PDA

View Full Version : Кой от двамата .. ? Помощ



karalain14
07-20-2009, 12:30
така.. имам сериозен приятел от година и нещо нещата не са перфекти но на мен ми харесват точно тези емоции,а и двамата се обичаме.Всичко си беше идеално докато март тази година не се запознах с едно момче от моето даскало.Всичко почна в скайп и т.н. Излизахме си като приятели но с времето той ме заобича а и аз обичам него не мога да си го обясня обичам го искам да са с него но немога да оставя и приятеля си-вс пак преакалено много моменти на радост и сълзи и любов(както е и в момента).Така излизах с момчето от училище кафета всичко идеално.Той ми казваше че иска аз да съм момичето до него че няма да ме кара да избирам и ще ме чака.Много мисля постоянно с кой да сам... Снощи си писахме и той ми каза че независимо колко много ме обича неможе да излизаме повече защото го боли и неиска дори и приятели да см .. да съм му се обадила когато сам свободна и искам да са с него ..А аз искам мамка му но не мога да обърна гръб на почти 2 годишна връзка заради която правя всичко .. а и фактите са следните че приятеля ми не е перфектен да знам го .. забърквал се в сякакви неща от които трудно е излизал спрял е много простотии заради мен ааа и се отнася по грубичко кам мен.. докато другия (няма да споменавам имена) е спокоен мога да имам всичко с него и спокоиствие и ме чака толкова време и е мил и всичко .. НО ОБИЧАМ И ДВАМАТА ... сега имам 3 изхода ..сама .. със старата и бурна любов или с човека които също обичам и ме чака толкова време с желанито да ми осигури всичко

haritov
07-20-2009, 12:41
друга заучена реплика да ти е казал новия??? стой си на гъза :-x

SuNsEt
07-20-2009, 13:16
Интересно ми е,защо си излязла с тоя от твойто даскало като си имаш гадже?Аз примерно,когато съм с някой и твърдя че го обичам лудо и т.н. дори и до магазина не искам да излизам с друг.Имам чувството че го мамя.А ти и да се върнеш към гаджето си,няма да е същото.Все ще се чудиш какво е,ако си избрала новия.
Освен това...гадже от даскалото?Това е толкова...несъобразително.
1.Когато сте заедно все ще ви коментират и все ще се намери кой да ви пречи на връзката.
2.Той/ти може да не иска/ш в даскало да се разбира за вас,което е доста тъпо...Но има и такива "двойки".
3.След като скъсате,всеки ден ще го виждаш...Може да го гледаш всеки ден с различна или как се целува с новата.А на него няма да му пука.Това няма ли да те заболи?

Пък и знай,че тихата вода е най-дълбока.Сега е нежен,но когато го опознаеш по-добре може и друго да се окаже.
Решението си е твое.
За да бъдеш щастлива,трябва да приемеш и последствията.Запитай се,ще можеш ли да се справиш с тях?

RaZzer
07-20-2009, 13:46
Интересно ми е,защо си излязла с тоя от твойто даскало като си имаш гадже?Аз примерно,когато съм с някой и твърдя че го обичам лудо и т.н. дори и до магазина не искам да излизам с друг.Имам чувството че го мамя.А ти и да се върнеш към гаджето си,няма да е същото.Все ще се чудиш какво е,ако си избрала новия.


+1

LiRRRa
07-20-2009, 14:03
Ако обичаше достатъчно много приятеля си, нямаше нито да излезеш, нито да си позволиш да хлътнеш по някой друг...

AnN_G
07-20-2009, 14:11
Ц-ц-ц...е тва е :shock: представи си живота без единия, а после без другия и виж кое е по-зле. Ти трябва да си решиш, ти ги познаваш, за ралзика от нас. След като сегашния ти приятел не е много мил с теб, какво правиш с него? Щом не си го оставила до сега заради това, сега ти е само оправдание. :? Помисли хубаво...

sexfantasy
07-20-2009, 14:12
С кого ли? Мислиш ли, че ние можем да ти помогнем... не ги познаваме и двамата, нито тебе... така, че, сама си реши...

NeZaPoznat
07-20-2009, 14:58
така.. имам сериозен приятел от година и нещо нещата не са перфекти но на мен ми харесват точно тези емоции,а и двамата се обичаме.Всичко си беше идеално докато март тази година не се запознах с едно момче от моето даскало.Всичко почна в скайп и т.н. Излизахме си като приятели но с времето той ме заобича а и аз обичам него не мога да си го обясня обичам го искам да са с него но немога да оставя и приятеля си-вс пак преакалено много моменти на радост и сълзи и любов(както е и в момента).Така излизах с момчето от училище кафета всичко идеално.Той ми казваше че иска аз да съм момичето до него че няма да ме кара да избирам и ще ме чака.Много мисля постоянно с кой да сам... Снощи си писахме и той ми каза че независимо колко много ме обича неможе да излизаме повече защото го боли и неиска дори и приятели да см .. да съм му се обадила когато сам свободна и искам да са с него ..А аз искам мамка му но не мога да обърна гръб на почти 2 годишна връзка заради която правя всичко .. а и фактите са следните че приятеля ми не е перфектен да знам го .. забърквал се в сякакви неща от които трудно е излизал спрял е много простотии заради мен ааа и се отнася по грубичко кам мен.. докато другия (няма да споменавам имена) е спокоен мога да имам всичко с него и спокоиствие и ме чака толкова време и е мил и всичко .. НО ОБИЧАМ И ДВАМАТА ... сега имам 3 изхода ..сама .. със старата и бурна любов или с човека които също обичам и ме чака толкова време с желанито да ми осигури всичко

Чакаш да те пребие ли ?! :?

Sladurchoo
07-20-2009, 15:11
мм първия се държи грубо към теб .. ама ти харесва да си с него .. ако го зарежеш .. може никога повече да не се съберете .. и като го видиш с друга пак да го искаш .. а и се обичате ..

другия е казал, че няма да те кара да избираш .. какво мислиш, че прави в момента .. хахах да се обадиш като си свободна и искаш с него .. че тва си е направо принуждаване да избираш веднага ..

според мен трябва да помислиш и сама да решиш .. а както казваш има и трети вариант .. да останеш сама .. и ако не можеш да избереш .. може би и двамата не са за теб .. :wink:

Priceless
07-20-2009, 15:27
Айде сега само някои да дойде и да посмее да ми каже, че знаем какво искаме 8-)

haritov
07-20-2009, 15:29
Айде сега само някои да дойде и да посмее да ми каже, че знаем какво искаме 8-)

само така ти си пример за обществото

пп
предлагам я за орден ''Стара планина''

meLLa
07-20-2009, 15:32
С този от даскалото ти е просто временно увлечение, докато 2 годишната ти връзка е нещо сериозно. Не знам но според мен си стой на задника. За една седмица ще забравиш ония и ще си спокойна с гаджето си. [-X

Priceless
07-20-2009, 15:53
Айде сега само някои да дойде и да посмее да ми каже, че знаем какво искаме 8-)

само така ти си пример за обществото

пп
предлагам я за орден ''Стара планина''

Някаква ирония ли усещам? :? 8-)

haritov
07-20-2009, 16:05
Айде сега само някои да дойде и да посмее да ми каже, че знаем какво искаме 8-)

само така ти си пример за обществото

пп
предлагам я за орден ''Стара планина''

Някаква ирония ли усещам? :? 8-)

ни най-малко фалим та :D

cinderella_gugutka
07-20-2009, 16:10
само ти може да определиш кой от двамата искаш пове4е но как така се зарибяваш с друг при положение 4е имаш гадже което "оби4аш"????? . Според мен за да тръгнеш да се зарибяваш с друг или не оби4аш истински приятеля си или имаш нужда от нещо ново и разли4но.Аз мисля 4е няма как да забравиш приятеля си ако сега скъсаш с него щом го оби4аш и сте ходили 2 години.Другия ще го преживееш някакси (или си го запази за таен любовник :D )

Hilary_
07-20-2009, 17:15
Не обичаш нито един ... :?
Стария го познаваш ... опознала си го ... но си останала с него въпреки недостатъците му ...
Новия все още не го познаваш и ще се окаже така, че не е толкова мил колктоо изглежда .. :?

Извод: Сама си прецени кво ше праиш .. но с новия рискуваш много ... :?

Rapture
07-21-2009, 03:50
Е как няма да се държи грубичко с тебе бе момиче,аман от курвенски истории!!!!!!!! :x
Кви са тия имам си гадже ама излизам с едно момче....ами като си имаш гадже не излизай с други а ако си харесаш някой си зарежи гаджето ...