PDA

View Full Version : Любовта не е ли най-страхотното нещо на света ...?!



w3nt
07-20-2009, 18:03
:smt057 оспорете ме ако не е така ! 8) !

haritov
07-20-2009, 18:04
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца?

Hilary_
07-20-2009, 18:06
Зависи от гледната точка .. ии дали са те зарязвали след "голямата любов" ... :wink:

Priceless
07-20-2009, 18:08
Застреляй се, мой!

w3nt
07-20-2009, 18:08
напротив ходим от 8 месеца и постоянно сме заедно! Но никока не ми е писфало нито и на нея ! :)

LovelyGirl
07-20-2009, 18:11
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца?

Ние преди 3 дни направихме 3 години и съм напълно съгласна с автора!

Има ли значение от колко време са заедно?
Трябва ли все някой да развали щастието на останалите..

Priceless
07-20-2009, 18:12
А дано все така никога да не ти писФа от нея ... Обичайте се още бля бля и все такива банални простотии.. И ние какво можем да направим в случая?!

w3nt
07-20-2009, 18:12
Но понякога се чудя с какво да я зарадвам дайте ми някакфи идеи плс?! :(

mOBSCENE
07-20-2009, 18:27
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца?

Ние преди 3 дни направихме 3 години и съм напълно съгласна с автора!

Има ли значение от колко време са заедно?
Трябва ли все някой да развали щастието на останалите..


Напълно си права!
Аз съм щастлива..прекрасно е!

П.П Много много любов ви желая..и още дълги години да се обичате!!
((:

w3nt
07-20-2009, 18:32
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца?

Ние преди 3 дни направихме 3 години и съм напълно съгласна с автора!

Има ли значение от колко време са заедно?
Трябва ли все някой да развали щастието на останалите..


Напълно си права!
Аз съм щастлива..прекрасно е!

П.П Много много любов ви желая..и още дълги години да се обичате!!
((:


Да наистина това е чудесно и желая на всеки да испита също такива страхотни чувства както испитвам аз кам моето слънце ! :grin: :smt007 :smt007

SuNsEt
07-20-2009, 18:56
А дано все така никога да не ти писФа от нея ... Обичайте се още бля бля и все такива банални простотии.. И ние какво можем да направим в случая?!

:razz: ...Е как така ''какво можем да направим в скучая'' ?Ох,той не иска съвет...Просто иска да размени мнения.

По темата:Зависи от коя страна на монетата си.Понякога любовта може да е най-лошото нещо,което да ти се случи.

kobrichka
07-20-2009, 18:57
Зависи от гледната точка. Смятам, че е прекалено силно да се казва, че любовта е най-хубавото нещо на света, но това си е до човек :)

Snickers
07-20-2009, 18:57
Не съм се влюбвала, не знам.

Priceless
07-20-2009, 18:58
А дано все така никога да не ти писФа от нея ... Обичайте се още бля бля и все такива банални простотии.. И ние какво можем да направим в случая?!

:razz: ...Е как така ''какво можем да направим в скучая'' ?Ох,той не иска съвет...Просто иска да размени мнения.

Мнения за?! За връзката му? За това колко време ще издържат заедно? :?

Jumbie483
07-20-2009, 19:05
:smt057 оспорете ме ако не е така ! 8) !

съгласни сме..
мир ! :-D

mitternacht
07-20-2009, 19:06
Застреляй се, мой!

Циничност!!! Дат'с дъ уей! :))
\:D/

elsy
07-20-2009, 19:19
Не знам 8-)

lipsvashh_mi
07-20-2009, 19:19
не е така...
живота е най-великото,най-голямото нещо..Любовта е просто чувство способно да ни накара да се чувстваме по -добре за определен период от време,но накрая и това чувство си отива...
Много по-велико е да успееш в живота и да се пребориш за мечтите си :)

ThePowerOfLove
07-20-2009, 19:21
Всеки, който е влюбен ще те подкрепи :) Ама понякога любовта причинява голяма болка ;) Но в другия случай наистина си е страхотно чувство! :)

KristinCavallari
07-20-2009, 19:26
Застреляй се, мой!

Циничност!!! Дат'с дъ уей! :))
\:D/
Заебете ваща циничност..не мисля,че някой я търси..човека иска мнение не тъпи спамове !!
Иначе....влюбена съм...многогоооо :-) :-) :-) :-) :-) Осмисля живота ми и всичко!!!!!
:-) :-) :-)

w3nt
07-20-2009, 19:28
не е така...
живота е най-великото,най-голямото нещо..Любовта е просто чувство способно да ни накара да се чувстваме по -добре за определен период от време,но накрая и това чувство си отива...
Много по-велико е да успееш в живота и да се пребориш за мечтите си :)


Да но ако мечтата ти е станала този човек и тои е всичко за теб ?! :? и то не е просто чуство то може да е смисал за живота на един човек както е при мен !!! :)

djudjulinkaa
07-20-2009, 19:29
За мен най-хубавото нещо на света съм АЗ :grin: ии никой друг! :o :-x :D :D

Priceless
07-20-2009, 19:30
Застреляй се, мой!

Циничност!!! Дат'с дъ уей! :))
\:D/
Заебете ваща циничност..не мисля,че някой я търси..човека иска мнение не тъпи спамове !!
Иначе....влюбена съм...многогоооо :-) :-) :-) :-) :-) Осмисля живота ми и всичко!!!!!
:-) :-) :-)

Дообре добре добре! Извинявам се .. Така - да,любовта е най-великото чувство на тази планета, да- любовта ще спаси света от погром и провал във всяко едно измерение, да - любовта прави чудеса,и да ПО ДЯВОЛИТЕ - хубаво е да обичаш .Казах го , казах го :grin:

mitternacht
07-20-2009, 19:34
Айде, щом мрънкат да се говори по темата:Любовта е хубаво чувство, дори едно от най-хубавите, спор няма.
Знаеш ли къде е проблема?Че повечето не са я изпитали а просто се самозалъгват заради маркови дрешки или автомобилче... или... "аууу тоя батко къв' е мощееен".Та, това си е техен проблем.

Пък и защо да беше спам, може да обичам циничност пък!
Може аз самия да съм си доста циничен :)

golqmumnik
07-20-2009, 19:36
Не му давай да те чука поне една година и му наблюдавай реакците.Ако е още с теб-значи те заслужава,а не е поредното разгонено говедо.Момче съм и говоря от опит.

moneycomeme
07-20-2009, 19:41
E!Евала на всички влюбени,при които любовта е споделена!Пазете си я и не я обезценявайте! :) :) :) Знам,че никой няма да ме послуша,но все пак ще дойде и такъв ден,в който ще оцените!

KristinCavallari
07-20-2009, 19:42
*Мitternacht......Ми че ти за какво искаш да се говори???Много ясно,че по темата...направи си твоя и в нея говори квото искаш ама не и тук !!!!!!!!! :-x :-x :-x
*Golqmumnik...........??? И за какво говориш..без страстта и удоволствието от секса ?? :? 8-) :lol:

haritov
07-20-2009, 19:53
като ви харесва толкова много женете се ко чакате

TheGirlNextDoor
07-20-2009, 19:56
споделената да.. :-o

lipsvashh_mi
07-20-2009, 20:10
не е така...
живота е най-великото,най-голямото нещо..Любовта е просто чувство способно да ни накара да се чувстваме по -добре за определен период от време,но накрая и това чувство си отива...
Много по-велико е да успееш в живота и да се пребориш за мечтите си :)


Да но ако мечтата ти е станала този човек и тои е всичко за теб ?! :? и то не е просто чуство то може да е смисал за живота на един човек както е при мен !!! :)
еми различни хора,различни виждания-нали знаеш :)
Радвам се за теб,но нещата в любовта в повемето случаи започват зле и свършват още по-зле...Все пак в любовта повечето от нещата не зависят само от теб,докато в постигането на целитети отговорността и всичко си зависи само от теб...затова и като успееш си толкова щастлив :)

shmurkam
07-20-2009, 20:20
Любовта може да е това, за което живееш, което те кара да си щастлив, че си жив и това което те кара да продължиш напред. Но заради нея може да си прекратиш живота и да не го искаш. Може да те накара да съжаляваш, че си се родил.
Животът е само пренос на любов. Чрез него можем да я изпитаме. Трудно е да се каже кое е по-хубаво, защото живот без любов може да има, но той не би бил истински изживян,а любов без живот никой не знае дали има, но навярно има, защото нали имаше там една фраза, че докато има хора, които помнят и обичат някого, то той не е мъртъв. Нещо такова беше. Абе любовта е безсмъртна. Зависи как я чувстваш и дали е искрена и истинска.
Няма да ви се разсърдя, ако не разберете нищо, аз сама понякога си се обърквам :lol: :oops:

golqmumnik
07-20-2009, 20:27
Няма да ви се разсърдя, ако не разберете нищо, аз сама понякога си се обърквам :lol: :oops:Това е щото шмъркаш много кока.Нищо,пак бих те взел,стига да нямаш кръвотечения от носа,да не сеналага да пера чаршафите,докато се чукаме.

shmurkam
07-20-2009, 20:30
Няма да ви се разсърдя, ако не разберете нищо, аз сама понякога си се обърквам :lol: :oops:Това е щото шмъркаш много кока.Нищо,пак бих те взел,стига да нямаш кръвотечения от носа,да не сеналага да пера чаршафите,докато се чукаме.
:shock: 8-) Тва на аватара ти ти ли си? Мн си секси :D :-)

golqmumnik
07-20-2009, 20:37
Няма да ви се разсърдя, ако не разберете нищо, аз сама понякога си се обърквам :lol: :oops:Това е щото шмъркаш много кока.Нищо,пак бих те взел,стига да нямаш кръвотечения от носа,да не сеналага да пера чаршафите,докато се чукаме.
:shock: 8-) Тва на аватара ти ти ли си? Мн си секси :D :-)
Аз съм,скоро дойдох на тази планета на мисия.Радвам се,че ме харесваш,щото едни тъмни деца ме замерваха с камъни днес,добро,че костюмът ми е с титанови нишки.

Kostadin_682
07-20-2009, 20:39
Така е, стига да я намериш

AceXe
07-20-2009, 21:17
Ми не е... Не харесвам любовта. Понякога ми влияе, но не я харесвам. Кара ме да излизам от контрол, а това го мразя. По любов са ме прецаквали мноооооого лошо и за това не я обичам оттогава. Любовта е гадно нещо...

Nakadah
07-20-2009, 23:55
не , не е

ItalianMafia
07-21-2009, 02:31
Не ..

XTREMEFREERIDE
07-21-2009, 06:54
Дам. Почти така е. Аз бих го казала с други думи, но и така бива.
Любовта.. кара ни да правим неща, които не сме си и помисляли, че можем да ги сторим. Понякога обаче не си струва. За това първо помислете. ;)

Emoooo0
07-21-2009, 07:59
za men li4no lubovta e ne6to mnooooooo qko....
ako q spodeli6 s pravilniq 4ovek to tova bi bilo mnogo hubavo.....
no ako ne to tova bi se okazalo fatalno za nqkoi hora.....
kato se zamislq moje bi ako q nqma lubovta to ne bi imalo slance i luna,den i no6t....
pone taka e za men ...........

executor313
07-21-2009, 09:56
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца? за кво преебаваш хубавата тема...като си толкова песимистично настроен към любовта по добре не пиши тук....освен тва като ти гледам снимката си мисля че си доста над тийн годините...и се питам...какво по дяволите правиш в този форум?!?!....форума се казва teenproblem и е за тийнеджъри...не знам за кво пишеш тъпи коментари които само дразнят другите?!

sulley
07-21-2009, 12:34
Ми хубаво си е чувството и като цяло ти носи повече приятни емоции и изживявания,но колкото са повече приятните мигове,толкова повече боли след това.А винаги ще има ,,след това,, ,,след края,, ,,началото на края,, и т.н. ,защото хората не могат да запазят нищо вечно.
И тази болка ще е само в случай,че чувствата ви са взаимни.Да не говорим какво е,ако изобщо не си бил до човека,в който си се влюбил.
Така че любовта е нож с две остриета.Може да е прекрасна,но за мен не е най-прекрасното нещо на света,пък и в повечето случаи е доста нездравословна..

bog4eto
07-21-2009, 12:37
Не,не,не,не,не и пак НЕ

haritov
07-21-2009, 13:12
от кога сте заедно от два дена? какво ще стане след няколко месеца? за кво преебаваш хубавата тема...като си толкова песимистично настроен към любовта по добре не пиши тук....освен тва като ти гледам снимката си мисля че си доста над тийн годините...и се питам...какво по дяволите правиш в този форум?!?!....форума се казва teenproblem и е за тийнеджъри...не знам за кво пишеш тъпи коментари които само дразнят другите?!

ако те интересува тинейджър е човек между 12 и 19 години аз съм на 18

ти си първия който се оплаква от коментарите ми имам идея продължавай да се нервиш да се дразниш аз ще правя каквото си искам и не можеш да ме спреш

освен това има доста които са на моето мнение и те ли те дразнят?

пп
това за любовта го казвам от личен опит

некой друг въпрос да имаш

ImmortalForever
07-21-2009, 13:15
Пиеш ли си хапчетата? :shock: Най-болезненото по-съм съгласна..

KristinCavallari
07-21-2009, 17:30
:-) ОбИчАм те МилОооо :-) :-P :-P :P :twisted: :mrgreen: :smt007 :smt007 :smt049 :-)

beb4yy
07-21-2009, 17:39
Днес пишеш колко е невероятна утре колко е ужасна гадна тъп шибана не си е заслужавало да праиш толкова и така :)

w3nt
07-21-2009, 18:32
Днес пишеш колко е невероятна утре колко е ужасна гадна тъп шибана не си е заслужавало да праиш толкова и така :)
__________________________________________________ ________
Напротив бе хора ако ОБИЧАШ истински то никога няма да сажаляваш за това дори и ако се разделите !!! :)

teenems
07-21-2009, 18:43
зависи
ако си с правилиня човек ,да
но след като се навършат 20 години ,според мен може да се води истинска връзка
другото си е чиста зарибявка :wink:

allie
07-21-2009, 19:37
Зависии .. ф моментаа мии е толковаа гадноо басии шибанатаа ЛЮБОФ пфф .. не на секии муу се дава таяя възможност да е щастлиф
:)

TheDevilInMe
07-21-2009, 19:49
Едно от най - хубавите. Знам ли прави човек по - добър, да носи ми и страдание дори и в момента, но осмисля съществуването ти в известен смисъл, както се казва за света си просто един човек, но за един човек си света. :-)
П.П Успехи с приятелката. :)

HipHopBlond
07-21-2009, 19:56
абееее кви чудеса кви 5 леа... CRAP от устата на щастлив пич, който получава еуфория от състоянието в което е!!! Като си толкова готин, знаеш ли какво е любовта, а знаеш ли???? ЛЮБОВТА Е ДИАГНОЗА, ЗАПОМНЕТЕ ГО!!! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ДАВАШ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ДУХАШ!!!

\\//

lipstik
07-21-2009, 20:06
Няма по-красиво,мило,силно и прекрасно чувство от любовта.Аз съм влюбена вече повече от 2 години и 7 месеца и се чувствам прекрасно.

guinessgirl
07-21-2009, 23:21
ми..не.

Nakadah
07-22-2009, 02:45
не

KristinCavallari
07-22-2009, 07:40
абееее кви чудеса кви 5 леа... CRAP от устата на щастлив пич, който получава еуфория от състоянието в което е!!! Като си толкова готин, знаеш ли какво е любовта, а знаеш ли???? ЛЮБОВТА Е ДИАГНОЗА, ЗАПОМНЕТЕ ГО!!! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ДАВАШ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ДУХАШ!!!

\\//
Браво бе клошар :? След като си страдал от любовта ние кфо сме ти виновни?Че на нас да го изкарваш? :x И той със сигурност знае какво е любовта ....... Но за теб се съмнявам ..............................

lovec
07-22-2009, 17:28
много ясно че има секс за 1 вечер колкото по често толкоз по добре :D

InloveAgain
07-22-2009, 18:20
Ами .. не , не е ...
Може за момента да мислиш така,защото си на седмото небе от щастие ,но след време всеки си показва рогата и надали ще мислиш по същия начин,просто почакай и ще разбереш ; )

w3nt
07-22-2009, 19:44
абееее кви чудеса кви 5 леа... CRAP от устата на щастлив пич, който получава еуфория от състоянието в което е!!! Като си толкова готин, знаеш ли какво е любовта, а знаеш ли???? ЛЮБОВТА Е ДИАГНОЗА, ЗАПОМНЕТЕ ГО!!! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ДАВАШ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ДУХАШ!!!
__________________________________________________ _________

Мойто момче след като незнаеш какво е това нещо по добре замалчи отколкото да говориш празни приказки щот съм сигурен че си некав девственяк които незнае кво е думата ДУХАШ ама ..... та по добре малчи !!!!!!!!! :-x :booooomb: :smt113

buntar90
07-22-2009, 20:54
зависи от гледната точка -иначе да любовта движи светът

irr3plac3able
07-22-2009, 20:57
заа някой е така .. за някой не

Assshley
07-23-2009, 20:11
Незнам .. Понякога си мисля,че е най-ужастното нещо на тоя свят и,че носи само страдания .. понякога си мисля,че е най-великото нещо и,че ни носи само радости и накрая стигнах до заключението,че любовта (ако изобщо съществува такава) те кара да пораснеш и да осъзнаеш много неща.

Kostadin_682
07-23-2009, 20:12
Не

Priceless
07-24-2009, 02:31
Не,не, не и пак НЕ ! Любовта е ... гадна! Любовта е единственото нещо, което може да ме накара да се разплача, когато съм влюбена - само тогава боли .. защо да е прекрасна?!

ManUnited
07-24-2009, 18:24
мога да ти кажа че любовта вобще не е това което мислиш, понякгоа е много коварна както в моя случай и съм с разбито сърце, направо искам да се самоубия! имам в предвид несподелената любов

sladur4etyYy
07-24-2009, 20:43
де да знам. като се влюбя истински, непременно ще ти кажа 8-)

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 07:27
liubofta e ednofremenno nai prekrasnoto i nai boleznenoto neshto na sfeta...zafisi kak si gu naprafish i kogo si izbral do sebe si ... :)

Magic_Girl
08-05-2009, 09:44
Истинската любов е най-страхотното нещо. Когато обичаш с цялото си сърце е страхотно. Иначе ако обичаш, но не достатъчно е доста объркващо. Уж обичаш, ама не е точно любов....странно е. А може би и аз не можах да го обясня. :D

Sh@d0w
08-05-2009, 14:43
Иначе ако обичаш, но не достатъчно е доста объркващо. Уж обичаш, ама не е точно любов....странно е. А може би и аз не можах да го обясня. :D

Това се нарича просто привързаност към даден човек ;)

DeViLgIlrL16
08-05-2009, 16:17
най-страхотното нещо е, но за жалост не всеки го изживява, се едно нямаме право-борим се с всички сили, а какво получаваме в замяна... нищо... :cry:


п.п: до всички влюбени:
обичайте се и не позволявайте на никой да ви раздели, имате най красивото нещо на света до вас, вашата половинка... има хора като мен които и да се борят за нещо се се получава обратното... искат капка любов, а се едно всичко е с/у тях... не похабявайте това което имате... обичайте се... :-) :oops:

Sh@d0w
08-05-2009, 16:21
най-страхотното нещо е, но за жалост не всеки го изживява, се едно нямаме право-борим се с всички сили, а какво получаваме в замяна... нищо... :cry:


Това,че не си попаднал на точния човек,не значи че винаги усилията ни са напразни.Все още си малка,животът е пред теб,тепърва ще се убедиш в думите ми.Любовта си заслужава да се бориш за нея,когато си сигурен в човека който обичаш. ;)

DeViLgIlrL16
08-05-2009, 16:31
най-страхотното нещо е, но за жалост не всеки го изживява, се едно нямаме право-борим се с всички сили, а какво получаваме в замяна... нищо... :cry:


Това,че не си попаднал на точния човек,не значи че винаги усилията ни са напразни.Все още си малка,животът е пред теб,тепърва ще се убедиш в думите ми.Любовта си заслужава да се бориш за нея,когато си сигурен в човека който обичаш. ;)


знам... за всички съм малка... но тъпото е че не се чуствам така... никога не съм имала свястно детство, приятели, хора които да ме уважават, цял живот ме тъпчат и качили когато си влюбен в някой всичко е от др. значение не мислиш за това... а за това колко обичаш някого... едва ли мисля трезво вмомента, просто така се чуствам-тъпо... просто искам някой който да прегърна и да му кажа колко много значи за мен, и че го обичам... някой др, а не просто родителите ми... извинявам се ако греша... просто така мисля... :)

Kukumqvka
08-05-2009, 16:39
'' Най-прекрасното чувство на света - да си влюбен! Събира всичко на едно място... щастието, настроението и всичко, от което имаш нужда, за да се почувстваш жив! ''

snupito
08-05-2009, 17:25
Не смятам че е най-страхотното нещо на света -> любовта е просто състояние, да дадеш любов на някой/нещо за 10 години е страхотно но и достатъчно. Вечна любов няма - хората просто свикват с мисълта и половинката си.

(роднинската любов е друга тема, майката винаги обича чадото си.)

haritov
08-05-2009, 17:27
ма ко не бе :D

Riot
08-05-2009, 17:59
Относително.

0nem0retIme
08-05-2009, 19:22
Любовта е най-хубавото нещо,да...ако е с правилния човек...
Но връзките за 1-2 месеца да се наричат любов и то най-хубавото и прекрасно нещо..малко пресилено ми звучи.. :?

Amateur
08-06-2009, 00:19
Сега си мислиш така,ще те питам след време ;),и аз си мислех така след това си промених мнението :D :D :D

neocide
08-06-2009, 01:29

KristinCavallari
08-06-2009, 07:32
Любовта е най-хубавото нещо,да...ако е с правилния човек...
Но връзките за 1-2 месеца да се наричат любов и то най-хубавото и прекрасно нещо..малко пресилено ми звучи.. :?
Ми че къде е казано за връзка 1-2месеца ???
:-o :-o :-o

raia338
08-07-2009, 07:58
не е така ,приятелите са най-страхотното нещо на света :)

eikichi
08-07-2009, 08:11
Не? Това е като да ядеш и пиеш.. или го има или хладилника е празен, отиваш да си купуш или да си я намериш.. :lol:

Може би се появява, щото хората неискат да са сами :lol:

mariqqqqq
08-07-2009, 08:25
за в моментното ми положение мога да кажа..ДА,любовта е най-хубавото чувство :-) :-) :-)

babystar
08-07-2009, 09:26
мм тика е . .

PurpleDream
08-07-2009, 11:37
така е,когато е споделена...

bathory
08-07-2009, 12:29
Наистина много зависи, но в голяма част от случаите скапаната любов само убива. :?

ThePowerOfLove
08-07-2009, 13:02
не е така ,приятелите са най-страхотното нещо на света :)
евала :grin:

a1a2b3v
08-07-2009, 14:36
не е така ,приятелите са най-страхотното нещо на света :)
евала :grin:
+1 :)

mey_si
08-09-2009, 16:08
Оспорвам те веднага,когато не е истинска получаваш само страдание ;p

kamucheto0
08-09-2009, 16:14
така е !!! :) :)

DoYouLoveMe
08-09-2009, 19:16
на 16-17 не м0же да се намери "г0лямата люб0в" ;)

DevilWish
08-09-2009, 19:30
Ц,ц,ц какво му е хубавото!?Болка и тн!?Даже да сте заедно и да се обичате, винаги има болка?!Хората взаимно се самонараняват ... :# или все ще си омръзнат....бе не знам, взсе се намира нещо ,което да раздели двойките...имал и нещо вечно?

Itgirl
08-10-2009, 08:58
Господи.....любовта според мен е едно от истинските и красиви неща в живота ама когато не си влюбен живееш за себе си когато си влюбен живееш заради някъв нещастник )в повечето случай) и какво? жертваш се заради нищо....по-добре без влюбвания..... най-хубаво е да си влюбен в самия себе си : )

SexyDqvolche
08-10-2009, 09:00
Ц,ц,ц какво му е хубавото!?Болка и тн!?Даже да сте заедно и да се обичате, винаги има болка?!Хората взаимно се самонараняват ... :# или все ще си омръзнат....бе не знам, взсе се намира нещо ,което да раздели двойките...имал и нещо вечно?
+1 ;-)

Dimana99
08-10-2009, 15:52
:-o

daqna90
08-11-2009, 22:21
Аз мисля че чувството е невероятно и който го успорва просто не го е изпитал...Верно след раздялата болката е неуспокоима и сякаш някаква част ф тебе е умряла заедно с връзката.. но си заслужава страданието заради това прекрасно чувство да обичаш и да бъдеш обичан

blader
08-12-2009, 00:17
Аз мисля че чувството е невероятно и който го успорва просто не го е изпитал...Верно след раздялата болката е неуспокоима и сякаш някаква част ф тебе е умряла заедно с връзката.. но си заслужава страданието заради това прекрасно чувство да обичаш и да бъдеш обичан
да...съгласен съм с това...
лично мен ме заряза момичето което обичах повече от всичко и то без видима причина и не заради момче(естествено направи го много деликатно и обясни нещата така че всеки нормален човек на мое място би проявил разбиране...как да не обичаш момиче което говори така че дори като те зарязва пак звучи мило...)...просто...явно и бях омръзнал...но все пак...нито и се разсърдих...нито се разочаровах от любовта и живота...въобще...за мен любовта е най-невероятното чувство на света и не може да се сравни с нищо...всяка секунда на мъчителни размисли и всяка сълза си заслужава защото има толкова моменти по стойност далеч надминаващи неприятните аспекти на любовта че човек е в състояние да забрави всичко негативно...
както и да е...мисълта ми е че не бива да се отрича нещо просто защото все още не е преживяно...

neocide
08-12-2009, 09:03

anonimchetou
08-12-2009, 09:13
да .. според мен без Любовта живота ни щеше да е много сив : )

smiirnoff
08-12-2009, 09:23
ами всъщност в различните ситуации мислиш различно за любовта
ако си ядосан на половинката си или сте се скарали много ясно , че няма да мислиш , че любовта е най - прекрасното , бляяя и т.н
ако пък всичко си ти е наред , обичате се , дрън дрън , си мислиш че любовта едва ли не е всичко , че е най - хубавото чувство , че е неописуемо и не знам си кво
за това никой никога не може да каже дали това е най - прекрасното
защото в дадена ситуация мислим различно ( мое мнение , според мои наблюдения , не се отнася за всички )
и все пак за мен любовта е хубаво нещо но само понякога
в други случаи я мразя :]

^^

marti93
08-17-2009, 10:12
любовта е велика :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049

slun4ice_90
08-17-2009, 10:19
Не знам и аз вече. :-o

firegirlll
08-17-2009, 16:43
Не му давай да те чука поне една година и му наблюдавай реакците.Ако е още с теб-значи те заслужава,а не е поредното разгонено говедо.Момче съм и говоря от опит.
Евала.

Neopitom3na
08-18-2009, 10:40
м.. любов, любов... :-)

ImmortalForever
08-18-2009, 11:12
Сигурно си на тежки наркотици..Не , естествено!

ShtrudeL
08-18-2009, 11:14
"Любовта не е ли най-страхотното нещо на света ...?!"
Ако е споделена - да.