. А не сега да й помогна отново да ги откаже и след някои друг месец пак да ги почне.може да е малко подло ... но ти го правиш за негово добро ! Това е човек , на който много държиш и няма да го оставиш да си съсипва живота защо да не му помогнеш . Ако веднъж ги спре и оцени колко вредни са на дали сам ще посегне пак към тях.

Тъпото е, че ги оценява, знае, че са вредни и въпреки това... Проблема на цигарите е, че ако вредата на момента изникваше, бизнеса щеше отдавна да е замрял...

silky92
07-20-2009, 07:54
Аз не пуша,но родителите ми и всички около мен пушат и съм свикнала,така че въобще това не може да ми попречи да бъда с някой. 8-)

BloomF
07-20-2009, 07:56
Да, кво толко? Но ест предпочитам непушачите.

Priceless
07-20-2009, 07:58
И сега какво излиза .. Трябва да си намеря някой, който да ме отказва от цигарите ?! :shock: 8-)

krem4et0
07-20-2009, 07:58
НЕ! Това е нещо, с което не мога да направя компромис. Ненавиждам цигарения дим. Особено ме дразни, ако при видимо преобладаващ процент непушачи, някой запали без да попита дали другите имат против. Грозно ми е, вредно е, мразя миризмата, дима, жълтите пръсти и зъби. У дома не се пуши и не съм свикнала. Ненавиждам пушенето.

dessko
07-20-2009, 08:19
Да,не ми пречи ако пуши. :)

aihao1
07-20-2009, 08:23
мии аз не пуша и бих тръгнала с не пушач .. Не ми пречии :)

anSsito
07-20-2009, 08:51
Да, не ми пречи. Дори чесно да кажа - май ме привличат пушачите 8-) А аз съм непушач..
Иначе ако трябва да отделям такова внимание на това дали е пушач - то трябва да съм много издребняла.. :? Иначе какво харесвам го, ама той пуши и трябва да го отказвам от цигарите или да го зарежа? Надали - това си е негов избор.. Нека си пуши момчето ;)

tItEufFf
07-20-2009, 09:54
Бих тръгнала с пушач, цигарите изобщо не ми пречат.

Sladurchoo
07-20-2009, 10:23
не е проблем да пуши .. то тва не е толкова важно .. :-D :-D

sladkalady
07-20-2009, 10:39
На мен не ми пречи.Аз съм ходила с пушач..

3oPuTy
07-20-2009, 10:53
Не пуша,но честно казано не ми пречи,когато около мен има пушачи :) Единственото,което изисквам от тях е димът им да не идва в лицето ми :)
Извод:Естествено,че бих имала връзка с пушач :) Сегашния ми приятел е пушач,но това не ми пречи :-) (е случва се от време на време да му кажа "Котеее нали щеше да ги отказваш тия цигари ...?!" ама той си е виновен ... да не ми беше казвал,че иска да ги отказва :D :-) )

gigaherz
07-20-2009, 10:55
Абсолютно съм съгласен с krem4eto..Цигареният дим е отвратителен и вреден.Никога не бих тръгнал с пушачка.

Slave4You
07-20-2009, 11:09
Да.. мен не ме бърка толкова това:)

yahhooo
07-20-2009, 11:48
Ще и дам бг пура ако толкова иска да пушу

MoHuTo
07-20-2009, 11:59
Не би ми пречело, не това е най-важното в една връзка, дали сте пушачи или не :)

lLady_MooN_RaiN
07-20-2009, 12:26
Всъщност за един непушач може да се окаже доста стресиращо да бъде с пушач, особено ако очите или гърлото му са чувствителни към дима, никак не е приятно. Но винаги може да се намери компромис. Например пупача, да не пупи пред непушача, не е толкова трудно.

Yancheto
07-20-2009, 13:39
Да,бих ходила с пушач.Но ще ми е по-добре ако не пуши пред мен.

NaNa_SladuRana
07-20-2009, 13:46
аз не пуша и мен би ми пречило,нали знаете "Пушенето вреди на вас и на ДРУГИТЕ ОКОЛО ВАС" :-D

AnN_G
07-20-2009, 14:04
Аз не пуша, той-да :? има някакви опити да ги спре заради мен, все пак си пречат... дима е гаден :( нооо си остава с опитите, като опитам да помогна се сърди 8-) и се отказах.

sexfantasy
07-20-2009, 14:08
да, защо да не тръгна... и аз пуша (от време на време, мн рядко, ама все пак се случва да запаля 1 цигара на 3 месеца...) не би ми пречило... толкова мн хора около мен пушат и ми се налага да им дишам дима, че това няма да ме притесни изобщо... щом се обичаме, всичко ще е ок

loveUpeps4o
07-20-2009, 15:12
Твърдо НЕ ! Много се дразня като видя някое хубаво момиче да пуши . :?

aDuHka
07-20-2009, 18:07
Е да, бих имала. Дори сегашната ми връзка е с пушач и то активен, но това не ми пречи ;) Той толкова много се съобразява с мен и държи цигарата на километри... 8-)

goosebumps
07-20-2009, 18:14
Бих имала и съм имала и даже в момента имам 8-) и защо не?! Аз принципно не пуша, но не виждам причина да се отказвам от човека, който обичам (примерно) само защото си има няк'ви пороци там. Естествено съм се опитвала да ги накарам да ги спрат или поне понамалят, но в повечето случаи не действа, защото се стига до излишни караници и т.н., пък на човек по едно време му омръзва да спори на една и съща тема. Не е приятно. :) Единственото ми, така да се каже, изискване е да не пуши когато е с мен или поне да се ограничава в количеството :!:

sapa91
07-20-2009, 18:41
аз не пуша поне не цигари 8-) и предпочитам да съм с момиче което също не пуши едно че не искам да ме трови друго че след цигара и моментална целувка малко гадно (поне според мен) но като цяло не ми е някакъв критерии при който ако всичко останало е 6 заради едните цигари да тегля чертата на някоя :)

allie
07-20-2009, 18:53
Пушенетоо е найй малкияя проблемм .. тойй си решаваа каквоо даа правии .. :)

mOBSCENE
07-20-2009, 19:02
Аз не пуша - той пуши.
Хич не ми пречи.

глупав въпрос.

djudjulinkaa
07-20-2009, 19:09
Бих така да се каже ходила с пушач.. Не мисля, че точно това би ме спряло :) Ако прекалява с алкохола много често или пуши трева, използва наркотици и такива неща не бих била с него.. но цигарите не са ми такава пречка :?

moneycomeme
07-20-2009, 19:12
Аз не пуша и съм имала приятели пушачи.Не цигареният дим около хората ги определя за подходящи или неподходящи :)

ThePowerOfLove
07-20-2009, 19:18
Бих ходила :)

KristinCavallari
07-20-2009, 19:20
Има ли значение за любовта?За мене не ! :)

Muddled
07-20-2009, 19:29
ами за мен ... няма нш лошо ако единя пуши а др не пуши.
аз пуша а приятеля ми не той няма нш против немисля че ако 2-ма се обичат това би имало някакво значение.

NightSky
07-20-2009, 19:33
Защо не... пушенето не го прави по-лош човек. Освен това аз съм пушачка :)

evelinka1122
07-20-2009, 19:52
на мен лично не ми пречи :)

Muddled
07-20-2009, 19:54
Защо не... пушенето не го прави по-лош човек. Освен това аз съм пушачка :)

и аз мисля така 8)

DisturbiaV
07-20-2009, 19:58
Не ми пречи щом вече 1 година и 8 месеца съм с него.Нито съм пропушила нито ми пречи :)

epss
07-20-2009, 21:57
Да,не ми пречи ако пуши. :)
Прави сте. :)

Rofl4e
07-20-2009, 22:46
аз пуша.. ;) приятеля ми НЕ :lol: не ми прече.. на него също

Nakadah
07-20-2009, 23:53
не пуша
и не бих

storex
07-21-2009, 01:12
Чувал съм момичета да обясняват как никога не биха имали връзка с пушачи - по-голяма простотия не съм чувал :)
Една приятелка пък твърдеше, че външният вид е толкова важен, че няма начин да има нещо общо с мъж, по-тежък от около 75-80 кг и от месеци е влюбена в един младеж, който тежи 110 кг, така че без никакви такива заричаници :)

krem4et0
07-21-2009, 09:19
На 24 съм и с това не мога да направя компромис. Как да не е важно? Това е най-малкото навик, който дразни непушачите. Това са пари на вятъра буквално. Това е отрова за организма. Същото е както не бих ходила с алкохолик, наркоман или пристрастен към хазарта. Това е порок, с който не искам да имам общо. Не бих могла да целуна момче, което е пушило. 1 път съм го правила и беше невероятно гадно, а цигарата беше угасена преди часове...Кое тогава е важно? За мен външният вид не е, но условията са ми да не е пушач, наркоман, пияница, пристрастен към хазарта, женкар и да няма мустаци....Последното е леко повърхностно,но просто мразя. Това са доста по-важни неща от това дали е 70 кила, дали е 180 см и има ли сини очи...Ако пуши едва ли бих се влюбила в него, защото едва ли бихме прекарали повече от 2-3 часа заедно.

XTREMEFREERIDE
07-21-2009, 09:59
На 24 съм и с това не мога да направя компромис. Как да не е важно? Това е най-малкото навик, който дразни непушачите. Това са пари на вятъра буквално. Това е отрова за организма. Същото е както не бих ходила с алкохолик, наркоман или пристрастен към хазарта. Това е порок, с който не искам да имам общо. Не бих могла да целуна момче, което е пушило. 1 път съм го правила и беше невероятно гадно, а цигарата беше угасена преди часове...Кое тогава е важно? За мен външният вид не е, но условията са ми да не е пушач, наркоман, пияница, пристрастен към хазарта, женкар и да няма мустаци....Последното е леко повърхностно,но просто мразя. Това са доста по-важни неща от това дали е 70 кила, дали е 180 см и има ли сини очи...Ако пуши едва ли бих се влюбила в него, защото едва ли бихме прекарали повече от 2-3 часа заедно.

Абсолютно същото е мнението ми по въпроса.
Родителите ми пушат и просто се изнасям, не от стаята, ами от етажа, като видя, че припалват.Много го мразя това нещо, даже с най - добрият ми приятел се поотдалечихме защото той пропуши. За мен това е важно.
Не бих се влюбила в пушач.

Moonchild
07-21-2009, 10:49
да случвало ми се е и + това всеки има право на личен избор

guinessgirl
07-21-2009, 23:18
не,не бих
(пуша)

п.п само един прави изключение 8-)

Nakadah
07-22-2009, 00:30
ВСИЧКИ ПУШАЧИ ДА УМРАТ!!!

oasis
07-22-2009, 01:39
едва ли, мисълта за целувки с някой пушач :/

Suzie
07-22-2009, 17:21
Ужасно много мразя когато някой пуши около мен.. Той го съзнава и пред мен до колкото може.. се въздържа да го прави.


Не бих се влюбила в пушач.

На същото мнение бях и аз, ноо сърцето не пита в какъв да се влюбиш за съжаление.. ;д

fucklowebaby
07-22-2009, 21:34
Да, защо да не :D

sladur4etyYy
07-22-2009, 21:41
егати тъпия въпрос, честно 8-) естествено, че да.

pale4ka
07-22-2009, 22:38
Бих

AceXe
07-22-2009, 22:43
егати тъпия въпрос, честно 8-) естествено, че да.

Въпроса не е тъп, защото много непушачи имат нетърпимост към цигарите и обратно има пушачи, които за нищо няма да се откажат. Тогава какво правиме ?

Nefarian
07-23-2009, 00:59
Принципно пуша, но ако не пушех - нямаше да се задявам на пушачки.

Nakadah
07-23-2009, 03:39
ВСИЧКИ ПУШАЧИ ДА УМРАТ!!!

InloveAgain
07-23-2009, 05:51
Ами да,защо не..
Вече ако поколението тръгва да си харесва,човек,който не пуши , не пие.. ии със всичките си претенции да е красив ..мил .. нз си къв и т.н ..никога няма да намери // така че не виждам пушенето за проблем .. ; ))))

NaughtyOne
07-23-2009, 10:22
Аз пък не бих тръгнала с пушач :? Сигурно не би ми вредял толкова физически,но със сигурност ще ме натоварва много психически с пушенето си...така,че бих го скъсала в подобен случай на секундата.

AceXe
07-23-2009, 10:47
Ами да,защо не..
Вече ако поколението тръгва да си харесва,човек,който не пуши , не пие.. ии със всичките си претенции да е красив ..мил .. нз си къв и т.н ..никога няма да намери // така че не виждам пушенето за проблем .. ; ))))

Ти ще кажеш, че няма такива хора... Знаеш ли колко хора познавам, които не пушат и не пият и са готини. И момичеа и момчета има таквиа. Аз също нито пуша, нито пия.

InloveAgain
07-23-2009, 10:54
Ами да,защо не..
Вече ако поколението тръгва да си харесва,човек,който не пуши , не пие.. ии със всичките си претенции да е красив ..мил .. нз си къв и т.н ..никога няма да намери // така че не виждам пушенето за проблем .. ; ))))

Ти ще кажеш, че няма такива хора... Знаеш ли колко хора познавам, които не пушат и не пият и са готини. И момичеа и момчета има таквиа. Аз също нито пуша, нито пия.

Може да са готини за теб ..ама ти не мислиш като всички останали .. :)

flowerlina
07-23-2009, 11:30
Не ми пречи, в смисъл пречи ми, но ще го преживея. Ходила съм с пушач и една от най- добрите ми приятелки е пушачка и съм свикнала

lipstik
07-23-2009, 14:30
Ами да,защо не..
Вече ако поколението тръгва да си харесва,човек,който не пуши , не пие.. ии със всичките си претенции да е красив ..мил .. нз си къв и т.н ..никога няма да намери // така че не виждам пушенето за проблем .. ; ))))

Приятелят ми е такъв и аз съм такава :)

SunSmile
07-23-2009, 15:00
Тая тема е пълна със сериозност... хвани си един пушач, после един непушач и виж. За мен лично няма зна4ение :)

selens
07-23-2009, 16:10
Тва кво общо има с връзката? :razz:

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2009, 16:59
естествено 8-) защо не??

Nakadah
07-23-2009, 17:04
ВСИЧКИ ПУШАЧИ ДА УМРАТ!!!

Galinskii
07-23-2009, 17:33
по принцип имам алергия и не пуша но нямам нищо на против 8)

gLypChenCee
07-23-2009, 17:49
Да.

rozovsluncho
07-23-2009, 19:58
Ако държа на него цигарите са най-малкия ми проблем 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-23-2009, 20:37
бих имала да :) всеки си има кофти навици.... :-o :)

xHARDCANDYx
07-23-2009, 20:51
откога избраш човека до себе си по това дали е пушач или не ?!

Nefarian
07-23-2009, 21:02
Straight edge-a май се връща на мода :shock:

Nakadah
07-23-2009, 22:20
ЗГЪНЕТЕ БЕ СКАПАНИ ПУШАЧИ!!!

shmurkam
07-23-2009, 22:23
Ако се ебе хубаво, ми е през оная работа дали пуши :lol:

Бъзик е, ама тц, не ми пречи. Повечето хора, с които се срещам са комини, свикнала съм

girls_aloud_
07-24-2009, 00:44
Да,естествено.Аз не пуша,обаче не би ме спряло да бъда с едно момче само защото пуши.Дразни ме,но това не е причина да не бъда с него.Глупаво е 8)

LqlQLqQxD
07-24-2009, 02:35
Нямам нищо против, ако момчето пуши! Ако го харесвам и пуши, голяма работа всеки си има недостатъци. Избора дали да пуши си е негов.Не сме женени, че да му казвам "Недей да пушиш пред мен!"

Nakadah
07-24-2009, 03:30
ЗГЪНЕТЕ БЕ СКАПАНИ ПУШАЧИ!!!

NaughtyOne
07-24-2009, 09:14
ЗГЪНЕТЕ БЕ СКАПАНИ ПУШАЧИ!!!

Стига пък ти! Не се ли осъзнаваш, че ставаш смешен. Може и да е безмислено да се пуши, но още по-безмислено е да го кажеш...
Против съм по принцип,но не изпадам и в чак такива състояния като тебе... :lol:

sextazy_baby
07-24-2009, 09:44
Няма значение

Assshley
07-24-2009, 09:45
Не ми пречат цигарите .

sun4e
07-24-2009, 12:42
ДА.Що пък не това,че пуши не означава,че не е добър и готин.

valdesbg
07-24-2009, 13:19
Да, бих имал връзка с момиче което пуши. Аз не пуша.

krem4et0
07-30-2009, 13:51
Ами да,защо не..
Вече ако поколението тръгва да си харесва,човек,който не пуши , не пие.. ии със всичките си претенции да е красив ..мил .. нз си къв и т.н ..никога няма да намери // така че не виждам пушенето за проблем .. ; ))))
Не пуши, пие по-малко от мен, не ходи по жени, не се дрогира. На всичкото отгоре е добър, спокоен, мил, работлив и отговорен....Да знам да си го пазя, че явно друг такъв няма!!!
Стига с тези обобщения. Познавам много момчета, които не пушат, не пият, не се дрогират и не изневеряват.

AnincetoSexy
07-30-2009, 14:04
Да защо не ,знам че е лош навик и ще го преодолея .. :)

BrandNewEyes
07-30-2009, 14:11
Да.Ако искам да съм с някого, пушенето не би ми попречило.

Fill
07-30-2009, 14:16
Реших,че е време да пусна сериозна тема за проучване на общественото мнение сред тийнейджърите.Въпросът е към момчета или момичета,които не пушат.Ако искате се обосновете в темата защо се отговорили с да или не.Моля за сериозни отговори!
Приятна вечер!

Всичките ми приятелки са пушили, а аз съм твърдо против цигарите, защото съм спортист до мозъка на костите си. Не ми пречи

Lorane
07-30-2009, 14:21
Да, защо не. Не ми пречи.

angel4e_f3
07-31-2009, 07:55
Аз не пуша, пък съм ходила с пушач ... Щом се харесваме няма проблем.

Aicken
07-31-2009, 08:50
Реших,че е време да пусна сериозна тема за проучване на общественото мнение сред тийнейджърите.Въпросът е към момчета или момичета,които не пушат.Ако искате се обосновете в темата защо се отговорили с да или не.Моля за сериозни отговори!
Приятна вечер!

аз не пуша и ходя с момиче дето пуши... да се обосновем защо ... сигурно от любов... :shock:

milan4eto
07-31-2009, 09:05
Аз не пуша,но като се замисля, до сега съм ходила само с пушачи 8-) .Не ми е пречило тогава, не мисля че ще ми пречи и сега. Иначе мнението ми за цигарите е доста отрицателно, но всеки на този свят има собствен избор и решава сам какво да прави. :)

Iv4eTy
07-31-2009, 10:50
Естествено, не виждам какво общо има това дали той пуши с връзката ни...

Dollystar
07-31-2009, 13:12
На кой изобщо би му пречило. То 1во на 1во ако това в този човек те дразни или не ти харесва значи нямаш истински чувства към него или нея. Когато изпитваш нещо към даден човек харесваш дори недостатъците му !!! :grin: :grin:

Пиши с по-малък шрифт, моля
krem4et0

problem4ety
07-31-2009, 13:29
мойтооо мило пушии ама и аз покрай него почнах :D :D

dark_angel3
07-31-2009, 17:34
Не.От цигарения дим ми призлява.

Tomorrowww
07-31-2009, 17:37
и на мен не ми пречи ..

devi
07-31-2009, 18:14
Аз съм хидила с пушач, понеже много го обичах и не смятам, че подобно нещо трябва да бъде пречка м/у нас. Е естествено погрижих се да намали цигарите-все пак за вредни. Аз от както тренирам не съм пушила, но навремето пушех, докато ходех с непушач и не ми се е оплаквал. Е все пак гледах при всяка отворена възможност да си оправя дъха било то с ментови лентички :smt007 , дъвки или четка и паста за зъби.

pumpkin
07-31-2009, 18:34
ако държа на момчето,с което излизам въобще не ми пука дали пуши(но ако прекалява ще се постарая той да ги намали) :---)

m0n4yyy
07-31-2009, 18:39
Разбира се, че бих тръгнала с пушач. То ти не избираш в кой да се влюбиш, че да гледаш дали пуши или не. :D :D :D

Nakadah
07-31-2009, 18:48
ЗГЪНЕТЕ БЕ СКАПАНИ ПУШАЧИ!!!

plmn
07-31-2009, 18:54
Реших,че е време да пусна сериозна тема за проучване на общественото мнение сред тийнейджърите.Въпросът е към момчета или момичета,които не пушат.Ако искате се обосновете в темата защо се отговорили с да или не.Моля за сериозни отговори!
Приятна вечер!

няма да ми е приятно ако тя пуши и няма да го крия
може да направя някъв компромис, но няма да си променя мнението

HarumScarum
07-31-2009, 19:19
Не виждам нищо лошо :)

momi4e_bez_du6a
07-31-2009, 20:53
бих и съм ходила :D :D не ми пречи а не пуша..

kristito3
08-01-2009, 14:11
ако го обичам наистина, ще го преодолея, но все пак няма да ми е много приятно да ми мирише на цигарен дим и аз покрай него да се умирисвам

kamucheto0
08-01-2009, 15:08
Определено.. не , но пък ако прекалено много го харесвам..да :) :) :-)

KiSsOfPaSsIoN
08-01-2009, 15:56
Определено не ми пречи... Вече 10 месеца си го обичам и не смятам че тва може да е определящо дали една връзка ще съществува или не... :-o

gergana999
08-01-2009, 18:09
еми не ми пречи той да пуши а аз не
все пак гаджето ми пуши но аз не и си го обичам такъв какъвто е :-) :-) :-) :-) :-) :smt007 :smt007

eminemfenka
08-01-2009, 21:54
Имала съм .. човек като човек :)

lastdaywithme
08-01-2009, 21:58
Всеки има право на избор... Аз лично бих ходила с пушач, ако не пуша... Все пак аз го харесвам, а по- късно ще го заобичам него- а не пороците му. Може малко да ми е гадно и да ми пречи дима или миризмата, но със всичко се свиква! :-D

Jessieee
08-02-2009, 00:54
не ми пречи , имала съм такива връзки ,, то си зависи от човека .

psychopath
08-02-2009, 05:43
Не ми пречи по никакъв начин, за самата нея би било по-добре да не пуши, но това си е лично нейно решение и не е мое право да й давам акъл. :)

m1nich3t0
08-02-2009, 09:21
Бих имала връзка с момче,което пуши,защото това не ми пречи.Не е важно дали пуши,или не...Аз,ако го обичам истински това няма да ми пречи,но наистина,ако прекалява ще направя нещо по въпроса. :?

vali00
08-02-2009, 09:56
Де`ба ... ако го обичам - БХ дали пуши или не 8-)
защо трябва да се влияя от това дали пуши или не ?

Priceless
08-02-2009, 09:57
Де`ба ... ако го обичам - БХ дали пуши или не 8-)
защо трябва да се влияя от това дали пуши или не ?

Е.. аз какво казах ? :shock:

lorinka29
08-02-2009, 14:21
Ако е толкова специален и го обичам ще направя компромис! :)

GotTheLife
08-02-2009, 21:20
ще го тормозяда ги спира

KoRnFlAkE
08-02-2009, 21:37
да, защо не? :-o
тва си е неговото здраве, стига да не пуши много около мен, нямам нищо против.

beliqsmok
08-02-2009, 21:49
Да, бих :)

Цигарите не правят човека по-малко човек :wink:

krem4et0
08-03-2009, 06:16
Как стоите в компания на пушачи, ако не пушите бе, хора. Аз не мога-не мога да дишам, очите ми се зачервяват, повдига ми се от миризмата. Ако няма начин, т.е. външен човек и сте на обществено място, няма как да забраня, въпреки, че тактичният човек и при 1 непушач в компанията, би попитал има ли нещо против да запали. У дома не се пуши. Преди време сестра ми пушеше и го правеше само на терасата. После не исках да я докосвам, защото ми се повдига от миризмата. Може би съм много крайна. С много неща бих направила компромис, но да целувам пушач, да ми смърди на цигари, да ми става лошо покрай него-не, мерси.

Pliok0019
08-03-2009, 09:23
Да. И съм имала.

pebals
08-03-2009, 20:20
Да,не ми пречи :)

Addiced
08-03-2009, 20:38
Да,не ми пречи :)
НЕ я слушайте пречи и ама не си признава преди като не пушех ходих е с едно момиче и кат се мляскахме ми лахаше на пепелник .... незнам пебалс как ме изтрайва :D

boniboon
08-03-2009, 21:15
що за въпрос :shock: . . всичко е до любов :-o

PurpleDream
08-03-2009, 21:19
да и бих спряла да пуша,ако той поиска

peteto_love
08-04-2009, 16:43
Ами като ме целъва задължително трябва да си е измил зъбите или да дъвче дъвки,иначе няма проблем...ЕЕе дима ме дразни амааа ще намеря решение:)

kykLaTaa
08-04-2009, 17:29
Да, бих :)

Цигарите не правят човека по-малко човек :wink:


Разбирасе.Цигарите са най-малкия проблем.

Nellynka
08-04-2009, 17:35
Аз пуша , приятеля ми - не , но това за него не е от значение , при положение че всички около него пушат , не му прави впечатление :)

Bebaals
08-04-2009, 20:31
Това няма никакво значение .. бих имала :)

marti93
08-17-2009, 10:36
да бих ,имала сам връзка и всички около мен пушат ..ако обичаш човека има ли значение дали пуши или не ?

PHaNToM373
08-17-2009, 10:55
Ако го обичам.. ДА :) Все пак .. ще го обичам такъв , какъвто е :)

ShtrudeL
08-17-2009, 11:07
Еми в момента съм в такова положение. ^_^
Вярно,че съм много много против цигарите и мразя да има цигарен дим около мен ама се свиква. ^_^

PureSexy
08-17-2009, 11:15
Аз пуша и приятелката ми няма нищо против :neutral:

bloo
08-17-2009, 13:09
СУПЕР ТЪПАТА ТЕМА!

BlueFace
08-17-2009, 13:29
Не никога...Аз не се събирам с пушачи ,крайно неприятни като хора са ми ,а дима допринася още повече :?
Не би ми станало яко някое момиче с което се целувам да ми лъха на цигарен дим :? :smt078

П.П. Говоря за пушачите около моята възраст 15-17 години

ShtrudeL
08-17-2009, 13:39
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

BlueFace
08-17-2009, 13:45
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

Нали написах ,че говоря само за тия до 17 години :? :?

ShtrudeL
08-17-2009, 13:48
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

Нали написах ,че говоря само за тия до 17 години :? :?

хах ^_^
Значи всички пушачи до 17 години са неприятни? ;D

BlueFace
08-17-2009, 13:52
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

Нали написах ,че говоря само за тия до 17 години :? :?

хах ^_^
Значи всички пушачи до 17 години са неприятни? ;D

Не само неприятни ,а и доста тъпи.Примерно аз не харесвам такива хора ,защото не смятам да вредя на организма си заради някой "пушач" който пуши само защото е "готино " и да се изтъкне като "по-голям".
И майка ми пуши ама тя ги е почнала от 20 години ,а днешните деца ги почват от 12 години :? Пък и на майка ми съм и забранил да пуши около мен 8-)

ShtrudeL
08-17-2009, 13:58
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

Нали написах ,че говоря само за тия до 17 години :? :?

хах ^_^
Значи всички пушачи до 17 години са неприятни? ;D

Не само неприятни ,а и доста тъпи.Примерно аз не харесвам такива хора ,защото не смятам да вредя на организма си заради някой "пушач" който пуши само защото е "готино " и да се изтъкне като "по-голям".
И майка ми пуши ама тя ги е почнала от 20 години ,а днешните деца ги почват от 12 години :? Пък и на майка ми съм и забранил да пуши около мен 8-)

О.О От кога тва дали някой пуши го определя като тъп. Оо Наистина си краен.

П.П (Не се заяждам.)

BleedingSoul
08-17-2009, 14:03
Да . Въпреки че съм пуушач

Swingswing
08-17-2009, 17:24
крайно неприятни като хора са ми

ей ей...значи повече от половината по света са крайно неприятни само щото пушат? ;р Друго няма значение..? ;р

Нали написах ,че говоря само за тия до 17 години :? :?

хах ^_^
Значи всички пушачи до 17 години са неприятни? ;D

Не само неприятни ,а и доста тъпи.Примерно аз не харесвам такива хора ,защото не смятам да вредя на организма си заради някой "пушач" който пуши само защото е "готино " и да се изтъкне като "по-голям".
И майка ми пуши ама тя ги е почнала от 20 години ,а днешните деца ги почват от 12 години :? Пък и на майка ми съм и забранил да пуши около мен 8-)

О.О От кога тва дали някой пуши го определя като тъп. Оо Наистина си краен.


П.П (Не се заяждам.)

+1

sweety_blondy
08-17-2009, 19:22
Да,не ми пречи ако пуши. :)

smiirnoff
08-17-2009, 19:25
ми да , кво ми пречи ;д
ако много пуши след всяка цигара ще му ръгам по една дъвка в устата и готово ;д
то тва не е определящ фактор за една връзка :Д

^^ :lol:

Dimana99
08-17-2009, 19:30
На мен ми пречи да бъда около пушачи

Rhype
08-20-2009, 18:17
Без да се замисля - ДА :-D

miminkaa
08-20-2009, 18:37
Да.. нали той пуши,а не аз
:P

bebenceto23
08-21-2009, 12:33
не би ми било проблем..
щом той е избрал че трябва да пуши аз не съм такава да поставям някакви условия.. от типа "ако пушиш, забрави за мене.." а-у.. за една връзка това едва ли е голям проблем.. :)

rozovsluncho
08-21-2009, 13:48
Ами бих имала връзка с човек,който пуши,но сигурно и аз ще ги започна покрай него 8-) (преди 1 година ги спрях пушила съм 2 години и сега е трудно когато някой е постоянно около теб с цигарата :-D )

sweetchef
08-21-2009, 14:18
Да защо не :)

abv01
08-21-2009, 14:31
Естествено че НЕ. Пушачите са най-отвратителните хора :booooomb: :? :?

sLowm0tioN
08-21-2009, 23:57
Ми и аз не пуша..бих ходила с пушач. :) Въобще това не ми пречи.

stup1fy
08-22-2009, 10:34
Естествено че НЕ. Пушачите са най-отвратителните хора :booooomb: :? :?
Ест. ,че са най-отвратителните!
Толкоз отвратителни ,че направо убииците,изнасилвачите,кра дците бледнеят пред тях :lol: :lol: :lol: :razz:

Zaharinka
08-22-2009, 10:38
Да.Всички който пушиха имаха по-добри тела от непушачите 8-)

differentbynature
08-24-2009, 07:23
...

therichbitch
08-24-2009, 15:56
да, ходила съм с пушач, докато не палех изобщо, да не говорим,че по принцип съм алергична, но нищо ,пак бих ходила с пушач

radybt
08-24-2009, 17:33
Да,не ми пречи ако пуши. :)
ама...ще е малко кофти се пак нз,ше ме е леко гнус :D

LadyDi
08-24-2009, 17:36
Да,не ми пречи ако пуши. :)
ама...ще е малко кофти се пак нз,ше ме е леко гнус :D
От какво? Тя няма да ти дава да лижеш пепелника...

radybt
08-24-2009, 17:56
Да,не ми пречи ако пуши. :)
ама...ще е малко кофти се пак нз,ше ме е леко гнус :D
От какво? Тя няма да ти дава да лижеш пепелника...
Ем не ама....нз за мен няя проблем да пуши,но предпочитам да не го прави :D [/quote]

mitternacht
08-24-2009, 18:20
Хехе и да "ходя" с пушачка, ще я отуча :Р Ще сторя едно добро дело!
Пък и само секс-няма да остане време за цигара :)

lovelyxD
08-24-2009, 18:27
аз не пуша,ама гаджето ми пуши,но това не ни пречи :)

08-24-2009, 18:29
Аз не пушех,тръгнах с гаджето ми което пуши и вече съм страстен пушач. Отврат! ](*,)

Adda
08-24-2009, 18:32
Какво изобщо ме бърка мен дали пуши?!
Всички пушат, той защо да не пуши? А и да не съм свикнала, нямам право да ограничавам хората за подобни дреболии.

Sa6eks
08-24-2009, 18:43
Пречи ми, на мен ми става лошо от цигари, само като си помисля за тях.
Не бих тръгнал с пушачка, примерно изпуши 1 цигара, и после кво ? Устата на кенеф и смърди, нестига, че не е и здравословно пък и...

BePoHuKa
08-24-2009, 19:02
Ще ми е кофти, че се трови по този начин, а и мен барабар с него, но това не може да ме спре, ако наистина обичам дадения човек. По-скоро ще се опитам да го откажа от този вреден навик. :P

deni15
08-24-2009, 19:03
имала съм мисля че това няма никакво значение ;)

teenems
08-24-2009, 19:29
едва ли ще голям проблем .
свикнала съм с миризмата
в нас и двамата са пушачи .

Unperfectgirl
08-24-2009, 19:38
Имала съм връзка с пушач и въобще не ми пречи.