PDA

View Full Version : Заглъхнало ухо.



csjay
07-20-2009, 18:32
Добър вечер на всички от форума моят проблем е следният - Вчера вечерта се изкъпах и започнах да си почиствам ушите с клечка за уши изчистих си ушите и след 5 минути някаде дясното ми ухо заглъхна викам си аз на ум нормално сигорно има вода вътре в него и взех пак да го чистя взе че мина леко и си легнах мислеики че на другия ден ще мине напълно.Събуждам се днес и пак леко заглехнало пак се пробвах да го изчистя и все че заглъхна почти напълно.Четох в интернет за ракия сложих си непомага,запуших си носа за малко непомага и взех много да се притеснявам какво му има на ухото.Аз по рождение не чувам с лявото само малко и сега и дясното заглъхнало и сега едвам чувамам.Моля дайте съвети какво да предприема и да направя че да ми мине ухово.

OneGirl
07-20-2009, 19:16
Сам недей нищо да предприемаш и да слагаш, а вземи иди на лекар за по-сигурно :wink: .

ThePowerOfLove
07-21-2009, 11:23
5 години имах такива проблеми с ушите.. Отиди на лекар, не е шега работа. И не си прави експерименти.

nIkEnCeTy_bE
07-21-2009, 12:50
Имах абсолютно същия проблем. Бях на плаж и след като излязох ми се запуши ухото. И аз си помислих, че е от водата, но така и не мина. И в 11 вечерта отидох в спешния. Добре, че работеше кабинета а уши-нос-гърло .. и в крайна сметка ми предписа капки, било възпалено. Така че отиди час по скоро, не се търпи! :)

ameli
07-21-2009, 13:09
Сложи му склидка чесън или памуче с олио, като за първо време. ако пак не мине се обърни към специалист

EarthShaker
07-21-2009, 13:55
1 приятел беше така и му правиха промивка с някав разтвор и после чуваше 2 пъти по-добре :D

cveteto64
07-21-2009, 15:43
Аз редовно си пълния ухото с вода като ходя наплаж и отидох в аптеката и ми дадоха едни капки сега им забравих името ама много помагат или поне при мен винаги..