PDA

View Full Version : Губя я...



nencuHka
07-20-2009, 12:21
Нямам на кой да споделя друг..не знам какво стана изведнъж..най-добрата ми приятелка,за която всичко давах,за която никога пари не са ми се свидели,за която бих се скарала със всеки,която беше до мен в най-трудните ми моменти,без която не бих се справила...изведнъж се отдръпна от мен..питах я какво има и отговора беше " Не ти ли е неудобно да ме питаш въобще,няма значение какво е станало аз нямаше да се отдръпна без причина ако нямаше такава..забрави не ми се обяснява..спомни си сама" ...

Нямам идея за какво ми говори,никога не бих направила нещо против нея..просто ми е като изгубената сестра..живота си давам за нея,а то какво стана !? .. тежко ми е и и казах всичко ..никаква реакция от нейна страна..

GbSy
07-20-2009, 12:27
Вероятно си я обидила с нещо, което за теб е маловажно, но нея я е жегнало дълбоко.
Опитвай да говориш с нея, да я зарадваш по някакъв начин, за да ти прости.
И спокойно, всичко ще е наред. :)

rauwkost
07-20-2009, 12:29
Ти може и да не си направила нищо, просто тя може вече да не те чувства толкова близка, може вече да не и е приятна твоята компания и просто намира начин да те отдалечи от нея. Може някой да и е напълнил главата с глупости, а може и да си казала или направила нещо несъзнателно. Варианти има много! Помисли си добре дали не си направила нещо. :(

vampire_girl_
07-20-2009, 12:33
Може да си сгафила без да усетиш :/
Помоли я да ти обясни!Настоявай!
Говори с нея,пак и пак,докато не изясните нещата.
Ако тя не иска да говорите,пиши и SMS,E-mail,звъни и....Не се отказвай :]
Кажи и как се чувстваш и какво мислиш,дори ако не иска да те слуша.

someonerandom
07-20-2009, 12:47
ами хубаво си помисли да не си направила нещо без да се усетиш...но първото което ми дойде наум,след като прочетох темата беше,че някой може да и е надрънкал нещо :?

RaZzer
07-20-2009, 13:50
Ако не става с разговор (щото каза, че си се опитала да говориш с нея)... намери посредник, който да й обясни колко си наранена и че искаш да оправиш нещата, но нз какъв е проблема... Тъпо, ама като няма друг начин...

djudjulinkaa
07-20-2009, 14:31
Много се дразня като ми кажат "спомни си сама".. Някой се обижда за едно..друг за друго.. Но както и да е.. Иначе ако и тя те чувства така, както ти нея би трябвало да се оправят нещата и да ти прости каквото и да си направила.. Опитай пак да поговорите й я убеди да ти каже за какво става въпрос.. Направи всичко възможно, за да оправите приятелството си.. Ако не .. ти по твоя, тя по нейния път.. И аз се скарах с моята най-добра приятелка.. кофти период беше, но продължавам да живея :-o Айде успех и пиши как вървят нещата :)

DeadSilence
07-20-2009, 15:28
Нека да ти обясни какво е станало! Тя неможе без никаква причина да ти кажее че ти знаеш за причината по която се държи така и такива подобни. Такова голямо приятелствоо няма как така изведнъж даа свърши! Твоятаа история е почти като моята! най - добрата ми приятелка си заминаа от града и вече дори като си идваа нее ми се обажда че си е тук. Даже и за месец да е 2 пъти ще се видим и товаа е! За товаа бории се за приятелството сии! :)

nIkEnCeTy_bE
07-20-2009, 15:45
Ако те мислеше за такава приятелка, каквато ти я мислиш, щеше да ти каже и да се опрвите, а не го да го овърта и да ти казва така и ти иди се чуди. Може би не е мислила за такава приятелка. Ако си я обидила или си направила нещо, а ти неможеш да се сетиш, пак можеше да ти каже, а не да те оставя така. ;/

YouCantStopMe
07-20-2009, 16:17
Опитай се пак да поговориш с нея.
Кажи й,че наистина не знаеш за какво говори,че никога не би сторила нещо,което да я нарани,че я чувстваш като сестра и й се извини,ако си я обидила с нещо.Тя тънкообидна ли е?
И аз съм имала такъв случай.Обидиха ми се ужасно много за нещо,за което аз и представа си нямам.Мина тооолкова много време,а аз дори не съм разбрала за какво беше караницата,кавгата.
А ти чувстваше ли очуждение преди това?Мислиш ли,че тя вече не е с толкова топли чувства?Доказвала ли ти е,че и тя е истинска приятелка или само ти си се жертвала за нея?
Ако си сигурна,че ти е истинска приятелка мисля,че няма да има проблеми.Направи някакъв жест.Поднеси и извинение с някакъв малък подарък,например.
Надявам се всичко да се оправи.Успех.

nencuHka
07-20-2009, 16:22
Попринцип е странен характер..отчуждението го усетих от 3-4 дена и днес чак говорих с нея и разбрах,че се е убидила нещо..

Не е от тези,които се засягат лесно,защото точно тя ме научи да приемам дори и недостатъците си на шега...

Да,доказвала ми е много пъти,че държи на мен,както и аз на нея..

С подаръци нищо няма да стане,нито ще се зарадва , нито ще ми прости,просто ще и стане ясно за какво го правя..

ThePowerOfLove
07-20-2009, 17:18
Опитай се пак да говориш с нея. Забрави за подаръци, ще изглежда глупаво и смешно.

RiseGirl
07-20-2009, 17:46
може някой да плете интриги
често срещано явление :)

замисли се дали имате някакви приятели/познати, които да ви мислят лошото.

nencuHka
07-20-2009, 21:11
Излязохме тая вечер и всичко беше както преди.Просто ми каза " Забрави , няма значение, минала работа. Не искам да говоря само ще те наредя и ще си развалим настроението" ..

Улекна ми много .. независимо че не ми каза :---)

rauwkost
07-20-2009, 21:47
Излязохме тая вечер и всичко беше както преди.Просто ми каза " Забрави , няма значение, минала работа. Не искам да говоря само ще те наредя и ще си развалим настроението" ..

Улекна ми много .. независимо че не ми каза :---)
Радвам се! :) Но все пак, питай я пак за какво е било всичко това, какво има и т.н., защото когато си го държи в себе си и не ти казва какво я мъчи, рано или късно всичко ще бълне тройно и четворно и тогава ще е много по-зле, хем като я питаш, ако някой плете интриги, тя ще разбере че се интересуваш от нейните временни настроения и болежки и не ти е безразлично, а както всички знаем, в определено настроение човек се държи по определен начин!

storex
07-21-2009, 00:54
Според мен трябва да се замислиш дали тя те мисли за такава, каквато ти нея, щото това е много странно - да се отдръпнеш и да не искаш да назовеш причина... пък и при доброто приятелство дори да има грешка, има и прошка и се правят компромиси. Това е, нямам какъв съвет да ти дам, просто помисли и реши сама, успех!

djudjulinkaa
07-21-2009, 19:39
Браво браво :) Радвам се за вас :) Но наистина ако можеш я питай какво е станало, за да не се повтори пак.. :)

your_secret
07-21-2009, 22:46
Не я разпитвай, само ще я изнервиш, сигурно е било нещо малко, което я е изнервило на момента :)

fire_cat
07-22-2009, 06:07
По-добре я остави за малко. Може тя да те потърси. Ако не го направи - потърси я ти и си поговорете. Тогава всичко може да се изясни.

kkookkoo95
07-22-2009, 08:18
Аз пък винаги се шегувам така :-D

KeInEnAmE
08-10-2009, 08:20
Вероятно си я обидила с нещо, което за теб е маловажно, но нея я е жегнало дълбоко.
Опитвай да говориш с нея, да я зарадваш по някакъв начин, за да ти прости.
И спокойно, всичко ще е наред. :)

\:D/ \:D/ \:D/

bloodymirror
08-11-2009, 17:44
мм.. аз не бих оставила нещата така.. имала съм същия случай,може би няколко пъти,дори аз съм го правила.. сигурно вече и е пислано от тебе или иска нови приятели... колкото и зле да звучи..но така е сигурно..а щом ти е казала с лекота-забрави,нека да не си разваляме настроението,значи е било за момента,нямало е какво да прави ии пак е дошла при теб.. :?

PurpleDream
08-11-2009, 17:45
някой и е казал нещо за теб,което не и е харесало...