PDA

View Full Version : Детронирайте machoka от властта! Само тук, само сега!



Страници : [1] 2

machoka
07-19-2009, 21:32
И така,

нашият стар познайник Global, който услужливо изтрих от базата данни, решил да сътвори драма. Типично в български стил. Тъй като ме хули по разни ми ти блатисти и силно смрадливи форумчета, че съм бил тиранин - все пак на мен ми е през онова, което си мечтае да обгърне с дланите си. Обаче, както казах, решил да раздуха драмата и направил глупостта да занимава хора, които имат да вършат истински важни неща, с битийните си болежки. Аз пък, понеже си нямам работа - ще ви посветя в тайната на глупостта и ще направя дискусията обществено достояние.
Тук е мястото всеки, който иска да ме напсува - да го направи 'без да се притеснява от каквито и да е последствия'.

Глобалчо реши да разпространи мейл до ръководни кадри в Инестор.Бг, като например колегата администратор Алекс, както и до P.R. отдела на компанията. Долу ще прочетете, в хронологичен ред, неговият мейл до Инвестор.бг, отговора на Алекс, както и вторият мейл на Глобал.
Каня го тук, да си каже болежките, пък ако си заслужи това право - ще му отговоря. Както и на всеки друг желаещ, заповядайте - сега е вашия момент.

Имайте предвид едно - мейла можех да си го сложа в задния джоб и да забравя за случката. Но все пак искам да ви докажа, че това в което ме обвинява няма никаква стойност.

machoka
07-19-2009, 21:36
Първи мейл

Бихте ли ми отговорили поради каква причина преди няколко дни беше изтрита регистрацията на потребител global на сайта teenproblem.net заедно с всичките му постове, за какво нарушение на правилата?

Използвам случая да ви информирам, че вашият администратор с потребителско име machoka напълно не съответства на изискванията за форумен администратор, който да администрира и модерира съдържанието на Интернет форум. Беше пусната петиция в Интернет за неговото отстраняване със следния текст:

Долу machoka като администратор

От: Потребителите

Линк на петицията: http://bgpetition.com/antimachoka/index.html

Ние смятаме, че с арогантното си поведение machoka е абсолютно неподходящ за администратор и искаме неговото освобождаване от тези задължения. Нашият опит показва, че той напълно необосновано и неаргументирано цензурира, налага банове и заключва теми, рядко дава обяснения, не позволява да му се задават въпроси и да се спори с него, третира различните участници различно, държи се арогантно, грубо и началнически, все едно форумите са негови. Ние смятаме, че той е неподходящ за администратор на форума, както и да назначава други модератори. Той може да остане да изпълнява задачи по техническата поддръжка на форума, но не трябва да има права да го модерира и да променя съдържанието.
Ние искаме дискусия за неговото освобождаване, която да се провежда в немодериран от него форум, така че той да не може да я цензурира. Такива форуми са:

teen.edno.info
kofata.forumotion.com
naiqkiqt.forumotion.net/


Сред подписите има и други аргументирани мнения в полза на неговото отстраняване:

2 Детелина Станиславова Станкова Милано Италия Мачока не ми е нито шеф, нито родител, нито учител, нито никакъв друг подобен индивид.. Да не говорим, че по интелигентност половината от съкофниците ми го надминават!.. Това, че е модератор (не знам въобще кой го е издигнал като такъв) не му дава никакво право да ни обижда или третира като негови роби.. Все пак ние сме в този сайт (или поне в КОФАТА) за да се забавляваме.. Бях чела и мнението му за хората който посещават КОФАТА и не беше позитивно.. Едва ли не кофаджийте не сме хора!.. НО да подчертая, че ни третира различно!.. Има хора с привилегии което въобще не ми се струва хубаво имайки напредвид професионализма който твърди, че притежава! Крайно разочарована съм от сайта и то точно заради мачока! Сори, но спирам да го посещавам докато не се вземат някакви мерки.. Все пак това е голям и доста посещаван сайт - мисля, че не е хубаво да се правят такива подписки, а ЩОМ СЪЩЕСТВУВАТ значи нещо сериозно става!!!!

Аз лично познавам тази личност от времето, когато беше модератор в data.bg и той още оттогава се държеше по абсолютно същия арогантен, груб, циничен и безцеремонен начин, където явно е придобил тези навици.

Ще предприемете ли мерки за неговото освобождаване като администратор по модерирането на форума и замяната му с друг по-подходящ (предложения: global, Seducti0n)?

Поздрави,
GlobalAdmin

Писмо 2 (отговор)


Здравейте,

като мениджър на най-популярния тинейджърски уеб сайт се чувствам
длъжен да отговоря лично на нападките срещу нашия администратор с
прякор machoka.

За последните 4 години мачока заслужи нашето уважение и доверие с
цената на изключително много труд и безсънни нощи прекарани в сайта.
Ние (екипът) и всичките потребители на сайта дължат изключително много
на този потребител-администратор и аз от името на целия ни екип
заставам твърдо за действията на мачока.

Причината за да бъде изтрит даден потребител от нашия уеб сайт без
негово знание е системно нарушение на правилата на сайта.

Александър Ненов
мениджър
Инвестор БГ АД
email: info@teenproblem.net


Трети мейл

Здравейте,

Това не са нападки срещу вашия администратор, а отговор на неговите действия, които не са били съгласно правилата или са били откровено некоректни спрямо потребителите. Ние нямаме причина да нападаме някой администратор ако той си върши работата добре. Като администратор на форуми, аз винаги съм бил за спазване на правилата. Отделен е въпроса какви трябва да са правилата и дали те са добри.

Още от самото начало, когато за пръв път посетих форума ви, се започна с неоправдана цензура, поради което аз прекратих участието си. След време получих известие за лично съобщение, което ме върна във вашия форум и аз отново опитах да поствам, за да проверя има ли промяна. От самото начало потребители започнаха да ме нападат и обиждат в нарушение на правилата. Подадох сигнал до модераторите, но действия не бяха предприети. Няма как да се очаква едни потребители системно да нарушават правилата, а други да ги спазват стриктно, защото това е неравнопоставеност.

Досега не съм получавал конкретни обосновани предупреждения, че нарушавам конкретно правило и точка. И е ясно защо е така - защото и аз бих могъл да посоча други участници, които нарушават правилата.

Ясно се вижда двойния стандарт - потребители, които системно нарушават правилата, но не поставят под съмнение работата на администратора, никога не биват банвани, а на други, които говорят за или критикуват администратора, веднага им се припомнят нарушения от преди месеци или директно им се налага бан.

В денят, когато акаунтът ми е бил баннат, аз не съм правил никакви нарушения. Очевидно става въпрос за лична субективна саморазправа, а не обективно следене за спазване на правилата на форума. Защо не бяха баннати много други потребители, които системно нарушават правилата?

Това води до много лоши обществени резултати, защото създава среда на цензура и автоцензура, каквато имаше в тоталитарните години и, която води до много лоши резултати в крайна сметка.

Защо например никъде във форума ви няма раздел за свободно дискутиране и критикуване на администраторите и модераторите? Всеки опит за критика се цензурира. По този начин вие прикривате вашите недостатъци и откровени фалове и отказвате позитивната дискусия за подобряване на целия форум като явно правите това с цел да защитите единствения администратор, който много ви е помогнал да развиете сайта.

Разбира се, би трябвало да има и други начини да го компенсирате за труда му, може би чрез заплата, а не като му позволявате да тъпче и гази потребителите. Не ми е ясно наистина толкова ли е незаменим и колко повече работа е свършил отколкото сте му платили, та да трябва да му се отблагодарявате още дълго по този начин.

Не знам наистина ли е трудно да намерите други квалифицирани кадри, които да вършат същото без да трябва да им се отблагодарявате по този начин.

Както е казано в подписката, администраторската дейност се дели на две части - едната дейност е техническата дейност по поддържането на сайта в работоспособно състояние, а другата е администраторска от гледна точка на модерирането на съдържанието на форума. Тези две дейности не би трябвало да се съвместяват, въпреки че технически така е най-лесно. Това е така, защото не всеки, който разбира от програмиране и компютри, е достатъчно зрял да прилага мощното средство на цензурата.

Така че това, което се предложи в петицията, беше, ако толкова държите на този администратор, да си го държите да поддържа сайта, но да поверите администрирането на модерирането на форума на друг потребител и първия да няма право да контролира съдържанието.

За да разсея всякакви съмнения, каквито бяха изказани и гласно, аз нямам никакво намерение да се кандидатирам за работа на мястото на този администратор, тъй като не си търся работа. Мен ме интересува свободата на изказванията при спазване на правилата в Интернет пространството, и то не единствено във вашия форум. Аз провеждам такива действия спрямо всеки Интернет форум, за който имам възможност. В крайна сметка от това печелят всички и цялото общество. Това е особено важно, тъй като имате раздел за политика. Не може един, да кажем, недорасъл технически грамотен, но не и политически грамотен, да определя правилата кое политическо виждане струва и кое не. Трябва ли да припомням, че правилното решение се ражда в условията на плурализъм на мненията?

А вашия сайт е симпатичен и ми харесва и с тематиката си и до голяма степен с начина, по който се прави. Виждам откровено потребители, които влошават средата, оказват вредно влияние, нарушават правилата, но никога спрямо тях не се взимат мерки - Raybeez например. Този потребител е нарушавал правилата много повече от мен, но от друга страна не е говорил срещу администратора и ето, че не е баннат. Излиза, че има неписано правило да не се обсъжда работата на администраторите. А от такова обсъждане сайтът може само да спечели.

Аз съм останал с впечатлението, че вие като администратор не се запознавате постоянно с действията на machoka и вероятно се информирате само от него за това какво той върши като по този начин получавате изкривена информация. Но ако вие не се информирате и продължавате да заставате зад неговите действия, цялата отговорност ще трябва да премине върху вас, затова във ваш интерес е да се поинтересувате какви ги върши machoka.

Ще очаквам вашата реакция на това писмо - ако приемете варианта с ограничаването на правото на machoka да модерира съдържанието на форума, съм готов да съдействам за положителното развитие на този сайт, и аз това го правя не за заплащане, а казах, от чисто идеологически съображения, както правя с всеки друг форум в Интернет. Не мислете, че нямам ангажименти и, че умирам от желание да се занимавам с форумно администриране, което отнема много време... Но просто не може да се търпи диктатурата на посредствеността да царува в Интернет форумите. А истината е, че мачока просто гази потребителите от години. Вероятно такъв му е характера и възпитанието, а и властта разяжда и разпуска, когато няма контрол. За да не съм негативен, ще кажа, че има подобрение спрямо това, което беше в data.bg, вероятно под влиянието на положителната среда от потребителите и собственото си развитие, но въпреки това е много далеч от истината и изглежда винаги ще бъде.

А ако останете на същата позиция и оставите мачока да администрира/цензурира съдържанието на форума (за ваше и негово сведение "цензура" е мръсна дума), ще бъда принуден да пусна конкурентен сайт, тъй като съм решил да приключа цензурата в Интернет (в момента инстралирам форума) и да започна кампания срещу вашия сайт, което много не ми се иска да правя, защото виждам желанието, старанието и нещата, които са направени наистина добре от вас.

PS. Критикуван съм, че си рекламирам форума - ако във вашия нямаше цензура, изобщо нямаше да правя тийн раздел и второ, нито един потребител от вашия форум не е започнал да пише при мен (докато други потребители за 5 минути измъкнаха поне 50 човека към друг форум след чистката на мачока), така че цялата "реклама" не е била никаква реклама, а просто линкове към материал в Интернет, който ми е бил от интерес и съм пуснал или копирал във форума си, за да не се загуби от бъдеща цензура в друг форум. Ако започна всичките си дискусии във вашия форум и утре на мачока му хрумне да затрие целия ми дългогодишен труд с едно кликване, на вас може и да не ви пука, но на мен ще ми пука. Впрочем ако махнете мачока, мога да сложа цял безплатен банер в моя форум към вашия, тъй като аз нещата не ги правя за пари, а заради идеята.

Също ме интересува и какви мерки ще се вземат срещу Raybeez за системно нарушаване на правилата.

Поздрави,
GlobalAdmin
teen.edno.info

Disrespect
07-19-2009, 21:37
оха, некви интриги

още! още!

ScionOfStorm
07-19-2009, 21:40
ех, мачо, мачо, трябваше да го омагьосаш глобала с някое цветиста фраза ти, ама ето, на - чувства се пренебрегнат и виж какви ги върши.

Canis_Dirus
07-19-2009, 21:53
След приемането на ДOИП, ще въведем смъртно наказание за всеки администратор, или модератор дръзнал да модерира мненията на global! Този, който го изтри го очаква доживотна каторга!

machoka
07-19-2009, 21:56
Ще се направя, че не ми пука и няма да напиша нищо.
Не искам да изям някой БАНан... :/

Нали казах вече, в тази тема няма мод контрол, няма цензура... казвай каквото ти е на сърце..

.. а не да ме разнасяте във всяка тема ; )

Който... пръв да хвърли камъка ;)

hardball
07-19-2009, 22:01
Аз да питам- защо досега не съм банвана? Смисъл, не си го прося и не ми е цел, просто по някой път ми се е струвало, че бая съм освинвала, ама ддз.
Ебати въпроса :D

Иначе оплаквания нямам. Каквото има съм казвала на място.

Sham
07-19-2009, 22:01
Маче, на мен си ми любим, знаеш:Д

caseoftheex
07-19-2009, 22:04
Искам да ти кажа, че много ме дразниш като почнеш да ме банваш. Само това правиш. Поне 10 регистрации са ми отишли на вятъра!

Това беше от мен. Не обичам да псувам. :-)

machoka
07-19-2009, 22:05
шейм он ми :oops:

Bianca
07-19-2009, 22:06
Ти си педофил. 8-)

hardball
07-19-2009, 22:09
Аз се чудя колко трябва да се изкилиферчиш за да те баннат :D

plmn
07-19-2009, 22:12
нищо ненормално или неествествено не виждам. machoka е администратор, като такъв, неговите задължения са да се грижи за този форум, да поддържа приятна атмосфера, потребителите да си прекарат добре, за да може да се върнат пак. ако някой нарушава това, или смущава потребителите по някакъв начин, се взимат мерки. можеше да не е global. можеше да съм аз примерно, или някой друг редовен потребител. правилата трябва да са за всички : )

Canis_Dirus
07-19-2009, 22:18
Аз се чудя колко трябва да се изкилиферчиш за да те баннат :D
и аз това се чудя...
как съм стигал до такова положение 3-4 пъти...

hardball
07-19-2009, 22:19
Аз съм някаква примерна :D

caseoftheex
07-19-2009, 22:20
Аз се чудя колко трябва да се изкилиферчиш за да те баннат :D

съвсем леко :-o

Canis_Dirus
07-19-2009, 22:38
В момента съм леко възпрепятстван да пиша много, но искам да се оплача от мачока, който продължава да търпи това самодоволно говно Рейбийз и още не го е баннал. В интерес на истината потребителят, който се е подвизава с този ник, вече е бил банван, но неговите връзки с подземния свят му осигуриха нова регистрация и правото да пише във форума. Затова нека не обвиняваме екипа, за подобни неща, защото са обикновени младежи, които просто се опитват да си вършат работата, а биват заплашвани системно от потребителя Рейбийз и неговите мутри.

Но и съм донякъде поласкан, че на два пъти и аз съм споменат в едното писмо (канисе пукни се от яд 8-) ) и смятам, че е крайно време да ми бъде издигнат паметник от благороден метал...

Ти ли си бил банват бе? Ти, който винаги си бил със силните на деня? Който си разменя тайно ЛС-та с управляващата върхушка?
Ти, който имаш достъп до всеки един явен скрит и ще неоткрит раздел в този форум?
Ти ли, който си по-голяма подлога и от Левски и ЦСКА взети заедно?

Твоят бан бе само прах в очите на хората, за да скрие, че всъщност форумът е една мафия. Че Рейбиза е кръстникът на тази мафия! Всички помним времената, когато твоите дилъри пробутваха на децата некачествена дрог в раздела "за наркотиците и другите неща". Знаем, че machoka е форумният Божков и прибира по 10%.


Управленческа мафия! :-x

Canis_Dirus
07-19-2009, 22:42
Много знаеш, а това не е добре...

При евентуален БАН определени скрийншотове придружени с IP-адреси отиват при едни хора...

hardball
07-19-2009, 22:43
Каниса има връзка с папата :D

InnchetO
07-19-2009, 22:44
До Глобал:

1."НИЕ"?? Кои ще да сте ВИЕ?! Мнозинството от 2ма човека, най-вероятно..
2. Кажи още веднъж "Правилата на форума", а чел ли си ги изобщо?
3. Когато ТИ, лично ТИ, направиш ТАКЪВ форум, толкова успешен и толкова посещаван, имаш ПОЗВОЛЕНИЕТО МИ да се обаждаш. Защо, аджеба, 1 шибан % от хората в форума се оплакват от Мачока? Защо ли.. Защото (явно незнаейки) нарушават правилата и съответно биват наказани. Никой не признава вина, а обвинява обвинилия го. Просто и лесно, нали?
ГлобалЧО, осъзнай се ПИЧ.. Какво по-точно искаш да постигнеш? Да махнат Мачока ли? Ха-ха. Нека сравним:
Ако махнат Мачока - ще започнете пак да влизате ти и още, колко? 5 човека?
А колко човека ще спрат да влизат? Ха-ха.

И да, централно ми е, колко мазнишко ми излезе мнението.
Мааамицата му дееба, изнервих се и аз

Canis_Dirus
07-19-2009, 22:45
Каниса има връзка с папата :D
На Каниса не му трябват посредници. Имам директна връзка с най-горния етаж! 8)

hardball
07-19-2009, 22:47
Да, нали само те замества докато си завършиш висшето :D

PainMonopoly
07-19-2009, 22:51
Нашият опит показва, че той напълно необосновано и неаргументирано цензурира, налага банове и заключва теми, рядко дава обяснения, не позволява да му се задават въпроси и да се спори с него, третира различните участници различно, държи се арогантно, грубо и началнически, все едно форумите са негови.

Вярно.

Но епик фейла се състои в това, че това не го прави неподходящ за администратор. Администраторът трябва да поддържа някакъв ред, а не да е миличък и сладичък.

EarthShaker
07-19-2009, 22:53
Аз не съм чел правилата, излъгах като се регвах :-# [-o<

plmn
07-19-2009, 22:54
Аз не съм чел правилата, излъгах като се регвах :-# [-o<

всичко ще си кажете :lol:

machoka
07-19-2009, 22:56
PainMonopoly
Като е вярно говори с примери, факти, нещо по-конкретно.

Теми, които заключвам със знака 'а3' го правя, защото считам че всеки с малко акъл в главата ще се сети защо е заключена. За всяка друга тема давам конкретно обяснение, вместо точка от правилата.

Обяснения давам на:
1. Който го интересува - защото масата народ си регва 5 фейка след бан и почва да хули
2. На който знае как да попита, защото 'абе п.едерас майчин, ти що се правиш на велик и ме банна, копе.ле' и т.н. НЕ Е начина.

темата за това, че никого не третирам по различен начин сме я разисквали вече.

и останата отношението - ами отношението ми към всеки е такова, на каквото се простира капацитета му и с каквото той пръв се е обърнал към мен.. Ако на някой не му допада арогантността ми, си е лично негов проблем.

lsd43
07-19-2009, 22:57
Сериозно се размазах от смях! :razz: :razz: :razz:

Добре де тоя Глобал или Екоглобал там какъвто е ,наистина се е вкарал във филма ,писма ,лайна ,жалби и глупости заради един бан. Тц ,Тц,наистина има хора на които живота им е форумен. Чудя се тоя пич дали има акаунт в Замунда ,там както дават бана за нищо ,той си е изпочупил ръцете от жалби. :D Не ,това си е жалка работа от където и да го погледна ,факт е ,че модераторите винаги са оплювани ,понякога с причина (и не визирам конкретно този сайт),но все пак в този форум ,поне повечето модове са малко по-разбрани от тези в други сайтове ,които посещавам ,но наистина не мога да разбера що за ретардирал пич ще си прави труда да изпише сума лайна(без извинение) само заради един бан.

plmn
07-19-2009, 23:05
И аз съм бил модератор, винаги има недоволни. Не можеш да се съобразиш със всички...А и нужно ли е?Особено за тези системно нарушаващи правилата, и после предявяващи претенции и изказващи мнение...

SuNsEt
07-19-2009, 23:20
Когато machoka беше модератор преди много време,всичко си беше наред...След това стана админ и му се покачи настроението.Честно казано,от известно време не ми харесва как се държи.Просто се заяжда,а някои потребители му ходят след гъза.Живейте си бе,но тва да се подмазвате не е никак яко.Просто machoka да спре да се заяжда и когато някой го пита да отговаря...Освен това и той е правил спам в темата със снимките.Пише коментари по тях,но не слага своя.Даже един път му казах в темата,че и той трябва да си пусне снимка,а не само да коментира-никакъв отговор.
Не знам колко ще е успешен сайта на global,но той има право за някои неща.

lsd43
07-19-2009, 23:23
Абе истина е ,че много му се мазнят ,ам такъв е живота ,аз съм безразличен към него ,човек когото не познавам не мога да коментирам,изградил съм си някакво мнение ,но като цяло съм неотрален ,просто в този случай ми стана много забавно какви драми се вкарват заради един скапан профил ,смешна работа.

LizZz
07-20-2009, 01:07
Яко петиции!!!!

global
07-20-2009, 06:42
Каниш ли ме? Я да видим колко време ще издържиш пак без да ме баннеш? Защо ме каниш - за да си спасиш кожата и да преустановя кампанията понеже вече няма да съм баннат? Е да, ама аз няма да я преустановя. Но нищо лично, въпросът е принципен. Аз, каквото съм казал, съм го казал в мейла и в нашия форум, адреса към който ти услужливо цензурираш. Ами нищо не доказа - това, в което те обвинявам, си е самата истина.

Продължавай да обгръщаш сам това, което никой друг не иска да знае има ли го, няма ли го.


Аз да питам- защо досега не съм банвана? Смисъл, не си го прося и не ми е цел, просто по някой път ми се е струвало, че бая съм освинвала, ама ддз.
Ебати въпроса :D

Иначе оплаквания нямам. Каквото има съм казвала на място.
Ами, защото, който банва жените, ще бъде банван от тях. Явно е видял в теб нещо привлекателно.

EarthShaker
07-20-2009, 06:51
ТОЙ Е ЖИВ!!! И СЕ ВЪРНА В ЦЕЛИЯ СИ РАЗКОШ!!! ХЕЙЛ!

Fottchoo
07-20-2009, 06:56
мечо секси :-)


тцтц вярно си е че си груб и т.н ама пък ме кефиш така 8-)

global
07-20-2009, 06:58
До Глобал:

1."НИЕ"?? Кои ще да сте ВИЕ?! Мнозинството от 2ма човека, най-вероятно..
2. Кажи още веднъж "Правилата на форума", а чел ли си ги изобщо?
3. Когато ТИ, лично ТИ, направиш ТАКЪВ форум, толкова успешен и толкова посещаван, имаш ПОЗВОЛЕНИЕТО МИ да се обаждаш. Защо, аджеба, 1 шибан % от хората в форума се оплакват от Мачока? Защо ли.. Защото (явно незнаейки) нарушават правилата и съответно биват наказани. Никой не признава вина, а обвинява обвинилия го. Просто и лесно, нали?
ГлобалЧО, осъзнай се ПИЧ.. Какво по-точно искаш да постигнеш? Да махнат Мачока ли? Ха-ха. Нека сравним:
Ако махнат Мачока - ще започнете пак да влизате ти и още, колко? 5 човека?
А колко човека ще спрат да влизат? Ха-ха.

И да, централно ми е, колко мазнишко ми излезе мнението.
Мааамицата му дееба, изнервих се и аз
1. Аз и всички, които са подкрепили подписката явно или неявно. 51 човека напуснаха кофата.
2. Чел съм правилата. И виждам, че за едни се прилагат, а за други - не. Отделно може да се подобрят, мисля.
3. Работа за още един ден е да пусна и аз един такъв форум - същия. Не виждам причини после защо всички да не дойдете в него, след като няма да има разлика. Ще сложим и един блог със статии, които участниците ще пишат като тук и готово. Ще хванем Цанко да отговаря от името на Д-р Тийн (това Др. означава Другар от комунистическо време, а не доктор, ама може и да са го сменили), а ако не иска, аз ще отговарям или някой друг.
Аз нарушение в деня, когато съм бил баннат, не съм правил, нито в предишния ден. Но в този ден беше пусната подписката. Сещаш ли се какво е станало - мачока се опитва да налага бан заради "нарушения" според него, направени някъде другаде в Интернет, не във форума.
Така, да поясним защо според теб ако се смени администратора, щели да влизат по-малко хора, ще поясниш ли?

Fottchoo
07-20-2009, 07:03
2. Чел съм правилата. И виждам, че за едни се прилагат, а за други - не.


доста често се забелязва това 8-)

global
07-20-2009, 07:10
PainMonopoly
Като е вярно говори с примери, факти, нещо по-конкретно.

Теми, които заключвам със знака 'а3' го правя, защото считам че всеки с малко акъл в главата ще се сети защо е заключена. За всяка друга тема давам конкретно обяснение, вместо точка от правилата.

Обяснения давам на:
1. Който го интересува - защото масата народ си регва 5 фейка след бан и почва да хули
2. На който знае как да попита, защото 'абе п.едерас майчин, ти що се правиш на велик и ме банна, копе.ле' и т.н. НЕ Е начина.

темата за това, че никого не третирам по различен начин сме я разисквали вече.

и останата отношението - ами отношението ми към всеки е такова, на каквото се простира капацитета му и с каквото той пръв се е обърнал към мен.. Ако на някой не му допада арогантността ми, си е лично негов проблем.
И как точно ги даваш тези обяснения, след като темата вече е заключена и в нея не може да се пита, а даже вероятно не може да се пита в същия подфорум, а трябва да се ходи някъде другаде? И после ако изобщо дадеш обяснение, пак ще заключиш темата без да позволиш да се задават повече въпроси докато темата сама се изчерпи. Освен това сам казваш, че даваш обяснение, а не точка от правилата - последно - твоето мнение ли важи или правилата? Защото ако е първото, въобще да махнем правилата и да напишем едно правило, че ти решаваш всичко. А на теб кой ти държи сметка и те контролира - защото предложих да се направи раздел за обсъждане работата на модераторите и администраторите, hottie първа започна да те защитава, че това нямало да стане. Аз и пеерас не съм ти викал, но помислил ли си колко си ядосал някого, за да те нарече така, е, ти ще кажеш, че е според правилата, ама се оказва, че често не е така, та значи той ВЕЧЕ има основание да те нарече така.

EarthShaker
07-20-2009, 07:15
global, ти си един голям абсурд.. от теб лъха на ЦЕНЗУРА.

Какво ми пука за спамърите от кофата, които се цупят защото 'мненията' им са станали по-малко?

Какъвто и форум да пуснеш, гарантирам, че няма да има и 1/20 от посещамостта на този. Пък и идеята е добра.. пускай форум, бягай там и ни избави от глупостта си.

Ако бях на мястото на мачо, бих бил много по-недемократичен, сам се набутваш.

global
07-20-2009, 07:19
Сериозно се размазах от смях! :razz: :razz: :razz:

Добре де тоя Глобал или Екоглобал там какъвто е ,наистина се е вкарал във филма ,писма ,лайна ,жалби и глупости заради един бан. Тц ,Тц,наистина има хора на които живота им е форумен. Чудя се тоя пич дали има акаунт в Замунда ,там както дават бана за нищо ,той си е изпочупил ръцете от жалби. :D Не ,това си е жалка работа от където и да го погледна ,факт е ,че модераторите винаги са оплювани ,понякога с причина (и не визирам конкретно този сайт),но все пак в този форум ,поне повечето модове са малко по-разбрани от тези в други сайтове ,които посещавам ,но наистина не мога да разбера що за ретардирал пич ще си прави труда да изпише сума лайна(без извинение) само заради един бан.
Ами вие сте си виновни като се бутате в замунда и ви банват после. Аз там не ходя. Същото може да кажеш и за форума на data.bg - за съжаление някои предприемчиви хора или с парички, направиха големи сайтове (но не големи по значение) и събраха тълпата, която не подбира качество и така малцината с високи критерии останаха принудени или да ползват тези сайтове, или да се чувстват самотни извън тях. Дата.бг отдавна ми е на мушката и вервай, че ако се приеме ДOИП, такава фирма няма да има.

Fottchoo
07-20-2009, 07:23
global, ти си един голям абсурд.. от теб лъха на ЦЕНЗУРА.

Какво ми пука за спамърите от кофата, които се цупят защото 'мненията' им са станали по-малко?


мухахаха кой се цупи бе? някой да е тръгнал да реве че иска обратно мненията а? психопата като е -10к мнения казал ли е нещо

global
07-20-2009, 07:25
global, ти си един голям абсурд.. от теб лъха на ЦЕНЗУРА.

Какво ми пука за спамърите от кофата, които се цупят защото 'мненията' им са станали по-малко?

Какъвто и форум да пуснеш, гарантирам, че няма да има и 1/20 от посещамостта на този. Пък и идеята е добра.. пускай форум, бягай там и ни избави от глупостта си.

Ако бях на мястото на мачо, бих бил много по-недемократичен, сам се набутваш.
В какъв смисъл лъха на цензура - че аз трябва да бъда цензуриран или, че аз прилагам цензура - защото в нашия форум няма цензура - правилата са максимално опростени и се спазват (еднакво за всички).

Та не разбрах, защо ако пусна абсолютно същия форум, да няма посещаемост?

theyesman
07-20-2009, 09:18
global, ти си пълен комплексар според мен. 100 % си некъв пълен нещастник в живота и затова по форумите се правиш на интересен и се вкарваш в разни филми. Това е просто един форум, като не ти харесва има и други форуми. Не виждам смисъл от тъпотиите ти..

BomberStomper
07-20-2009, 09:19
МАЧОКА ТУРСКА КУРВА!!СМЕРТЪ ЗА ТОЯ БОКЛУК!!!ХИТЛЕР ДА ГО УБИЕ, СЕРЕМ МУ НА СЕМЕИСТВОТО, ИЗТРИ МИ СУМА ТИ АКАУНТИ! В МАСОВ ГРОБ , КАЗАХ!!

machoka
07-20-2009, 09:20
Каниш ли ме? Я да видим колко време ще издържиш пак без да ме баннеш? Защо ме каниш - за да си спасиш кожата и да преустановя кампанията понеже вече няма да съм баннат? Е да, ама аз няма да я преустановя. Но нищо лично, въпросът е принципен. Аз, каквото съм казал, съм го казал в мейла и в нашия форум, адреса към който ти услужливо цензурираш. Ами нищо не доказа - това, в което те обвинявам, си е самата истина.

Продължавай да обгръщаш сам това, което никой друг не иска да знае има ли го, няма ли го.


Аз да питам- защо досега не съм банвана? Смисъл, не си го прося и не ми е цел, просто по някой път ми се е струвало, че бая съм освинвала, ама ддз.
Ебати въпроса :D

Иначе оплаквания нямам. Каквото има съм казвала на място.
Ами, защото, който банва жените, ще бъде банван от тях. Явно е видял в теб нещо привлекателно.

Кой те излъга така мощно? Пак ще си си баннат, никой няма да ти даде право на дума, при положение че от теб лъха на комплекси. Ако трябва да съм по-сериозен, мястото ти въобще не е в тийн форум, спрямо идеите ти и т.н. Та ти сам говориш са 'саморазправа' с неудобните за теб фирми, във фантазиите си където си прайм министър.

Поканих те, защото исках да се изясним - но ти нищо конкретно не ме питаш. Хвърляш ей така на вятъра някакви обвинения, което всеки може да направи.

Не мога да разбера, в детството си в зората на 80те някакви репресии ли са налагни в/у теб и семейството ти от режима, че толкова лично приемаш всичко и в главата ти е само тоталитаризъм и тирания. Ако бях такъв, за какъвто ме обвиняваш - въобще нямаше и да помиришеш форума. А те оставих с месеци да си плямпаш простотиите, защото не ме интересуват. Но прекали в момента, в който принизи всичко до лична форумна саморазправа с мен. И това нямаше да е проблем, ако беше на ЛС - но не, ти реши да занимаваш целия форум с вродените си комплекси. Много хора са ми свидетели - че те предупреждавах БЕЗБРОЙ пъти да внимаваш какво пишеш и да се придържаш към правилата на форума. Ти имаше демократичното право на избор дали да използваш услугите на тийнпроблем, но не успя да се възползваш от него.

Ако ще питаш нещо конкретно, на което искаш отговор - систематизирай го в няколко въпроса - кратко и ясно стреляй в целта, по възможност с конкретни примери, за да ти отговоря. Така хвърлени обвинения като шепа пръст срещу вятъра, дори не знам от къде да започна

П.с. - а това, за 'кой банва жените, и кой него го банват' е без коментар )

machoka
07-20-2009, 09:25
МАЧОКА ТУРСКА к***а!!СМЕРТЪ ЗА ТОЯ БОКЛУК!!!ХИТЛЕР ДА ГО УБИЕ, СЕРЕМ МУ НА СЕМЕИСТВОТО, ИЗТРИ МИ СУМА ТИ АКАУНТИ! В МАСОВ ГРОБ , КАЗАХ!!

Ей заради такива получовеци ми се носи името, но за съжаление такива неща само в пиъринга съм виждал. Не случайно има чужди форуми с милиони регнати потребители и 2-ма 3-ма модератори за цвят. Ако живеехме на друго място, аз щях да съм първият, който да махне бан опцията като такава.

machoka
07-20-2009, 09:31
И как точно ги даваш тези обяснения, след като темата вече е заключена и в нея не може да се пита, а даже вероятно не може да се пита в същия подфорум, а трябва да се ходи някъде другаде? И после ако изобщо дадеш обяснение, пак ще заключиш темата без да позволиш да се задават повече въпроси докато темата сама се изчерпи. Освен това сам казваш, че даваш обяснение, а не точка от правилата - последно - твоето мнение ли важи или правилата? Защото ако е първото, въобще да махнем правилата и да напишем едно правило, че ти решаваш всичко. А на теб кой ти държи сметка и те контролира - защото предложих да се направи раздел за обсъждане работата на модераторите и администраторите, hottie първа започна да те защитава, че това нямало да стане. Аз и пеерас не съм ти викал, но помислил ли си колко си ядосал някого, за да те нарече така, е, ти ще кажеш, че е според правилата, ама се оказва, че често не е така, та значи той ВЕЧЕ има основание да те нарече така.

1. Раздел за критика има.
2. Ако имаш първите седем години, никакви правила няма да ти трябва да четеш - защото те не са нищо специфично, извън това да се държиш като ЧОВЕК - възпитано и културно.
3. На мен никой не ми държи сметка. На теб кой ти държи сметка в твоя форум? Примири се с идеята, че аз съм независимият съдник тук - няколко модератора си загубиха правата заради мнението на потребители, един-двама станаха такива след предложения от потребителите, онзи ден направих раздел, 2 дена след като потребителите го предложиха, разцепих на два раздела, а после отново ги обединих пак заради потребителкото мнение.. какво повече искаш?
А, чакай забравих - искаш ти да администрираш тийн проблем, както и правителството - съжалявам, че ще разбия детските ти мечти и ще ти нанеса поредна психическа травма - но и двете няма да се случат.

BomberStomper
07-20-2009, 09:32
МАЧОКА ТУРСКА к***а!!СМЕРТЪ ЗА ТОЯ БОКЛУК!!!ХИТЛЕР ДА ГО УБИЕ, СЕРЕМ МУ НА СЕМЕИСТВОТО, ИЗТРИ МИ СУМА ТИ АКАУНТИ! В МАСОВ ГРОБ , КАЗАХ!!

Ей заради такива получовеци ми се носи името, но за съжаление такива неща само в пиъринга съм виждал. Не случайно има чужди форуми с милиони регнати потребители и 2-ма 3-ма модератори за цвят. Ако живеехме на друго място, аз щях да съм първият, който да махне бан опцията като такава.Факт е че баннваш за лично удоволствие, стига да има за какво да се хванеш, факт е че и като човек си помияр, във форума си изразяваш деспотичните нагони, над нек'фи деца без да кажеш защо триеш, защо, еми така е решил люлинския подчовек, еми оставям те да си правиш кефа, нали знаеш то си е за тебе :booooomb:

machoka
07-20-2009, 09:35
^^е, какво да му отговоря сега на това?!

BomberStomper
07-20-2009, 09:39
банни ме,както правиш всеки път! :) или там изтрии акаунтчето, че ти бърка яко в здравето, ако пусна тема кой уби ариел шарон ще ме баннеш ли за фашизъм?! яко а3,мошно да се праим на терикат у форомо

machoka
07-20-2009, 09:42
Не, ти Метоман88 - неориентираното нацистче, ще бъдеш изтрит съвсем скоро.. защото това, коеот правиш е забранено от закона, ако не ти е известно ; )

EarthShaker
07-20-2009, 09:42
Факт е че баннваш за лично удоволствие, стига да има за какво да се хванеш, факт е че и като човек си помияр, във форума си изразяваш деспотичните нагони, над нек'фи деца без да кажеш защо триеш, защо, еми така е решил люлинския подчовек, еми оставям те да си правиш кефа, нали знаеш то си е за тебе :booooomb:

Мисля, че е време учителката ти по български да се пенсионира

BomberStomper
07-20-2009, 09:47
Алерта алерта раста краста педемачошка антифашиста, неориентиран си ти селски дупедавецО учителката ми по български сере на Вас

alex
07-20-2009, 09:49
machok, внимавай че ГЛОБАЛ няма да спре кампанията! След, като разисквахме на общо събрание рисковете от евентуално продължаване на кампанията установихме, че имаме нужда да наемем рекламната агенция на БСП за да направи клипове, като този с брадвата за да вдигнем рейтинга на сайта. Оказва се, че има реална опасност 13 потребителя ( 0,01% от всички) да последват ГЛОБАЛ в борбата му с вятърната мелница на мачока (не знам дали сте гледали БРУНО, но ако сте го гелдали ще ме разберете за коя мелница говоря :)

До момента имаме някой предложения за рекламната ни кампания която да ни предпази от кампанията на ГЛОБАЛ. Моля гласувайте.

Machoka го направи с ГЛОБАЛ, ще го направи и с вас... хммм това е малко двусмислено, но ми харесва. Сигурно и на жените ще им хареса :)))
Machoka го направи с ГЛОБАЛ ще го направи и с ДОИП!

В крайна сметка от рекламната агенция не ни поясниха какво е направил мачока с ГЛОБАЛ, но... вчера гледах БРУНО и ми се въртят все едни сцени.... мани мани... :)

global
07-20-2009, 09:51
Ами пусни.. форум, сайт, блог, секта, каквото искаш и се наслааждавай на успеха си...

Тези му били на мушката, онези нямало да съществуват като се приеме ДOИП-а ти, то вече стана много феодално това, а лошото е, че си някаква муха, която живее в интернет и си вярва... направо съм потресен.
Че тук сега не е ли феодално? А там при тях? Каквото повикало - такова се обадило.
А ти не идвай в новия форум, който ще направим, както изглежда. Без теб ще бъде по-добре.


global, ти си пълен комплексар според мен. 100 % си некъв пълен нещастник в живота и затова по форумите се правиш на интересен и се вкарваш в разни филми. Това е просто един форум, като не ти харесва има и други форуми. Не виждам смисъл от тъпотиите ти..
Така ли, и кои са тези други големи свободни форуми - защото всички, за които се сещам, са цензурирани? Ако това беше просто един форум, за какво се хвалят, че бил най-големия? А ако е най-големия, не заслужава ли той и най-вече потребителите, той да бъде на ниво за тях?
Какво ти си мислиш за мен, ми е през знаеш кое.



Това за комплексите някаква точка в правилата ли е? И кой го отсъжда така ли е или не?
А тук ли им е мястото на Райбера, Цанко и др. дъртофелници - аз съм съгласен да напусна ако напуснат и те и всички над 19. Изобщо като сте направили раздел за политика в тийн форум, значи трябва да търпите инакомислието (това също е тоталитарен термин, защото по онова време, от което идват идеите и стила ти на управление, е имало само едно правилно мислене).

Да се изясним тогава, макар че на мен си ми ясен - нищо ли не видя в писмата, на което да отговориш? Аз питах конкретно за какво съм бил баннат, след като на този ден и предишния, а и преди това, не съм извършил никакво нарушение.

Ето тук ще ти копирам отговора, който ти дадох на твоя пост, но в моя форум, за да не можеш да го изтриеш и използваш за повод за неоснователен бан:



Глобале, не заслужваш ЛС и понеже гледам че си супер активен в тази тема ще ти кажа тук следното:
'на ръба си' мен... отдавна дразниш, отдавна трябваше да бъдеш изгонен от този форум още когато целия модераторски екип настояваше за това, но ти натрапчиво ми сядаш на главата с всеки свой пост и използваш това, че съм се размекнал. Не ти е мястото тук нито базирайки се на политическите ти идеи, които няма да коментирам тук, нито на интересите нито на нищо. Освен всичко друго няма да позволя да рекламираш пикливото си форумче. Рекламата тук се прави по установен ред и ако можеш да си го позволиш ще те свържа лично с вътрешния телефон на Инвестор.Бг.

От там нататък имай предвид, че ще следя всеки твой пост под лупа. Сутрин с кафето ще си зареждам профила ти и вечер след като се изпикая и преди да си легна отново ще го преглеждам и така докато не ми дадеш повод да излетите ти и всичките ти постове от форума. С една дума или намек да стъпиш на криво си аут.

Беше ми приятно.

Послепис, държа да отбележа че това няма абсолютно нищо общо с мнението ти за мен, за което ми е през онова там.
Сега официално ти позволявам да се оплачеш на арменският поп за гадното администриране на тийнпроблем

Не аз, а ти си седнал на главата на потребителите. Тия модератори нали ти си ги избирал и назначавал, как няма да са на твоя акъл? Дразнел съм бил - ами и Райбера дразни много по-отдавна от мен. Вие сте направили раздел Политика - щом сте го направили, аз си пиша в този раздел за политика. А ти не си човека, който да коментира моите политически възгледи - освен, че не разбираш от политика, ти не си и съдник да казваш кой политически възглед и партия има предимство. Аз пък казвам, че трябва да изгониш тези с крайни националистически възгледи от форума - нещо против?

Пиклив е твоя форум щом ти си му администратор. Моят форум се чете от водещите политици в тази страна, а твоя - не. Относно рекламата - линкове в твоя форум се пускат към всякакви сайтове и, когато нещо вече го има публикувано тук, не виждам защо да не пусна линк. Аз съм против всякаква цензура - и в нашия форум може да се пускат линкове към всякакви сайтове. Рекламата е хубаво нещо. Както виждаш, хората се изнесоха и без моята реклама, така че тя не е била проблем. Пък и ако при теб няма цензура, за какво ми е да насочвам хора към моя форум, който трябва да се поддържа постоянно, след като ще ми е по-лесно да пишем при теб? Но при теб не може да се пише, тъй като има цензура.

Да ти кажа и още нещо - "Цензура" е мръсна дума. Това, че ти още от data.bg си придобил ужасни навици и грешно разбиране за тази дума, не те оправдава.

А ти си ми ясен - и с повод, и без повод можеш да си баннеш, когото си искаш - после, нали, арменския поп, което даже имаш наглостта да даваш като отговор.

Това, че казваш, че си щял да следиш моите постове под лупа, а другите не, означава неравнопоставено третиране - значи друг ще наруши правилата и няма да има последствия, а нароченият от теб - да.

И разбира се, никого не можеш да заблудиш, че това, което правиш, не е заради мнението ми за теб и заради това, че го изразявам свободно за разлика от другите, които не смеят да кажат нищо от страх, че ще ги баннеш. А ти следиш всеки пост, който може да разкрие истината за това какво представляваш ти, за да си пазиш така поста.

Да видим защо ти написа по-горния пост - бил съм дразнел - ето ми го поста:


Какъв съм в очите на една чалгаджийка, не ми е от значение.
И това, че ти не виждаш аналогията или пък вредата от подобно администриране на форуми, си е твой проблем също.

Хайде сега анализирай кое правило съм нарушил.
Защото ако е само за дразнене, аз ще ти дам списък с 15 потребители, които също дразнят.

От птичи поглед се вижда, че си подразнен от това, че коментирам администрирането ти и, че го критикувам. А ти на критика не държиш! Нямаш и раздел във форума, който да е свободен от цензура за коментар на действията ти. Всеки опит за критика се цензурира от теб!

Не държиш критика, ядосан си, защото разбих модела да се гласува в анкетите за теб като по бай тошово време - само ЗА и никой против! Е, трябва да ти е ясно, че вече има демокрация и хората може да са против теб!

Мечтая за времето, когато ще станеш обикновен потребител и ще бъдеш банван и третиран така, както ти години наред третираш невинните потребители!

Ти едва ли знаеш кога съм роден, но, да, наистина върху мен са налагани репресии от комунистите, като се започне със задължителната казарма и още много други. И това е ставало по времето на демокрацията, но пак от комунистите, които управляват и до днес, в последните години.

Не ти, а ако аз бях такъв, какъвто съм и пишех всичко, което ми е на акъла, ти щеше да ме баннеш на първия ден. Няма форум в Интернет, който да не ме е баннал освен моите собствени. Но не си прави грешния извод, че нарушавам правилата. Причината е, че никой форум не си ги спазва или са им прекалено цензуриращи. Причината тук да не създавам големи скандали беше, че това е форум с добра атмосфера и все пак с деца, където не му е мястото да се водят войни. И все пак вече имам започнати войни в други форуми, не му беше времето да започвам още една тук. И така с взаимни компромиси се търпяхме известно време. Но ти наскоро пусна поста по-горе от цитата и стана ясно, че ще се банваме и, че е време и за подписката.

Моите постове били простотии. А други простотии ти не виждаш ли в този форум? На Райбера и Цанко простотиите не виждаш ли? Една идея - така, както сте направили новия раздел за дъртофелници, след един месец правиш статистика кой най-много е писал там, и бан за всички, нали това е тийн форум в крайна сметка?

Ти кажи кое от обвиненията ми оспорваш, за да се подкрепя с примери, че примерите са толкова много, че това е направо целия форум.

Защо смяташ, че саморазправата е лична - но много ясно, че ще е срещу теб, защото ти си администратор досега. Къде ще тръгна да ти пиша ЛС, след като арогантността с която отговаряш, е ясно че няма да доведе до нищо - знам предварително какво ще кажеш, което с две думи се обобщава в следния израз "ако не ти харесва, си ходи". А пък мисля, че не аз, а ти изкарваш вродените си комплекси върху целия форум и всички потребители, както го правеше и в дата.бг. Твоите предупреждения винаги са били на лична основа, никога не си казал, че нарушавам дадена точка, защото тогава и аз ще ти кажа, че някой друг нарушава дадена точка. Ето, питам, Райбера не нарушава ли правилата? Защо не е баннат? Че той отправяше и смъртни заплахи към мен.

global
07-20-2009, 10:09
Между другото в горния пост трябваше да има линк към поста ти. Много тъпо ограничение да не може да се пуска линк.
Също и регистрацията много ме затрудни - едва намерих коя е тази държава, за която питате. Оказва се, че това е една, на която скоро ще се сменя името. Така че трябва да смените този въпрос, защото никой не е длъжен да му знае отговора.

SuNsEt
07-20-2009, 10:10
global, ти си пълен комплексар според мен. 100 % си некъв пълен нещастник в живота и затова по форумите се правиш на интересен и се вкарваш в разни филми. Това е просто един форум, като не ти харесва има и други форуми. Не виждам смисъл от тъпотиите ти..

А тебе те е страх да пишеш с истинския си рег,нали?Айде трай...

machoka
07-20-2009, 10:10
Няма форум в Интернет, който да не ме е баннал освен моите собствени. Но не си прави грешния извод, че нарушавам правилата. Причината е, че никой форум не си ги спазва или са им прекалено цензуриращи.

Не е ли време да замислиш, дали грешката не е някъде в теб? Възможно ли е 'всички форуми в интернет' да грешат, а само ти да си правият? Аз не мога да те разбера.


Да се изясним тогава, макар че на мен си ми ясен - нищо ли не видя в писмата, на което да отговориш? Аз питах конкретно за какво съм бил баннат, след като на този ден и предишния, а и преди това, не съм извършил никакво нарушение.
Не е нужно да направиш нещо в момента, за да бъдеш баннат. Твоят бан беше изискван многократно от модераторите, т.е. подложен на дискусия. На няколко пъти ти 'отървавах кожата' (не се заблуждавай, просто исках да си разгърнеш театъра на абсурда и да се забавлявам), но в последната такава МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО СПЕЧЕЛИ - а това е в ОСНОВАТА НА ДЕМОКРАТИЧНОТО УПРАВЛЕНИЕ.

machoka
07-20-2009, 10:19
Когато machoka беше модератор преди много време,всичко си беше наред...След това стана админ и му се покачи настроението.Честно казано,от известно време не ми харесва как се държи.Просто се заяжда,а някои потребители му ходят след гъза.Живейте си бе,но тва да се подмазвате не е никак яко.Просто machoka да спре да се заяжда и когато някой го пита да отговаря...Освен това и той е правил спам в темата със снимките.Пише коментари по тях,но не слага своя.Даже един път му казах в темата,че и той трябва да си пусне снимка,а не само да коментира-никакъв отговор.
Не знам колко ще е успешен сайта на global,но той има право за някои неща.

Глобал не ме интересува, но не е така с твоето мнение, за това ще се постарая да ти отговоря изчерпателно

1. Когато бях модератор трих и цензурирах доста по-видно, защото исках да направя форума идеален. От както го администрирам, питай който и да е модератор колко пъти са искали да банна някой, а аз съм отказвал и съм ги пращал да си пишат ЛС с него и да го предупреждават. Просто на произволен модератор пиши и да видим дали ще получиш различно мнение от това.

2. Това дали някои потребители 'ми ходят по гъза' не го решавам аз, нали се сещаш. Не разбирам обвинението ти към мен по тази точка.

3. В темата за снимките по обективни причини не съм пускал снимки - т.е. нямам желание. От там нататък - никога не съм забранявал да се коментира - а съм искал да не се прекалява само. Все пак, от време на време има едни състояния, които жаргонно се наричат 'бушон' - когато е необхидмо да му отпуснеш малко края. Не е било само в темата за снимките, пускал съм и глупави теми от рода 'Seduction ме обича, но спах с RiseGirl, а hottie ме заряза' и т.н. - нормално. Ако забелязваш, във форума се стремя да се изказвам като потребител, а не като администратор. Искам никой да не го забелязва това и да си комуникираме като потребители - каквито сме всички. За съжаление именно хора като Глобал, като онзи глупав хитлерист и подобни винаги подклаждат драмата и ми напомнят гадната подробност, че имам някаква функция в сайта да ги премахвам. Ако ги нямаше, ако всички бяха възпитани и културни - всичко щеше да е различно.

hardball
07-20-2009, 10:33
Ама защо глобал е пак във форума. Простестирам!

Disrespect
07-20-2009, 10:49
глобале, съжалявам те...

трябва ти помощ

Fottchoo
07-20-2009, 10:54
лолз

Fottchoo
07-20-2009, 10:57
мечо секси :-)


тцтц вярно си е че си груб и т.н ама пък ме кефиш така 8-)

готово мечо

DimovB
07-20-2009, 10:58
дните на мачока са преброени
очакваме да се оттегли достойно

machoka
07-20-2009, 10:58
ха-ха... фотчо от фагетчо ли идва? :oops:

Fottchoo
07-20-2009, 10:58
ще те скъсам сладур :-) ако ся и ми кажеш пасса на акаунта Fottcho ще те обичам повече 8-)

бтв знаеш че аз съм спрайта нали 8-)

machoka
07-20-2009, 11:00
Разбира се, фагетчо и спрайт винаги са били синоними в този форум ))

новата ти парола е 1234 - побързай да си я промениш докато някой не ти го открадне :D

Lucho
07-20-2009, 11:07
Не, не, не... :razz: от година и половина съм в този форум и тази тема разби представите ми за всичко...глобал няма да го коментирам, обаче някой хора не се усещат че това е частна медия, не е държавна и искането на оставката на някого е...смешно. Аз не подозирах че някой хора прекарват ТОЛКОВА МНОГО време в интернет и се занимават глупости...а относно рекламната кампания, имам нещо на ум, обаче ще ме баннете ако го изкарам :oops:

Ей, изпреварил ме е, не успях да вляза с 1234 :(

machoka
07-20-2009, 11:09
Иначе мачок, много лъжеш, ей, опитах паролата с 1234 и не стана ! Бива ли такова нещо... :(


той си я е променил вече сладура,, толкова е бърз... фагетчо - моята кучка си e той от малък 8)

hardball
07-20-2009, 11:09
^Бавен си просто

EndlessNights
07-20-2009, 11:09
мачок от самото начало се знаем ние двамата :-)

Pedigree
07-20-2009, 11:12
Ще припадна. :D

Bianca
07-20-2009, 11:14
Machok, не искам да го правиш и с мен. 8-)
Шегата настрана, ама ме кефи да следя тея драми. 8-) Като се замисля, че миналата година аз самата ги правех от време на време. 8-)

hardball
07-20-2009, 11:15
Ще припадна. :D Седни на сянка, пиле :-)

EndlessNights
07-20-2009, 11:15
Machok, не искам да го правиш и с мен. 8-)
Шегата настрана, ама ме кефи да следя тея драми. 8-) Като се замисля, че миналата година аз самата ги правех от време на време. 8-)

Хаххаха що лъжеш бе :Д

Bianca
07-20-2009, 11:20
Machok, не искам да го правиш и с мен. 8-)
Шегата настрана, ама ме кефи да следя тея драми. 8-) Като се замисля, че миналата година аз самата ги правех от време на време. 8-)

Хаххаха що лъжеш бе :Д
Еми, щях да напиша "винаги", ама рекох, че е прекалено нарцисистко. (Има ли такава дума? Хахахах.)

Pedigree
07-20-2009, 11:26
Ще припадна. :D Седни на сянка, пиле :-)

Не искам, чакам някой хубав момък да ме повдигне, когато падна. :Р

caseoftheex
07-20-2009, 11:28
Алерта алерта раста краста педемачошка антифашиста, неориентиран си ти селски дупедавецО учителката ми по български сере на Вас

да не четеш Стивън Кинг? 8-) ("ТО")

global
07-20-2009, 11:28
Не е ли време да замислиш, дали грешката не е някъде в теб? Възможно ли е 'всички форуми в интернет' да грешат, а само ти да си правият? Аз не мога да те разбера.

Не е нужно да направиш нещо в момента, за да бъдеш баннат. Твоят бан беше изискван многократно от модераторите, т.е. подложен на дискусия. На няколко пъти ти 'отървавах кожата' (не се заблуждавай, просто исках да си разгърнеш театъра на абсурда и да се забавлявам), но в последната такава МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО СПЕЧЕЛИ - а това е в ОСНОВАТА НА ДЕМОКРАТИЧНОТО УПРАВЛЕНИЕ.
Възможно е всички да грешат, а аз да съм прав. Така е с мен цял живот. Караш ме отново да пиша кой е бил победител в олимпиади по математика и е влязъл пръв в университета сред всички кандидати. Така че възможно е всички да грешат, а само аз - не.
С течение на времето ще разбереш и ти, че аз не съм като другите, а нещо доста повече.

А за демократичното решение не ме заблуждавай - както написах по-горе, тия модератори ти си ги назначавал и избирал и е естествено да мислят като теб. Ако беше избрал мен за модератор например, щеше да имаш един глас по-малко :)
Така че това не е никаква демокрация, а пак тоталитаризъм. Все едно едно време в БКП да гласуват против вожда си!

Второ, демокрацията е почти също толкова доказано провалена система, особено в нашето общество. Затова си има нова измислена система.

Та, въпросът, на който не отговори беше, след като и Райберът е нарушавал правилата многократно, кога ще бъде баннат и той?

Аз нямам нищо против за 3-5 нарушения да бъде банван всеки. Така ще е ясно.

BomberStomper
07-20-2009, 11:28
От: Harris12
До: BomberStomper
Пуснато на: Пет Юли 10, 2009 4:49 pm
Заглавие: Покана
Здравейте, искам да Ви поканя да погледнете нашия форум. При нас ще намерите човешко отношение към всеки и ако имате проблем ще Ви се обърне внимание. Имаме над 10 000 реферати, есета, доклади - напълно безплатни!!! Има раздели за книги, блогове, игри, филми, музика, компютри, където проблемите, свързани с тях, ще бъдат решени. Флаш игри с класации, подредени по категории. Имаме много снимки, видеа и смешки, онлайн радио и система за рейтинг на потребителите, както и сериозни и актуални дебати, в които можете да се включите. Наскоро пуснахме и игра с прогнози за шампионската лига и други първенства, в която могат да участват всички.
Ето го и адресът:
(цъкнете на снимката)

Ще се радваме да се присъедините към нас!


аре го банни тоя, омръзна ми от досадни лепилари

DarkKisss
07-20-2009, 11:32
Не ме ебе :-o

Bianca
07-20-2009, 11:33
Не е ли време да замислиш, дали грешката не е някъде в теб? Възможно ли е 'всички форуми в интернет' да грешат, а само ти да си правият? Аз не мога да те разбера.

Не е нужно да направиш нещо в момента, за да бъдеш баннат. Твоят бан беше изискван многократно от модераторите, т.е. подложен на дискусия. На няколко пъти ти 'отървавах кожата' (не се заблуждавай, просто исках да си разгърнеш театъра на абсурда и да се забавлявам), но в последната такава МНЕНИЕТО НА МНОЗИНСТВОТО СПЕЧЕЛИ - а това е в ОСНОВАТА НА ДЕМОКРАТИЧНОТО УПРАВЛЕНИЕ.
Възможно е всички да грешат, а аз да съм прав. Така е с мен цял живот. Караш ме отново да пиша кой е бил победител в олимпиади по математика и е влязъл пръв в университета сред всички кандидати. Така че възможно е всички да грешат, а само аз - не.
С течение на времето ще разбереш и ти, че аз не съм като другите, а нещо доста повече.

А за демократичното решение не ме заблуждавай - както написах по-горе, тия модератори ти си ги назначавал и избирал и е естествено да мислят като теб. Ако беше избрал мен за модератор например, щеше да имаш един глас по-малко :)
Така че това не е никаква демокрация, а пак тоталитаризъм. Все едно едно време в БКП да гласуват против вожда си!

Второ, демокрацията е почти също толкова доказано провалена система, особено в нашето общество. Затова си има нова измислена система.

Та, въпросът, на който не отговори беше, след като и Райберът е нарушавал правилата многократно, кога ще бъде баннат и той?

Аз нямам нищо против за 3-5 нарушения да бъде банван всеки. Така ще е ясно.
Ти самият си грешка, за какво грешене говориш?!

caseoftheex
07-20-2009, 11:47
Не искам да се меся в спора, само да питам има ли начин да ми се отключи старото акаунтче - GetNasty 8-) :-)




:booooomb:

machoka
07-20-2009, 12:08
global там ти е проблема, човеко - че се мислиш за по-благ и от Господа ; ) иначе казано, всички са ти виновни, а само ти си прав. Ти си новата цел на световната конспирация, тя работи срещу теб, българино!

Предишният ник на Raybeez - exploitedteen беше баннат за нарушения на някои от правилата, а нека ти напомня че това е профила с най-много мнения във форума - 19 900 бройки. Когато преценя едностранно, или преценим колективно че пак ги нарушава и не си е взел поука, ще бъде баннат и настоящия. За щастие, все още това не го решаваш ти.

А това, че и демокрацията не те устройва, също както социализма си е лично твой проблем. Аз по-добра структура от демократичната за управление на този форум не познавам.

Ако искаш да знаеш - всеки 'по-спорен' бан (изключвам очевидните крайни нарушения на правилата) бива предложен от някой от екипа и бива гласуван от други няколко човека, а аз изпълнявам само техническата част по реализацията му. Имало е случаи да има големи спорове за един обикновен бан на някой и всичко се решава на базата на мнозинството.
Аз ти го кавам, от тук натаък ако щеш вярвай, ако щеш не - твоя си работа.

(п.с. - и все пак правото да взема еднолично решение си го имам и чат-пат използвам, но това не е твоя случай, нито на някой писал в темата )

afterforever
07-20-2009, 12:30
:razz: Добре, защо machoka тряа да се обяснява на всички защо е използвал правото си да владее акаунтите на хората било то и да ги заличава, когато сметне за редно?

global
07-20-2009, 13:21
Ами то това си има своето основание, за да казвам, че е така, а и аз не го казвам винаги, а когато го знам със сигурност.

Форумите поначало са недемократични, защото един им е собственика - всичко друго нататък няма как да е демокрация, след като ти си избираш кои да са тези, които да гласуват в тази демокрация. Затова най-доброто управление на форума си остава свободната от цензура дискусия по административни въпроси, отворена за всички и публична. Всъщност това е важното и ценното от демокрацията - свободата на изказванията, а не правото на глас на всички.


:razz: Добре, защо machoka тряа да се обяснява на всички защо е използвал правото си да владее акаунтите на хората било то и да ги заличава, когато сметне за редно?
Ами, за да се следи да няма нарушения.

Forest_girl
07-20-2009, 14:18
Аз не мога да дам мнение кой е прав, ама global, като не ти харесва форума защо си тук?

lsd43
07-20-2009, 14:23
Човек яко си във филма ,отиди на почивака ,разведри се малко и виж малко свят ,наистина не е нормално да приемаш толкова навътре форум.Толкова несправедливо ,като ти се струва направи си блог и в него покани тея които те кефят и да се приключи тази работа ,имали са хората пари направили са си сайтове ,ако ти имаше тези пари ти щеше да си фактор ,ама не си ,за това си се свий кротко в къщурката и трай ,защото ме съмнява да имаш техните възможности или власт ,за да направиш "промяна" .Вземи си малко почивка и успокой топката ,защото само се излагаш. Ако си мислиш ,че постигаш нещо с това ,не се лъжеш ,ти наистина размазваш хората от смях. :razz:

Canis_Dirus
07-20-2009, 14:51
Тази тема - Важна! Завинаги! Да се заключи след известно време! Велики мисли има тук! ВЕЛИКА ТЕМА!

Аз казах!
ДOИП!

InnchetO
07-20-2009, 15:07
machok, внимавай че ГЛОБАЛ няма да спре кампанията! След, като разисквахме на общо събрание рисковете от евентуално продължаване на кампанията установихме, че имаме нужда да наемем рекламната агенция на БСП за да направи клипове, като този с брадвата за да вдигнем рейтинга на сайта. Оказва се, че има реална опасност 13 потребителя ( 0,01% от всички) да последват ГЛОБАЛ в борбата му с вятърната мелница на мачока (не знам дали сте гледали БРУНО, но ако сте го гелдали ще ме разберете за коя мелница говоря :)

До момента имаме някой предложения за рекламната ни кампания която да ни предпази от кампанията на ГЛОБАЛ. Моля гласувайте.

Machoka го направи с ГЛОБАЛ, ще го направи и с вас... хммм това е малко двусмислено, но ми харесва. Сигурно и на жените ще им хареса :)))
Machoka го направи с ГЛОБАЛ ще го направи и с ДОИП!

В крайна сметка от рекламната агенция не ни поясниха какво е направил мачока с ГЛОБАЛ, но... вчера гледах БРУНО и ми се въртят все едни сцени.... мани мани... :)

ХахАхахАхАхАХАХА 8-)



1. Аз и всички, които са подкрепили подписката явно или неявно. 51 човека напуснаха кофата.
2. Чел съм правилата. И виждам, че за едни се прилагат, а за други - не. Отделно може да се подобрят, мисля.
3. Работа за още един ден е да пусна и аз един такъв форум - същия. Не виждам причини после защо всички да не дойдете в него, след като няма да има разлика. Ще сложим и един блог със статии, които участниците ще пишат като тук и готово. Ще хванем Цанко да отговаря от името на Д-р Тийн (това Др. означава Другар от комунистическо време, а не доктор, ама може и да са го сменили), а ако не иска, аз ще отговарям или някой друг.
Аз нарушение в деня, когато съм бил баннат, не съм правил, нито в предишния ден. Но в този ден беше пусната подписката. Сещаш ли се какво е станало - мачока се опитва да налага бан заради "нарушения" според него, направени някъде другаде в Интернет, не във форума.
Така, да поясним защо според теб ако се смени администратора, щели да влизат по-малко хора, ще поясниш ли?

1.Лооол 51 човека :shock: Я сметни какъв процент от всички потребители е това? :) Ха-ха.
2.Явно не си ги чел, пич. Не знаеш кой, кога и как нарушава правилата, а се изказваш. Явно не си ги чел, понеже сам не разбираш кога ги нарушаваш.
3.Ама ти явно оригиналност нямаш. Направи нещо собствено, също толкова посещавано, също толкова известно, също толкова идейно. Само дето ЗНАМ, че няма да успееш. Вярваш си too much, мисля. А каква ще е причината да не дойдем там? Ха-ха. Ами, заради тебе, бе, сладур. :-) Не разбра ли? Целия форум неможе да те трае. И по-същата причина мисля, че ще са в пъти повече хората, които ще спрат да пишат ако Мачока се махне, отколкото ако ти се махнеш.

Get a life.

Чакам да видя след колко (хиляди) години (може би и да има вероятност) да се приеме ДOИП. Ха-ха. Тогава сигурно половината (да не кажа цялата) България ще се изнесе 8-) Не си вярвай, толкова, осъзнай се. Амбции, амбиции, ама ти прекаляваш.

yahhooo
07-20-2009, 15:43
ХАХАх тоя ме кефи честно :razz:

machoka
07-20-2009, 16:05
Ами то това си има своето основание, за да казвам, че е така, а и аз не го казвам винаги, а когато го знам със сигурност.

Форумите поначало са недемократични, защото един им е собственика - всичко друго нататък няма как да е демокрация, след като ти си избираш кои да са тези, които да гласуват в тази демокрация. Затова най-доброто управление на форума си остава свободната от цензура дискусия по административни въпроси, отворена за всички и публична. Всъщност това е важното и ценното от демокрацията - свободата на изказванията, а не правото на глас на всички.


:razz: Добре, защо machoka тряа да се обяснява на всички защо е използвал правото си да владее акаунтите на хората било то и да ги заличава, когато сметне за редно?
Ами, за да се следи да няма нарушения.

Да, тук сме на едно мнение. Предсатви си сайта като една фирма - има си управители, има си и 'персонал'. Управителите правят всичко възможно на персонала да му е добре и да осигурят максимално добри условия на труд, за да печелят ценни кадри. Ако на някой обаче не му изнасят вътрешните правилници на фирмата - просто я напуска, а не тръгва да уволнява управителите. Ти посещаваш форум, който има смисъл и който ти изнася на теб - ако не ти харесва - напускаш го и това. Всичко е на доброволни начала и няма смисъл от революции и тем подобни.
А свобода на изказвания си има тук - на всеки попитал по подходящ начин е отгорено максимално ясно и конкретизирано. А това дали отговорът се е харесал на човека е друга бира.

Ilikeliljon
07-20-2009, 16:08
Аз лично видях двойния стандарт в една тема, за снимките. След като настанаха едни леки спорове, които прерастнаха в откровена расистка нападка срещу мен, а след това пак срещу мен и момиче, което защитих (после се оказа, че правилно съм схванал идеята на написаното от нея и е нямало нищо общо с това, заради, което я нападнаха). Но разбира се в темата върлуваха стари форумци и не бяха предупредени, просто мненията изтрити и толкова. А мен тука за две-три шеговити изказвания в други теми около месец по-късно бях наречен простак от модератор, сякаш 90 процента от потребителите тука нямат такива шеговити изказвания и то някои далеч от шегата. Всичко друго ми се струва наред, но се вижда двойния стандарт поне относно стари и нови форумци. А и да най-интересното, че ми беше отговерено на имейла, че тукашните модове и админи били обиждани на цигани и на какво ли не, но то си било така. Съмнявам се, че при такива обиди няма да има бан за тези хора. Това, реших, че няма да е лошо да отбележа тези неща.

afterforever
07-20-2009, 16:09
Абе само на въпроса "защо мачока тряа се обяснява" отговърт е "за да следи за правилата" ... :lol:

machoka
07-20-2009, 16:17
Ilikeliljon покажи ми мястото, където модератор те е нарекъл простак.

А за останалото - някои потребители хранят повече от други - на за това пък всеки си е получавал наказанието... на Райбера му беше баннат акаунта и изтрит друг, Кани-Дирус беше няколко пъти трит.. а ако някой се изкаже по-остро към теб, ти имаш 2 опции - или да му отговориш подобаващо, или да пишеш на някой от екипа ако се почувстваш засегнат и ще бъде направена забележка или други действия спрямо този, който те е обидил.

Ilikeliljon
07-20-2009, 16:22
Ilikeliljon покажи ми мястото, където модератор те е нарекъл простак.

А за останалото - някои потребители хранят повече от други - на за това пък всеки си е получавал наказанието... на Райбера му беше баннат акаунта и изтрит друг, Кани-Дирус беше няколко пъти трит.. а ако някой се изкаже по-остро към теб, ти имаш 2 опции - или да му отговориш подобаващо, или да пишеш на някой от екипа ако се почувстваш засегнат и ще бъде направена забележка или други действия спрямо този, който те е обидил.

Е добре ето: От: krem4et0
До: Ilikeliljon
Пуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:14 pm
Заглавие: Re: Предупреждение
За сега си просто предупреден. Нищо фатално не е станало, спокойно. Забранено е използването на повече от 3 цитата 1 в друг. Прочети правилата на форума. В подписа ми има линк към тях.
Отклоняването от темата също е неспазване на правилата. Имай предвид, че те държа под око и поведението и изказа ти са меко казано просташки.

Nakadah
07-20-2009, 16:23
от къв па зор трябва мачока да се сваля от власт или па да се псува
баннал ме, голяма работа,
ако някой др не мое го преживее то трябва ходи на доктор
никой не се замисля че ако го нямаше мачока нямаше и да има форума
и ако го нямаше форума от къде щеше си баннат?
ха-ха

бахти децките идиотщини

machoka
07-20-2009, 16:30
Ilikeliljon покажи ми мястото, където модератор те е нарекъл простак.

А за останалото - някои потребители хранят повече от други - на за това пък всеки си е получавал наказанието... на Райбера му беше баннат акаунта и изтрит друг, Кани-Дирус беше няколко пъти трит.. а ако някой се изкаже по-остро към теб, ти имаш 2 опции - или да му отговориш подобаващо, или да пишеш на някой от екипа ако се почувстваш засегнат и ще бъде направена забележка или други действия спрямо този, който те е обидил.

Е добре ето: От: krem4et0
До: Ilikeliljon
Пуснато на: Пет Юни 19, 2009 12:14 pm
Заглавие: Re: Предупреждение
За сега си просто предупреден. Нищо фатално не е станало, спокойно. Забранено е използването на повече от 3 цитата 1 в друг. Прочети правилата на форума. В подписа ми има линк към тях.
Отклоняването от темата също е неспазване на правилата. Имай предвид, че те държа под око и поведението и изказа ти са меко казано просташки.

така:
1. Не си квалифициран като простак, а че нещо си написал в този стил. Което ми се струва странно, защото каквото и да съм прочел от теб винаги е било много учтиво и възпитано. Аз също пиша много просташки и цинично понякога, но мисля че това не ме прави такъв )

2. Колежката се е обърнала много човешки към теб. Имай предвид, че ти си един, но всеки от нас води дискусии с десетки хора по същия начин - на всеки персонално се обяснява къде е сгрешил и как да се поправи, вместо да ви режем с голямата секира.

Ilikeliljon
07-20-2009, 16:36
Какво да ти кажа, когато класифицираш нечие поведение и изказ като просташки, означава, че обсъждаш неговата личност, тоест поведението ми идва от личността ми, съответно непряко означава, че съм наречен простак. Но мисля, че и без този анализ на казаното е ясно за какво иде реч. Аз се стремя, когато мога да казвам точно и ясно нещата, но си позволявам понякога шеги, но обикновено са безобидни. Рядко си позволявам да обиждам други потребители, а и варианта да отвръщам не си ме струва добър, защото по този начин аз нарушавам правилата. Благодаря за отговора :) :)

Bianca
07-20-2009, 16:45
"Държиш се глупаво, пиле." не е равно на "Мри бе, глупак!"
;)

Ballbreaker
07-20-2009, 16:48
Aбе пич, едно не мога да разбера, от скоро съм в тоя форум и се нагледах на всякакви простотии, специално в раздела "Секс", то не бяха въртианали, то не бяха някакви стари теми за капачки на дезедоранти, то не бяха какво ли още не! Ясно ми е, че тия теми ги пускат 13-14 годишни деца, ама контролирайте малко поне начина на изказване и типографията, не на всекиго му е приятно да чете текст от рода на


OlEeE kaK dA IA Iz4ukAm KajeTe, Ve4E sMe 2 MeSeTSA zaEdNo, a Ne mI e PusnaLa PLS PLS PLS

със заглавие от рода на "PLS POMO6T SPE6NO!!!!!!!!!!111"

честно, тоя форум почва да ме дразни на моменти...

Ilikeliljon
07-20-2009, 16:53
"Държиш се глупаво, пиле." не е равно на "Мри бе, глупак!"
;)

Ако предполагам, че коментираш текста, сори, ама намери по-точен пример, защото двете значения са толкова далече едно от друго, че няма накъде повече. Ако ти кажа че поведението ти показва, че си тъпа, няма ли да сметнеш, че те наричам тъпа или ще сметнеш, че просто си коментирам ей така поведението ти 8) 8) 8) Както и да е, аз си изясних, каквото имам за изясняване :-o

global
07-20-2009, 17:04
machok, внимавай че ГЛОБАЛ няма да спре кампанията! След, като разисквахме на общо събрание рисковете от евентуално продължаване на кампанията установихме, че имаме нужда да наемем рекламната агенция на БСП за да направи клипове, като този с брадвата за да вдигнем рейтинга на сайта. Оказва се, че има реална опасност 13 потребителя ( 0,01% от всички) да последват ГЛОБАЛ в борбата му с вятърната мелница на мачока (не знам дали сте гледали БРУНО, но ако сте го гелдали ще ме разберете за коя мелница говоря :)

До момента имаме някой предложения за рекламната ни кампания която да ни предпази от кампанията на ГЛОБАЛ. Моля гласувайте.

Machoka го направи с ГЛОБАЛ, ще го направи и с вас... хммм това е малко двусмислено, но ми харесва. Сигурно и на жените ще им хареса :)))
Machoka го направи с ГЛОБАЛ ще го направи и с ДОИП!

В крайна сметка от рекламната агенция не ни поясниха какво е направил мачока с ГЛОБАЛ, но... вчера гледах БРУНО и ми се въртят все едни сцени.... мани мани... :)
Като отвори темата, вие двамата с мачока да не би нещо ... а? Защото друго обяснение не намирам - толкова ли е незаменим? Да не би нещо друго да крепи връзката ви?

Като не ви е страх, че 0.01% от потребителите ще ме последват, защо ви пречат линковете към форума ми понякога? Вие колко линкове пускахте в дата.бг към този форум, за да се развие?


Аз не мога да дам мнение кой е прав, ама global, като не ти харесва форума защо си тук?
Това е редовния дежурен отговор във всеки форум - все едно като Ахмед Доган каза "Като не ви харесва, напуснете страната". Но да си призная честно, не съм изпитал някакви особени неудобства след напускането на форума, даже изпитах облекчение като след занимание с някаква досадна безсмислена задача. В този смисъл, дали ще съм баннат, или не, не е кой знае колко различно. Но въпросът е принципен. Аз правя подобни акции във всички форуми, където ме банват. Някои форуми са с по-голямо значение и там правилото "като не ти харесва - напусни", не работи, защото това са просто най-големите форуми и други няма.


Човек яко си във филма ,отиди на почивака ,разведри се малко и виж малко свят ,наистина не е нормално да приемаш толкова навътре форум.Толкова несправедливо ,като ти се струва направи си блог и в него покани тея които те кефят и да се приключи тази работа ,имали са хората пари направили са си сайтове ,ако ти имаше тези пари ти щеше да си фактор ,ама не си ,за това си се свий кротко в къщурката и трай ,защото ме съмнява да имаш техните възможности или власт ,за да направиш "промяна" .Вземи си малко почивка и успокой топката ,защото само се излагаш. Ако си мислиш ,че постигаш нещо с това ,не се лъжеш ,ти наистина размазваш хората от смях. :razz:
Така и ще стане - до дни ще бъде пуснат нов форум подобен на този. Адресът го знаете, предполагам. На същия адрес ще бъде, но ще бъде изцяло нов сайт и форум.


1.Лооол 51 човека :shock: Я сметни какъв процент от всички потребители е това? :) Ха-ха.
2.Явно не си ги чел, пич. Не знаеш кой, кога и как нарушава правилата, а се изказваш. Явно не си ги чел, понеже сам не разбираш кога ги нарушаваш.
3.Ама ти явно оригиналност нямаш. Направи нещо собствено, също толкова посещавано, също толкова известно, също толкова идейно. Само дето ЗНАМ, че няма да успееш. Вярваш си too much, мисля. А каква ще е причината да не дойдем там? Ха-ха. Ами, заради тебе, бе, сладур. :-) Не разбра ли? Целия форум неможе да те трае. И по-същата причина мисля, че ще са в пъти повече хората, които ще спрат да пишат ако Мачока се махне, отколкото ако ти се махнеш.

Get a life.

Чакам да видя след колко (хиляди) години (може би и да има вероятност) да се приеме ДOИП. Ха-ха. Тогава сигурно половината (да не кажа цялата) България ще се изнесе 8-) Не си вярвай, толкова, осъзнай се. Амбции, амбиции, ама ти прекаляваш.
1. Че като е малък процент и не ви плаши, защо правите проблем, че съм пускал линкове?
2. Правилата са едно, а тълкуването им - друго. И често се тълкуват не, както трябва или се прилагат нееднакво. И къде изобщо може те свободно да се дискутират?
3. Ти колко оригиналност мислиш, че може да се вложи в един сайт - в крайна сметка всички форуми и сайтове си приличат - форум, статии, каква оригиналност може да се измисли тук? Аз пък мисля, че ако сайта тръгне и се развие, ще дойдеш, че даже и статии ще пишеш. Ти като си дошла в този сайт, знаела ли си кой му е админа и заради него ли си дошла?

За ДOИП, си зависи от теб - ти имаш интерес да се приеме. Щом сама казваш, че хората се изнасят, значи виждаш какво е без ДOИП. Остава само да ти дойде до акъла, че вместо изнасяне има и друга алтернатива.


Да, тук сме на едно мнение. Предсатви си сайта като една фирма - има си управители, има си и 'персонал'. Управителите правят всичко възможно на персонала да му е добре и да осигурят максимално добри условия на труд, за да печелят ценни кадри. Ако на някой обаче не му изнасят вътрешните правилници на фирмата - просто я напуска, а не тръгва да уволнява управителите. Ти посещаваш форум, който има смисъл и който ти изнася на теб - ако не ти харесва - напускаш го и това. Всичко е на доброволни начала и няма смисъл от революции и тем подобни.
А свобода на изказвания си има тук - на всеки попитал по подходящ начин е отгорено максимално ясно и конкретизирано. А това дали отговорът се е харесал на човека е друга бира.
Да, ама има и държава и инспекции по труда, които следят за някакви норми в тези фирми - правилото ти "ако не ти харесва - изнасяй се" не е достатъчно. Защото тогава може всички фирми да направят работния ден 16 часов и да няма фирма, където да отидеш с по-кратък работен ден.

Като твърдиш, че отговаряш, защо след това заключваш темите, та да няма коментари и допълнителни въпроси и дискусии? Явно нещо криеш.


Абе само на въпроса "защо мачока тряа се обяснява" отговърт е "за да следи за правилата" ... :lol:
Не, за да следи той, а, за да СЕ следи от другите.

YouCantStopMe
07-20-2009, 17:28
Мачока понякога говори много грубо(според моите наблюдения),но това с тия имейли,писма,писаници,пети ии..надминава всичко.Оставете си го човека.Явно си е заслужил.

global
07-20-2009, 17:37
от къв па зор трябва мачока да се сваля от власт или па да се псува
баннал ме, голяма работа,
ако някой др не мое го преживее то трябва ходи на доктор
никой не се замисля че ако го нямаше мачока нямаше и да има форума
и ако го нямаше форума от къде щеше си баннат?
ха-ха

бахти децките идиотщини
Аз не знам вас кой ви е научил да ви третират като овце. Но някои си имаме достойнство и мен примерно като ме баннат, ми е под достойнството да се върна. Сега бях поканен и затова се върнах.

Кой те излъга, че ако го нямало мачока, нямало да го има форума? Той съществува от преди него. Ама след това бил помагал - че и аз мога да помагам.

Ballbreaker
07-20-2009, 17:39
помагаш ли? не. ще помагаш ли? не. млъкни.

hardball
07-20-2009, 17:56
Какво да ти кажа, когато класифицираш нечие поведение и изказ като просташки, означава, че обсъждаш неговата личност, тоест поведението ми идва от личността ми, съответно непряко означава, че съм наречен простак. Но мисля, че и без този анализ на казаното е ясно за какво иде реч. Аз се стремя, когато мога да казвам точно и ясно нещата, но си позволявам понякога шеги, но обикновено са безобидни. Рядко си позволявам да обиждам други потребители, а и варианта да отвръщам не си ме струва добър, защото по този начин аз нарушавам правилата. Благодаря за отговора :) :)
Оф, мрънльо, нарушил си правилата, а се държиш, че е казал модератор, че ти е просташко поведението.
Къде пише, че не може да изрази лично мнение? Откога "просташки" е нецензурен епитет? Или нежната ти детска душевност не може да се справи с факта?

Дори и за малки деца отговорът е напълно адекватен, нормален и учтиво написан. Много се изнежихте, ще ме извинявате, ама сте путки. Само дето като спамите сте много корави.

Ilikeliljon
07-20-2009, 18:09
Какво да ти кажа, когато класифицираш нечие поведение и изказ като просташки, означава, че обсъждаш неговата личност, тоест поведението ми идва от личността ми, съответно непряко означава, че съм наречен простак. Но мисля, че и без този анализ на казаното е ясно за какво иде реч. Аз се стремя, когато мога да казвам точно и ясно нещата, но си позволявам понякога шеги, но обикновено са безобидни. Рядко си позволявам да обиждам други потребители, а и варианта да отвръщам не си ме струва добър, защото по този начин аз нарушавам правилата. Благодаря за отговора :) :)
Оф, мрънльо, нарушил си правилата, а се държиш, че е казал модератор, че ти е просташко поведението.
Къде пише, че не може да изрази лично мнение? Откога "просташки" е нецензурен епитет? Или нежната ти детска душевност не може да се справи с факта?

Дори и за малки деца отговорът е напълно адекватен, нормален и учтиво написан. Много се изнежихте, ще ме извинявате, ама сте п****. Само дето като спамите сте много корави.

Слушай какво доста хора нарушават правилата, а ти като се мислиш за много корава, че нямам думи. Тук не става въпрос за нараняване, а за двоен стандарт, а тези неща за детската душевност ги запази за себе си, видях те как се вързваш на очевидни провокации, което ми говори, че не си много дорасла. Знаеш май само да обиждаш, явно нямаш друг начин на защита. Най-лесно е да ти кажа, че си путка проста или че си по-инфантилна и от половината от форумците, но не го казвам. Сега да не вземеш да оревеш половината форум как съм те обиждал и че съм нарушил правилата. :-o :-o :-o

doomkillerr
07-20-2009, 18:35
Чудех се дълго време, какво да напиша по темата... Предполагам, че винаги ще има доволни (в сянка) и недоволни, който "плюят" в чужди теми. То и мен понякога ме хващат нервите, въпреки че съм много спокоен човек! :? Аз лично нямам нищо против "machoka" - човека прави каквото може за този форум. Представям си какво му е на главата по някога! :shock:

П.С. - "machoka" - стискай зъби братле и само напред!!! \:D/ :wink:

global
07-20-2009, 18:56
помагаш ли? не. ще помагаш ли? не. млъкни.
Аз съм си предложил помощта в писмото, а и, както казах, форумът го има от преди това. Така че този извод, че без него нямало да го има форума, е неверен.

Ballbreaker
07-20-2009, 18:59
пич, много си голям на думи и явно нямаш опит в модерирането на голям форум.

machoka
07-20-2009, 19:13
С Ilikeliljon се изяснихме - колежката е нямала нищо против теб - ето, както каза един потребител понякога и аз се изказвам грубо, цинично и обидно - но това не означава че съм такъв - просто стил на писане в различни моменти. 90% съм учтив и възпитан, 10% съм много голямо лайно - пиша си както бих искал да си пиша като потребител.
Аз съм ти наблюдавал постовете и няма нищо нередно в тях - а иначе ти казах за 'двойния стандарт' че няма такъв - с теб са се заяждали Канис и Рейбийз, нали така? Еми и двамата са трити и банвани за което - а в това, че стила им на писане е хаплив няма нищо лошо - все пак нали не очакваш всеки да те посипва с пепел от рози? )

global

Като твърдиш, че отговаряш, защо след това заключваш темите, та да няма коментари и допълнителни въпроси и дискусии? Явно нещо криеш.
Когато някой пита нещо - получава изчерпателен отговор. След това обсъждаме, докато темата 'не приключи' - т.е. няма какво повече да се каже. 'Може ли да ме направите модератор' се получава тема, 'не, не може защото така и така и така' - 'ок' - темата се заключва. Това е основна политика на сайта - изчерпаните теми се заключват - може би за това ти се струва грешно, че всичко се заключва - почти си прав, но важното е че всеки е получил отговор на запитването си.

А иначе ти пожелавам, искрено, успех в начинанието на новия форум. Конкуренцията ражда по-добрите услуги за хората, а ние в момента нямаме конкуренция за таргет групата ни. Много бих се радвал тя да се появи в твое лице - така че стискам палци в начинанието ти по създаването на конкурентна тийн зона.

acdcfenka
07-20-2009, 19:31
Мачо, влюбена съм в твоят виртуален образ, и не смятам да те псувам. лУбофчиииииииииииииииииии иииииии. :-)

acdcfenka
07-20-2009, 19:33
Аз се чудя колко трябва да се изкилиферчиш за да те баннат :D


Трябва да си яко тъп и да обичаш админчето и тогава ще те баннат. От личен опит го казвам. Също трябва и да псуваш ама много яко хадмините. :-P

AnIcHkAtA
07-20-2009, 19:42
global

Като твърдиш, че отговаряш, защо след това заключваш темите, та да няма коментари и допълнителни въпроси и дискусии? Явно нещо криеш.
Когато някой пита нещо - получава изчерпателен отговор. След това обсъждаме, докато темата 'не приключи' - т.е. няма какво повече да се каже. 'Може ли да ме направите модератор' се получава тема, 'не, не може защото така и така и така' - 'ок' - темата се заключва. Това е основна политика на сайта - изчерпаните теми се заключват - може би за това ти се струва грешно, че всичко се заключва - почти си прав, но важното е че всеки е получил отговор на запитването си.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=263725
Аз не получих отговор.Погледни написаното от теб.
Специално за
Имам го предвид. на следващия и на по-следващия ден старателно следих новините и, дали заради забележката, или заради чиста случайност, грешките бяха малко по-малко, но не бяха отсъстващи.Ок, може би е нужно време, за да се организира редактирането.
Това, което ме подразни беше
След като е имало тема, няма нужда от н-та.
Ами, след като е имало тема, защо не е помислено по въпроса?Мисля, че това е сериозен проблем.В който и друг сайт да съм влязла, не съм забелязала такъв смотан правопис.Не коментирам блоговете, те са си лични.Прието е твърде безотговорно и лекомислено, а не бива.По този начин ти също ставаш хулник на езика, макар да пишеш доста грамотно, да не кажа перфектно.Извинявай, ако не носиш отговорност за тези неща и мрънкам напразно на теб, но ако ти не ме уведомиш за това, няма кой да е.
Искам да знам кой се грижи за тези публикации от момента на написването им до стигането им до обществествено внимание.

Ilikeliljon
07-20-2009, 19:54
[quote="machoka"]С Ilikeliljon се изяснихме - колежката е нямала нищо против теб - ето, както каза един потребител понякога и аз се изказвам грубо, цинично и обидно - но това не означава че съм такъв - просто стил на писане в различни моменти. 90% съм учтив и възпитан, 10% съм много голямо лайно - пиша си както бих искал да си пиша като потребител.
Аз съм ти наблюдавал постовете и няма нищо нередно в тях - а иначе ти казах за 'двойния стандарт' че няма такъв - с теб са се заяждали Канис и Рейбийз, нали така? Еми и двамата са трити и банвани за което - а в това, че стила им на писане е хаплив няма нищо лошо - все пак нали не очакваш всеки да те посипва с пепел от рози? )

Така е разбрахме се. Не знам дали са банвани или не и честно казано не ме интересува, но просто тогава ми направи впечатление, че не се взимат мерки, но може да съм сбъркал. Аз не очаквам някой да ме гали с перце, но все пак си имам някакво очакване за повече благоприличие и по-малко заяждания. Аз съм дошъл тук да помагам, доколкото и както мога, а не да участвам в заяждания, нито да ставам обект на такива. Най ми е лесно и аз да започна, но се опитвам да се сдържам, защото не за това съм дошъл тук, но както и да е. :-o :-o :-o

machoka
07-20-2009, 19:55
^^
Ани, ако позволиш:

Имаше около 3-4 теми на недоволни от правописа. Те са някъде макс до 2-а страница според мен на раздела. Можеш да се включиш в тях. Все пак, ако много потребители се изкажат негативно в една тема, ще има по-голяма тежест и по-голям смисъл, от колкото ако всеки направи отделна тема.


Искам да знам кой се грижи за тези публикации от момента на написването им до стигането им до обществествено внимание.

Новините и статиите се пишат от различни хора - да речем 6-7 човека, които наричаме 'редактори'. Редакторите подготвят материалите си, снимките към тях и ги пращат на мен или на колегата алекс. Следователно ние ги оформяме в подходящ вид, с подходящ код и ги реализираме технологично - т.е. ги публикуваме. Ако ти кажа, че на месец се публикуват н-стотин материала (ако много настояваш ще се постарая да ти извадя и точна графика за избран от теб месец), можеш да го разделиш средно-аритметично колко се получава на ден за двама човека. А имай и предвид, че времето за оформяне и публикуване на отделен текст е x5 пъти от времето на самото му прочитане - т.е. не става с 2 щракания. Когато седнеш на компютъра и те чакат 10-20 материала за пубилукване, става много забавно.

Сама разбираш, че нито съм преподавател по български език, нито хората са на изпит, нито имам техническото време да проверявам на всеки правописа. Аз също съм на мнение, че не бива човек, претендиращ за редактор, да допуска глупави грешки - но нито ще седна да поучавам някой, нито да му проверявам буква по буква какво е писал. Но ти обещавам, че ще го направя на въпрос да бъдат по-внимателни в писането си и да проверяват още веднъж цялостно за грешки. А ти ако забележиш конкретен ник, който да допуска системно грешки ми пиши кой е и ще говоря персонално с него.
В крайна сметка то си е за тях.

Освен всичко, всеки е свободен да изпрати свое литературно творение, и ние го публикуваме с благодарности - и много хора се възползват от тази 'услуга' - там пък хептем не става да седнеш да чоплиш текста.

Pliok0019
07-20-2009, 20:27
Аз не съм чел правилата, излъгах като се регвах :-# [-o<
И аз си признавам!

Писала съм мнооооого в четири големи форума, но никога не съм чела дори и едно от правилата.

И никога не са ме банвали (а дори съм била модератор). Естествено изключваме няколкото предупреждения на личен.

Благодаря Ви! :-)

Относно Глобал... ясно е, че се нуждае от медицинска помощ. Нека след концерта на Мадона потърси личния си лекар или пък направо психиатър.

machoka
07-20-2009, 20:31
Дам, аз го казах по-рано... ако си културен и възпитан, не ти трябва никакви правила да четеш. Странно защо някои хора не се котират на ниво спрямо тези критерии.

acdcfenka
07-20-2009, 20:33
Аз съм най-културната и възпитана. :P

AnIcHkAtA
07-20-2009, 20:37
^^
Ани, ако позволиш:

Имаше около 3-4 теми на недоволни от правописа. Те са някъде макс до 2-а страница според мен на раздела. Можеш да се включиш в тях. Все пак, ако много потребители се изкажат негативно в една тема, ще има по-голяма тежест и по-голям смисъл, от колкото ако всеки направи отделна тема.


Искам да знам кой се грижи за тези публикации от момента на написването им до стигането им до обществествено внимание.

Новините и статиите се пишат от различни хора - да речем 6-7 човека, които наричаме 'редактори'. Редакторите подготвят материалите си, снимките към тях и ги пращат на мен или на колегата алекс. Следователно ние ги оформяме в подходящ вид, с подходящ код и ги реализираме технологично - т.е. ги публикуваме. Ако ти кажа, че на месец се публикуват н-стотин материала (ако много настояваш ще се постарая да ти извадя и точна графика за избран от теб месец), можеш да го разделиш средно-аритметично колко се получава на ден за двама човека. А имай и предвид, че времето за оформяне и публикуване на отделен текст е x5 пъти от времето на самото му прочитане - т.е. не става с 2 щракания. Когато седнеш на компютъра и те чакат 10-20 материала за пубилукване, става много забавно.

Сама разбираш, че нито съм преподавател по български език, нито хората са на изпит, нито имам техническото време да проверявам на всеки правописа. Аз също съм на мнение, че не бива човек, претендиращ за редактор, да допуска глупави грешки - но нито ще седна да поучавам някой, нито да му проверявам буква по буква какво е писал. Но ти обещавам, че ще го направя на въпрос да бъдат по-внимателни в писането си и да проверяват още веднъж цялостно за грешки. А ти ако забележиш конкретен ник, който да допуска системно грешки ми пиши кой е и ще говоря персонално с него.
В крайна сметка то си е за тях.

Освен всичко, всеки е свободен да изпрати свое литературно творение, и ние го публикуваме с благодарности - и много хора се възползват от тази 'услуга' - там пък хептем не става да седнеш да чоплиш текста.

Това вече не знам дали трябва да е нова тема.Защо тогава не се намерят няколко човека, които да проверяват тия статии преди да бъдат публикувани?Двама човека не могат да смогнат да следят целия форум, затова има модератори.
Спирам да дрънкам.Замисли се над предложението ми.

InnchetO
07-20-2009, 21:21
1.Лооол 51 човека :shock: Я сметни какъв процент от всички потребители е това? :) Ха-ха.
2.Явно не си ги чел, пич. Не знаеш кой, кога и как нарушава правилата, а се изказваш. Явно не си ги чел, понеже сам не разбираш кога ги нарушаваш.
3.Ама ти явно оригиналност нямаш. Направи нещо собствено, също толкова посещавано, също толкова известно, също толкова идейно. Само дето ЗНАМ, че няма да успееш. Вярваш си too much, мисля. А каква ще е причината да не дойдем там? Ха-ха. Ами, заради тебе, бе, сладур. :-) Не разбра ли? Целия форум неможе да те трае. И по-същата причина мисля, че ще са в пъти повече хората, които ще спрат да пишат ако Мачока се махне, отколкото ако ти се махнеш.

Get a life.

Чакам да видя след колко (хиляди) години (може би и да има вероятност) да се приеме ДOИП. Ха-ха. Тогава сигурно половината (да не кажа цялата) България ще се изнесе 8-) Не си вярвай, толкова, осъзнай се. Амбции, амбиции, ама ти прекаляваш.
1. Че като е малък процент и не ви плаши, защо правите проблем, че съм пускал линкове?
2. Правилата са едно, а тълкуването им - друго. И често се тълкуват не, както трябва или се прилагат нееднакво. И къде изобщо може те свободно да се дискутират?
3. Ти колко оригиналност мислиш, че може да се вложи в един сайт - в крайна сметка всички форуми и сайтове си приличат - форум, статии, каква оригиналност може да се измисли тук? Аз пък мисля, че ако сайта тръгне и се развие, ще дойдеш, че даже и статии ще пишеш. Ти като си дошла в този сайт, знаела ли си кой му е админа и заради него ли си дошла?

За ДOИП, си зависи от теб - ти имаш интерес да се приеме. Щом сама казваш, че хората се изнасят, значи виждаш какво е без ДOИП. Остава само да ти дойде до акъла, че вместо изнасяне има и друга алтернатива.

1.'Щото дразниш :-)
2.Абе ти май и сам не си вярваш. Едно провинение, две, на третото гориш. Сеш'се.. Най-много в твоя полза да са изкривени правилата, с твоите милион и едно провинения. За пореден път (заради теб ставам банална): Осъзнай се.
3.Аз пък мисля, че много си вярваш. Това, че отделям от времето си, което и без това не ми стига, за да пиша в ТОЧНО ТОЗИ, а не някой друг форум, незнам дали ти говори нещо. Твоя форум няма и да го отворя. Радвай си се на виртуалния животец, ама моля те, не тук, а там.
И не, доидох защото имах проблем и тук ми помогнаха да го реша. В твоя форум с комунистични съвети едва ли да стане.. :)
Админа просто ми хареса точно с начина си на държание. Какво искаш, да те пита дали може да ти заключи темата ли? Мислиш ли, че и аз не съм се дърпала с Мачока? И мене ме беше издразнил с едно изказване, ама сеш'се не съм тъпа като тебе да правя адския проблем от това. А защо след като той няма право да се държи различно, ти имаш? Защо след като него никой не трябва да го слуша, тебе трябва? Мислиш се за велик, а не си.

Твърдо зад Мачока съм, той си е в правата. Лично аз, ако махнат мачока, повече няма да вляза.

machoka
07-20-2009, 21:25
AnIcHkAtA не сме спирали да го мислим в процес на работа. Твоят вариант малко прилича на 'колко полицая са нужни да завият една крушка', което малко ни осмива... ноо сме си го заслужили )

InnchetO тиху сега, че ще се окаже че сме преспали няколко пъти и тъкмо ще ти давам мод права :?

WILD__BOY
07-20-2009, 22:22
ти си нема толко жалък тип... явно се радваш да те мразят
да не ти казват марио, а? аахаха и сигурно караш hiundai и се молиш да изгасне някой ден лампата на резервата :D заеби бате.. жалък ми изглеждаш

machoka
07-20-2009, 22:31
/me ?

global
07-21-2009, 07:52
пич, много си голям на думи и явно нямаш опит в модерирането на голям форум.
Погрешният опит не е нещо, което е ценно. В дата.бг примерно имат богат опит, но неправилен.
А аз съм във форумите откакто те съществуват. Даже мисля, че няма по-добър експерт по модерирането от мен. Което не значи, че моето решение е най-добро, винаги може да съществуват алтернативни идеи. Но със сигурност знам кое е лошо.


Когато някой пита нещо - получава изчерпателен отговор. След това обсъждаме, докато темата 'не приключи' - т.е. няма какво повече да се каже. 'Може ли да ме направите модератор' се получава тема, 'не, не може защото така и така и така' - 'ок' - темата се заключва. Това е основна политика на сайта - изчерпаните теми се заключват - може би за това ти се струва грешно, че всичко се заключва - почти си прав, но важното е че всеки е получил отговор на запитването си.

А иначе ти пожелавам, искрено, успех в начинанието на новия форум. Конкуренцията ражда по-добрите услуги за хората, а ние в момента нямаме конкуренция за таргет групата ни. Много бих се радвал тя да се появи в твое лице - така че стискам палци в начинанието ти по създаването на конкурентна тийн зона.
Като се погледне в съответния подфорум, се вижда, че е пълно със заключени теми преди да е имало време за отговор и обсъждане - едно е да заключиш темата след 3-5 дни без отговор по нея, а друго е веднага след като си отговорил и според теб си дал пълния нужен задоволителен отговор. Това, че ти си дал единствения възможен според теб отговор не означава, че питащият няма какво ново да добави по темата, да зададе нов въпрос, да отвори обсъждане и т.н. В крайна сметка целта е ясна - да се пита по-малко и да се обсъжда по-малко. Защото при заключена тема питащият ще трябва да отвори 10 нови теми с други въпроси и тогава ще кажеш, че е оспамил с много теми.

В този раздел също заключваш по субективна преценка - пълно е с подобни теми - примерно пускам аз тема за концерта на мадона - ти казваш "не ме интересува" и я заключваш. Ама тя може теб да не те интересува, но другите да ги интересува - имаше всички изгледи да се развие като тема. Кое правило е нарушено? В това време някаква тема на Canis_Dirus, тъпа, политически коректна или не знам каква, стои, но точно тя никого не интересува. Затваряш някаква дискусия на средата без причина и т.н. Това значи, че този, който пуска нещо, постоянно трябва да мисли дали ти си на кеф, та да може да си развие дискусията. Това няма нищо общо с един нормален свободен форум.

Мерси за пожеланието ти, но ако бях на мястото на алекс, щях да те уволня - никой не иска да има конкуренция. Каквото и да си говорим, в перспектива 30-70% отлив не ви мърдат.

global
07-21-2009, 08:10
1.'Щото дразниш :-)
2.Абе ти май и сам не си вярваш. Едно провинение, две, на третото гориш. Сеш'се.. Най-много в твоя полза да са изкривени правилата, с твоите милион и едно провинения. За пореден път (заради теб ставам банална): Осъзнай се.
3.Аз пък мисля, че много си вярваш. Това, че отделям от времето си, което и без това не ми стига, за да пиша в ТОЧНО ТОЗИ, а не някой друг форум, незнам дали ти говори нещо. Твоя форум няма и да го отворя. Радвай си се на виртуалния животец, ама моля те, не тук, а там.
И не, доидох защото имах проблем и тук ми помогнаха да го реша. В твоя форум с комунистични съвети едва ли да стане.. :)
Админа просто ми хареса точно с начина си на държание. Какво искаш, да те пита дали може да ти заключи темата ли? Мислиш ли, че и аз не съм се дърпала с Мачока? И мене ме беше издразнил с едно изказване, ама сеш'се не съм тъпа като тебе да правя адския проблем от това. А защо след като той няма право да се държи различно, ти имаш? Защо след като него никой не трябва да го слуша, тебе трябва? Мислиш се за велик, а не си.

Твърдо зад Мачока съм, той си е в правата. Лично аз, ако махнат мачока, повече няма да вляза.
1. Ми напиши го в правилата - дразненето се цензурира. Най-много аз да кажа тогава, че ти или някой друг дразни.
2. Вярвам си. И съм съгласен с теб - ако е трябвало да бъда баннат по-рано, не е трябвало да се чака. Обаче, трябваше да има възможност за дискусия - защото тогава и аз щях да посоча още няколко участника, които нарушават правилата и, които е трябвало да бъдат баннати преди мен.
3. Кой ти е казал, че в моя форум ще има комунистически съвети - отговорите пак ще си ги дават участниците помежду си. Но ти ако искаш да протестираш - протестирай, никой няма да ти пречи. Удивен съм от твърдението ти, че ако махнат мачока нямало да влизаш - ами къде ще ходиш тогава (аха, знам, при мен). Това за слушането много не го разбрах - просто всеки трябва да може да се изказва, да има свобода на мненията.

MCJesus
07-21-2009, 08:14
Глобал явно го обича топъл чая, бе чая
Прати e-mail на майка ми, да ме накаже :c

hamilcar
07-21-2009, 08:30
global

Чета ти изказванията вече 2-3 дена. Интересно ми е ти наистина ли осмисляш това, което пишеш ? Дори в тази тема видях само няколко коментара, които упрекват с нещо machoka, а ти продължаваш да твърдиш своето. Нещо не се връзва. Интересно ми е къде са тези 51 човека или там колкото бяха ? Не ги виждам в темата.

След като мислиш, че голяма част от форума ще се премести при теб, защо вече не си се махнал ?

Joc
07-21-2009, 09:38
много навътре приемате нещата и двамата... мачока и глобала...
а глобала не знам ама освен, че е тъп ми се струва с некфи психически проблеми. СЕРИОЗНО1!

machoka
07-21-2009, 09:49
В този раздел също заключваш по субективна преценка - пълно е с подобни теми - примерно пускам аз тема за концерта на мадона - ти казваш "не ме интересува" и я заключваш. Ама тя може теб да не те интересува, но другите да ги интересува - имаше всички изгледи да се развие като тема. Кое правило е нарушено? В това време някаква тема на Canis_Dirus, тъпа, политически коректна или не знам каква, стои, но точно тя никого не интересува. Затваряш някаква дискусия на средата без причина и т.н. Това значи, че този, който пуска нещо, постоянно трябва да мисли дали ти си на кеф, та да може да си развие дискусията. Това няма нищо общо с един нормален свободен форум.

Мерси за пожеланието ти, но ако бях на мястото на алекс, щях да те уволня - никой не иска да има конкуренция. Каквото и да си говорим, в перспектива 30-70% отлив не ви мърдат.

Темите ти за мадона една ли бяха, 5 ли бяха или 15?! Голям човек си, надявам се схващаш намеци като ти се заключи тема какво означава това - да не пускаш повече такава. А това, с какво обяснение съм я заключил е друг въпрос. Ако имаше малко акъл, щеше да се сетиш.

А относно конкуренцията изказванията ти са абсурдни и все повече заприличваш сам на едно миризливо пост-комунистическо лайно, което е твърдо ЗА монополизмът и 'повече няма да има такава фирма'?! Чакай бе, кой си ти че да казваш каква фирма ще има, и каква няма да има?!
И прочети малко книжки за пазарната икономика и ръста на развитие в конкурентна среда.

А за 30-70те% те удостоявам с почетната чест на ехидната ми усмивка.

Драги ми смехурко, ако имаше елементарни идеи за бизнес развитие щеше ВЕЧЕ да си направил нещо, а не да олицетворяваш понятието 'форумна кучка', която лае на сляпо по всеки и всичко, по 'системата', и то от невзрачната трибуна на собствената си кочинка.

WILD__BOY
07-21-2009, 09:54
много навътре приемате нещата и двамата... мачока и глобала...
а глобала не знам ама освен, че е тъп ми се струва с некфи психически проблеми. СЕРИОЗНО1!

трябва да си доста луд, за да приемаш нещата от този форум навътре..

OtherDimension
07-21-2009, 09:57
много навътре приемате нещата и двамата... мачока и глобала...
а глобала не знам ама освен, че е тъп ми се струва с некфи психически проблеми. СЕРИОЗНО1!

трябва да си доста луд, за да приемаш нещата от този форум навътре..
значи тук е цял диспансер :)

global
07-21-2009, 09:58
global

Чета ти изказванията вече 2-3 дена. Интересно ми е ти наистина ли осмисляш това, което пишеш ? Дори в тази тема видях само няколко коментара, които упрекват с нещо machoka, а ти продължаваш да твърдиш своето. Нещо не се връзва. Интересно ми е къде са тези 51 човека или там колкото бяха ? Не ги виждам в темата.

След като мислиш, че голяма част от форума ще се премести при теб, защо вече не си се махнал ?
Отиди във втория форум от подписката и виж колко регистрирани потребители има. Те пишат в кофата, вероятно изобщо не знаят за тази тема. Новият ми форум още не е пуснат. Бях се махнал, но бях поканен.

machoka
07-21-2009, 10:00
много навътре приемате нещата и двамата... мачока и глобала...
а глобала не знам ама освен, че е тъп ми се струва с некфи психически проблеми. СЕРИОЗНО1!

Нищо не приемам навътре, давам елементарни обяснения. Нали искате отчетност ;)

Виж, Глобалчо е друга бира.

adrenal1n
07-21-2009, 10:05
Хах, най-добре да направите едно ацц GlobalAdmin, като само то да е админ, и да си действате през него, пък се занимавайте след това кой го плюл 8-) Като въпросното ацц не обръща внимание на нападки и провокации :-D

kindergarden
07-21-2009, 10:09
:razz: :razz: :razz: :razz: ахахаххахахаххахаххахах... мешка :razz: :razz: :razz: :razz: и мачо се вкара във филма...евала баце :?

global
07-21-2009, 10:17
Темите ти за мадона една ли бяха, 5 ли бяха или 15?! Голям човек си, надявам се схващаш намеци като ти се заключи тема какво означава това - да не пускаш повече такава. А това, с какво обяснение съм я заключил е друг въпрос. Ако имаше малко акъл, щеше да се сетиш.

А относно конкуренцията изказванията ти са абсурдни и все повече заприличваш сам на едно миризливо пост-комунистическо лайно, което е твърдо ЗА монополизмът и 'повече няма да има такава фирма'?! Чакай бе, кой си ти че да казваш каква фирма ще има, и каква няма да има?!
И прочети малко книжки за пазарната икономика и ръста на развитие в конкурентна среда.

А за 30-70те% те удостоявам с почетната чест на ехидната ми усмивка.

Драги ми смехурко, ако имаше елементарни идеи за бизнес развитие щеше ВЕЧЕ да си направил нещо, а не да олицетворяваш понятието 'форумна кучка', която лае на сляпо по всеки и всичко, по 'системата', и то от невзрачната трибуна на собствената си кочинка.
Мисля, че не са повече от 2-3. А и Мадона не е кой да е, нормално е да има повече теми, още повече, че ще има концерт. Освен това колко теми за секс примерно има във форума - дали не е редно да има само една?

Да приемем, че нямам акъл и трябва да цитираш точка от правилника.

А заключването не е намек, то си е вече силово действие.

Не аз, а ти отдавна с действията си приличаш на едно комунистическо лайно, което по начин на управление на форума не се отличава по нищо от тоталирарните комунисти и цензори. Разбира се, че позицията ми е за конкуренцията. Но от гледна точка на всяка една фирма, за нея е по-добре самата тя да няма конкуренция. Колкото до това, че някои фирми, занимаващи се с масови обществени комуникации, трябва да бъдат премахнати, това е в ОТГОВОР на техните действия, които по същество са същите - кои са те, че да определят кои потребителски мнения да бъдат махнати? Но това е малко офтопик тук, иначе може да говоря дълго на тази тема. Аз го казвам така - цензура за цензорите! Както се държат те, така да се държи и с тях по-висшата от тях власт.

Аз ли, на който специалността ми е маркетинг и мениджмънт, ще ми даваш акъл да чета книжки?

Аз идеите за бизнес развитие ги имам (ако изобщо на един форум, струващ 50К може да му се каже бизнес), но трябва някой и да работи, а аз просто не съм по работата! Въпреки това имам успехи за по-голяма стойност от тези 50К, превъртял съм $2 800 000 на борсата лични пари (на марджин) като имам сделки за по 60 000 долара, че и повече. Ако ще правя форум, то няма да е за бизнес, а вече казах поради какви причини. Поради това няма да има и досадни реклами като тук.

lubovnicata_na_gangstera
07-21-2009, 10:18
Mачока супер много ме дразни! Отгоре на всичкото е и Администратор! #-o :-s Господи на къде отива този свят! :smt078

xplay
07-21-2009, 10:24
Леле, МАЧОКА, КЕФИШ МЕ, БРАТ!!! :-) :-) :-) :-) :-)

Ballbreaker
07-21-2009, 10:27
Между другото мисля да се регистрирам във въпросната камина и да видя какво ще излезе.

Joc
07-21-2009, 10:45
Мачок, постъпете разумно, тегли му майните, вкарай го в бан листата и му игнорвайте тъпите писма... баси идиотщината! Толкова хора се вкарали във филма... това все пак си остава и ще си остане САМО ФОРУМ!

babity
07-21-2009, 11:13
Е, не може да се отрече, че за някои съфорумци се правят отстъпки. Но нима форума щеше да бъде толкова цветен в действителност ако ги нямаше Рейбийз и Канис? Или ако Мачока не се правеше на духовит в темата за снимките? Да, двамата пенсионери (Рейбийз и Канис) доста често са ужасно вулгарни в изказванията си, но понякога са забавни... пък и по някои теми наистина имат какво да кажат. Все едно, трябва да разберете (най - вече Глобал), че Мачока освен администратор е и човек, точно колкото и ние и няма нишо по - нормално от това да бъде пристрастен към някого. Това, че правилата не са толкова строго аргументирани си е така и по много параграфи могат да възникнат разногласия, но специално за бановете пък за да ви се осигури максимална яснота кой по какви заслуги е аут си има и специлна тема все пак, а и почти няма някой, на който да не са правени отстъпки за това. Иначе и аз мрънках за "двойните стандарти" за ранговете и трябва да кажа, че Мачока беше малко по - цивилизован и умерен в думите си към мен, отколкото бях аз. Специално по случая на глобал си беше съвсем в реда на нещата да се лишим от глупостите му в името на общото форумно благо.

JackASS82
07-21-2009, 12:22
Гледам глобал е бил доста зает докато го няма.

Рeгнах се пак за да изкажа и аз своето възмущение. Чувствам се пpeeбaн от системата!
Поставям си директно въпросите:
1. Що другите получават предупреждения а аз не? Чувствам се пренебрегнат. Освен това има потребители които са баннати за далеч по-грубо изразяване от моето.
2. Останал съм с впечатлението че могат да те изтрият за критика на дейността на модератори/администратори
3. Последния път що ме изтрихте?
Това със системното нарушаване не важи, защото пиша само в Кофата и рядко изпълзявам от там. Първия път беше че съм казал "Пeдepacт" в Кофата. Ми да Казал съм го, но беше изтрит коментара ми в който давам линк към цялата тема а остана това с частичен цитат на моето изказване. Ама на Кремчето й е простено щото е учителка (това обяснява много неща) В крайна сметка рекламите на кви ли не простотии увреждат психиката и ценностната система на децата много повече от някоя друга сърдечна псувня. За рекламите нямам предвид само форума а медиите като цяло. Кво да се прави.. постоянно ни заливат с лайна и всеки сам трябва да се научи да не ги лапа.

Освен това смятам, че ако бяхте споделили с нас техническите си проблеми и необходимостта от намаляване на обема на форума, процеса по изхвърлянето на боклука можеше да мине гладко и безпроблемно. Сега нещата са ясни - който и да влезе в Кофата ще види че преобладават фейкове произвеждащи единствено спам. С насилие няма да се справите с тях, защото ще се регват отново и ще спамят още по-настървено.
За сега нямам повече въпроси. Благодаря за вниманието.

InnchetO
07-21-2009, 12:25
1.'Щото дразниш :-)
2.Абе ти май и сам не си вярваш. Едно провинение, две, на третото гориш. Сеш'се.. Най-много в твоя полза да са изкривени правилата, с твоите милион и едно провинения. За пореден път (заради теб ставам банална): Осъзнай се.
3.Аз пък мисля, че много си вярваш. Това, че отделям от времето си, което и без това не ми стига, за да пиша в ТОЧНО ТОЗИ, а не някой друг форум, незнам дали ти говори нещо. Твоя форум няма и да го отворя. Радвай си се на виртуалния животец, ама моля те, не тук, а там.
И не, доидох защото имах проблем и тук ми помогнаха да го реша. В твоя форум с комунистични съвети едва ли да стане.. :)
Админа просто ми хареса точно с начина си на държание. Какво искаш, да те пита дали може да ти заключи темата ли? Мислиш ли, че и аз не съм се дърпала с Мачока? И мене ме беше издразнил с едно изказване, ама сеш'се не съм тъпа като тебе да правя адския проблем от това. А защо след като той няма право да се държи различно, ти имаш? Защо след като него никой не трябва да го слуша, тебе трябва? Мислиш се за велик, а не си.

Твърдо зад Мачока съм, той си е в правата. Лично аз, ако махнат мачока, повече няма да вляза.
1. Ми напиши го в правилата - дразненето се цензурира. Най-много аз да кажа тогава, че ти или някой друг дразни.
2. Вярвам си. И съм съгласен с теб - ако е трябвало да бъда баннат по-рано, не е трябвало да се чака. Обаче, трябваше да има възможност за дискусия - защото тогава и аз щях да посоча още няколко участника, които нарушават правилата и, които е трябвало да бъдат баннати преди мен.
3. Кой ти е казал, че в моя форум ще има комунистически съвети - отговорите пак ще си ги дават участниците помежду си. Но ти ако искаш да протестираш - протестирай, никой няма да ти пречи. Удивен съм от твърдението ти, че ако махнат мачока нямало да влизаш - ами къде ще ходиш тогава (аха, знам, при мен). Това за слушането много не го разбрах - просто всеки трябва да може да се изказва, да има свобода на мненията.

Едно е да дразниш 1 човек, друго е да дразниш цял форум. Ти ли си сляп, че не си видял, че целия форум не може да те понася?

Човек с провинение, който е направил нещо за форума и човек с провинение, който е спамил като луд? :)

Ами, виж, НЕ искам да вляза в твоя форум. :) Айде бягай при твоите 51 велики потребители и ни освободи от присъствието си.

Свобода на мненията има. Така и когато ти оспамваше целия форум, имаше свобода на мненията всички потребители да се оплачат от теб. Може би за това си бил баннат!? :shock: .. :)

Незнам какво си вярваш, че ще направиш с тея петиции, писма и тн.. Айде успех (ха-ха) :)

InnchetO
07-21-2009, 12:31
Гледам глобал е бил доста зает докато го няма.

Рeгнах се пак за да изкажа и аз своето възмущение. Чувствам се пpeeбaн от системата!
Поставям си директно въпросите:
1. Що другите получават предупреждения а аз не? Чувствам се пренебрегнат. Освен това има потребители които са баннати за далеч по-грубо изразяване от моето.
2. Останал съм с впечатлението че могат да те изтрият за критика на дейността на модератори/администратори
3. Последния път що ме изтрихте?
Това със системното нарушаване не важи, защото пиша само в Кофата и рядко изпълзявам от там. Първия път беше че съм казал "Пeдepacт" в Кофата. Ми да Казал съм го, но беше изтрит коментара ми в който давам линк към цялата тема а остана това с частичен цитат на моето изказване. Ама на Кремчето й е простено щото е учителка (това обяснява много неща) В крайна сметка рекламите на кви ли не простотии увреждат психиката и ценностната система на децата много повече от някоя друга сърдечна псувня. За рекламите нямам предвид само форума а медиите като цяло. Кво да се прави.. постоянно ни заливат с лайна и всеки сам трябва да се научи да не ги лапа.

Освен това смятам, че ако бяхте споделили с нас техническите си проблеми и необходимостта от намаляване на обема на форума, процеса по изхвърлянето на боклука можеше да мине гладко и безпроблемно. Сега нещата са ясни - който и да влезе в Кофата ще види че преобладават фейкове произвеждащи единствено спам. С насилие няма да се справите с тях, защото ще се регват отново и ще спамят още по-настървено.
За сега нямам повече въпроси. Благодаря за вниманието.

Всеки нов потрежител минава през едно отхвърляне от останалата част от форума. Всеки като е по-нов тук и не се отнасят честно с него (говоря за останалите потребители не админА и модовете). Колкото повече мнения трупаш, толкова повече потребителите и всички се запознават с теб. В един форум няма как да видят много от теб, така че мненията ти са като визитна картичка. Направиш ли добро впечатление се вписваш. А за да те баннат явно си направил нещо. Само че естествено никой не вижда вина в себе си. :)

Отностно фейковете и спама и неможенето да се отърве човек от тях - бан по айпи? :)

JackASS82
07-21-2009, 12:39
Не съм нов потребител и обитателите на Кофата много добре ме познават.
Знам защо съм изтрит, но очаквам и друго мнение
1. Не ме кефат рекламите в сайта
2. Много питам за неща за които не се пита
3. Казах че форума яко влачи точно по време на разчистването
4. Мачока не харесва теорията ми за хлебарките
5. Поканих неразбралите потребители на Кофата в Новата Кофа.
Форума не е комерсиален така че не нарушава правилата - забранено е да се дават линкове към комерсиални и порно сайтове.
**може да има и други

InnchetO
07-21-2009, 12:46
^ А като толкова не ти харесва какво още правиш тук?

JackASS82
07-21-2009, 12:51
^ А като толкова не ти харесва какво още правиш тук?
Да кажем, че харесвам потребителите. Някои от нещата които казват искрено ме забавляват.,

П.П. За неразбралите - изброил съм нещата за които смятам че съм изтрит

InnchetO
07-21-2009, 12:53
Ми тогава, щом искаш да останеш, приеми форума такъв, какъвто е и не се разправяй?

Lucho
07-21-2009, 13:08
Имаме South Park, добре познатият ви сериал. Имаме Ерик Картман. Заменяме Ерик Картман в следващият текст с global и какво се получава:



global е разглезен, циничен, безчувствен, садистичен, алчен, лицемерен, расист, социопат и манипулатор. У него се наблюдава липса на морална отговорност и социална съвест. Чуждото нещастие буди у global задоволство; той изглежда неспособен да изпитва емпатия с малки изключения. Кайл го определя като „дебел, расистки, егоцентричен, нетолерантен и манипулативен социопат“. Самият global не се счита за лош, всъщност той не прави разлика между добро и зло. Действа според желанията си и е властолюбив.

Въпреки (а може би точно заради) гореизброените характеристики, global се проявява като роден лидер. С неустоима каризма и реторика, той демонстрира забележителни способности да овладява тълпите и да ги насочва в желана от него посока.


:-D

caseoftheex
07-21-2009, 13:16
искам да ми се отклюяи другия профил, където имам 1000 и кусур мнения :cry:

babity
07-21-2009, 13:33
искам да ми се отклюяи другия профил, където имам 1000 и кусур мнения :cry:

Зак'во са ти тези мнения?

caseoftheex
07-21-2009, 13:56
да им се любувам.
на тебе, ако ти загине тоя профил ще скочиш под някой мост, иначе за кво са ми били тея мнения.

global
07-21-2009, 14:00
Е, не може да се отрече, че за някои съфорумци се правят отстъпки. Но нима форума щеше да бъде толкова цветен в действителност ако ги нямаше Рейбийз и Канис? Или ако Мачока не се правеше на духовит в темата за снимките? Да, двамата пенсионери (Рейбийз и Канис) доста често са ужасно вулгарни в изказванията си, но понякога са забавни... пък и по някои теми наистина имат какво да кажат. Все едно, трябва да разберете (най - вече Глобал), че Мачока освен администратор е и човек, точно колкото и ние и няма нишо по - нормално от това да бъде пристрастен към някого. Това, че правилата не са толкова строго аргументирани си е така и по много параграфи могат да възникнат разногласия, но специално за бановете пък за да ви се осигури максимална яснота кой по какви заслуги е аут си има и специлна тема все пак, а и почти няма някой, на който да не са правени отстъпки за това. Иначе и аз мрънках за "двойните стандарти" за ранговете и трябва да кажа, че Мачока беше малко по - цивилизован и умерен в думите си към мен, отколкото бях аз. Специално по случая на глобал си беше съвсем в реда на нещата да се лишим от глупостите му в името на общото форумно благо.
Повече от това не е нужно да казваш. Ти току-що потвърди всичко, в което обвинявам мачока - че прилага двойни стандарти, че защитава двамата пенсионери, че е пристрастен и т.н. А какви са причините за това, няма никакво значение. Каква е тази специална тема - аз като съм аут, не мога да пиша изобщо във форума - той е затворен за нерегистрирани, за разлика от моя. Аз не правя ли форума по-цветен? А това, че нещата, които говоря, не са глупости, са го казали хора, които са доста над твоето ниво.


Едно е да дразниш 1 човек, друго е да дразниш цял форум. Ти ли си сляп, че не си видял, че целия форум не може да те понася?

Човек с провинение, който е направил нещо за форума и човек с провинение, който е спамил като луд? :)

Ами, виж, НЕ искам да вляза в твоя форум. :) Айде бягай при твоите 51 велики потребители и ни освободи от присъствието си.

Свобода на мненията има. Така и когато ти оспамваше целия форум, имаше свобода на мненията всички потребители да се оплачат от теб. Може би за това си бил баннат!? :shock: .. :)

Незнам какво си вярваш, че ще направиш с тея петиции, писма и тн.. Айде успех (ха-ха) :)
Ето, че си имаме вече един откровен явен защитник на мачока. Първо, да ти кажа, че количеството не значи качество, а демокрацията е една много вредна система, макар че други са още по-вредни от нея. То, ако можеше по волята на мнозинството да се банват участници, нямаше да има правила и модератори. Научете се, че МНОЗИНСТВОТО НЕ ВИНАГИ Е ПРАВО!

Кой е спамил - аз колко поста имах; колко има tqnko, Райбера или други, кофаджиите?

Един човек по-малко във форума ни няма да ни се отрази, но все пак не разбирам причините за твоето мнение.


^ А като толкова не ти харесва какво още правиш тук?
Той те пита едно, ти отговаряш друго, и то с въпрос.
На някои от нас като не ни харесва някой шит, не го заобикаляме като теб, а правим така, че да се премахне.


Сега според мен има две възможности:

1. Мачока в най-скоро време ще заключи тази тема, защото няма да я издържи

или

2. Просто няма да издръжи и ще почине.

machoka
07-21-2009, 14:03
JackASS82
не се прави на света вода ненапита. Мнението ти ми се плъзга по рампата на наглостта.

Точно ти си си заслужил почетно място в 'блек списъка' на пълните идиоти. Визирам Метомани, всякакви нацистчета или редови флудърчета. Тези няколко индивиди, които са стар криминален контингент на форума се затриват периодично при локация във форума, без необходима причина - те са си спечелили място както казах в черния списък заради безбройните си каруцарски псувни - други с безграничния си флууд по разделите.
Я си признай ти, от както изтриха кофата, на колко 'възстания' си станал главен и основен инициатор посредством подстрекаване към масиран флууд в този форум?! Освен това си '82, а колко '92+ наивни пишлеменца които ти се водят по акъла се опита да придърпаш от тук и да ги накараш да забравят за тийнпроблем?!
Е това кажи ми не е ли наглост сега от от твоя страна, което проявяваш? Вместо да си по-нисък от тревата че ми се набиваш на очи, а още не съм ти делнал поредния акаунт.

Като си толкова оборотен и праведен, регни си нормален ник, а не JackaASS или Spermoqd, или Lainovoz и почни да пишеш нормално. Всичко друго е неприемливо.

caseoftheex - точно щото си болен от тая болест на мненията, няма да ти възстановя стари акаунти, а ако разбера че флудиш заради бройката където и да било, ще загубиш и настоящите си.

global
07-21-2009, 14:04
Ми тогава, щом искаш да останеш, приеми форума такъв, какъвто е и не се разправяй?
А няма ли и трети вариант форумът да се подобри?


Имаме South Park, добре познатият ви сериал. Имаме Ерик Картман. Заменяме Ерик Картман в следващият текст с global и какво се получава:



global е разглезен, циничен, безчувствен, садистичен, алчен, лицемерен, расист, социопат и манипулатор. У него се наблюдава липса на морална отговорност и социална съвест. Чуждото нещастие буди у global задоволство; той изглежда неспособен да изпитва емпатия с малки изключения. Кайл го определя като „дебел, расистки, егоцентричен, нетолерантен и манипулативен социопат“. Самият global не се счита за лош, всъщност той не прави разлика между добро и зло. Действа според желанията си и е властолюбив.

Въпреки (а може би точно заради) гореизброените характеристики, global се проявява като роден лидер. С неустоима каризма и реторика, той демонстрира забележителни способности да овладява тълпите и да ги насочва в желана от него посока.


:-D
Сега замени същото с machoka.

EarthShaker
07-21-2009, 14:05
92 сме на една сериозна възраст вече, много моля 8-)

vivteen
07-21-2009, 14:07
global -е стига си се вкарвал в филми бе.Пуу то не бяха петиции то не бе чудо.Като не ти изнася махаш се,правиш си свой форум и тва е.Защо трябва да се занимаваш с глупости.Мачока това,мачока онова.Като не е добър за тебе нека да те видим в сайта ти.Все пак форумът е за запълване на времето и за забавление.Не ти харесва махаш се и това е кви са тези излишни драми.Имало недоволни потребители като има да се регват в твоя форум и да млъкнат.И какво ще постигнеш ,ако махнеш мачока :-o Знаеш ли каква анархия ще настане.Аз ако бях на мачока щях да му дам 2 седмици да е модератор и да се оправя и с цензура и с фейкове и с нагли потребители. :x

caseoftheex
07-21-2009, 14:07
JackASS82
не се прави на света вода ненапита. Мнението ти ми се плъзга по рампата на наглостта.

Точно ти си си заслужил почетно място в 'блек списъка' на пълните идиоти. Визирам Метомани, всякакви нацистчета или редови флудърчета. Тези няколко индивиди, които са стар криминален контингент на форума се затриват периодично при локация във форума, без необходима причина - те са си спечелили място както казах в черния списък заради безбройните си каруцарски псувни - други с безграничния си флууд по разделите.
Я си признай ти, от както изтриха кофата, на колко 'възстания' си станал главен и основен инициатор посредством подстрекаване към масиран флууд в този форум?! Освен това си '82, а колко '92+ наивни пишлеменца които ти се водят по акъла се опита да придърпаш от тук и да ги накараш да забравят за тийнпроблем?!
Е това кажи ми не е ли наглост сега от от твоя страна, което проявяваш? Вместо да си по-нисък от тревата че ми се набиваш на очи, а още не съм ти делнал поредния акаунт.

Като си толкова оборотен и праведен, регни си нормален ник, а не JackaASS или Spermoqd, или Lainovoz и почни да пишеш нормално. Всичко друго е неприемливо.

caseoftheex - точно щото си болен от тая болест на мненията, няма да ти възстановя стари акаунти, а ако разбера че флудиш заради бройката където и да било, ще загубиш и настоящите си.

тъй като гледаш нито тука флуудя, нито на оня акаунт

и да
направо съм вманиачена не знам до къде да имам хиляди мнения.
както виждаш не спирам да пиша ли пиша, по цял ден само флуудя и задръствам целия форум
ако бях на твое място щях отново да се банна.

caseoftheex
07-21-2009, 14:08
чакай да напиша още 1 мнение, за да станат повече

въй!


флууууд

global
07-21-2009, 14:08
Освен това си '82, а колко '92+ наивни пишлеменца които ти се водят по акъла се опита да придърпаш от тук и да ги накараш да забравят за тийнпроблем?!
Че колко - 0.01% от форума - нали не беше от значение?

machoka
07-21-2009, 14:10
Не ми беше това мисълта, прав им път - въпроса е, че наглостта и безочието са едно от нещата, които не понасям.

global
07-21-2009, 14:11
global -е стига си се вкарвал в филми бе.Пуу то не бяха петиции то не бе чудо.Като не ти изнася махаш се,правиш си свой форум и тва е.Защо трябва да се занимаваш с глупости.Мачока това,мачока онова.Като не е добър за тебе нека да те видим в сайта ти.Все пак форумът е за запълване на времето и за забавление.Не ти харесва махаш се и това е кви са тези излишни драми.Имало недоволни потребители като има да се регват в твоя форум и да млъкнат.И какво ще постигнеш ,ако махнеш мачока :-o Знаеш ли каква анархия ще настане.Аз ако бях на мачока щях да му дам 2 седмици да е модератор и да се оправя и с цензура и с фейкове и с нагли потребители. :x
Форум ще направя до дни. И какво си мислиш, че ако не е мачока, друг не може да е админ ли?

vivteen
07-21-2009, 14:13
^E прав им път.Някои модератори се отказаха да бъдат такива,защото явно не е лесно.И айде успех с новия форум с 51 лапетии

global
07-21-2009, 14:13
Не ми беше това мисълта, прав им път - въпроса е, че наглостта и безочието са едно от нещата, които не понасям.
Сега остава да добавиш и арогантността в списъка на качествата, които не понасяш и да потърсиш огледало.

caseoftheex
07-21-2009, 14:14
global, стига флууди
спрете да флуудите всички!

InnchetO
07-21-2009, 14:17
Едно е да дразниш 1 човек, друго е да дразниш цял форум. Ти ли си сляп, че не си видял, че целия форум не може да те понася?

Човек с провинение, който е направил нещо за форума и човек с провинение, който е спамил като луд? :)

Ами, виж, НЕ искам да вляза в твоя форум. :) Айде бягай при твоите 51 велики потребители и ни освободи от присъствието си.

Свобода на мненията има. Така и когато ти оспамваше целия форум, имаше свобода на мненията всички потребители да се оплачат от теб. Може би за това си бил баннат!? :shock: .. :)

Незнам какво си вярваш, че ще направиш с тея петиции, писма и тн.. Айде успех (ха-ха) :)
Ето, че си имаме вече един откровен явен защитник на мачока. Първо, да ти кажа, че количеството не значи качество, а демокрацията е една много вредна система, макар че други са още по-вредни от нея. То, ако можеше по волята на мнозинството да се банват участници, нямаше да има правила и модератори. Научете се, че МНОЗИНСТВОТО НЕ ВИНАГИ Е ПРАВО!

Кой е спамил - аз колко поста имах; колко има tqnko, Райбера или други, кофаджиите?

Един човек по-малко във форума ни няма да ни се отрази, но все пак не разбирам причините за твоето мнение.


^ А като толкова не ти харесва какво още правиш тук?
Той те пита едно, ти отговаряш друго, и то с въпрос.
На някои от нас като не ни харесва някой шит, не го заобикаляме като теб, а правим така, че да се премахне.


Сега според мен има две възможности:

1. Мачока в най-скоро време ще заключи тази тема, защото няма да я издържи

или

2. Просто няма да издръжи и ще почине.

1.Мене пък ме кефи демокрацията. Айде убедиме с какво комунизма е по-добре? Не можеш. Не си прави и труда.
2."Райбера" или тянко, ама райбера и тянко ги уважаваме, а тебе не.
3.Моето мнение си е мое мнение. Казала съм - няма да ти видя даже името на форума. И просто е така, защото така съм казала и защото съм инат няма да ти вляза в форума. Виж, ти най-добре да влезеш и да не се сещаш повече за тийнпроблем.
4. А сигурно е най-добре да правим лудите проблеми заради един бан? Предлагам ти да звъннеш на Обама. Това е национален проблем!
5. Ами ако не искаме форума да става "по-добър" ? Аз пък искам форума така. Моето мнение срещу твоето?

ПП. 6. Мнозинството не винаги е право, но винаги печели.


За мене пък има една възможност:
1. Ти да се махнеш и всички да се молим да не се върнеш отново.

global
07-21-2009, 14:24
1. Никога не съм казвал, че комунизма е по-добър от демокрацията. Казал съм го за една по-добра система.

2. Ето - пак двойни стандарти - точно като при комунизма. При демокрацията поне правилата са еднакви за всички.

3. Бе ти от инат ако искаш се самоубий, на мен няма да ми пука. Който си е роден кон с капаци, такъв ще си и остане щом иска.

4. Ами по някой път не е толкова просто да се премахне някой шит, но все пак усилието си струва.

5. Докажи, че твоето мнение заслужава да надделее над моето.

6. И това не е вярно, че мнозинството винаги печели - това е само при демокрацията от първа версия. И зависи какво разбираш под "печели":
6.1. "Печели", че става това, което то иска, но губи от това като краен резултат.
6.2. Не става това, което то иска, но в крайна сметка печели повече.

machoka
07-21-2009, 14:27
@global

А това, че нещата, които говоря, не са глупости, са го казали хора, които са доста над твоето ниво.

А ти в кое ниво на социалната йерархия се поставяш от 0-100% ?


2. Просто няма да издръжи и ще почине.
Абе да почина няма, но признавам си - дланта ми ще обхване обекта на фантазиите ти и ще го премести в съседното направление ;)

InnchetO
07-21-2009, 14:37
1. Никога не съм казвал, че комунизма е по-добър от демокрацията. Казал съм го за една по-добра система.

2. Ето - пак двойни стандарти - точно като при комунизма. При демокрацията поне правилата са еднакви за всички.

3. Бе ти от инат ако искаш се самоубий, на мен няма да ми пука. Който си е роден кон с капаци, такъв ще си и остане щом иска.

4. Ами по някой път не е толкова просто да се премахне някой шит, но все пак усилието си струва.

5. Докажи, че твоето мнение заслужава да надделее над моето.

6. И това не е вярно, че мнозинството винаги печели - това е само при демокрацията от първа версия. И зависи какво разбираш под "печели":
6.1. "Печели", че става това, което то иска, но губи от това като краен резултат.
6.2. Не става това, което то иска, но в крайна сметка печели повече.


Абе имам чувството, че пиша и пиша и ти пак нищо не разбираш, бе! Първо, че комунизма е ебати шита и можеш да си го завреш 'познай-от-три-пъти-къде'. Второ, че двойни стандарти и да има ти не си човека, който ще каже да се махнат. Целия форум срещу един човек = модераторите (и админа) срещу този човек = този човек извън форума (замени "този човек" с името си). Следователно и - един човек срещу Рейбийз/Тянко = Само този човек срещу Рейбийз/Тянко = Този човек бива напсуван.
Аз от инат АКО ИСКАМ ще се самоубия. Само че, за съжаление :(, искам да не ти влизам в форума. Айде изяж се от яд :)
Абе струвало си усилието.. ХахаАХхаАХаххАх А струва ли си да звъннеш на Обама? Май това е най-доброто решение :(
Ами мисля, че вече съм доказала, че съм в пъти по-стъпила на земята от теб.
Ами съжалявам, това е демократичен форум :( Направи си комунистически. ю

Под печели разбирам - убиваме глобал :)



Направи петиция срещу мееееееееееен! :( Чувствам се пренабрегната :(

padnaloblak
07-21-2009, 14:40
гледам бая се е изписало потемата , та реших и аз да се наместя между редовете :D

според мен във форум с такова равнище едва ли някой би допуснал модератор който не отговаря на изискванията...

относно мачока до сега не съм попадал на коментар който да не е на мястото си !

global
07-21-2009, 14:40
Зависи коя йерархия и кое поставяш най-горе в нея - ако това е Ахмед Доган, който управлява страната по думите му, е едно, ако е по някакъв друг критерий, кажи какъв. В рамките на страната се определям като номер 1, това достатъчно ли ти е? Извън нея има и такива над мен.

machoka
07-21-2009, 14:42
@global
спориш с момиче 10+ години по-малко от теб. Засрами се бе човек, нямаш ли си друга работа от това да се обясняваш на 15 годишна и да се чувстваш много велик?! Баси хората, честно.

InnchetO
07-21-2009, 14:46
Не, мачок, аз се отказвам... То това явно каквото и да му кажеш няма да му дойде акъла.. Не виждам смисъл, отпитах се, ама..

global
07-21-2009, 14:50
Младото поколение трябва да се учи от рано, затова споря, а не да се правя на велик.

kalpazanka
07-21-2009, 15:04
Страдате от излишък на свободно време!

JackASS82
07-21-2009, 15:29
Младото поколение трябва да се учи от рано, затова споря, а не да се правя на велик.

И аз така. Само че споря основно с поклонниците на гей;фешън;емо модите щото ми се струват адски изкривени. По мое време децата мечтаеха да станат космонавти, а сега маса от подрастващите мечтаят да приличат на Азис или Били Каулиц. Някой път се изразявам цветисто признавам си.

Радвам се че Мачока ме удостои с подобаващ отговор. Доволен съм и вече мога да спя спокойно :)

Никога не съм претендирал че съм праведен. Точно обратното. Никога не съм крил що за изтрещелник съм, каква ми е възрастта и какви са ми възгледите. Това че съм 82 а повечето са 92+ - не си прав Мачок. Простотията не е до възраст, тя е доживот. (визирам себе си)
Някои от бунтовете наистина ги бях повел аз, но само тези с конкретен повод. Когато беше казал, че Кофаджиите сме тъпи и няма да ни отговаряш точно пък на нас. И пак беше въпрос на късмет да пусна пръв темите, можеше някой да ме изпревари.
Чувствам се поласкан, но си ме надценил доста. Никой не ми се води по акъла. Те ако ми се водеха по акъла нямаше да има момчета дето се плескат с фондьотен, слагат спирала и си лакират ноктите. Всъщност не мога да им кажа нито да започнат да спамят нито да спрат. Имат си собствени мозъци и всеки от тях решава самостоятелно. Ако някой ме е подкрепил, значи просто му е допаднала конкретната идея. Всъщност разсъжденията на хлапетата са на същото дори и по-високо ниво от това на форумите с 60годишни потребители. А това че съм се опитал да придърпам някои - просто съм ги поканил във форум който дори не е мой. Който е искал се е регистрирал и там по свое собствено желание.

Pliok0019
07-21-2009, 15:44
От темата на Канис:



Ужас.

Наистина съм потресена.

Кошмар. Разочорование.

Глобале, ако четеш това - ако имам дъщеря ще се казва Албена. Обещавам.
Само това ли? Защо не се поинтересувахте за причините, да направите скандал, да дойдете при мен? Лицемери!
Щом ме наричаш лицемерка, си вземам думите обратно. :smt090

Canis_Dirus
07-21-2009, 16:08
Ilikeliljon покажи ми мястото, където модератор те е нарекъл простак.

А за останалото - някои потребители хранят повече от други - на за това пък всеки си е получавал наказанието... на Райбера му беше баннат акаунта и изтрит друг, Кани-Дирус беше няколко пъти трит.. а ако някой се изкаже по-остро към теб, ти имаш 2 опции - или да му отговориш подобаващо, или да пишеш на някой от екипа ако се почувстваш засегнат и ще бъде направена забележка или други действия спрямо този, който те е обидил.

Нямаше да е зле и мен да ме предупреждавате. Всичките ми банове и трити профила са се случвали изневиделица. Не, че не съм го заслужавал де. Ама светофара няма жълто и ...

В допълнение съм длъжен да кажа, че тоя Ilikeliljon е някакъв нереален мрънкалник, който се вживява в ролята на добрия самарянин. Сигурен съм, че в реалния живот пецка малки момченца, или дори по-лошо - малки кученца и котенца!
Освен това живее в някакъв измислен свят, което вероятно се държи на константната употреба на некачествени наркотици.

global
07-21-2009, 16:31
От темата на Канис:



Ужас.

Наистина съм потресена.

Кошмар. Разочорование.

Глобале, ако четеш това - ако имам дъщеря ще се казва Албена. Обещавам.
Само това ли? Защо не се поинтересувахте за причините, да направите скандал, да дойдете при мен? Лицемери!
Щом ме наричаш лицемерка, си вземам думите обратно. :smt090
Е, не го взимай насериозно, това е в стил Canis_Dirus - обаче по-горе в темата каза нещо, на което мислех да не отговарям, ама сега ще ти кажа, че не отговаря на истината. А и понеже много сте учили, имаше един лаф "Лудите да са живи", дано разбираш за какво става въпрос. Ще идваш ли в новия ми форум като стане готов след ден-два?

Loshotia
07-21-2009, 17:22
глобале, като не ти изнася, не пиши тук. Доколкото разбирам, имаш форуми, където ти си администратор- живей си в собственото царство.

Joc
07-21-2009, 17:34
Глобала за мен вече е освен тъп, но у умрял човек, живеещ само у тях по форумите, търсейки изява, криейки се зад шибани никове! като те гледам ми става ясно че момичетата не ти обръщат внимание, единствените ти приятели са в WOW и не им знаеш имената дори... само никовете... и имаш малка пишка!
Училището сигурно е най-гадният период в живота ти, защото всеки ден са те правили на кайма всички.
Ти освен бан заслужаваш и БОЙ... не че не го получаваш.
И не живей с надеждата, че ти си умният и ще успееш в живота, както си мислят зубърчетата... ти нямаш достойнство, воля, кураж, за да постигнеш нещо! Измисляш си тъпи позиции за да се искараш големия мъж във ФОРУМА, какъвто всъщност не си. Ти за мен си гнида. Каквото и да напишеш за отговор няма да го прочета... по простата причина че излизам, да се видя с приятелите и да пием нещо! Няма как да знаеш за какво става дума, но не те упреквам. Лека вечер гнидо! тегли порно от замунда и се вкарай във филма, че някой ден и ти ще праскаш такова момиче! деградирал идиот!
иначе съветът ми към теб:
1. Продай си компа
2. Билета за Мадона
3. Купи си дрехи
4. Хвани си приятелка
5. Като направиш всичко това, си вземи комп. но не си и помисляй за ДОИП или Форум.

deFakto
07-21-2009, 18:16
Няма такива интриги честно .. : О .. Аз съм модератор в един известен футболен сайт, и посещавам доста форуми .. може да се каже че съм запален .. За пръв път виждам такива саги и форумни драми ..
Ония организирал бунтове,втория му се вързал ,тоя същия първия ще удари 30 а се занимава с работи дето са под достойнството на 20 годишните,третия прави петиций все едно сме паднали под второ турско иго ,четвъртите които са най-голям процент ,се мазнят толкова прозрачно че всички се усещат ,само те не .. : О.. баси мамата ..
global като те е засегнал чак толкова ,(щото с тия петиций и тем подобни глупости имам чувството че все едно е изнасилил майка ти) се виждаш с него на улицата,смятам че там не е админ ,и си казвате каквото имате да си казвате .. Ако не е от твоя град ,цъкаш хикса и приятно ми беше .. А не да пълниш страниците с низши интриги и абсолютни глупости .. Немога да повярвам какъв човек трябва да си ,ако трупаш толкова злоба и омраза във виртуалния свят, а в реалния не искам да си те представя.. Винаги съм се чудел на такива хора,който взимат виртуалния свят насериозно.. На тия хора явно им липсват проблеми в личния живот,щото ако днеска са загубили близък приятел или нямат пари за кафе, невярвам да ги вълнува пич от виртуалния свят,който им изтрил 1-2-3 акаунта ..
Един приятел казваше че интернета и херойна ще прецакат всичко ,и все повече се убеждавам в неговите думи .. :)

babity
07-21-2009, 19:56
Е, не може да се отрече, че за някои съфорумци се правят отстъпки. Но нима форума щеше да бъде толкова цветен в действителност ако ги нямаше Рейбийз и Канис? Или ако Мачока не се правеше на духовит в темата за снимките? Да, двамата пенсионери (Рейбийз и Канис) доста често са ужасно вулгарни в изказванията си, но понякога са забавни... пък и по някои теми наистина имат какво да кажат. Все едно, трябва да разберете (най - вече Глобал), че Мачока освен администратор е и човек, точно колкото и ние и няма нишо по - нормално от това да бъде пристрастен към някого. Това, че правилата не са толкова строго аргументирани си е така и по много параграфи могат да възникнат разногласия, но специално за бановете пък за да ви се осигури максимална яснота кой по какви заслуги е аут си има и специлна тема все пак, а и почти няма някой, на който да не са правени отстъпки за това. Иначе и аз мрънках за "двойните стандарти" за ранговете и трябва да кажа, че Мачока беше малко по - цивилизован и умерен в думите си към мен, отколкото бях аз. Специално по случая на глобал си беше съвсем в реда на нещата да се лишим от глупостите му в името на общото форумно благо.
Повече от това не е нужно да казваш. Ти току-що потвърди всичко, в което обвинявам мачока - че прилага двойни стандарти, че защитава двамата пенсионери, че е пристрастен и т.н. А какви са причините за това, няма никакво значение. Каква е тази специална тема - аз като съм аут, не мога да пиша изобщо във форума - той е затворен за нерегистрирани, за разлика от моя. Аз не правя ли форума по-цветен? А това, че нещата, които говоря, не са глупости, са го казали хора, които са доста над твоето ниво.


Какво, да не би да казваш, че можеш да си напълно безпристрастен абсолютно винаги в преценките си? И да казваш, че можеш... не ме ебе! Мисълта ми беше, че само защото не си бил предупреждаван и забележките към теб не са били изказвани гласно от гледна точка на това, че си маса тъп и няма да разбереш обосновката не значи, че за теб не са правени отстъпки. Както казах, всички с радост се лишихме от компанията ти в името на форумното благо! И не, не правиш форума по - цветен! Никой не се интересува идеите ти. Омръзна ме да се повтарям де, ама ако наистина беше толкова велик надали щеше на хилядато хиляди години на които си да се молиш за място в тийнейджърски форум вместо да осъществиш гениалните си идеи!

D12Respect
07-21-2009, 20:15
О,боже! Моля екипа да се съвземе и да раздаде малко правосъдие :o Това в други форуми да кажеш нещо против администратор моментално излиташ! Всеки тук ще се изкара най-добрия потребител във сайта.... Най добрите ангелчета..... Имате късмет, че не са толкова строги -само акаунтите ви излитат

machoka
07-21-2009, 20:55
JackASS82, виждам че можеш да пишеш и грамотно, и културно. Пробвай един месец да смениш амплоато от форумен интригант+флуудър в интелигентен потребител с амплоа, и мисля че ще имаш по-голяма полза за себе си. Нали разбираш - мен не ме ебе кой как пише, но чисто за себе си ще имаш по-голяма полза просто. ;)

ZipFail
07-21-2009, 21:32
Никой не може да се ебава с Глобал !

guinessgirl
07-21-2009, 23:28
аре стига бе.

всички интересни потребители ли ше напуснете? :booooomb:

JackASS82
07-22-2009, 01:26
Ти си се напил. Бана няма да ти помогне. Аз имам всички видове бан, ама както виждаш...
Стой си, че само ретарди ще останеме тука. Ти и Канис сте ми от любимите потребители. Не пиша в новия ви раздел защото е над интелектуалното ми ниво и не искам да го спамя. Това не значи, че не го чета 8-)

padnaloblak
07-22-2009, 05:23
Страдате от излишък на свободно време!

+1

global
07-22-2009, 05:58
Глобала за мен вече е освен тъп, но у умрял човек, живеещ само у тях по форумите, търсейки изява, криейки се зад шибани никове! като те гледам ми става ясно че момичетата не ти обръщат внимание, единствените ти приятели са в WOW и не им знаеш имената дори... само никовете... и имаш малка пишка!
Училището сигурно е най-гадният период в живота ти, защото всеки ден са те правили на кайма всички.
Ти освен бан заслужаваш и БОЙ... не че не го получаваш.
И не живей с надеждата, че ти си умният и ще успееш в живота, както си мислят зубърчетата... ти нямаш достойнство, воля, кураж, за да постигнеш нещо! Измисляш си тъпи позиции за да се искараш големия мъж във ФОРУМА, какъвто всъщност не си. Ти за мен си гнида. Каквото и да напишеш за отговор няма да го прочета... по простата причина че излизам, да се видя с приятелите и да пием нещо! Няма как да знаеш за какво става дума, но не те упреквам. Лека вечер гнидо! тегли порно от замунда и се вкарай във филма, че някой ден и ти ще праскаш такова момиче! деградирал идиот!
иначе съветът ми към теб:
1. Продай си компа
2. Билета за Мадона
3. Купи си дрехи
4. Хвани си приятелка
5. Като направиш всичко това, си вземи комп. но не си и помисляй за ДОИП или Форум.


Такива като теб, каквото и да им кажеш, каквито и факти и доказателства да им дадеш, винаги ще викат на черното бяло и ще клеветят и злепоставят. Така че не виждам смисъл да оспорвам точка по точка.
Но понеже много станаха мненията за това, че съм тъп, в другата тема в кофата си пуснах IQ-то. Хайде сега и вие си кажете вашето:

http://iqtest.dk/

http://img112.imageshack.us/img112/7158/iqvx1.gif

Пускал съм си снимката и др. тук, така че не се крия зад никове. Ходил съм на живо, виждали са ме.
Не играя WOW и имам само много бегла далечна представа какво е това.
Твоята пишка е малка.
С жълтия ми пояс по таекуондо едва ли съм имал проблеми в училище и не за това то е най-гадния период за мен.
Не виждам нещо недостойно в това, което съм направил, а напротив.
Само забрави да ми кажеш да прослушам чалга, за да стана "човек".
Не знаеш мотивите ми за това, което правя (и то далеч не е само в този форум), но ще ти кажа, че без такива като мен, и вие нямаше днес да имате възможност да правите това, което правите. Като нищо комунизмът щеше да си продължава и до днес, а ако не знаеш какво е това, не е зле да прочетеш или попиташ някой за лошите му страни. Най-малкото щеше да ходиш в задължителна казарма. Линк към това какво е казармата има в темата за казармата в поста на ZipFail някъде на трета страница. Тогава аз щях да те гледам отстрани и да те питам защо 2 години караш на чекии и без порно. Така че като не знаеш за какво става въпрос, не се обаждай ... всъщност всеки си има право на мнение. В крайна сметка сред глупостите и обидите на "идиот" каза и някои добри предложения, но със сигурност не това за ДOИП.


Няма такива интриги честно .. : О .. Аз съм модератор в един известен футболен сайт, и посещавам доста форуми .. може да се каже че съм запален .. За пръв път виждам такива саги и форумни драми ..
Ония организирал бунтове,втория му се вързал ,тоя същия първия ще удари 30 а се занимава с работи дето са под достойнството на 20 годишните,третия прави петиций все едно сме паднали под второ турско иго ,четвъртите които са най-голям процент ,се мазнят толкова прозрачно че всички се усещат ,само те не .. : О.. баси мамата ..
global като те е засегнал чак толкова ,(щото с тия петиций и тем подобни глупости имам чувството че все едно е изнасилил майка ти) се виждаш с него на улицата,смятам че там не е админ ,и си казвате каквото имате да си казвате .. Ако не е от твоя град ,цъкаш хикса и приятно ми беше .. А не да пълниш страниците с низши интриги и абсолютни глупости .. Немога да повярвам какъв човек трябва да си ,ако трупаш толкова злоба и омраза във виртуалния свят, а в реалния не искам да си те представя.. Винаги съм се чудел на такива хора,който взимат виртуалния свят насериозно.. На тия хора явно им липсват проблеми в личния живот,щото ако днеска са загубили близък приятел или нямат пари за кафе, невярвам да ги вълнува пич от виртуалния свят,който им изтрил 1-2-3 акаунта ..
Един приятел казваше че интернета и херойна ще прецакат всичко ,и все повече се убеждавам в неговите думи .. :)
И знаеш ли защо за пръв път виждаш такова нещо - много просто - защото по "подразбиране" подобни неща се трият/цензурират и затова няма как да ги видиш.
Аз нещо не разбирам - защо сте свикнали да ви тъпчат по форумите, а вие да не отговаряте? Какъв е проблема, че съм отделил половин-един час да напиша това писмо? Колко повече време се отделя във форумите и не е ли това оправдано, за да се премахнат определени проблеми? Виртуалният свят е сериозен - там се формира общественото мнение днес и все повече ще се определя, все по-голямо значение ще има. Не е важно ти какво ще си говориш в кръчмата с някой си, а е важно какво ще пише в Интернет. И когато шепа админчета управляват най-големите форуми и определят какво да пише в тях, се стига до това днес да управлява БКП и ДПС. Ама явно положението не е станало достатъчно зле, та да писнете и се усетите. На вас ви пречи някоя форумна "драма", а не ви пречи това, че Ахмед Доган управлява (а връзката между едното и другото е голяма, принципът на държането на властта е един и същ).


Какво, да не би да казваш, че можеш да си напълно безпристрастен абсолютно винаги в преценките си? И да казваш, че можеш... не ме е**! Мисълта ми беше, че само защото не си бил предупреждаван и забележките към теб не са били изказвани гласно от гледна точка на това, че си маса тъп и няма да разбереш обосновката не значи, че за теб не са правени отстъпки. Както казах, всички с радост се лишихме от компанията ти в името на форумното благо! И не, не правиш форума по - цветен! Никой не се интересува идеите ти. Омръзна ме да се повтарям де, ама ако наистина беше толкова велик надали щеше на хилядато хиляди години на които си да се молиш за място в тийнейджърски форум вместо да осъществиш гениалните си идеи!
Да, може, защото ако има открит контрол, винаги ще може някой да напише ако вършиш нещо пристрастно и да иска замяната ти. Проблемът при теб е, е ти ОПРАВДАВАШ пристрастността. Направо зае*аваш правилника и казваш админа сам да определя всичко. То и това е вариант, ама зависи кой е админа. Къде си видяла да се моля за място във форума? Аз идеите си ги придвижвам паралелно с това, а много от тях съм ги и осъществил, за разлика от теб. Казах, не искам да ми се правят отстъпки ако и за други не се правят.


Това в други форуми да кажеш нещо против администратор моментално излиташ!
И това, че ти само това си виждал, ти дава основание да мислиш, че така трябва да бъде? Точно обратното трябва да бъде - във всеки форум трябва да има раздел за критика срещу админите, свободен от цензура - както е в нашия форум.


Global-е,
според думите ти си богат човек, врял и кипял в бизнеса и т.н.
Защо не купиш сайта и не го втъкнеш на всички, които са против теб (целия форум), по стар комунистически обичай с лек капиталистически привкус (закупуването)?
Защото имам по-добра идея - пускам нов конкурентен форум, който ще е същия и ще ми излезе без пари.

padnaloblak
07-22-2009, 06:56
http://img139.imageshack.us/img139/5669/56703844.jpg

8)

и все пак .. какво доказваш с този IQ test който дори не е правен от МЕНСА :D плюс това максимума не е 140 а 160 до колкото знам

ScionOfStorm
07-22-2009, 06:57
глобале, има много случаи, в които IQ-то е НИЩО.

отношение в социална среда и други фактори накланят везните повечко.

padnaloblak
07-22-2009, 07:06
"Не знаеш мотивите ми за това, което правя (и то далеч не е само в този форум), но ще ти кажа, че без такива като мен, и вие нямаше днес да имате възможност да правите това, което правите."

ау... не думай ... заради такива путйовци като тебе дето ревът за едното нищо се отварят ей такива големи безмислени теми ... време е някой да се сети да заключи тази!

колкото и да испишеш на повечето пак няма да им пука какво ти е на тебе ... радвам се поне че не си се обесил след като са ти истрили профила ! ама трябва ли сега тонове помия да сипеш във форума! ясно разбрахме че са те истрили без предупреждение ... но в правилата на повечето форуми пише че модовете и админите имат право да трият такива като тебе без предупреждение ако нарушат правилата затва че стига се излага с петиции и т.н. този голям филм който го измисли честно казано е по зле и от сапунките на баба ми!

padnaloblak
07-22-2009, 07:14
и за да сложим край на всичко тва
II. Права и задължения на потребителите
12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

global
07-22-2009, 09:10
и все пак .. какво доказваш с този IQ test който дори не е правен от МЕНСА :D плюс това максимума не е 140 а 160 до колкото знам
Този тест е от най-точните и близки до тестовете на МЕНСА и е препоръчан от член на менса за тестване. Очевидно той не отчита до ниво 160, но и колко хора има с такива възможности? Какво доказвам ли, ами, че не съм тъп. Сега ми е много интересно тези, които твърдят, че съм тъп, какви резултати ще изкарат. Направете си теста без ограничение във времето, няколко пъти и кажете максималния си резултат.


ау... не думай ... заради такива путйовци като тебе дето ревът за едното нищо се отварят ей такива големи безмислени теми ... време е някой да се сети да заключи тази!

колкото и да испишеш на повечето пак няма да им пука какво ти е на тебе ... радвам се поне че не си се обесил след като са ти истрили профила ! ама трябва ли сега тонове помия да сипеш във форума! ясно разбрахме че са те истрили без предупреждение ... но в правилата на повечето форуми пише че модовете и админите имат право да трият такива като тебе без предупреждение ако нарушат правилата затва че стига се излага с петиции и т.н. този голям филм който го измисли честно казано е по зле и от сапунките на баба ми!
Путьо е баща ти.
Ти ли ще ми казваш кога какво да правя и кое е нещо и кое е нищо? Ти не разбра ли, че аз мога и без този форум и не, за да мога да пиша отново съм пратил тези писма? Въпросът за правилата го обсъждахме достатъчно и се видя кой ги нарушава преди мен, а и мен не ме интересува какво е в "повечето форуми", защото точно това е проблема, че в "повечето" е така.


и за да сложим край на всичко тва
II. Права и задължения на потребителите
12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.
Точно с това правило никога не съм бил съгласен - то е много далеч от демокрацията. Вместо да ми казваш какво е в различни форуми, дай пример какви са правилата в моя форум, защо все давате лоши примери, за пример се дава доброто. Аз много обичам да тълувам и коментирам правилата:

Подклаждането на спорове - в спора се ражда истината - който е против споренето, е против истината.

Насаждане на неприязън към потребител, обиждане и уронване престижа на потребител - целият форум прави това спрямо мен - значи всички трябва да бъдат баннати.

Уронването престижа на сайта, модератори и администратори означава ли, че не може да се критикуват? За твое сведение, в нашия сайт може. И това е така, защото е в полза на потребителите.

InnchetO
07-22-2009, 09:28
Глобал-е,
чисто приятелски ти казвам, чуй ме. Точно в ТИЙН форум слава няма да спечелиш. Намери си подходяща среда, която би ти помогнала в осъществяването на амбициите ти. Отново - точно в тиийн форум няма да стане.

Само на ми оспорвай сега... Не ми отговяряй изобщо, по възможност.

babity
07-22-2009, 09:52
Какво, да не би да казваш, че можеш да си напълно безпристрастен абсолютно винаги в преценките си? И да казваш, че можеш... не ме е**! Мисълта ми беше, че само защото не си бил предупреждаван и забележките към теб не са били изказвани гласно от гледна точка на това, че си маса тъп и няма да разбереш обосновката не значи, че за теб не са правени отстъпки. Както казах, всички с радост се лишихме от компанията ти в името на форумното благо! И не, не правиш форума по - цветен! Никой не се интересува идеите ти. Омръзна ме да се повтарям де, ама ако наистина беше толкова велик надали щеше на хилядато хиляди години на които си да се молиш за място в тийнейджърски форум вместо да осъществиш гениалните си идеи!
Да, може, защото ако има открит контрол, винаги ще може някой да напише ако вършиш нещо пристрастно и да иска замяната ти. Проблемът при теб е, е ти ОПРАВДАВАШ пристрастността. Направо зае*аваш правилника и казваш админа сам да определя всичко. То и това е вариант, ама зависи кой е админа. Къде си видяла да се моля за място във форума? Аз идеите си ги придвижвам паралелно с това, а много от тях съм ги и осъществил, за разлика от теб. Казах, не искам да ми се правят отстъпки ако и за други не се правят.

След като на въпросният човек, независимо Мачока или друг му е поверена отговорността да е модератор, а след това и адмни, значи той се е доказал във времето и собствениците, които се явяват един контролен орган се доверяват на преценката му и му дават правото да изпълнява длъжността си както намери за добре. И след като те не виждат нищо нередно в работата му значи всичко е наред. Още повече, че застават зад действията му. Най - малко собствениците биха имали нужда някой да им прогони посетителите/намали посещаемостта. Но все пак ти си единствения, който се оплаква. Да, има и други недоволни, факт е, че не може всички винаги да са доволни, но ПОТРЕТВАМ, че ние нямаме нищо против да се жертваме и да се лишим от присъствието ти!!! Нима не помниш колко много хора искаха да изчезнеш? Дано си даваш сметка, че само с тази дискусия ще си останеш, нищо няма да промениш и пак ще си те хване липсата. И да, правени са ти отстъпки. Това, че не го разбираш мен никак не ме касае. А самият факт, че си направил всички тези лайна, включително напълно незначителната ти петиция, защото такива петиции нямат никаква тежест никъде, говори, че ти отчаяно искаш да си тук. Относно това какво аз съм постигнала и как ти си човекът, който най - малко може да каже, така че ти препоръчвам да не отваряш този въпрос пак. Най - малкото аз не занимавам цял форум с хиляди потребители с неосъществените си идеи!

OtherDimension
07-22-2009, 09:56
чудя се кой е по-тъп
вие или глобал?
май вие :)





да, да, със сигурност сте вие
не ви ли омръзна да дълбаете в тая безмозъчна тема?
егати проблема
глобал умре, мачока го уби
глобал е светец, мачока е грешник
драма ли е, трагедия ли е
не, комедия е!

Ilikeliljon
07-22-2009, 10:04
Ilikeliljon покажи ми мястото, където модератор те е нарекъл простак.

А за останалото - някои потребители хранят повече от други - на за това пък всеки си е получавал наказанието... на Райбера му беше баннат акаунта и изтрит друг, Кани-Дирус беше няколко пъти трит.. а ако някой се изкаже по-остро към теб, ти имаш 2 опции - или да му отговориш подобаващо, или да пишеш на някой от екипа ако се почувстваш засегнат и ще бъде направена забележка или други действия спрямо този, който те е обидил.

Нямаше да е зле и мен да ме предупреждавате. Всичките ми банове и трити профила са се случвали изневиделица. Не, че не съм го заслужавал де. Ама светофара няма жълто и ...

В допълнение съм длъжен да кажа, че тоя Ilikeliljon е някакъв нереален мрънкалник, който се вживява в ролята на добрия самарянин. Сигурен съм, че в реалния живот пецка малки момченца, или дори по-лошо - малки кученца и котенца!
Освен това живее в някакъв измислен свят, което вероятно се държи на константната употреба на некачествени наркотици.

Да си замълча ли или да кажа, че присъствието на човек, който е доста по-голям дори от мен (поне с такова впечатление съм останал от изказване) в този форум е по-странно, отколкото това при мен. Не мисля да отговарям на смешните ти обвинения в педофилия и содомия. Да казвам ли, че изглеждаш човек, който е дошъл да упражнява способностите си за гавра с другите в тийнейджърски форум, където има хора, които не са попадали в достатъчно на брой такива ситуации и не са се научили да се защитават добре и това би ги наранило. Сигурно ти се правиш на майка Тереза като ги подготвяш за живота или просто пък гледаш да си убиеш времето на позакучилия ти се социален живот, което си личи от постоянното ти висене тука. Май заради ей такива като тебе мисълта Homo Homini lupus est (Човек за човека е вълк) е вярна. Айде сега бягай, не ми се разправя с такива като теб. :-o :-o :-o

Punisherrr
07-22-2009, 10:05
В допълнение съм длъжен да кажа, че тоя Ilikeliljon е някакъв нереален мрънкалник, който се вживява в ролята на добрия самарянин. Сигурен съм, че в реалния живот пецка малки момченца, или дори по-лошо - малки кученца и котенца!
Освен това живее в някакъв измислен свят, което вероятно се държи на константната употреба на некачествени наркотици.

Той като ''добрия самрянин'' обаче е по-полезен от теб,като създаваш теми в тийн форум,оплаквайки се от аудиторията. Кой е мрънкащия ?

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:16
Той като ''добрия самрянин'' обаче е по-полезен от теб,като създаваш теми в тийн форум,оплаквайки се от аудиторията. Кой е мрънкащия ?

Па щом ви е полезен тоо педофил - дръжте си го. Я си хейтим. Проблем?
За разлика от други хора не се оплаквам за щяло и не щяло на модератор. Да съм дотичал да пише във великата тема "модераторска помощ", където се лижат яко задници, ако някой ме напсува?

Моето не е оплакване, а констатация. Мога да предложа и съответните мерки, обаче няма да го направя. Защо? Защото не ми се занимава.

А и явно екипа има малко по-различна представа за насочеността на форума.

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:21
Да си замълча ли или да кажа, че присъствието на човек, който е доста по-голям дори от мен (поне с такова впечатление съм останал от изказване) в този форум е по-странно, отколкото това при мен. Не мисля да отговарям на смешните ти обвинения в педофилия и содомия. Да казвам ли, че изглеждаш човек, който е дошъл да упражнява способностите си за гавра с другите в тийнейджърски форум, където има хора, които не са попадали в достатъчно на брой такива ситуации и не са се научили да се защитават добре и това би ги наранило. Сигурно ти се правиш на майка Тереза като ги подготвяш за живота или просто пък гледаш да си убиеш времето на позакучилия ти се социален живот, което си личи от постоянното ти висене тука. Май заради ей такива като тебе мисълта Homo Homini lupus est (Човек за човека е вълк) е вярна. Айде сега бягай, не ми се разправя с такива като теб. :-o :-o :-o

Замълчи си, че като заприказваш и вече си личи, колко струваш. Останал си с впечатление, че съм доста по-голям, защото явно съм светлинни години напред от теб, що се отнася до умствено развитие. То няма и по какъв друг показател да съдиш, освен този, понеже тук нямаш контакт лице в лице - само с написани мисли.
Нали знаеш, каква е целта на сатирата? Провери пак в учебниците. Аз не съм този, който се наема да вкарва хората в правия път. Давам им насока и им оставям свобода на действие и интерпретация. Не искам да им казвам, как да си живеят живота, а само да им намекна, че може и да не са прави. Ако ти смяташ, че е редно да казваш на някого, как да си живее живота - давай!

Айде сега като каза за вълка, виж, какво означава ника ми.


А че не ти се разправя видяхме. Избяга позорно преди известно време, когато те направиха за 2 стотинки със смешните ти твърдения.

OtherDimension
07-22-2009, 10:22
А и явно екипа има малко по-различна представа за насочеността на форума.
имам черни помисли и богохулствени съмнения, че екипа няма абсолютно никаква представа за насочеността на форума :-k

Punisherrr
07-22-2009, 10:22
хахаха...
Вдигам бялото знаме... па вие си хейтвайте ;) Whatever..

Ilikeliljon
07-22-2009, 10:22
Хайде сега вие двамата от по-горните постове се хванете за ръчичка и бягайте да си играете в пясъчника (демек Пълнолетник) и не се обаждайте неподготвени другия път. А ти Канисе можеш да погледнеш какъв спор съм водил с педофил, който беше допреди месец тука и пак да се замислиш дали съм такъв, аман от хора, които не разбират. Пак повтарям да си груб и да се гавриш с другите е на мода, ама не на мен тия измислени моди. :) :) :)

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:26
Хайде сега вие двамата от по-горните постове се хванете за ръчичка и бягайте да си играете в пясъчника (демек Пълнолетник) и не се обаждайте неподготвени другия път. А ти Канисе можеш да погледнеш какъв спор съм водил с педофил, който беше допреди месец тука и пак да се замислиш дали съм такъв, аман от хора, които не разбират. Пак повтарям да си груб и да се гавриш с другите е на мода, ама не на мен тия измислени моди. :) :) :)

Земи си изкарай тиквата от провинциалния задник бе! Засмукал си това "гавриш с хората" по-силно, отколкото си засмукал и модераторския XYЙ.
Ти явно си по най-новата мода - да си тъп. Същински стожер на тая мода си.

Ilikeliljon
07-22-2009, 10:33
Хайде сега вие двамата от по-горните постове се хванете за ръчичка и бягайте да си играете в пясъчника (демек Пълнолетник) и не се обаждайте неподготвени другия път. А ти Канисе можеш да погледнеш какъв спор съм водил с педофил, който беше допреди месец тука и пак да се замислиш дали съм такъв, аман от хора, които не разбират. Пак повтарям да си груб и да се гавриш с другите е на мода, ама не на мен тия измислени моди. :) :) :)

Земи си изкарай тиквата от провинциалния задник бе! Засмукал си това "гавриш с хората" по-силно, отколкото си засмукал и модераторския XYЙ.
Ти явно си по най-новата мода - да си тъп. Същински стожер на тая мода си.

Няма какво повече да се занимавам с теб, каквото искаш си мисли, тя глупостта не ходила по гората, а по хората.

Canis_Dirus
07-22-2009, 10:34
Няма какво повече да се занимавам с теб, каквото искаш си мисли, тя глупостта не ходила по гората, а по хората.

Забрави да кажеш, че по-умният винаги отстъпва. ;)

Joc
07-22-2009, 10:49
Глобала за мен вече е освен тъп, но у умрял човек, живеещ само у тях по форумите, търсейки изява, криейки се зад шибани никове! като те гледам ми става ясно че момичетата не ти обръщат внимание, единствените ти приятели са в WOW и не им знаеш имената дори... само никовете... и имаш малка пишка!
Училището сигурно е най-гадният период в живота ти, защото всеки ден са те правили на кайма всички.
Ти освен бан заслужаваш и БОЙ... не че не го получаваш.
И не живей с надеждата, че ти си умният и ще успееш в живота, както си мислят зубърчетата... ти нямаш достойнство, воля, кураж, за да постигнеш нещо! Измисляш си тъпи позиции за да се искараш големия мъж във ФОРУМА, какъвто всъщност не си. Ти за мен си гнида. Каквото и да напишеш за отговор няма да го прочета... по простата причина че излизам, да се видя с приятелите и да пием нещо! Няма как да знаеш за какво става дума, но не те упреквам. Лека вечер гнидо! тегли порно от замунда и се вкарай във филма, че някой ден и ти ще праскаш такова момиче! деградирал идиот!
иначе съветът ми към теб:
1. Продай си компа
2. Билета за Мадона
3. Купи си дрехи
4. Хвани си приятелка
5. Като направиш всичко това, си вземи комп. но не си и помисляй за ДОИП или Форум.


Такива като теб, каквото и да им кажеш, каквито и факти и доказателства да им дадеш, винаги ще викат на черното бяло и ще клеветят и злепоставят. Така че не виждам смисъл да оспорвам точка по точка.
Но понеже много станаха мненията за това, че съм тъп, в другата тема в кофата си пуснах IQ-то. Хайде сега и вие си кажете вашето:






Global-е,
според думите ти си богат човек, врял и кипял в бизнеса и т.н.
Защо не купиш сайта и не го втъкнеш на всички, които са против теб (целия форум), по стар комунистически обичай с лек капиталистически привкус (закупуването)?
Защото имам по-добра идея - пускам нов конкурентен форум, който ще е същия и ще ми излезе без пари.

1. Няма какво да се оправдаваш
2. Айде действай си с форума и стига си писал тук... направи го поне веднъж както трябва т.е. без да се обесняваш! Засега няма никакви действия от теб, само закани.

global
07-22-2009, 10:53
Аз обаче се опитах да им обърна внимание на това, че изборът им не е правилен и да се раздели администраторската дейност на две - по поддръжката на сайта в работещо състояние и по модерирането на форума като съответно да стане ясно, че тези две дейности могат да се извършват от различни хора.

Не съм единствения - вече показах как 51 човека напуснаха форума.

Колко пъти да ти повтарям за отстъпките - знам, че са ми правени и не съм го искал. Но казах да е имало дискусия, така че да мога и аз да кажа как други нарушават правилата, които трябва да бъдат баннати преди мен.

И за твое сведение петицията беше пусната преди да бъда баннат, така че очевидно не е била пусната за да се върна пак.

ZipFail
07-22-2009, 11:11
Глобале, ако се пусне петиция за твоето премахване от форума колко гласа мислиш че ще събере ?
Стига си се обяснявал като ученичка а ни освободи от присъствието си..

babity
07-22-2009, 11:48
Аз обаче се опитах да им обърна внимание на това, че изборът им не е правилен и да се раздели администраторската дейност на две - по поддръжката на сайта в работещо състояние и по модерирането на форума като съответно да стане ясно, че тези две дейности могат да се извършват от различни хора.

Не съм единствения - вече показах как 51 човека напуснаха форума.

Колко пъти да ти повтарям за отстъпките - знам, че са ми правени и не съм го искал. Но казах да е имало дискусия, така че да мога и аз да кажа как други нарушават правилата, които трябва да бъдат баннати преди мен.

И за твое сведение петицията беше пусната преди да бъда баннат, така че очевидно не е била пусната за да се върна пак.

Гледай сега, докато не им спадне посещаемостта никой няма да си мръдне пръста да си преебе хубавия екип задето теб те болял гъза, че си нежелан тук. Това, мисля, трябва да ти е ясно. Аз съм крайно скептично настроена към тази посочена бройка, ама дори и да съществува и да е реална тя няма да повлияе значително посещаемостта, така че дори и да си идат с тебе тея хора е па' същия хуй! Повече от смешно е да очакваш, че някой ще ти иска мнението за това дали си баннат или не. А кой въобще да бъде баннат си решава екипа и само той. Нали знаеш, че има една приказка: на който не му понася се изнася...

JackASS82
07-22-2009, 15:02
Крайно време е тази тема да се премести в кръчмата където да бъде дообсъдена и преглътната с много бира!

То стана като наддаване кой е по-голям идиот. На почетното място в класацията на форумните идиоти все още съм аз, преживейте го.

Глобале, ше се караме! Не ни използвай с политически цели. Това че има две кофи не значи че сме се изнесли. Не е нужно да си администратор за да видиш присъствието на едни и същи хора и на двете места. Случиха се най-общо две неща:
1. Разделно събиране на боклука. Всеки сам решава в коя кофа да пусне поредното си умотворение. Сега ако някой направи и трета кофа ще стане съвсем като цветните контейнери на "ЕКО Булпак"
2. Двамата редови спамъри Наско и Най-Якия не преживяха игнорирането и появата на нови форумни звезди и се самоизгониха от форума 8-)

global
07-22-2009, 15:50
Глобале, ако се пусне петиция за твоето премахване от форума колко гласа мислиш че ще събере ?
Стига си се обяснявал като ученичка а ни освободи от присъствието си..
Ами пусни. Като гледам, те само приказват, ама като се стигне до подписи, никакви ги няма.


Сега ако някой направи и трета кофа ще стане съвсем като цветните контейнери на "ЕКО Булпак"
Третата голяма кофа ще е готова до утре на същия адрес, на който в момента е стария ми форум/раздел. Самопоканвайте се.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-22-2009, 15:55
ОМФГ ...
Човешката простотия няма край ... ;/ няма да чета страниците на темата ...
фък глобал ... фък глобал

мачок, няма да те псувам , въпреки че не ми даде ранг :д (слона помни) ... мисля че админа е в правото си ... ! ;] И не мисля че един форумен конфликт трябва да излиза границите на съдържащия го домейн ...
Глобал е тъпак ... мачок ... трябваше просто да го блокнеш без обяснения ...

Nam3less3
07-22-2009, 16:02
global изобщо какво право имаш да критикуваш правилата или изобщо да критикуваш нещо, свързано с форума? Нито си плащаш, да си тук, нито форума е твой, съответно собствениците могат да слагат каквито си правила искат, могат да не ги спазват ако решат, могат да изтрият който си поискат без обяснение, т.е. всичко могат да правят, без някой да им държи сметка за това. Защото форума е техен, а ти просто го ползваш като услуга, безплатна и то. И да, имат право да го цензурират както им хрумне, било то демократично или не.
Т.е. нямаш никакво право да държиш сметка на услуга, която ползваш безплатно. Нито имаш някакви заслуги към този форум, че да има специално отношение.
Написах това, защото прочетох, че ако ДОИП дойде на власт, ще закриеш фирмата собственик на форума, задето те цензурирала или нещо такова? Това беше глупостта на деня, могат да те цензурират както си искат.

LovEsIckk
07-22-2009, 16:11
Третата голяма кофа ще е готова до утре на същия адрес, на който в момента е стария ми форум/раздел. Самопоканвайте се.
Спука се да се саморекламираш ; ) Не разбра ли , че не ставаш ?

neocide
07-22-2009, 21:58
идиотските краснословия и лексикални заврънкулки ми пречат да ти асимилирам посланието, котарачко..
не си ли учил в 3-4 клас, че подобни претрупвания с прилагателни и сравнения създават шум в комуникацията и речта става тромава и дотягаща?

global
07-22-2009, 23:11
Третата голяма кофа ще е готова до утре на същия адрес, на който в момента е стария ми форум/раздел. Самопоканвайте се.
Спука се да се саморекламираш ; ) Не разбра ли , че не ставаш ?
Ми не, не съм разбрал.
Новият форум е готов и пуснат!


идиотските краснословия и лексикални заврънкулки ми пречат да ти асимилирам посланието, котарачко..
не си ли учил в 3-4 клас, че подобни претрупвания с прилагателни и сравнения създават шум в комуникацията и речта става тромава и дотягаща?
Който има акъл, ще я разбере, а който няма - не.

LovEsIckk
07-22-2009, 23:15
Третата голяма кофа ще е готова до утре на същия адрес, на който в момента е стария ми форум/раздел. Самопоканвайте се.
Спука се да се саморекламираш ; ) Не разбра ли , че не ставаш ?
Ми не, не съм разбрал.
Форумчето е готово и пуснато!

И кво сега ще се рекламираш даже като пускаш теми за форума ти?!

global
07-22-2009, 23:23
Айде да не казавм колко теми пуснахте за вашата кофа. А и аз линк не съм дал.

neocide
07-22-2009, 23:43
идиотските краснословия и лексикални заврънкулки ми пречат да ти асимилирам посланието, котарачко..
не си ли учил в 3-4 клас, че подобни претрупвания с прилагателни и сравнения създават шум в комуникацията и речта става тромава и дотягаща?
Който има акъл, ще я разбере, а който няма - не.

тва па кви дълги зъби имало.. отде се пръкна въобще?
писах на мачока, теб въобще не те и забелязах (:

global
07-22-2009, 23:52
И аз откъде да знам? Но няма значение.

AceXe
07-23-2009, 01:37
Глобален, ще ти кажа няколко думи, а ти ако искаш се замисляй над тях.

1) Без оглед на това дали си прав или не - тръгваш срещу твърде силен за възможностите си сайт. Сто хиляди души не можеш просто така да ги откажеш.

2) Ти като администратор на форум би трябвало перфектно да знаеш, защо не е същото да пишат в твоя нов форум и в този - тук има база. Няколко милиона мнения - теми, структурата, с която са свикнали. Ти ще им предложиш нещо съвсем ново, в което като пуснат тема няма веднага да получат отговори както тук. Съответно този кръг се затваря и няма нужда да ти обяснявам повече.

3) Аз администрирам един форум в момента, а преди съм се занимавал и с други форуми. И аз съм завиждал на форуми като Замунда, ТийнПроблем, Дата, АБВ и други, защото са популярни. Така е в тази сфера - свиквай. Сайт на 8 години не се бута току-така, както ти си мислиш.

4) Много ти е добър "съветника", с който си писал тези писма. То просто свети, че не си ги писал сам. Иначе браво за грамотното и що горе правописното писане. Това е важно, за да звучиш убедително, но не и единствено.

5) Много си се ентусиазирал, затова оценката ти е толкова субективна и не можеш да осъзнаеш, че си твърде самонадеян, недалновиден, както и неопитен. Това си личи по плановете, които изтъкваш. Не се стреми да постигнеш много на думи. Това и аз го мога. Стреми се на действие да покажеш опита си.

6) Не знам дали си запознат, но тук спокойно в подписа си можеш да пуснеш линк към сайта ти. Не е против правилата.

7) Правиш страхотната грешка да се разводняваш "аз - ние". Аз я правих преди години и ти казвам, че нищо добро няма да ти донесе. Разчиташ на относителността на "ние" пред директната конкретизация на "аз" и с това придаваш допълнително маса на ситуацията. Резултата за съжаление не е очаквания.

8 ) Мачока е администратор на този уебсайт от дълго време и има богата история. Това трябва да ти говори, че явно е утвърден в това отношение и си изпълнява задълженията точно. Допълнителното, което дава е достатъчно да чуя от Алекс, че е много, за да си направя достатъчен извод, че явно човека е точен и е на място. Не познавам Мачока лично, нито изобщо го четкам, защото това не е в стила ми.

9) Вместо като някоя махленска клюкарка, да се обясняваш на всяка дума, вземи прояви малко дипломатичност, преразгледай си приоритетите и помисли как да спечелиш по-голям сайт на своя страна, за да те подкрепи, а не да вървиш срещу такъв, както правиш в момента, защото това доникъде не води.

10) Помисли си сериозно с какво се захващаш. Знаеш ли, че администрацията на един сайт е нещо изключително трудоемко? Особено ако сайта се разрастне. Недей да си мислиш, че е удоволствие да раздаваш БАНани, да заключваш и т.н. Всъщност в един момент е тръпка, след това е задължение, а накрая стигаш до отегчение.

11) Това, което харесвам в теб е, че имаш някаква цел и я гониш до дупка. Така се постигат големите неща. Важно е обаче да си премериш предварително пътя, по който ще минеш. Избираш задънен път. Така няма да станат нещата. Аз поддържам сайт, който въпреки уникалната си за България идея без реклама и подкрепа няма да просперира. И въпреки това се боря, но забележи - не псувайки админите и правейки се на велик "вижте ми сайта". Сайтовете не са пишки, че да си ги мериме. Единствената прилика е, че всички сайтове са почнали като мъничета с по 20 души на ден в тях.

12) И последно... Виждам, че си човек търсещ изява. Научи се, да пазиш информацията за себе си. Иначе всички ще бъдат една крачка пред теб. Не се спря да обясняваш на кой етап си. Пази си думите за себе си, накрая само покажи готов продукт. С много говорене единствено издаваш мислите си, а другите, които мълчат и те слушат ги попиват. Замисли се.


Успех в начинанието, AceXe :)

ElinoOor
07-23-2009, 05:32
Мачо, да знаеш че глобал е идиот.
Губиш си времето с него :D
Просто го изтрий и толкова.
Нека си показва глупостите в други форуми, ти си печен админ ПЪК ПЪК! 8-)
Айде сега всички скочете, понеже му се мазня..
Ама разбира се,че се мазня как иначе та живота ми зависи от него :shock:


п.п. Базикам се, стига сте го нападали..
А за кофаджиите - с право ни 'третира' по-различно.Все пак в кофата е сган от нагли спамъри, едва 30-35 процента от тях имат някакво по-високо интелектуално ниво.Извинете ме събратя клошари, но е истина.

ElinoOor
07-23-2009, 05:54
п.п.2 Ако мачо не беше админ, тоя форум щеше да се срине и вие го знаете. (:

ZipFail
07-23-2009, 10:43
Само аз ли не знам кой е новия форум на глобала ? :(

Joc
07-23-2009, 12:03
аз пък искам да го видя :D

ZipFail
07-23-2009, 14:33
И аз 8-)

JackASS82
07-23-2009, 15:19
Ми цъкате му на Глобал на подписа за да влезете в петицията. Отдолу на текста са изброени форумите. Най-горния е неговия - тийн.едно.инфо Още не мога да давам линкове.

Много на сериозно взимате форумите все едно живеете в тях. Не че и аз не съм така, но изчезвам за известно време. Хващам гората. Действа много добре на психиката :)

global
07-23-2009, 17:48
п.п.2 Ако мачо не беше админ, тоя форум щеше да се срине и вие го знаете. (:
Как пък го реши, защо? Форумът си съществува и преди него.


Глоби е пуснал нов форум... :lol:

дословно копиран от тук, даже имената и описанията на разделите, но има само една тема и двама регнати поребители - globadmina и global...


Да си жалък придобива нови измерения...


Мислех да се регна и да го подлудя, за да видя дали наистина е против цензурата, но си дадох сметка, че болно момче като него ще отдаде регването ми като 52-ата спечелена душа... или третата... :razz: :razz:
Според теб този форум от колко регистрирани е започнал?
А форумът е за тийнове, а не пенсионери като теб, обаче мен не можеш да ме уплашиш с идеите си, болен пенсионер.


Само аз ли не знам кой е новия форум на глобала ? :(
Цъкаш на профила ми или през подписката, както казаха, и гледаш.


Няма смисъл даже и да се споменава
Има смисъл, как да няма.

Joc
07-23-2009, 18:00
глобалче на колко си бе пиле шарено ?

plmn
07-23-2009, 18:06
Чак разделите и описанията към тях си 'взаимствал' :lol:

AceXe
07-23-2009, 18:43
п.п.2 Ако мачо не беше админ, тоя форум щеше да се срине и вие го знаете. (:
Как пък го реши, защо? Форумът си съществува и преди него.


Глоби е пуснал нов форум... :lol:

дословно копиран от тук, даже имената и описанията на разделите, но има само една тема и двама регнати поребители - globadmina и global...


Да си жалък придобива нови измерения...


Мислех да се регна и да го подлудя, за да видя дали наистина е против цензурата, но си дадох сметка, че болно момче като него ще отдаде регването ми като 52-ата спечелена душа... или третата... :razz: :razz:
Според теб този форум от колко регистрирани е започнал?
А форумът е за тийнове, а не пенсионери като теб, обаче мен не можеш да ме уплашиш с идеите си, болен пенсионер.


Само аз ли не знам кой е новия форум на глобала ? :(
Цъкаш на профила ми или през подписката, както казаха, и гледаш.


Няма смисъл даже и да се споменава
Има смисъл, как да няма.

Абе пич прегледа ли ми поста на 17та страница ?

И между другото - "Зависи от вас да се напълни" да го кажеш на потребител, който искаш да ползва твоите услуги е възможно най-голямата грешка. Трябва да го предразположиш, а не да очакваш той сам да пише...

mitternacht
07-23-2009, 18:45
Странно как някой се впряга толкова, че да се притеснява, че в еди-кой-си форум получил бан.Света, предполага се, не е свършил.
Като цяло, спора си е безсмислен, но нищо-това си е тема-сеир, където можем да се чудим на акъла на хората, и как се депресират от едно банване.

Другото, което ме учуди е, че тука имало чааак набор 82?Дееъъм... отново се чувствам млад! :D

global
07-23-2009, 19:02
глобалче на колко си бе пиле шарено ?
Пиле шарено, на колкото дадеш.


Абе пич прегледа ли ми поста на 17та страница ?

И между другото - "Зависи от вас да се напълни" да го кажеш на потребител, който искаш да ползва твоите услуги е възможно най-голямата грешка. Трябва да го предразположиш, а не да очакваш той сам да пише...
Прегледах ти поста и ще ти отговоря, ама трябваше и да ям.
А той, човека си пише, аз имах предвид другите, а колкото до предразполагането, форумът си предлага нужните неща и е по-добър от този, защото този не поискаха да го сменят с друг софтуер.


Странно как някой се впряга толкова, че да се притеснява, че в еди-кой-си форум получил бан.Света, предполага се, не е свършил.
Като цяло, спора си е безсмислен, но нищо-това си е тема-сеир, където можем да се чудим на акъла на хората, и как се депресират от едно банване.

Другото, което ме учуди е, че тука имало чааак набор 82?Дееъъм... отново се чувствам млад! :D
Че то и с подписката и писмото не е свършил.

AceXe
07-23-2009, 19:09
Моля?! Ти какво разбираш от софтуер? Ти изобщо от форуми какво разбираш? Седнал ли си малко да прочетеш в нета как стоят нещата? Какъв му е проблема на този форум?! Да може да е phpBB, но си предлага достатъчно екстри. Не е въпроса да е отрупан с какво ли не. Работи бързо, не крашва. Да, IPB определено е по-добър избор, но 3 милиона мнения технически не е възможно да бъдат прехвърлени. Data.BG направиха тази грешка и сега си берат плодовете. Твоята система с какво е толкова по-добра, че този да е толкова неудобен пред твоя за употреба? Всъщност дори се съмнявам, че си чувал за "usability test"...

JackASS82
07-23-2009, 19:50
Другото, което ме учуди е, че тука имало чааак набор 82?Дееъъм... отново се чувствам млад! :D
Има и по-дърти от мене, ама повечето не са регнати и само четат и се забавляват с епичните теми и свежи простотии. Никой не иска да остарее. И си е друго да пускаш и по-нови лафове, не само тия дето си ги знаеш от 20 години.

Хора, темата верно стана сеир. От тука присъстващите май само Глобал остана да се доизяснява с Мачока. Да ама Мачока го няма от 2 дена и само се чешете помежду си. Поне го изчакайте да дойде на линия.

Loshotia
07-23-2009, 20:13
Абе глобала е направил баси мизерното форумче. Едно към едно разделите, само с тая разлика, че за два дни има цели 6 регистрирани потребители. Двама от които са глобала.

MartyParty
07-23-2009, 20:25
Чак разделите и описанията към тях си 'взаимствал' :lol:
Тва глобала не е човек-това е институция.Прави форуми така,както баба му е построила на бригади цели градове.
А аз си мислех,че Канис е хейтър,защото не обича Коледа. :?

global
07-23-2009, 20:25
Първо, добре е, че започнахме дискусията в другия форум и можем да я продължим там, а тук ще ти отговоря на това, което вече си питал.

1., 2. и 3. От тези 100 000 души доста малък процент са активни потребители, другите са просто регистрации. Защо се опитваш да ме откажеш, все едно да кажеш, че е безсмислено да се опитваш да свалиш от власт БКП и Ахмед Доган понеже са твърде силни. А всъщност точно това мислене ги държи на власт. Впрочем знаеш ли google как са почнали от нулата?

4. Защо "съветник" е в кавички?

5. Това, което правя в момента, не ми е някаква основна цел, правя го, защото така се развиха нещата, без предварителен план. Което не значи, че не може да успее.

6. Да, но тук, както е казано в подписката и писмото, правилата не се зачитат. Нееднократно ме предупреждаваха модератори и админ да съм спрял с рекламата на форума си. Не знам дали си наясно, но тук има едно правило, което не е писано, и то е, че ако админа не спази собствените си правила, следва да се отнесеш към арменския поп. Форумът, на същия адрес, но стария, стоеше дълго време в подписа ми, след което ме накараха да го махна. Нормално в такива случаи стават войни, но аз такива вече съм започнал и водил в други форуми и тук не съм искал да стават такива неща, нито да дразня, нито пък съм имал за цел да се прехвърлят много потребители при мен, защото този спам в стария ми форум щеше да бъде проблем.

7. Дълго време съм действал по другия начин, но демокрацията счита, че количеството е важно, а не качеството и не вярва, че един може да е повече от милиони.

8. Да бе, точен е, ама не към някои потребители, а към този, от когото зависи.

9. Ако всички правеха това, БКП никога нямаше да бъде свалена от власт. Трябват и хора с противоположно мислене, а не винаги да вървят по течението и накъдето духа вятъра. Сега, разбира се, това не е маркетингово поведение, но е политическо и принципно поведение и ако знаеш как да го използваш и успееш, в дългосрочен план ти носи повече от желаните резултати.

10. Да, знам го това, аз мисля в бъдеще и други да се занимават с това - модератори, администратори. Нямам желание като мачока да вися по цял ден във форума.

11. Ти имаш ли някакви конкретни предложения или идеи в тази насока?

12. Ами къде забравяш въвеждащата реклама?

Предлагам да продължим в другия форум.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-23-2009, 20:30
Кръстя се с пета

global
07-23-2009, 20:48
Абе глобала е направил баси мизерното форумче. Едно към едно разделите, само с тая разлика, че за два дни има цели 6 регистрирани потребители. Двама от които са глобала.
А този форум колко потребители е имал първия ден? Още не са минали и 24 часа от пускането му на моя.
И ако форумът е едно към едно и е мизерен, следва, че и този тук също е мизерен.


Моля?! Ти какво разбираш от софтуер? Ти изобщо от форуми какво разбираш? Седнал ли си малко да прочетеш в нета как стоят нещата? Какъв му е проблема на този форум?! Да може да е phpBB, но си предлага достатъчно екстри. Не е въпроса да е отрупан с какво ли не. Работи бързо, не крашва. Да, IPB определено е по-добър избор, но 3 милиона мнения технически не е възможно да бъдат прехвърлени. Data.BG направиха тази грешка и сега си берат плодовете. Твоята система с какво е толкова по-добра, че този да е толкова неудобен пред твоя за употреба? Всъщност дори се съмнявам, че си чувал за "usability test"...
Следя форумния софтуер от години. Навсякъде разбиращите твърдят, че IPB и VB са най-добрите форуми. Аз лично не харесвам IPB. Има и един друг добър, но не е така популярен. А phpBB е дърво. Няма дървовиден режим, а тъпия му създател не иска и не иска да го въведе дори в плоския, както е при мен. Изглежда ти даже не си и разбрал, че при мен не е IPB. По много неща моята система е по-добра, например има AJAX бързи отговори, емейл със съдържанието на личното съобщение, дървовиден режим в плоския (най-доброто за форуми) плюс хибриден такъв, можеш да си нареждаш подфоруми на подфорумите на главната страница, и доста други неща, за които в момента не се сещам. Виж му само админ панела в сравнение с този на другите форуми.

AceXe
07-23-2009, 21:56
Абе глобала е направил баси мизерното форумче. Едно към едно разделите, само с тая разлика, че за два дни има цели 6 регистрирани потребители. Двама от които са глобала.
А този форум колко потребители е имал първия ден? Още не са минали и 24 часа от пускането му на моя.
И ако форумът е едно към едно и е мизерен, следва, че и този тук също е мизерен.


Моля?! Ти какво разбираш от софтуер? Ти изобщо от форуми какво разбираш? Седнал ли си малко да прочетеш в нета как стоят нещата? Какъв му е проблема на този форум?! Да може да е phpBB, но си предлага достатъчно екстри. Не е въпроса да е отрупан с какво ли не. Работи бързо, не крашва. Да, IPB определено е по-добър избор, но 3 милиона мнения технически не е възможно да бъдат прехвърлени. Data.BG направиха тази грешка и сега си берат плодовете. Твоята система с какво е толкова по-добра, че този да е толкова неудобен пред твоя за употреба? Всъщност дори се съмнявам, че си чувал за "usability test"...
Следя форумния софтуер от години. Навсякъде разбиращите твърдят, че IPB и VB са най-добрите форуми. Аз лично не харесвам IPB. Има и един друг добър, но не е така популярен. А phpBB е дърво. Няма дървовиден режим, а тъпия му създател не иска и не иска да го въведе дори в плоския, както е при мен. Изглежда ти даже не си и разбрал, че при мен не е IPB. По много неща моята система е по-добра, например има AJAX бързи отговори, емейл със съдържанието на личното съобщение, дървовиден режим в плоския (най-доброто за форуми) плюс хибриден такъв, можеш да си нареждаш подфоруми на подфорумите на главната страница, и доста други неща, за които в момента не се сещам. Виж му само админ панела в сравнение с този на другите форуми.

Аз не съм твърдял, че ползваш IPB. Твоето на ония Jele. Само ще ти кажа, че IPB по отношение на сигурност е ненадминат, както и бързите отговори... Да, не са Ajax, а Show/Hide Javascipt. Т.е. разликата от юзера не се усеща. Това за e-mail-a не е нищо кой знае какво. Има си модове за IPB за тая работа. Админ панела не е пишка, че по него да мерим форумните системи. :)

mysterious93
07-23-2009, 21:57
Мм егати писанията :D дори не ги изчетох всичките.. и мен мачока понякога ме дразни :D определено админите и модераторите си имат любимци за които правилата не важат( макар че и аз в 2-3 теми съм се осирала :oops: ) дразнеше ме и също как бързо направиха раздел за майките в ТИЙН форум заради 2-3 човека, а е имало предложения за други раздели с повече желаещи и така и не станаха ( а гговоря в минало време щото нз дали още има такъв раздел за майките :D не съм слизала до долу от доста време :D ) обаче мисля че и глобал малко се надценява :-D вярно че и тоя форум е почнал от нулата.. може би и твоя ще се разрасне, но няма с какво да ме привлече. Няма нищо оригинално, идентично.. и ти си прав че няма кой знай кви възможности за оригиналност , но при положение че са абсолютно еднакви.. а и тук ще получа бърз отговор.. докато в твоя форум след колко време?? 3-4 дена? няма с какво да ме привлече (поне засега) както казах (все се повтарям и потретвам.. лош навик :D ) но пък иначе браво че си гониш целите :-D

mysterious93
07-23-2009, 22:03
^ а ако беше прочела темата ехххх...

Нищо де, подобни изцепки са извинени взимайки предвид някои фактори.. важното е да си дадеш мнението, разбира се...

е първите 10 страници ги прочетох :D после се заплеснах да разглеждам другия форум и вечерта мина :D

П.П абе колко малък трябва да е подписа че да го приемете.. аз ак ого смаля още ще трябва да го гледам с лупа :D

Joc
07-23-2009, 22:32
Глобале, повтарям ти като на олигофрен.... На колко години си ?
докажи, че не си олигофрен и не те притеснява възрастта ти и ми отговори

JackASS82
07-23-2009, 23:45
Глобале, повтарям ти като на олигофрен.... На колко години си ?
докажи, че не си олигофрен и не те притеснява възрастта ти и ми отговори
И на мен ми е любопитно. Аз не крия своята - 27г.

ZipFail
07-23-2009, 23:47
Глобале, повтарям ти като на олигофрен.... На колко години си ?
докажи, че не си олигофрен и не те притеснява възрастта ти и ми отговори
Глобал отдавна е надраснал препоръчителната въздраст за форума.. :)