PDA

View Full Version : Зайчетата на НФСГ



CrazyV
07-20-2009, 19:52
Здравейте!Аз съм една от зайките на НФСГ тази година 8-) Приета съм с Банково дело :-D Който е част от глутницата тази година, да пишее :P

YouCantStopMe
07-20-2009, 19:54
ОФ,АЗ СЕРИОЗНО ВЕЧЕ МИСЛЯ,ЧЕ ПОЛОВИНАТА НЯМАТЕ И ГРАМ МОЗЪК.
ЩЕ ТИ ЗАКЛЮЧАТ ТЕМАТА.
ЩЕ ТЕ ОСТАВЯ ДА ГАДАЕШ ЗАЩО.

CrazyV
07-20-2009, 20:06
ми мога да ти кажа, че ти мн работи можеш да мислиш, но дали са вярни...пък кво лошо има да си питам...извинявам се, ако е станало някакво недоразумение...сега се регнах, нямах време да проучвам...скоро заминавам и нямам мн време за това...пак съжалявам

Black_Fyed_Peas
07-20-2009, 20:18
вземи си размърдай малко погледа и ще видиш, защо ти го казва!!! Има тема която е направена ВАЖНА специално за такива уроди като теб

YouCantStopMe
07-20-2009, 20:24
ми мога да ти кажа, че ти мн работи можеш да мислиш, но дали са вярни...пък кво лошо има да си питам...извинявам се, ако е станало някакво недоразумение...сега се регнах, нямах време да проучвам...скоро заминавам и нямам мн време за това...пак съжалявам
Ама,миличка,то темата ти е НАЙ-ГОРЕ.Какво проучване,к'ви пет лева? 8-)

CrazyV
07-21-2009, 10:04
Направо не мога да повярвам колко злоба може да се тааи в хората, пък то и в такава ранна възраст...представам си с времето кво ще става..УАУ :shock: Пък според мен тва не е нормално, някой тука не разбрал, не прочел нещо и вс му се нахвърляте и започвате да обиждате, вместо да проявите някво разбиране примерно...на няколко пъти се извиних, не е било умишлено...но вие неее...дреме ви...са кво да направа, че съм начинаещ, почти нищо нз, щото толко влизам и във форуми, направила съм няква тема и дай са всеки да обижда вместо да обясни...бе без думи просто...даже вече ме е яд, че се регнах в тоя форум..така ми го хвалеха...правете квото искате с тая тема-трийте я, заключвайте я...просто не съм очаквала такова отношение.. :shock:

LiRRRa
07-21-2009, 12:35
Абе вие нормални ли сте!? Момичето има 4 мнения на кръст и вие я нападате за толкова повърхностно нещо... Като не е прочела останалите заглавия на теми, а е бързала, да вземем да я бесим сега ли!?... Успокойте се малко, не сте безгрешни и вие... Надали на вас ще ви стане много приятно като се объркате някой път и после всички ви натякват грешката... За това сме "по-отдавнашните" потребители, за да помагаме на новите да се ориентират, не е ли така?!... :?

YouCantStopMe
07-21-2009, 12:49
Да,но се пускат по 124340239840992049039402394230492049902349 еднакви теми на ден.Не е трудно,обаче да прочетеш дали някъде има като твоята тема или не.Както и да е.

LiRRRa
07-21-2009, 12:58
Момичето каза, че е бързало и се извини за това.Много пъти се е случвало и никой не е бил нарочван.

Нека приключим спора, няма смисъл.

Punisherrr
07-22-2009, 07:26
Виж първата тема в раздела.