PDA

View Full Version : Moqta Lubov



MiChKoO
07-20-2009, 19:51
Zdraveite! Ami az sam momiche S priqtelq mi sme zaedno ot 2 meseca no naposledak toi ne me tarsi ne mi se obajda toi v momenta e v edin saseden grad na okolo 30 km ii ne mi se obajda tova me tormozi adski mnogo kazvam my ako ne me obicah i ne chuvstvash nishty kam men e po dobre da se raZdelim no toi kazva che me obicha i tova no ne me tarsi v skype ne mi pishi a e na liniq i tova ne go razbrim
lubov li e ?? dnes mi stana losho daje ot tazi cqlata rabota i se stropolih na zemqta ei te kakto stoq i ... neznam kakvo da pravq az poznavam roditelite my i sestra MY te mnogo me haresvat noo tova che ne me tarsi me naranqva adski mnogo :( :( :-k

-- P.S. : ne mi kazavaite pogovori s nego zashtoto se opitvam no toi vse mi kazava che mene me prihvashta poprincip kato se skarame toi obvinqva samo sebe si no sega .....

Priceless
07-20-2009, 19:55
Моля те, моля те, моля те пиши на кирилица. Измъчих се ..
Та по темата: Може просто да няма възможност .. а и щом си се помъчила да говориш с него, значи все пак имате някаква връзка. :? Остави го момчето не го задушавай .. все пак сте заедно от малко време ..

mOBSCENE
07-20-2009, 19:57
Ще ти изтрият темата..

MiChKoO
07-20-2009, 20:00
mmm moje da si prava no sedmica bez da me potarsi ....tova e mnogo vreme



zashto da q iztriqt ?! :S:S:S

Priceless
07-20-2009, 20:05
Защото пишеш на латиница ;)

mena93
07-20-2009, 20:09
спри и ти да го тарсиш това е най добрият начин да започне да мисли за теб здържай се и се дръж малко по отдрапнато и ще видиш как ще започне сам да тича след теб.Колкото повече му се натискаш толкова го отдрапваш от себе си :( .просто момчетата са си такива :neutral:

evelinka1122
07-20-2009, 20:26
абе има за какво да се притесняваш, но ако момчето не искаше да е с теб, щеше да скъсате нали... така че просто остави така неща.. надявам се всичко да се оправи :)

MiChKoO
07-20-2009, 20:27
Но ако аз не го потарся той може и да не се сети за мен ...
Сега ми сервира че ще учи в Търново .... Какъв късмет имам не е истинаааа ... не съм за завиждане ако сте имали подобен проблем дайте скайп..... :? :? :? :? :( :( :( :(

RaZzer
07-20-2009, 22:48
Очевидно му е хубаво с теб, щом не иска да късате... Някой преди известно време беше писал (да не се обижда, но не помня кой беше) една много готина реплика, която е подходяща за случая:

Това, че някой не ни обича по начина, по който очакваме, не означава, че не ни обича с цялото си сърце. 8) Остави го свободно да си подиша известно време и ако започне да те търси - значи се е осъзнал, ако въобще не поддържа контакт с теб - ти го зарежи... :?

Emoooo0
07-21-2009, 08:06
otgovora e edin i e mnogo prost.......
toi ve4e ne te obi4a a sdaje mai si i ima druga v jivota a toi daje ve4e te e zabravil.....
taka 4e opitai se i ti da go zabravi6.....
ili probvai drugo ne mu se obajdai nito go tarsi i togava ako ne te potarsi zna4i ve4e ne te obi4a...... :? :? :?

NeZaPoznat
07-21-2009, 08:15
Zdraveite! Ami az sam momiche S priqtelq mi sme zaedno ot 2 meseca no naposledak toi ne me tarsi ne mi se obajda toi v momenta e v edin saseden grad na okolo 30 km ii ne mi se obajda tova me tormozi adski mnogo kazvam my ako ne me obicah i ne chuvstvash nishty kam men e po dobre da se raZdelim no toi kazva che me obicha i tova no ne me tarsi v skype ne mi pishi a e na liniq i tova ne go razbrim
lubov li e ?? dnes mi stana losho daje ot tazi cqlata rabota i se stropolih na zemqta ei te kakto stoq i ... neznam kakvo da pravq az poznavam roditelite my i sestra MY te mnogo me haresvat noo tova che ne me tarsi me naranqva adski mnogo :( :( :-k

-- P.S. : ne mi kazavaite pogovori s nego zashtoto se opitvam no toi vse mi kazava che mene me prihvashta poprincip kato se skarame toi obvinqva samo sebe si no sega .....

Здравейте! Ами аз съм момиче С приятеля ми сме заедно от 2 месеца но напоследък той не ме търси не ми се обажда той в момента е в един съседен град на около 30 км ii не ми се обажда това ме тормози адски много казвам my ако не ме обицах и не чувстваш nishty към мен е по добре да се раЗделим но той казва че ме обича и това но не ме търси в скъпе не ми пиши а е на линия и това не го разбрим
любов ли е ?? днес ми стана лошо даже от тази цялата работа и се строполих на земята ей те както стоя и ... незнам какво да правя аз познавам родителите my и сестра MY те много ме харесват ноо това че не ме търси ме наранява адски много

-- P.С. : не ми казавайте поговори с него защото се опитвам но той все ми казава че мене ме прихваща попринцип като се скараме той обвинява само себе си но сега .....

Бих коригирал и грешките ама е много яко :lol:

kindergarden
07-21-2009, 08:18
^Какво само си търсиш работа бе :D

Sunshine155
07-21-2009, 19:09
Zdravei .. Az bqh v sashtata situaciq .. Znachi s moq priqtel bqhme razdeleni 1 mesec toi beshe s roditelite si vav Varna .. Toi sashto kato tvoeto momche ne mi se obajdashe ne mi pisheshe po skype .. az si pomislih che ima druga .. po celi noshti san ne spah zaradi tova .. Kogato mu se obadih da go popitam kakvo mu e .. Toi ne mi kaza .. No kato se vyrna vsichko beshe nared .. Neznam kakvo e prejivql tam no mi kaza che ne iska da govori za tova .. Taka che ne se pritesnqvai .. Tova e neshto normalno .. Vie vse pak ste oshte v nachaloto na vrazkata vi .. Az hodq veche s priqtelq si godina i polovina .. Ne se trevoji .. Vsichko shte bude na red .. A shtom kazva che te obicha vqrvai mu ..

Hilary_
07-21-2009, 19:15
Може да има работа .. защо винаги мислите най - лошото ? :?
След като ти казва, че те обича .. му повярвай!! Ако не е така ще се разбере .. но докато нищо не е станало не се панирай излишно .. :?

allie
07-21-2009, 19:27
олее измъчих сее с таяя темаа 8-)

Ми кфоо да ти кажа не го търсии .. тойй сам ще те потърси ако те обичаа

portokal4eto
07-21-2009, 19:45
и с моя приятел е така...аз му звцня и го питам кьде е даже не ми и казва говорим си и преди да затвори ми вика че ще ми се обади на следващия ден... мина седмица а още не е ..кажи си просто 'не ми пука' и се настрой срещу него..потьрси си друг после ще видиш резултата

MiChKoO
07-22-2009, 06:06
ммммм мерси за съветитеееееееее

КИРИЛИЦА!
Punisherrr

selens
07-22-2009, 07:05
Не му пука.

lovec
07-22-2009, 17:26
ако може киррилица да исползвате ще е добре хах
:-D

fucklowebaby
07-23-2009, 10:11
Абе важното е, че имате връзка и че ти е казал, че те обича ! А пък това, че не си пишете по скайп не е голям проблем !! ;)

lileto123
07-23-2009, 10:14
спри да го тарсиш и след няколко дни той сам ще те потърси! :-D

AceXe
07-23-2009, 10:17
Да ви имам съветите на някои... Любов от дистанция няма. Зарежи го. Не може да има нищо между вас само по скайп и телефон!

MiChKoO
07-23-2009, 11:10
Той живее в моя град просто сега е в друг град