PDA

View Full Version : Искам вашето мнение за момичето...



Martoooooo
07-19-2009, 21:21
Преди месец скъсах с вече бившата ми приятелка след около 4 месеца връзка... Чувствата от моя страна вече ги нямаше... след 15 дена разговори, изясняване на нещата за нея и хиляди молби от нейна страна реших да й дам втори шанс, при условие, че няма да се караме за глупости и те така... След няколко дена тя замина на море за 10тина дена с приятелки и след като се върна ми заявява:

izob6to ne znam kak tragnah s teb i trqbva da ti kaja 4e otkakto sam se razdelila s teb mn mom4eta koito po kakvi li ne na4ini pokazvat nqkakvo vnimanie kam men i koito iska6 ne6to pove4e ot pr i ne se darjat gadno sam otdale4avala zaradi teb
no sega kato bqh na moreto
mi se izqsniha mn ne6ta
i ne trqbva da si gubq vremeto i silite s teb

Сега разбрах, че по време на втория шанс така да го кажем тя е излизала с друго момче и той е бил симпатичен....

Какво мислите за такива момичета и съвет какво да правя :) :)

got2Bthe1
07-19-2009, 21:24
Заеби я .... щом другия и е по-важен и си губи времето с теб закво ти е???

tuzaro
07-19-2009, 21:24
викни я у вас, чукнuя за последно и я зарежи, ебати курвaта иска втори шанс а ходи с други... даже анално и го бутни да и е гадно.

golqmumnik
07-19-2009, 21:26
викни я у вас, чукнuя за последно и я зарежи, ебати курвaта иска втори шанс а ходи с други... даже анално и го бутни да и е гадно.+1 Обаче и да запише всичко на видео. 8)

SuNsEt
07-19-2009, 21:28
Ама как така какво да правиш?Много ясно-оставяш я да си троши главата.Тя сама ти го е казала,мани я.

Грешката ти е,че си и дал втори шанс.Тоест мислел си,че ако се понасилиш може и пак да си възвърнеш старите чувства към нея.А любов насила не става.
Просто отмини с високо вдигната глава и гледай напред.

Колкото за такива момичета-повечето го правят само,за да има някой с тях,но не и да ги обичат.
Тези думи,които ти е казала са показно,че на нея дори и не и пука за теб.Иначе щеше да бъде по-деликатна.Най-вероятно мисли,че ти си причината да скъсате...Много и здраве! 8-)

djuki
07-19-2009, 21:28
ами както има такива момичета има и такива момчета . Това са хора при което трябва да стане тяхното. Т.е ти си я скъсал на нея това не и е допаднало след което си и дал още един шанс и тя ти го е натрила в носа защото си е получила своето . Тъпаци общо казано

tuzaro
07-19-2009, 21:31
викни я у вас, чукнuя за последно и я зарежи, ебати курвaта иска втори шанс а ходи с други... даже анално и го бутни да и е гадно.+1 Обаче и да запише всичко на видео. 8)и да го качи у темата, ние ше го разпространим 8-)

Martoooooo
07-19-2009, 21:34
Ама как така какво да правиш?Много ясно-оставяш я да си троши главата.Тя сама ти го е казала,мани я.

Грешката ти е,че си и дал втори шанс.Тоест мислел си,че ако се понасилиш може и пак да си възвърнеш старите чувства към нея.А любов насила не става.
Просто отмини с високо вдигната глава и гледай напред.

Колкото за такива момичета-повечето го правят само,за да има някой с тях,но не и да ги обичат.
Тези думи,които ти е казала са показно,че на нея дори и не и пука за теб.Иначе щеше да бъде по-деликатна.Най-вероятно мисли,че ти си причината да скъсате...Много и здраве! 8-)

Аз съм я заебал много отдавна, по скоро и дадох втори шанс за да осъзнае нещата не вървят, но тя е бягала нанякаде с друг. Просто искам мнение и на други хора за да преценя, че съм постъпил правилно... :)

tuzaro
07-19-2009, 21:35
брат, винаги мъжете сме прави 8)

AceXe
07-19-2009, 21:36
Аз пък изобщо не бих се занимавал да си губя времето да чукам такъв парцал. Някои от вас (няма да изброявам имена) май се правят на големите ебачи...

Martoooooo
07-19-2009, 21:36
Ей това беше правилният отговор, tuzaro! :D :)

SuNsEt
07-19-2009, 21:38
брат, винаги мъжете сме прави 8)
Ъ,да...особено тази вечер си много прав! 8-)

tuzaro
07-19-2009, 21:39
брат, винаги мъжете сме прави 8)
Ъ,да...особено тази вечер си много прав! 8-)нова телевизия добре ми влияе 8-)

djuki
07-19-2009, 21:40
брат, винаги мъжете сме прави 8)
Ъ,да...особено тази вечер си много прав! 8-)тази вечер ви е късметлииска :D


по темата : щом веднъж не е станало и втори път няма да стане

Martoooooo
07-20-2009, 05:20
И аз това и казах но не иска да ме чуе....

lipsvashh_mi
07-20-2009, 06:18
мацката явно не е изпитвала такива чувства,щом е пропиляла 2рия шанс...по-добре не си губи времето с нея,а продължи напред..не е оценила какво губи-ок,следващата...и така :)

AceXe
07-20-2009, 06:49
И аз това и казах но не иска да ме чуе....

Мисля, че е парцал, а че ти си глупак, че да се занимаваш изобщо с нея. ;)

Забравяш я и това е. Друг лек няма.

curka87
07-20-2009, 06:50
За такива като нея не си заслужава да се нервиш. Не я ли виждаш каква е......неблагодарнаи лицемерна.
Я по-добре изцяло я затрии от живота си и да се оправя, а ти си карай живота напред.

Emoooo0
07-20-2009, 07:14
Ама как така какво да правиш?Много ясно-оставяш я да си троши главата.Тя сама ти го е казала,мани я.

Грешката ти е,че си и дал втори шанс.Тоест мислел си,че ако се понасилиш може и пак да си възвърнеш старите чувства към нея.А любов насила не става.
Просто отмини с високо вдигната глава и гледай напред.

Колкото за такива момичета-повечето го правят само,за да има някой с тях,но не и да ги обичат.
Тези думи,които ти е казала са показно,че на нея дори и не и пука за теб.Иначе щеше да бъде по-деликатна.Най-вероятно мисли,че ти си причината да скъсате...Много и здраве! 8-)
to4no takka.... :) :) :) :) :)

smal_girl
07-20-2009, 08:09
викни я у вас, чукнuя за последно и я зарежи, ебати курвaта иска втори шанс а ходи с други... даже анално и го бутни да и е гадно.
ха тва напрао е бахти гадното ама си го заслужава де
:D :D

Martoooooo
07-20-2009, 08:21
И аз това и казах но не иска да ме чуе....

Мисля, че е парцал, а че ти си глупак, че да се занимаваш изобщо с нея. ;)

Забравяш я и това е. Друг лек няма.

Теглих и майната още преди да замине :-D :D :D 8) Просто исках да видя вие какво мислите :)

Hilary_
07-20-2009, 09:04
Тя е парантия ... а ти я зарежи и продължи напред ... :?

MiChKoO
07-20-2009, 19:58
LIchno az mislq che takiva kato neq ne znaqt kakvo iskat , ne sa naqsno sas sebe si :)

Nakadah
07-20-2009, 23:57
не я знам

ItalianMafia
07-21-2009, 02:34
Какво изобщо искаш да правиш с такова момиче?
Безразличие..

barzev
07-21-2009, 04:53
щом веднъж не е станало и втори път няма да стане
Това не е вярно! Аз бях с едно момиче 2 седмици, но се скарахме и ми би 1001 шамара ( не мога и не искам да ударя момиче ), а два месеца по-късно си поговорихме и бяхме заедно 9 месеца (нямаме бебе де - съвпадение е :razz: ) но сега тя малко замина , а аз се опитвах да съм с други, но не моа да го е*а :D

Та по темата: Понякога вторият път е узпешен, но таз заслужава това което тузаро предложи 8) Шибай й го анално!

vampirekiss
07-21-2009, 07:50
Боклуците на този свят няма да се свършат!Свиквайте хора.

NeZaPoznat
07-21-2009, 08:01
И аз това и казах но не иска да ме чуе....

Мисля, че е парцал, а че ти си глупак, че да се занимаваш изобщо с нея. ;)

Забравяш я и това е. Друг лек няма.

Теглих и майната още преди да замине :-D :D :D 8) Просто исках да видя вие какво мислите :)

Грешка онбре ! Трябваше да я чукаш докато ти пуска .... пари не ти взима - нали ?! :-P

NaNa_SladuRana
07-21-2009, 08:47
на море с приятелки,2/3 пичове са им метнали някое друго коментарче и те са и втълпили,че не я заслужаваш и тя понеже е държала водка в ръка се е съгласила... Ще ти кажа 60% от случеите момичетата не знаят какво искат или поне аз съм така,влизам в магазина и 20 менути се чдя сладко ли ми се яде,солено ли и изобщо яде ли ми се или ми се пие :?

NeZaPoznat
07-21-2009, 08:57
на море с приятелки,2/3 пичове са им метнали някое друго коментарче и те са и втълпили,че не я заслужаваш и тя понеже е държала водка в ръка се е съгласила... Ще ти кажа 60% от случеите момичетата не знаят какво искат или поне аз съм така,влизам в магазина и 20 менути се чдя сладко ли ми се яде,солено ли и изобщо яде ли ми се или ми се пие :?

Охооо!! Моя човек ! Ай сега да ги видя как ще ми обяснят, че момичетата знаели какво искат 8-)

yahhooo
07-21-2009, 09:04
Брао мон, ама да я беше чукнал както писаха останалите и после да я пратиш в на майка и... Тя горката незнае и тя къв х?й иска

NaNa_SladuRana
07-21-2009, 09:49
на море с приятелки,2/3 пичове са им метнали някое друго коментарче и те са и втълпили,че не я заслужаваш и тя понеже е държала водка в ръка се е съгласила... Ще ти кажа 60% от случеите момичетата не знаят какво искат или поне аз съм така,влизам в магазина и 20 менути се чдя сладко ли ми се яде,солено ли и изобщо яде ли ми се или ми се пие :?

Охооо!! Моя човек ! Ай сега да ги видя как ще ми обяснят, че момичетата знаели какво искат 8-) ти мани майтап,ама продавачката вечче ме базика :?

Moonchild
07-21-2009, 10:56
продължавай напред,кво се нервиш пък и нали чувствата вече ги е нямало от твоя страна

Martoooooo
07-21-2009, 11:07
И аз това и казах но не иска да ме чуе....

Мисля, че е парцал, а че ти си глупак, че да се занимаваш изобщо с нея. ;)

Забравяш я и това е. Друг лек няма.

Теглих и майната още преди да замине :-D :D :D 8) Просто исках да видя вие какво мислите :)

Грешка онбре ! Трябваше да я чукаш докато ти пуска .... пари не ти взима - нали ?! :-P

Следващата :P ....

Len4etyYyy
07-21-2009, 15:00
Помислила се е за много вървежна като някой пикльо и е повървял след задника или някоя надъхана приятелка и е дала "мъдър" съвет.

graceless
07-21-2009, 15:37
че ти нормален ли си,аз като не я познавам лично и не съм поговорила най-малко 5 дена с нея от къде да я знам що за стока е?

haritov
07-21-2009, 15:40
цензура цензура цезнура в гъза

DJ_Mrav4o
07-21-2009, 15:58
викни я у вас, чукнuя за последно и я зарежи, ебати курвaта иска втори шанс а ходи с други... даже анално и го бутни да и е гадно.
Съгласна :)

Take_That
07-21-2009, 16:31
Заеби я .... щом другия и е по-важен и си губи времето с теб закво ти е???

++++

guinessgirl
07-21-2009, 23:24
жените са КУЧКИ.
всички жени са кучки и никога,ама никога не ни се връзвайте.
неоспорим факт. ;)

/приятелско съветче

Nakadah
07-22-2009, 00:29
не ме кефи

ItalianMafia
07-22-2009, 02:21
Помислила се е за много вървежна като някой пикльо и е повървял след задника или някоя надъхана приятелка и е дала "мъдър" съвет.

Съгласна..

buntar90
07-22-2009, 21:25
кучка :D

fucklowebaby
07-22-2009, 21:28
Еми щом само си губи времето с теб, не си губи и ти времето с такива като тая ;)