PDA

View Full Version : Объркана съм...



dancingbaby
07-19-2009, 20:08
:-)

Hilary_
07-19-2009, 20:14
След като "не си сигурна" дали обичаш приятеля си значи не го ... :?

Щом си харесала това момче иии си объркана спрямо приятеля си според мен няма смисъл да сте заедно .. или ако искаш да оправиш нещата поговори с прителя си .. :?

ItalianMafia
07-19-2009, 20:21
Не съществува това *не знам дали го обичам* .. Щом се съмняваш значи не го обичаш.. Изчакай да се върне и поговорете.. Недей по телефона..

nIkEnCeTy_bE
07-19-2009, 20:23
Според мен си влюбена в това момче. Няма смисъл да оставаш с приятеля си и според мен някой яко те ръмби от компанията ви. Щом ей така да се обади приятелят ти, щом до сега не го е правил :? Според мен кажи всичко на приятеля си, как се чустваш. Няма смисъл да го лъжеш, не го заслужава. :?

Priceless
07-20-2009, 05:43
Според мен си влюбена в това момче. Няма смисъл да оставаш с приятеля си и според мен някой яко те ръмби от компанията ви. Щом ей така да се обади приятелят ти, щом до сега не го е правил :? Според мен кажи всичко на приятеля си, как се чустваш. Няма смисъл да го лъжеш, не го заслужава. :?

+1

AceXe
07-20-2009, 06:14
Много ярък пример как любовта и разума вървят по различни пътища. Ти си привлечена от това момче, но разума ти смята, че бъркаш и затова си раздвоена между двамата. Няма да ти казвам кого да избираш. Това е нещо, което ти трябва да решиш. Мога да те посъветвам само да следваш интуицията си. Благодарение на собствената си интуиция аз постигнах много неща и вярвам, че всеки може да го направи. Разума невинаги е прав, а сърцето не винаги е разумно. Успех :)

elincetutu
07-20-2009, 06:18
здравейте!и аз имам проблем с връзката ми,объркана съм и реших че това е темата,в която да пиша.с приятеля ми сме заедно от 8 месеца,което за мен е доста,най-дългата ми връзка до сега ииии винаги се 4уствам не в собствени води...за 1 път задлълбавам толкова в отношенията с момче,освен това ми е и първия и общо взето първата голяма любов.в началото като се виждахме тръката беше огромна ии много ме кефеше,преди да се видим корема ми се обръща и като се видим винаги вс е ок,не се караме,прекарваме си мн приятно.сега обя4е се ппромениха нещата,цялата връзка е различна.не излизаме по кафета по4ти,а у тях,защото техните ги няма лятото и понякога се посдърпваме имам чуството 4е ве4е се държи по-различно...не знам объркана сам наистина...обичам го,просто се променя връзката ииии това ме кара да се чуствам гадно някак,много ежедневни станаха нещата,а м и се иска6е да има някаква тръпка,загадка като в началото.....не мога дори да го обясня добре,но го чуствам така...иии не мога да си обясня и на себе си ккво значи,дали моите чуства се променят или тръпката се губи какво става,не съм била в такава ситуация преди,толкова вр с един човек и толкова чест о и да сме толкова близки....ще съм ви благодарна ако отоговрите...не мога така...снощи бяхме у тях отново и аз отивам малко закъсняла,той си седи на компа и 5 мин не ми обръща внимание,изнервих се станах да тръгвам,тогава по4нс стига мило стига,само довършвам нещо и идвам из4аках го по4н да ме гу6ка,държа се добре,върза ми очите и после се върна със сметана лигавихме се,правихме секс,после играхме и на карти и след това останах да спя у тях,нещата си бяха горе-долу добре,но не както преди.....оххх .....

AceXe
07-20-2009, 06:43
Така е. Свиквай с това усещане. След още известно време ще свикнете напълно един с друг и няма да я има тази първична, загадъчна и изпълнена с желание любов. Ще има просто физическо привличане. Винаги така става. И все пак изчакай. Поговори с него сериозно... Проблемът днес на много хора е, че не умеят да говорят и така да се разберат с партньора си като хората. Затова не се хвърляй веднага. Помисли как ще му представиш нещата. Това е много важно. Не крий нищо, не ги изопачавай, но не ги и омаловажавай. Много е кофти това, че компютъра го поставя над теб... Поговори с него и се отпусни на интуицията си - тя не лъже. :)

curka87
07-20-2009, 06:46
Според мен си влюбена в това момче. Няма смисъл да оставаш с приятеля си и според мен някой яко те ръмби от компанията ви. Щом ей така да се обади приятелят ти, щом до сега не го е правил :? Според мен кажи всичко на приятеля си, как се чустваш. Няма смисъл да го лъжеш, не го заслужава. :?

+1

+1

fire_cat
07-20-2009, 07:19
Аз бих те посъветвала да разбереш към кого проявяваш повече интерес. По-добре недей да се занасяш с друг, преди да си скъсала с момчето, с което си сега.

xplay
07-20-2009, 07:37
Изчакаи известно време докато си изясниш какво чувстваш, макар че на твое място бих зарязала приятеля си.

AceXe
07-20-2009, 07:42
Изчакаи известно време докато си изясниш какво чувстваш, макар че на твое място бих зарязала приятеля си.

Казваш и две противоречиви неща и ще я объркаш още повече :)

danchy
07-20-2009, 07:45
дааам... 3 месеца... "обичам го ама не.." видях друг и ми стана много приятно и се гушнахме и не знам си какво ... само на мен ли ми се струва ммм... как беше думата?(ако някой желае да помогне с нея)

1.3 месеца любов....
2.Какво има да се чудиш .. писнал ти е... това е, според мен и обяснение не му дължиш... ако има малко акъл ще се сети сам
3.Наистина как може да казваш "обичам го" и с друг ... това е много много много ....

Emoooo0
07-20-2009, 09:51
Според мен си влюбена в това момче. Няма смисъл да оставаш с приятеля си и според мен някой яко те ръмби от компанията ви. Щом ей така да се обади приятелят ти, щом до сега не го е правил :? Според мен кажи всичко на приятеля си, как се чустваш. Няма смисъл да го лъжеш, не го заслужава. :?
taka e

mena93
07-20-2009, 19:33
6tom ste zaedno ot 3 meseca i ve4e nqma trapka... :-k kakvo da ti kaja nqma smisal da ste ve4e zaedno. A kolkoto do tova mom4e mai naistina si hlatnala. Abe ako pita6 men prosto poslu6ai sarceto si :)

Nakadah
07-21-2009, 00:00
добре