PDA

View Full Version : Тя е върха но не можем да сме заедно........



sheisthenumberone
07-20-2009, 18:41
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

sapa91
07-20-2009, 18:47
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

тва "на всяка цена" звучи доста нахално от твоя страна тя също има мнение по въпроса не може защото ти го искаш да да си остави гаджето и да се занимава с теб при положение че си дори от друг град.. ако тя иска да сте заедно ще ти го каже но ти да препираш като малко дете и да се оплакваш просто е безсмислено остави я намира ако не те иска и това е :) има толкова много "риби в морето" ти точно на тая при тези обстоятелства се блъскаш

Priceless
07-20-2009, 18:49
Остави я да си живее живота, бе човек ! Тя си има приятел .. не можеш нищо да очакваш и да искаш от нея, при положение, че сте далеч един от друг!

sheisthenumberone
07-20-2009, 18:51
Остави я да си живее живота, бе човек ! Тя си има приятел .. не можеш нищо да очакваш и да искаш от нея, при положение, че сте далеч един от друг! Всички жени ми викат следното искам да останем само приятели :D

kobrichka
07-20-2009, 18:51
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.

mOBSCENE
07-20-2009, 19:04
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.



+ Точно.

Hilary_
07-20-2009, 19:19
След като тя не иска нищо не можеш да направиш .. :?

ThePowerOfLove
07-20-2009, 19:25
При положение, че:
-тя си има приятел
-далеч сте един от друг
-инициативата е главно от твоя страна
На какво се надяваш?

elsy
07-20-2009, 19:25
^^Дам, по-добре се опитай да я забравиш...

allie
07-20-2009, 19:30
При положение, че:
-тя си има приятел
-далеч сте един от друг
-инициативата е главно от твоя страна
На какво се надяваш?

Дамм и аз тфа се чудяя ноо налии знаеш .. надеждатаа омираа последнаа :? .. Пич простоо се откажии да я имаш на всякаа ценаа .. ще имаа милионн дугии ти си още на 19 :)

sheisthenumberone
07-20-2009, 19:35
При положение, че:
-тя си има приятел
-далеч сте един от друг
-инициативата е главно от твоя страна
На какво се надяваш?

Дамм и аз тфа се чудяя ноо налии знаеш .. надеждатаа омираа последнаа :? .. Пич простоо се откажии да я имаш на всякаа ценаа .. ще имаа милионн дугии ти си още на 19 :)Да за 19 години нито една хахаха милион други....... :D аз искам една само не искам милион други.

oasis
07-20-2009, 19:36
въй..

Priceless
07-20-2009, 19:37
въй..

Най-съдържателния коментар по темата 8-)

oasis
07-20-2009, 20:07
нали?
и аз си го харесвам :smt026
8-)

Nakadah
07-20-2009, 23:59
ми не бъдете бе

ItalianMafia
07-21-2009, 02:02
Когато обичаш някого наистина искаш този човек да е щастлив..
Щом тя не може да бъде с теб, значи не иска.. Уважи решението и !

sheisthenumberone
07-21-2009, 07:13
ми не бъдете бе
Искам да бъдем :) :D

NeZaPoznat
07-21-2009, 07:22
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

Хвани си друга !! Се п**ка онбре ! :?

Emoooo0
07-21-2009, 07:40
Остави я да си живее живота, бе човек ! Тя си има приятел .. не можеш нищо да очакваш и да искаш от нея, при положение, че сте далеч един от друг!
napravi tova :) :) :)

vampirekiss
07-21-2009, 07:45
Не е първата,няма и да е последната.

kindergarden
07-21-2009, 08:25
умре от любов...


Ти тъп ли си или си много тъп?Като не те иска момичето,къде си тръгнал бе,гаврош :?

sheisthenumberone
07-21-2009, 08:52
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

Хвани си друга !! Се п**ка онбре ! :?
Ти колко други си хванал :oops:

NeZaPoznat
07-21-2009, 08:54
Ти колко други си хванал :oops:

Като ме резнат - като теб - си намирам :-P

sheisthenumberone
07-21-2009, 09:03
Ти колко други си хванал :oops:

Като ме резнат - като теб - си намирам :-PТи не беше ли болен? :D

NeZaPoznat
07-21-2009, 09:11
И в лудницата имаме интернет :D :D :D Ей виж колко авери се подвизават тука :-P

Нямаш проблем май - базикаш ни тука !! Браво !! Ей така ми Аресва :-P

anSsito
07-21-2009, 09:16
Остави я. Тя не иска да е с теб - казала ти го е. Защо продължаваш да настояваш?
И а тя си има приятел, от друг град е.. Откажи се. Нямаш никакъв шанс.

"На всяка цена" - нещо много си си втълпил, че трябва да си с нея. В живота понякой път не става това, което ние искаме.

sheisthenumberone
07-21-2009, 09:18
И в лудницата имаме интернет :D :D :D Ей виж колко авери се подвизават тука :-P

Нямаш проблем май - базикаш ни тука !! Браво !! Ей така ми Аресва :-PНе аз друго имах предвид нали си доктор хаус.



Остави я. Тя не иска да е с теб - казала ти го е. Защо продължаваш да настояваш?
И а тя си има приятел, от друг град е.. Откажи се. Нямаш никакъв шанс.

"На всяка цена" - нещо много си си втълпил, че трябва да си с нея. В живота понякой път не става това, което ние искаме.Аз я питах тя каза че ми е казала истината демек винаги като ми пише или като се чуваме ми казва сладурче , сладурко целувки еи такива. :-D

NeZaPoznat
07-21-2009, 09:24
Хм!! Дааааа !!

Така като чета какво пишеш онбре - що не си турнеш един аватар:

Плииз !!

http://images.bebeapril2007.multiply.com/image/2/photos/66/1200x120/30/Atkinson.gif?et=7kRkl33V93wSgiFfvukfTw&nmid=41466618

sheisthenumberone
07-21-2009, 09:49
Турих си аватар вече :D

XTREMEFREERIDE
07-21-2009, 10:02
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.



+ Точно.

sheisthenumberone
07-21-2009, 10:06
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.



+ Точно.че аз не насилвам никого .

sulley
07-21-2009, 11:54
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.



+ Точно.че аз не насилвам никого .
Но тя май не е показала да има някакви любовни трепети към тебе,пък и да има,ако обича повече приятеля си,нещата няма как да се получат.По-добре се опитай да продължиш без нея. :?

sheisthenumberone
07-21-2009, 15:55
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.



+ Точно.че аз не насилвам никого .
Но тя май не е показала да има някакви любовни трепети към тебе,пък и да има,ако обича повече приятеля си,нещата няма как да се получат.По-добре се опитай да продължиш без нея. :?
Гаджето и може да си има сяка за туи може скоро да я остаи :D

lovec
07-22-2009, 17:38
най добре си намери друга

InloveAgain
07-22-2009, 18:23
50-те километра ще ги прежалиш ..друг е проблемът-гаджето и .. За да седи с него явно го обича,не им се меси ; ).

allie
07-22-2009, 19:30
При положение, че:
-тя си има приятел
-далеч сте един от друг
-инициативата е главно от твоя страна
На какво се надяваш?

Дамм и аз тфа се чудяя ноо налии знаеш .. надеждатаа омираа последнаа :? .. Пич простоо се откажии да я имаш на всякаа ценаа .. ще имаа милионн дугии ти си още на 19 :)Да за 19 години нито една хахаха милион други....... :D аз искам една само не искам милион други.

Амии добрее окк повтаряй си гоо тфаа ии ш си останеш самм цялл животт .. явноо ня да я имаш .. простоо яя забравии .. знамм че не е толковаа лесноо ноо се опитаи поне ти ще спечелиш от товаа .. не някой друг :)

sheisthenumberone
07-23-2009, 14:22
50-те километра ще ги прежалиш ..друг е проблемът-гаджето и .. За да седи с него явно го обича,не им се меси ; ).
Според мен скоро ще скъсат :D

metaphysical
07-23-2009, 14:22
При положение, че:
-тя си има приятел
-далеч сте един от друг
-инициативата е главно от твоя страна
На какво се надяваш?

Дамм и аз тфа се чудяя ноо налии знаеш .. надеждатаа омираа последнаа :? .. Пич простоо се откажии да я имаш на всякаа ценаа .. ще имаа милионн дугии ти си още на 19 :)Да за 19 години нито една хахаха милион други....... :D аз искам една само не искам милион други.

Амии добрее окк повтаряй си гоо тфаа ии ш си останеш самм цялл животт .. явноо ня да я имаш .. простоо яя забравии .. знамм че не е толковаа лесноо ноо се опитаи поне ти ще спечелиш от товаа .. не някой друг :)




За всичко има време и място. Престани със самосъжаленията. Живота продължава, а и все пак има мн мм други момичета.

l0lz
07-23-2009, 14:24
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

Тъпако, остави момичето на мира!
Много ме нервят такива, дет хем знаят, че си обвързан, хем пак искат да бъдат с теб.. ТВА НАЙ- МНОГО МЕ ДРАЗНИ ОТ ВСИЧКО.. ОСТАВИ МОМИЧЕТО ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА И НЕ Й СЕ БЪРКАЙ.

selens
07-23-2009, 14:37
"Насила хубост не става"
И да я искаш на всяка цена все тая, щом тя не иска каузата е загубена, оставия тя да реши с кого да бъде.
+1

InloveAgain
07-23-2009, 18:00
50-те километра ще ги прежалиш ..друг е проблемът-гаджето и .. За да седи с него явно го обича,не им се меси ; ).
Според мен скоро ще скъсат :D

Не се знае.. 8)

sheisthenumberone
07-23-2009, 20:37
Как е хора,еи го проблема харесвам една жена , тя ми каза че не може да сме заедно дели ни 50 километра и гаджето и...... не знам какво да правя ся разбрах че и чуствата са и заглъхнали... не знам какво да правя тя е на 19 гаджето и на 17 аз съм на 19..... не е много важно това иначе те са от един и същ град и там ще са сигурно няколко години ще учат какво да правя ? Аз имам чуства към това момиче.Обичам я!
Моля ви даите идеи какво да правя искам на сяка цена да съм с нея :(

Тъпако, остави момичето на мира!
Много ме нервят такива, дет хем знаят, че си обвързан, хем пак искат да бъдат с теб.. ТВА НАЙ- МНОГО МЕ ДРАЗНИ ОТ ВСИЧКО.. ОСТАВИ МОМИЧЕТО ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА И НЕ Й СЕ БЪРКАЙ.
Привет мене ме харесваше преди него с предимство съм :> Че аз не съм отишъл да я притеснявам не може ли да обсъждам по форумите ?

Nakadah
07-23-2009, 22:21
бии си 2 шамара
и нещата ще са по хубави

valdesbg
07-24-2009, 07:27
Като начало да общуваш с нея бе мой човек. Нали тя тряя да те хареса(ти си лапнал въдицата вече). Ако питаш какво да и кажеш - бога ми на 19 си....

А и е лошо нещо да си отчаян. Вземи прогледни малко, момичета като нея че и по добри има много около теб.

sheisthenumberone
07-24-2009, 11:16
Като начало да общуваш с нея бе мой човек. Нали тя тряя да те хареса(ти си лапнал въдицата вече). Ако питаш какво да и кажеш - бога ми на 19 си....

А и е лошо нещо да си отчаян. Вземи прогледни малко, момичета като нея че и по добри има много около теб.
Кат нея не съм намерил други :grin:

rapitof
07-25-2009, 20:39
Според мен не трябва да се отказваш... независимо каво става... щото ако моя се беше отказал още в началото нямаше да сме заедно.Не се отказа и при мисълта че съм с друг не го спря и най-накрая си постогна неговото.Може да се чувтва несигурна с теб не знам...А 50те километра според мен не са никакъв проблем щото съм имала връзка и на 400 км... така че давай до последно :)

Sladurchoo
07-25-2009, 21:36
тя си има приятел и може би го обича .. не винаги става каквото поискаш .. може би не е трябвало да се случи .. не се отчайвай .. при всички случаи тя не е единствената .. се ще намериш друго момиче, което да живее в твоя град и винаги когато поискате да сте заедно .. да те обича .. ии ти да я обичаш .. :) :)

sheisthenumberone
07-26-2009, 10:31
тя си има приятел и може би го обича .. не винаги става каквото поискаш .. може би не е трябвало да се случи .. не се отчайвай .. при всички случаи тя не е единствената .. се ще намериш друго момиче, което да живее в твоя град и винаги когато поискате да сте заедно .. да те обича .. ии ти да я обичаш .. :) :)

Мъжете тип броикаджии не се задоволяват с една и след време им омръзва и си намират друга,тъи че съм сигурен че с гаджето си скоро ще скъсат :o

sheisthenumberone
08-10-2009, 20:13
Нещата маи скоро ще се подредят :))))))))
тъи като маи няма да са близо с гаджето си и маи имам някакъв шанс :)

evelinka1122
08-10-2009, 21:27
какво ни питаш нас... ние каквото и да кажем ти вече си решил, че няма да се откажеш от това момиче въпреки всичко! ми пожелавам ти успех....

Di
08-10-2009, 21:47
нищо не можеш да направиш :)