PDA

View Full Version : Цигари - спиране !!



psdsquared
07-20-2009, 14:03
Тази тема е за бившите пушачи за да изказват мнението си : Как са се чувствали с цигарите и следователно после без тях ... голяма ли е разликата ? Аз от малко време съм непушач и още не мога да усетя някаква различност , но ми е интересно какво ще бъде по-нататък . Е вие сте :)

djudjulinkaa
07-20-2009, 15:48
Не съм била кой знае какъв пушач.. просто ей така спрях да пуша и не виждам разлика, защото не съм отдавала някакво значение на цигарите :) Не се вманиачавай, че ще напъляваш от спирането им, или че няма да издържаш и такива неща.. гледай на тях като на нещо моментно и няма да усетиш разлика 8)

ubuntureload
07-20-2009, 18:00
Не съм била кой знае какъв пушач.. просто ей така спрях да пуша и не виждам разлика, защото не съм отдавала някакво значение на цигарите :) Не се вманиачавай, че ще напъляваш от спирането им, или че няма да издържаш и такива неща.. гледай на тях като на нещо моментно и няма да усетиш разлика 8)
Всичко е до организъм напълняването се получава от факта че непрекъснато тичах до хладилника за нещо ... желанието за глад може да се замести с дъвка и нещо за пиене ;)

georgi12
07-20-2009, 18:11
От много време не пуша и разликата е огромна и най-вече положителна.