PDA

View Full Version : Какво стана :?



yoyoLl
07-19-2009, 21:10
Здр, значи направо ще почна, прибирахме се от море. Нормално дълъг път нема какво да се прави... Ама защото минаваше през други градове(не беше директно София Варна ами през В.Търново и други) спираше и на едната от спирките се качи едно момиче...(аз съм момче).Значи нали като минат некой по хубави си викаш ехаа тая ако ми падне , то си е нормално :D .Ама като я видях каточели ми харесваше повече от другите, просто не си мислих само това ... И защото бехме по сам на 2 седалки а и тя беше така бяхме на един ред тоест аз на 2те и тя от другата страна на 2те. Имам чуството че беше сигурно с 1 година по голяма от мене - незнам може и да не е така. И спряхме пак на почивката взехме си да ядем нещо(с наще съм все пак съм на 15) и тя беше отвънка а ние вътре и намене защото ми харесваше само я гледах и по едно време и тя почна :-o . Тя ме гледа и аз нея ама има хора минават а и плюс това се гледахме през вратата :-D . И качихме се вече и аз по едно време с периферията си я виждам че ме гледа. И мене ме е незнам как да кажа срам или нещо такова да я погледна.... :oops: И аз ако я погледна тя като ме гледа веднага си изместя погледа на некъде и така 3-4 часа беше. Незнам това ли е любовта или какво?? ... така и не си говорихме или нещо друго аз само си гледах на къде ли не ама не и към нея ....И после така тя тръгна с майка й на някъде и ние така и това беше края ама все още си я спомням и ми харесва.. Когато съм в такива ситуации какво да правя ? П.с не съм имал гадже. :)

AceXe
07-19-2009, 21:16
Това не е любов, а първично привличане. В такива моменти не се стеснявай. Ще ти дам пример - намери си някакво малко листче, напиши си нещо номер, скайп ала бала, сгъни го и вече като се разделяте, отиди просто я хвани за ръката все едно да й кажеш здрасти и й кажи примерно, че има хубави очи. Само това. Постарай се листчето да й остане в ръката. Ако те потърси - значи и тя е усетила привличането. А от това вече може да излязат и по-големи неща. :)

ifkataAa
07-19-2009, 21:54
Явно те е привлякла с нещо, но със сигурност не е любов :)

illusionnnn
07-19-2009, 22:50
Случи ми се да сбъркам точно това привличане с любовта ..и резултата беше ужасяващ, така че, опичай си акъла докато е време! :)

ghetto_superstar
07-19-2009, 23:55
И на мен това ми се е случвало.Едва ли е любов,по скоро симпатии :)

Jumbie483
07-20-2009, 04:09
При такива ситуации, отиваш и се запознавате. Особено след като сте "обречени" само на няколко часа ;)
А иначе това определено не е любов.. Просто привличане.. дори и влюбване не е :)

Priceless
07-20-2009, 05:41
Не е любов .. няма как да е ;)

RaZzer
07-20-2009, 09:53
Чак любов... едва ли?! Ама не е трябвало да се спичаш, поне биваше да се запознаеш с нея... :?

SuNsEt
07-20-2009, 09:57
Случвало ми се е във влака нещо подобно.Аз бях в едно купе с едно момче,което постоянно ме гледаше така.После и аз започнах да го гледам,обаче нещо ми стана смешно и еднам се сдържах.Той ме гледа,гледа и накрая седна срещу мен и ме заговори.Поприказвахме си...имаше химия,дори щях да му поискам скайп,ако по-късно не разбрах,че е слязал от спирката.А дори не ми каза чао. :?

Така,че...следващия път,когато ти се случи нещо такова,ТИ вземи нещата в ръце.Бъди кавалер,защото са на изчезване. 8-) Заговори я,може да се окаже,че и тя те е харесала...

Sladurchoo
07-20-2009, 10:16
ами като ти се случи пак нещо подобно .. запознай се с момичето .. поговорете си .. поопознайте се .. и вече след време ако я познаваш много добре и може би тогава като я харесваш много .. ще е любов .. :) :)

smiLe49
07-20-2009, 10:20
И на мен ми се е случвало на мн места така да се гледаме постоянно с някой. :D

anSsito
07-20-2009, 10:22
Не е лбов - просто привличане ;)
Следващия път не се притеснявай, а отиди и се запознай с въпросното момиче. След това й поискай скайп, телефон за да може да продължите с общуването ;)

NeZaPoznat
07-20-2009, 10:31
Здр, значи направо ще почна, прибирахме се от море. Нормално дълъг път нема какво да се прави... Ама защото минаваше през други градове(не беше директно София Варна ами през В.Търново и други) спираше и на едната от спирките се качи едно момиче...(аз съм момче).Значи нали като минат некой по хубави си викаш ехаа тая ако ми падне , то си е нормално :D .Ама като я видях каточели ми харесваше повече от другите, просто не си мислих само това ... И защото бехме по сам на 2 седалки а и тя беше така бяхме на един ред тоест аз на 2те и тя от другата страна на 2те. Имам чуството че беше сигурно с 1 година по голяма от мене - незнам може и да не е така. И спряхме пак на почивката взехме си да ядем нещо(с наще съм все пак съм на 15) и тя беше отвънка а ние вътре и намене защото ми харесваше само я гледах и по едно време и тя почна :-o . Тя ме гледа и аз нея ама има хора минават а и плюс това се гледахме през вратата :-D . И качихме се вече и аз по едно време с периферията си я виждам че ме гледа. И мене ме е незнам как да кажа срам или нещо такова да я погледна.... :oops: И аз ако я погледна тя като ме гледа веднага си изместя погледа на некъде и така 3-4 часа беше. Незнам това ли е любовта или какво?? ... така и не си говорихме или нещо друго аз само си гледах на къде ли не ама не и към нея ....И после така тя тръгна с майка й на някъде и ние така и това беше края ама все още си я спомням и ми харесва.. Когато съм в такива ситуации какво да правя ? П.с не съм имал гадже. :)
Не бих се усъмнил и за секунда :?

MarkKnight
07-20-2009, 10:51
Това самовтълпяването е голяма болест :smt012

nIkEnCeTy_bE
07-20-2009, 15:32
Просто привличане .. нормално е да се гледате, но не е любов.


AceXe Пуснато на: Пон Юли 20, 2009 12:16 am Заглавие:

Това не е любов, а първично привличане. В такива моменти не се стеснявай. Ще ти дам пример - намери си някакво малко листче, напиши си нещо номер, скайп ала бала, сгъни го и вече като се разделяте, отиди просто я хвани за ръката все едно да й кажеш здрасти и й кажи примерно, че има хубави очи. Само това. Постарай се листчето да й остане в ръката. Ако те потърси - значи и тя е усетила привличането. А от това вече може да излязат и по-големи неща.

Това ми харесаа :D

Emoooo0
07-20-2009, 15:37
i na men tova mi se e slu4valo i po skoro tova ne e lubov a pove4e simpatiiiii........... :-o :-o :-o :-o

yoyoLl
07-20-2009, 20:37
Добре мерси за отговорите разбрах каквото трябваше :) Само не ми става много ясно как както си седи там и си се возиме да ида и да я заговоря пред наще и майка й .......

vampirekiss
07-20-2009, 21:15
Каквото и да е било е минало-заминало.Друг път едва ли ще я видиш.Според мен си е просто привличане,но си изтървал шанса.Другия път действай!

Edit: Тамън писах и скиорих,че той автора усетил откъде пече слънцето.Нищо здраве да е!

mena93
07-20-2009, 21:26
Това не е любов, а първично привличане. В такива моменти не се стеснявай. Ще ти дам пример - намери си някакво малко листче, напиши си нещо номер, скайп ала бала, сгъни го и вече като се разделяте, отиди просто я хвани за ръката все едно да й кажеш здрасти и й кажи примерно, че има хубави очи. Само това. Постарай се листчето да й остане в ръката. Ако те потърси - значи и тя е усетила привличането. А от това вече може да излязат и по-големи неща. :)
оптимистично:-D

mOBSCENE
07-20-2009, 22:00
Увлечение..симпатии,но не и любов.

AceXe
07-20-2009, 22:11
Това не е любов, а първично привличане. В такива моменти не се стеснявай. Ще ти дам пример - намери си някакво малко листче, напиши си нещо номер, скайп ала бала, сгъни го и вече като се разделяте, отиди просто я хвани за ръката все едно да й кажеш здрасти и й кажи примерно, че има хубави очи. Само това. Постарай се листчето да й остане в ръката. Ако те потърси - значи и тя е усетила привличането. А от това вече може да излязат и по-големи неща. :)
оптимистично:-D

Всъщност дай идеи какво да направи в случая... Може би по-реалистични идеи :)

Nakadah
07-20-2009, 23:52
ти ни кажи

ItalianMafia
07-21-2009, 02:21
Не е любов, а просто привличане..
В такива ситуации ходи и се запознай с момичето ..