PDA

View Full Version : Никакви идеи за подарък ...



Fiki_
07-19-2009, 18:38
На 27 август с приятеля ми прави половин година,и двамата ще сме на морето.Проблемът е че не ми идват никакви идеи за подарък..До сега съм му подарявала само за рожденния му ден,според мен няма смисъл от това да си подаряваме всеки месец по нещо.Но това е половин година (: Той харесва баскетбола,тренира от 4 година иии бих казала че гоо обожава.За рожденния му ден му купих един пръстен и от вътре пише датата ни,той много го хареса (даже се и разплака,бях направо не на 7мото ами и аз незнам на кое небе от кеф.) Ааа за цената доо 50-60 лв :) Предварително благодаря на тези,които ще се отзовът !

tuzaro
07-19-2009, 18:48
часовник, или някъв такъв синджир дето носят рапърите дето се въртят, баскетболистите аресват такива цигании

Fiki_
07-19-2009, 18:53
часовник, или някъв такъв синджир дето носят рапърите дето се въртят, баскетболистите аресват такива цигании
ХАХА,не,не..той не е от този тип баскетболисти,а пък и не ходи облечен като повечето баскетболисти :-D Обича баскетбола,много даже,но той му е просто за развлечение :)

sulley
07-19-2009, 19:12
Ми ключодържател с баскетболна топка.Според сега ще се зарадва на по-скромен жест.

TheGirlNextDoor
07-19-2009, 19:13
ама вие заедно ли сте на море?..ако да може там да му направиш някаква изненада : ))

Hilary_
07-19-2009, 19:19
Един хубав прекаран ден с теб ?? :-o Или знам ли .. баскетболист е начи носи тениски .. направи му няква готина тениска с щампа ии надпис .. :D :D .. абее да измислям за други хора подаръци не ме бива много ... :D

tuzaro
07-19-2009, 19:20
Един хубав прекаран ден с теб ?? :-o Или знам ли .. баскетболист е начи носи тениски .. направи му няква готина тениска с щампа ии надпис .. :D :D .. абее да измислям за други хора подаръци не ме бива много ... :Dние НЕбаскетболистите не носим тениски :lol: :lol:

mOBSCENE
07-19-2009, 19:25
Незнаех ,че за 6 месеца се подарява подарък 8-)

И защо питаш нас?Ти трябва да знаеш най-добре!

Hilary_
07-19-2009, 19:25
Един хубав прекаран ден с теб ?? :-o Или знам ли .. баскетболист е начи носи тениски .. направи му няква готина тениска с щампа ии надпис .. :D :D .. абее да измислям за други хора подаръци не ме бива много ... :Dние НЕбаскетболистите не носим тениски :lol: :lol:
.. моя грешка :D :D :D

elsy
07-19-2009, 20:16
Екип на любимия му баскетболист 8-)

Complicated
07-20-2009, 08:20
Един малък баскетболен кош за стаята му. Струва около 40-50 лв. :?
Или има едни много яки столчета, мекички и са като баскетболна топка.
Екип на някой баскетболист, който харесва.
Или нещо на Michael Jordan, няма как да не го харесва. :D

3oPuTy
07-20-2009, 09:21
Незнаех ,че за 6 месеца се подарява подарък 8-)

И защо питаш нас?Ти трябва да знаеш най-добре!
Аз пък не знаех,че трябва да си бил точно определено време с човек за да му подариш нещо :?




По темата:
-билети за баскетболен мач
-екип на любимия му баскетболист
-сребро/злато
..........
Вариантите са много,но не мисля,че ние сме хората,които трябва да ти дават идеи ... :? Ако го обичаш достатъчно би трябвало сама да се сетиш за подарък и то още докато го погледнеш ... А и до сега само веднъж си му подарявала нещо ... А я си представи ако ходихте втора-трета година ... :lol: :shock: :lol: Сигурно щеше без подарък да го оставиш :shock: :lol: :lol: :lol: :shock:

sexfantasy
07-20-2009, 14:46
еми ако носи пръстени, може да му купиш някакъв с нещо баскетболно :D :D :D най-добре да го поръчаш, чв може и да не намериш такъв (сребърен)
знам ли... ти трябва най-добре да знаеш... посъветвай се с някой негов приятел...

sexfantasy
07-20-2009, 14:48
уф извинявам се за предишния пост, ти си му подарявала пръстен... ми не знам... както ти казах, посъветвай се с негов приятел, той може най-добре да ти подскаже...

mOBSCENE
07-20-2009, 19:09
Незнаех ,че за 6 месеца се подарява подарък 8-)

И защо питаш нас?Ти трябва да знаеш най-добре!
Аз пък не знаех,че трябва да си бил точно определено време с човек за да му подариш нещо :?




По темата:
-билети за баскетболен мач
-екип на любимия му баскетболист
-сребро/злато
..........
Вариантите са много,но не мисля,че ние сме хората,които трябва да ти дават идеи ... :? Ако го обичаш достатъчно би трябвало сама да се сетиш за подарък и то още докато го погледнеш ... А и до сега само веднъж си му подарявала нещо ... А я си представи ако ходихте втора-трета година ... :lol: :shock: :lol: Сигурно щеше без подарък да го оставиш :shock: :lol: :lol: :lol: :shock:


+ 8-)

allie
07-20-2009, 19:25
:-o .. хмм .. и да е малкоо .. то ще е от сърцее .. :) някакфоо совенирчее а у .. нз :D