PDA

View Full Version : Лютив спрей



zvezdichkaaa
07-19-2009, 19:07
Здравейте.Значи днес с две приятелки отиваме в една детска градина и сядаме на една пейка и малко след нас дойде някакъв мъж,около 30 годишен.И неговата пейка по принцип предполага,че трябва да е с гръб към нас,но той се обърна и ни загледа.И това продължи няколко минути и после започна да се опипва и да не разказвам нататък какво още започна да върши....Въпроса е че не е единствен,не е за първи път и съм убедена,че не е и за последен.Такива луди под път и над път.Лошото е че се случва и под сред бял ден.Както и да е добре,че бяхме в близост до друга детска градина,в която имаше повече хора и отидохме там,той ни видя и тръгна с колата си,но явно ни видя,че влизаме и се отказа и зави в друга посока.Та това ме наведе на мисълта,че може би няма да е зле да имам нещо за самозащита в мен.Та по същество:На някого налагало ли му се е да го ползва(лютив спрей или нещо подобно),зашеметил ли е нападателя и пр. (:

Snickers
07-19-2009, 19:17
Страшно е.
А на една приятелка и опряха нож. :-|

mitternacht
07-19-2009, 19:19
Не съм ползвал, но почти винаги нося нещо подобно в мен.А ако ще ходя из по-диви места, дори понякога нося пищова :-D
Като цяло това е най-добрата идея-вземи си един "пепър" спрей, помага срещу кучета, дори срещу пияни, а обикновените спрейове не помагат срещу употребили алкохол.

SuNsEt
07-19-2009, 19:21
Или спрей или от тея ножовете дето се..."отварят" не знам как им беше точното наименование... :oops:

Snickers
07-19-2009, 19:22
Да, с нож да го наръга. Тексаско клане ще стане. Тя вади ножа и го наръгва, приятелката и вади нейния и почва да го кълца на парчета. Идват още хора и те се колят. :o

machoka
07-19-2009, 19:23
Пръскали са ме със спрей в лицето и е доста неприятно, така че си заслужава колкото за 10-20 сек. Ама имай предвид, че ако си навън и духа, най-вероятно нищо няма да стане.

Snickers
07-19-2009, 19:25
Пръскали са ме със спрей в лицето и е доста неприятно, така че си заслужава колкото за 10-20 сек. Ама имай предвид, че ако си навън и духа, най-вероятно нищо няма да стане.Предполагам трябва бързо да го напръскаш, ако е момък да го изриташ между краката и да бягаш...?!
Ако духа вятър и към теб може да пръснеш...

EarthShaker
07-19-2009, 19:27
Пръскали са ме със спрей в лицето и е доста неприятно, така че си заслужава колкото за 10-20 сек. Ама имай предвид, че ако си навън и духа, най-вероятно нищо няма да стане.

ами с тая твоя похотливост, кво няма 8-)

LizZz
07-19-2009, 19:36
Пръскали са ме със спрей в лицето и е доста неприятно, така че си заслужава колкото за 10-20 сек. Ама имай предвид, че ако си навън и духа, най-вероятно нищо няма да стане.

ами с тая твоя похотливост, кво няма 8-) 8-) :lol:

machoka
07-19-2009, 19:45
Пръскали са ме със спрей в лицето и е доста неприятно, така че си заслужава колкото за 10-20 сек. Ама имай предвид, че ако си навън и духа, най-вероятно нищо няма да стане.Предполагам трябва бързо да го напръскаш, ако е момък да го изриташ между краката и да бягаш...?!
Ако духа вятър и към теб може да пръснеш...

Точно така, трябва да го напръскаш от няколко сантиметра в лицето, риташ и бягаш.

А ония двамата свалячи ко се хилят тука, в днешно време е трудно да си намериш гаЖе 8-)

mArMaLaDkA
07-19-2009, 19:47
Мачок, и ти ли..? :shock:

Иначе по 1 време и аз щях да си вземам такъв спрей, по-точно щяха да ми вземат, понеже ми се случи нещо неприятно, но нещата отминаха, а аз още си чакам спрея. 8-) Аз по нощите не ходя, главно ми трябва, като ходя сутрин към училище или се връщам.