PDA

View Full Version : МОля !



Never
07-20-2009, 19:36
ходих на плаж,изгорях ужасно и днес лицето ми започна да се белиии ,цялото чело е на петнааааааааааааааа ужасно е . моля ви помогнете.. с какво да се мажа или изобщо какво да правя.... без никакви гримове... моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

lDoLLl
07-20-2009, 19:45
Кофти тръпка, но единственото, което може да направиш е да се намажеш с кремче за лице.
Кожата така и така ще се обели, неизбежно е. :(

lazzza
07-20-2009, 19:48
бебешки кремм

Little_Lady93
07-20-2009, 19:52
Аз ти предлагам ако не те боли мн да влезеш в банята и да го изтъркаш с изтривалка (такава копринена за тяло) за да няма петна и после кремче някакво хидратиращо, че кожата е нежна отдолу.Аз така правя

Nakadah
07-20-2009, 21:53
ти за плажно масло да си чувала?
е като не си
се мъчи сега

Never
07-20-2009, 22:20
чувала см,ама явно не см имала..а ти сигурно си от тия умните каде мнг обичат да дават малумни коментари мнг мерси :) бтв : благодаря на останалите,ще пробвам ;)

Nakadah
07-21-2009, 00:02
чувала см,ама явно не см имала..а ти сигурно си от тия умните каде мнг обичат да дават малумни коментари мнг мерси :) бтв : благодаря на останалите,ще пробвам ;)

следващия път преди да отидеш на плаж
си вземи плажно масло
и стой под чадър!!!

vellvet
07-21-2009, 12:36
овлажняващ крем за лице с алое, крем здраве или бочко иии да чакаш да ти мине :)

ameli
07-21-2009, 13:25
чувала см,ама явно не см имала..а ти сигурно си от тия умните каде мнг обичат да дават малумни коментари мнг мерси :) бтв : благодаря на останалите,ще пробвам ;)

следващия път преди да отидеш на плаж
си вземи плажно масло
и стой под чадър!!!

и аз се мажа ама пак изгарям

your_secret
07-21-2009, 14:03
сега за да не те боли се намажи с Пантенол
а щом изгаряш и когато си се намазала си вземи по-голям фактор
логично е
или просто кремът ти е на скапана фирма

aloveyou
07-21-2009, 14:25
овлажняващ крем за лице с алое, крем здраве или бочко иии да чакаш да ти мине :)

И аз мисля така

dead_princess
07-21-2009, 14:26
ти за плажно масло да си чувала?
е като не си
се мъчи сега

разбирача а-у ..
аз съм се мазала и пак съм изгаряла :)

иначе за авторката - еми мажи някъв крем .. друго спасение май няма 8-)

XiPiXoPiGiRL
07-21-2009, 14:56
Ужааассссс! Мннноооогггооо умммннаа ттееммаа, виидддишш лиии... Мммаажжжииии ссссеее ссъъъс слллъннцееезащщитееенн крррееемммм ииии нееее ссссеее пппппръъъййй нннааа мннннн УрррригиииннннааалнннЪ...

:? :? :-o :o

Never
07-21-2009, 15:06
ааааааааааааааааааааааааа аа ти не ми сееееееееееееееееееееееее ееееееее прави на мнг интересеннннннннннннннннн нннннн като не ми помагаш ! и да те питам като си толкова остроумен откаде разбра,че се правя на интересна ?!


бтв : мнг мерсии на всички ...пробвах с крем на виши и да ви кажа кожата вече не се бели и е малко-по добре :) амм това с изтривалката мнгггггг боли :Д мерсиииииии пак :) :-)