PDA

View Full Version : Програма за транспониране



mysticinside
07-20-2009, 08:16
Търся си програма за транспониране или простичко казано трябва ми програма с която да понижавам песни с един тон...Трябва ми нещо лесно и малко...изтеглих си една но лошото е че незнам как се разботи с нея :oops: :twisted: :oops: Мисълта ми беше ако някой има такава програма и може да ми обясни как става цялата тази галимация ще съм благодарна ...програмата която използвам е Amazing Slow Downer.

П.С. незнам дали в този раздел трябва да бъде темата.

mysticinside
07-20-2009, 13:56
Занимавам се с музика.Пея. и когато една песен ми е по-висока или по-ниска се налага да се приложи така нареченото транспониране за да ми пасне на гласа . :)

elf4o
07-20-2009, 16:37
Занимавам се с музика.Пея. и когато една песен ми е по-висока или по-ниска се налага да се приложи така нареченото транспониране за да ми пасне на гласа . :)Живото студио за мак ос х .Може да опиташ sound forge,но не гарантирам че ще стане.

doomkillerr
07-20-2009, 17:53
Защо не опиташ с тази програма: Adobe Audition Cool Edit Pro 2 & 2.1 (http://zamunda.net/details.php?id=52257&hit=1) :)

П.С. - Не съм я пробвал лично, но ми се струва точно какво ти трябва, щом се занимаваш с музика и пеене! :wink: