PDA

View Full Version : Защо??



Smite
07-19-2009, 19:20
Ами за сега още не съм правил секс демек съм девствен но е имало случеи в които сме са натискали и такива разни простотии и то по 20 30 мин нали и аз все съм надървен след като това свърши ( имам предвит натискането и разните простотии) след 10 или 20 минути някаде много почват да ме болят топките.. като ги пипна също ме болят... но пък като седна и ми олеква... и това е в продалжителност от 3-4 часа...

някви идеи защо става така??


ако имам грешки сорка

ItalianMafia
07-19-2009, 19:25
Тва е щото не си свършил ..

Smite
07-19-2009, 19:26
Тва е щото не си свършил ..

добрем мерси вече ще знам за напреде

Macallan
07-19-2009, 19:30
това е много кофти тръпка... да не ти казвам какво е като си на косъм да ти пуснат и оставаш на сухо :(

Smite
07-19-2009, 19:34
това е много кофти тръпка... да не ти казвам какво е като си на косъм да ти пуснат и оставаш на сухо :(


явно не си чел първата ми тема ??? хах прати личен ако искаш да ти разправям за какво става дума :-x :-x

Mastta
07-19-2009, 20:00
ако се повтори пак направи една чикия и ще видиш, че ще ти олекне :)

Rayzak
07-19-2009, 20:19
не само шот не е свършил ми и шот е имало много натиск в оная зона и просто го е заболяло...

AceXe
07-19-2009, 20:26
това е много кофти тръпка... да не ти казвам какво е като си на косъм да ти пуснат и оставаш на сухо :(


явно не си чел първата ми тема ??? хах прати личен ако искаш да ти разправям за какво става дума :-x :-x

По-спокойно де... Нормално е. Събираш енергия за акт (става чисто инстинктивно), но не я изпускаш. Затова те боли.

Vichko0o
07-19-2009, 20:36
Вика му се превъзбуждане ! Това е един от многото странични ефекти от жените ! Много често когато нямаме възможност с приятелката ми да правим секс се получава точно това. И за целта прибирам се вкъщи, 1 бърза и съм като нов :) Иначе боли и може да продължи от минути до 8-10 часа, което си е наистина мъчение! Някой написа, че от натискането в следствие на натискане се получава болка - ТИ СИ ИДИОТ ! Болката се получава СЛЕД натискането, а ако е от натиск на топките, удар или квото и да е ще е НА МОМЕНТА ! Успех момко и ако имаш възможност чукай, ако не лъскай ;) Дано съм бил полезен!

Smite
07-19-2009, 21:04
Вика му се превъзбуждане ! Това е един от многото странични ефекти от жените ! Много често когато нямаме възможност с приятелката ми да правим секс се получава точно това. И за целта прибирам се вкъщи, 1 бърза и съм като нов :) Иначе боли и може да продължи от минути до 8-10 часа, което си е наистина мъчение! Някой написа, че от натискането в следствие на натискане се получава болка - ТИ СИ ИДИОТ ! Болката се получава СЛЕД натискането, а ако е от натиск на топките, удар или квото и да е ще е НА МОМЕНТА ! Успех момко и ако имаш възможност чукай, ако не лъскай ;) Дано съм бил полезен!

мерси ^ ^ +1

hamilcar
07-19-2009, 21:14
Явно автора разбра как да си разреши проблема. Заключвам темата, защото ще има flood.