PDA

View Full Version : Моля за съвет



mitafori
07-20-2009, 14:47
Здравейте,искам да ви помоля за съвет.
От доста време харесвам едно момиче даже вече мога да кажа че съм влюбен в нея.Какво да направя за да разбера дали и тя има някакви чуства към мен.
Излязохме веднъж тя ме заведе на една пеика говорихме си дулго време и обсъждахме разни неща.
Моля ви кажете ми какво да направя.

Блогодаря ви предварително

NeZaPoznat
07-20-2009, 14:56
Здравейте,искам да ви помоля за съвет.
От доста време харесвам едно момиче даже вече мога да кажа че съм влюбен в нея.Какво да направя за да разбера дали и тя има някакви чуства към мен.
Излязохме веднъж тя ме заведе на една пеика говорихме си дулго време и обсъждахме разни неща.
Моля ви кажете ми какво да направя.

Блогодаря ви предварително

Ако ти си си говорил дълго с нея и не си разбрал дали те харесва ние откъде да знаем онбре ?!
:?

Sladurchoo
07-20-2009, 15:00
ами то досега би трябвало да имаш някви впечатления .. :-D .. но все пак може би трябва да прекарате повече време заедно .. да се опознаете .. и после вече ще можеш да разбереш дали и тя те харесва .. успех .. :)

SpOrTs_GiRl
07-20-2009, 15:20
След като сте излизали веднъж и е минало добре .. Защо не я поканиш на втора среща? Сам ще усетиш сигналите й, ние няма да сме там да те ръгнем в ребрата и да ти кажем "Ей, тая те харесва, да знаеш" ..

П.П. Не бързай да й признаваш чувствата си толкова бързо, може да я изплашиш. Изчакай да видиш и нейното отношение, не вярвам след две-три срещи да не ти покаже. :)

RaZzer
07-20-2009, 15:22
Продължете да излизате, говорете си, поддържайте контакт и с времето ще си проличи ;)

djudjulinkaa
07-20-2009, 15:24
Еми излезте пак.. този път ти я заведи на пейка :D И виж как се държи към теб и след това можеш да й признаеш, че ти харесва.. Виж как ще реагира.. и ако е добре попитай какво мисли за теб .. взаимно ли е не е ли :-o само не прекалявай :-)

meLLa
07-20-2009, 15:28
Ами излез пак с нея. Заведи я на някое специално място... купи й нещо поискай да си поговорите сериозно обясни й чувствата си и я питай дали и тя не изпитва нещо пак после каквото стане. :-P

danchy
07-20-2009, 16:20
Давай човече! :) ако не задаваш въпроси няма да получиш отговори нали така? :)

cinderella_gugutka
07-20-2009, 16:21
1.целуни я и виж дали ще ти отвърне
2.питай я дали те харесва
.
.
.

Hilary_
07-20-2009, 16:55
Като я питаш ... :? :?

Macallan
07-20-2009, 17:05
другият път на пейката на право я награбваш без да питаш без да се чудиш по добър начин да разбереш дали те харесва няма.