PDA

View Full Version : вече повече от месец... живея с "не ми пука"



Snickers
07-20-2009, 18:42
Преди бях писала теми (от другия ми ник;/bubblebabe)...
Харесвах едно момче. Отряза ме и т.н.

Всъщност не знам защо я пиша тази тема.
Първоначално си казах "Не ми пука". И от тогава се заблуждавам, всеки ден живея с "Не ми пука" ;/ Повтарям го, а вътрешно ме изгаря ;/
А уж времето лекува... а на мен продължава да ми пука. По дяволите, аз не бях влюбена, просто не е възможно. Как по дяволите, ако не съм влюбена после ще ме изгаря вътрешно?! ;/

П.С. Просто споделям...

Priceless
07-20-2009, 18:46
Апф ... не се заблуждавай, че времето лекува. С времето просто свикваш :? А иначе - нормално е да те изгаря .. все пак си го харесвала. Дори и да не е било влюбване .. при несподелените чувства винаги боли, не само , когато става дума за любов :?

kobrichka
07-20-2009, 18:48
Ами ако не ти пука няма да те изгаря вътрешно, следователно... ти пука и то много, но не си го признаваш. Времето...да то лекува, но е нужно доста време. Никоя рана не минава за ден - два, нужно е доста време за да зарасне.

Snickers
07-20-2009, 18:48
Апф ... не се заблуждавай, че времето лекува. С времето просто свикваш :? А иначе - нормално е да те изгаря .. все пак си го харесвала. Дори и да не е било влюбване .. при несподелените чувства винаги боли, не само , когато става дума за любов :? Не знам, но аз мисля, че не е нормално. Аз дори не го познавах, много бегло, но все пак... Може... всичко е една случайност :-|
А дори и да се свиква, аз не свиквам...

Snickers
07-20-2009, 18:49
Ами ако не ти пука няма да те изгаря вътрешно, следователно... ти пука и то много, но не си го признаваш. Времето...да то лекува, но е нужно доста време. Никоя рана не минава за ден - два, нужно е доста време за да зарасне. Точно това казвам аз, че просто си се заблуждавам... ;/

SuNsEt
07-20-2009, 18:50
П.С. Просто споделям...

Тука всички споделяме,миличка. :wink:

Ти просто не искаш да си сама.Това е цялата философия.Чудиш се за кой да си мислиш,но всъщност си казваш"Той не ме интересува".Знам какво е.Времето наистина лекува,но кой е казал,за колко време?Всичко е толкова бавно,когато се нуждаеш от някой. :) Недей да страдаш,а бъди силна.Стреми се да опознаеш и другите красоти на живота,освен любовта.Ако те боли да казваш "не ми пука" просто не си го казвай.Не казвай нищо.Понякога е по-добре да замълчиш,от колкото да кажеш нещо.Недей да се предаваш!

Take your time,
don't live too fast.
Troubles come,
and they will pass. <--Това винаги го помни.

allie
07-20-2009, 18:50
Да ии аз многоо я повтарямм тазии фразаа .. Не ми пукаа .. ноо незнаеш колкоо многоо ми пукаа всъшност .. ии понякогаа мии се искаа да умраа ноо пакк си повтарямм не мии пукаа .. даа напълноо те разбирамм знамм какво е .. :? Иска нии се простоо времетоо да лекуваа .. напротивв .. сее по дълбокаа ставаа раната ф теб :?

Snickers
07-20-2009, 18:56
Не, на мен и сама ми е добре.
Просто, както бях писала в другите теми, всичко започна на шега, а се превърна в нещо болезнено (или пък, не чак толкова). Няма как да не страдам. Мисълта, че не го виждам, няма и да го видя ме убива. Сигурна съм, че не съм била влюбена, защото не мога да се влюбя в човек, който не познавам.
Аз дори не мисля за него, само понякога. Но и това 'понякога' ми е предостатъчно да ме жилне отвътре.
;/ Днес написах нещо и в него се казват едни много точни думи, но не е мястото да поствам личното си творчество тук...

TheGirlNextDoor
07-20-2009, 19:04
чувствам се по точно..ама точно същия начин..всичко,,което си написала съвпада с моето положение..


и аз си викам,че не ми пука и чакам с времето да забравя
..само че мина вече доста време..

lipsvashh_mi
07-20-2009, 19:22
продължавай с не ми пука-някой ден ще се получи и наистина ще усетиш,че ти е все тая..ще срещнеш човек,който те обича и ти обичаш ,на който ще разчиташ,с който ще се смееш и плачеш и тоя изобщо няма да го помниш...знай,че победен е онзи,който губи вярата си :) :)

Snickers
07-20-2009, 19:27
продължавай с не ми пука-някой ден ще се получи и наистина ще усетиш,че ти е все тая..ще срещнеш човек,който те обича и ти обичаш ,на който ще разчиташ,с който ще се смееш и плачеш и тоя изобщо няма да го помниш...знай,че победен е онзи,който губи вярата си :) :)Аз имам такъв човек до себе си 8-) (най-добър приятел ми е и ми стига)...

ще продължавам да се заблуждавам ;/

elsy
07-20-2009, 19:29
И аз тва си повтарям, ама...

NIKY
07-20-2009, 20:16
И аз само така си казвам, ама един път пак си мисля за него и си викам - абе никой не мога да заблудя с тва "не ми пука"... :( Вече стана година и нещо... Явно времето лекува доооооста бавно :x

MaLty
07-20-2009, 20:23
И при мен е така..вече от един месец си повтарям "не ми пука,не ми пука" а като се сетя за него почти винаги плача..просто ме е обсебил и всичко ми напомня за него..и да,заблуда е че времето лекува..

d_92
07-20-2009, 20:30
при мен е така от година.... аз не го обичам.... просто ми е слабост :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Snickers
07-20-2009, 21:16
И все пак гледам от хубавата страна. Тези мигове ще ги помним винаги и ще се сещаме за болката, ще се усмихваме, че сме страдали дълго време за човек. Т'ва е опит. Няма лошо. Всичко трябва да се изживее до край... да си поплачеш, да се усмихнеш, а след време и да се надсмиваш на това. ;/

oasis
07-20-2009, 21:39
Ами отдай се на чувствата си, не заблуждавай нито себе си, нито пък другите. Не казвай не ми пука, щом ти пука. Дай си време и страдай, звучи гадно, обаче само така минава. Хубаво е да се залъгваш до едно време, после е още по-трудно. Просто го преживей до последната сълза, до последния спомен.. за ново начало.

ПП: Отнесох го прекалено лично и по скоро до себе си, но се надявам да съм била от полза. Аз го осъзнах след 2 години.. хъх

vampirekiss
07-20-2009, 21:43
Не си единстена.На мен това ми е девиз.Но да,свиква се.Продължаваш наред и не се обръщаш-това е цаката.

Snickers
07-20-2009, 21:46
Ами отдай се на чувствата си, не заблуждавай нито себе си, нито пък другите. Не казвай не ми пука, щом ти пука. Дай си време и страдай, звучи гадно, обаче само така минава. Хубаво е да се залъгваш до едно време, после е още по-трудно. Просто го преживей до последната сълза, до последния спомен.. за ново начало.

ПП: Отнесох го прекалено лично и по скоро до себе си, но се надявам да съм била от полза. Аз го осъзнах след 2 години.. хъхМерси. Точно това мисля да направя. Не само мисля, а ще го направя.

oasis
07-20-2009, 21:48
^ Да това е, ако МнОгУуУ Си УбиЦкЪш МиЛуТУ
Ако е истинки, не става точно така, поне не и за мен.

Едит: за това което vampirekiss каза.

TheGirlNextDoor
07-20-2009, 21:49
и аз си спомням хубавите моментни..постоянно.И в следващия момент пак се сещам как за него нищо не значи всичко това : ( ..и се успокоявам,,че всяко зло е за добро ама май се самозалъгвам..

Болно ми е,че нещо така значимо за мен за него е било поредната зарибявка.

..ноо все пак се опитвам да не ми пука..фалшивата усмивкка и продължавам напред

AceXe
07-20-2009, 21:49
Не си единстена.На мен това ми е девиз.Но да,свиква се.Продължаваш наред и не се обръщаш-това е цаката.

"Не ми пука" ли ти е девиз? Хаха....

oasis
07-20-2009, 21:51
Хвърлете си фалшивите усмивки далеч :?

Snickers
07-20-2009, 21:52
Нямам фалшива усмивка. Ако се усмихвам е от сърце, ако съм тъжна е така, защото го чувствам.
С него хубави моменти - няма почти. Както казах, не го познавам, почти. На мен усмивката му ме зарежда достатъчно, за да продължа да изживявам това, което трябва.

vampirekiss
07-20-2009, 21:54
Не си единстена.На мен това ми е девиз.Но да,свиква се.Продължаваш наред и не се обръщаш-това е цаката.

"Не ми пука" ли ти е девиз? Хаха....

Добре де..Ако мото по-добре звучи няма проблеми.Всъщност не не ми е девиз,но си го повтарям всеки ден.

Snickers
07-20-2009, 21:56
Не си единстена.На мен това ми е девиз.Но да,свиква се.Продължаваш наред и не се обръщаш-това е цаката.

"Не ми пука" ли ти е девиз? Хаха....

Добре де..Ако мото по-добре звучи няма проблеми.Всъщност не не ми е девиз,но си го повтарям всеки ден.'мото' според мен идва от мотивация... 'не ми пука' ли те мотивира? :?

vampirekiss
07-20-2009, 21:59
^Добре де..Пак не нацелих думичката.Не се заяждайте с вече заспиващите душици висящи във форума.Айде лека,че отивам да спя! 8-)

AceXe
07-20-2009, 22:00
Не си единстена.На мен това ми е девиз.Но да,свиква се.Продължаваш наред и не се обръщаш-това е цаката.

"Не ми пука" ли ти е девиз? Хаха....

Добре де..Ако мото по-добре звучи няма проблеми.Всъщност не не ми е девиз,но си го повтарям всеки ден.


Изобщо не ти е пътеводен знак това. Чисто внушение, че не ти пука. Ако знаеш за много неща колко ти пука... Късно ще го осъзнаеш за съжаление...

Snickers
07-20-2009, 22:01
Аз не се заяждам, просто питах. ;/

teenmenie
07-20-2009, 22:29
чувствам се по точно..ама точно същия начин..всичко,,което си написала съвпада с моето положение..


и аз си викам,че не ми пука и чакам с времето да забравя
..само че мина вече доста време..

+1

Една лъжа изречена 100 пъти става истина :-k

taffy
07-20-2009, 22:32
ох, да бе..
Предполагам знаеш какво е очите ти да са пълни със сълзи и пак да продължаваш да казваш 'не ми пука'.. моето е чист инат..
Веднъж се случи да осъзная колко много всъщност ми пукаше.. Миналото лято. Бях спряла да се замислям изобщо и 'тичах' с пълна сила. И изведнъж всичко се.. срина.. Ъх.. поне отмина..
и все пак.. 'не ми пука'...

Snickers
07-20-2009, 22:39
Не, всъщност не знам какво е ;/
Малка съм и т'ва не съм го преживяла още... да се надявам, че ще го преживея.. :)

taffy
07-20-2009, 22:49
да се надявам, че ще го преживея.. :)

недей.. :booooomb: :)

graceless
07-20-2009, 22:52
:smt059 :smt059 :smt059 :smt059 Вместо да мислите за по-важни и смислени теми вие само за секс и гаджета говорите :razz:

Snickers
07-20-2009, 23:25
да се надявам, че ще го преживея.. :)

недей.. :booooomb: :) искам. това е нещо истинско, през което искам да мина

Rofl4e
07-20-2009, 23:35
тегли чертата и си кажи наистина,че не ти пука.. не се обръщай на зад.. ;) така само боли

Nakadah
07-20-2009, 23:51
голям прас

ItalianMafia
07-21-2009, 02:09
Еби му майката...
Щом за едното харесване се панирате аз кво да кажа дето обичам един от 7 години и все си викам *не ми пука* ..
:lol:

sulley
07-21-2009, 12:50
Явно с отбягване на мислите за него не си помагаш,а само протакваш.
Затова,колкото и да е трудно,пробвай точно обратното.Изправи се пред самата себе си и си припомни защо изобщо си го харесвала,как изглежда,случки,които имате заедно и т.н.
Ще видиш,че си се изправила пред един от страховете си и че всъщност не е кой знае какво.Дори ще се утешиш,защото от спомените не само боли,но и ти носят усмивки.
;-)
Но каквото и да става,не се заблуждавай повече,от това само циклиш на едно място и се самозалъгваш. :?

ImmortalForever
07-21-2009, 13:16
Аз живея от година и половина, догони ми рекорда, после ще поговрим пак :-P

SiNiStEr
07-21-2009, 13:31
Знам какво е,сега и аз така се чувствам,но започва да ми минава...въпреки,че се сещам за него всеки ден.
Просто се примирих,че няма и не иска да бъдем заедно и аз продължавам напред сама :)
А когато най-малко очакваме ще се появи някой за който да си заслужава всичко.
След лошото идва хубавото :)

djuki
07-21-2009, 13:33
много боли когато някой се държи добре с теб в подходящия момент когато ти помогне или просто те кара да се усмихнеш . И когато се обърнеш в следващия момент него просто го няма. Той е изчезнал . Казваш си какво толкова не е първия няма да е последния не ми пука ... в същност ни пука и то много ..... и докато съжеляваме за единия се появява друг който може и да остане за повече време :)

galev90
07-21-2009, 13:54
И аз живея с тая мисъл "не ми пука",защото нямам гадже вече доста време ,но се свиква.Но е много гадно да си щастлив на 90% примерно,и точно тия 10% да са това да няма любим човек до теб.Но на кой каквото му е писано :) :)
Явно на мен това ми е писано :)

Take_That
07-21-2009, 16:43
Ами ако не ти пука няма да те изгаря вътрешно, следователно... ти пука и то много, но не си го признаваш. Времето...да то лекува, но е нужно доста време. Никоя рана не минава за ден - два, нужно е доста време за да зарасне.


Много точно казано

portokal4eto
07-21-2009, 19:21
ако си се привьрзал много кьм един човек много ясно че ще ти пука за него..ще ти липсват миговете с него и ..всичко общо взето..аз си имах приятел ходихме 6 месеца след което го зарязах защото ми беше писнало еднообразието.. след което сьжелявах естествено както винаги става :Д..сега немога и немога да си харесам друг...никои неможе да го замени то си е мойто и така ще си и остане

HipHopBlond
07-21-2009, 19:30
Може би нямам място в женска тема пълна само с женски мнения, но искам само да ти кажа, че просто така ти се струва, трябва да загърбиш миналото и да гледаш напред... момчета колко щеш, тряа ти нещо да се разсееш или просто да намериш следващия... аз бях в подобна ситуация с една мацка след раздяла, но ше видиш, че (можеби тва няма да го разбереш) от загубата на един чифт цици печалбата е нови 10 :razz: :razz: ъммм перифразирай си го с топки :D

Успех \\//

MaLty
07-21-2009, 19:37
Може би нямам място в женска тема пълна само с женски мнения, но искам само да ти кажа, че просто така ти се струва, трябва да загърбиш миналото и да гледаш напред... момчета колко щеш, тряа ти нещо да се разсееш или просто да намериш следващия... аз бях в подобна ситуация с една мацка след раздяла, но ше видиш, че (можеби тва няма да го разбереш) от загубата на един чифт цици печалбата е нови 10 :razz: :razz: ъммм перифразирай си го с топки :D

Успех \\//
Не е толкова лесно,колкото изглежда..