PDA

View Full Version : помагайте плс :)



Stan4o123
07-20-2009, 20:09
така,ето как стоят нещата... харесвам едно момиче от страшно много време,но не съм предприемал нищо заради един приятел,с който тя ходеше...но вече мина доста време и мисля,че имам право да се боря за щастието си.Така с въпросното момиче се познаваме от мн преме,ама от скоро си събеседваме(точната дума),обаче аз имам много силни чувства към нея...мисля,че не съм и безразличен,ето и 1 пример... седим си на басейна и другите отидоха в другия басейн,а аз си останах сам... тогава тя дойде да ме пита "няма ли да дойдеш с нас :)" и ми се усмихна с най-красивата усмивка...и двамата имаме сходно мислене,слушаме една музика,имаме много еднакви мнения и разбирания...обаче има няколко неща,които много ме притесняват и от там идва въпроса ми:
1 мисля,че тя ме иска за приятел,щото мога да я разсмея когато искам и е много приятно да сме в компанията... ама аз по принцип съм душата на компанията...
2 тя си има гадже,но нещо нещата не вървят и затова ви питам , след като я попитам утре дали иска да излезнем на разходка... как се очаква да се държа?!Все пак тя е си има момче
3 какви неща са недопустими да и казвам,не искам да оплескам нищо,защото мисля,че съм влюбен... не мисля,ами съм си :)
по скайп стават много приятни разговори,ама 1 фр ми каза , че сиг тя ме смята за приятел... умръзна ми да съм им само приятел на всичките...
Тя преди не ме забелязваше,обаче аз много си промених външния вид... отслабнах с 20 килограма от 96 до 76...показаха се просволутите ми тръпчинки...винаги ме гледа в очите като си говорим... бе изгаря ме от вътре ...
Мисля,че малко се поовлякох,ако трябва още инфо,ще ви го кажа...
аз съм на почти 18 а тя на 17...ПОМАГАЙТЕ БРАТЯ И СЕСТРИ :)
благодаря за отделеното време!

RaZzer
07-20-2009, 20:40
Съветвам те да не предприемаш нищо... Тя си има приятел и докато го има мисля, че нямаш работа да им се пречкаш. Тя ако те иска за повече от приятел сама ще остави приятеля си. Освен че е гадно да разваляш чуждото щастие заради своето, ако тя обича приятеля си ще развалиш всякакви отношения между вас с признания... Така че чакай!

Stan4o123
07-20-2009, 20:44
мисля,че не ме разбра... с приятеля и нищо не става... в смисал с него е просто щото няма друг... много е сложно.. аз съм го решил,че ще предприема нещо... искам съвет за горе посочените неща

vampirekiss
07-20-2009, 21:08
Загубен народ!Значи,ако мислиш,че тя наистина те харесва и има реален шанс заради теб да си зареже гаджето се пробваш,ако пък е тип ''лигла'',несериозна е,не ти е показала с нищо др.освен с усмивчици и закачки,че те харесва-откажи се.Има шансове и да те будалка и никога да не ти върже.

AceXe
07-20-2009, 21:09
Просто бъди себе си. Не увъртай, а бъде открит. Кажи й как седят нещата и виж реакцията й. Оттам-нататък ти си поемаш нещата. Аз винаги съм стоял зад откритата комуникация :)

RaZzer
07-20-2009, 22:44
мисля,че не ме разбра... с приятеля и нищо не става... в смисал с него е просто щото няма друг... много е сложно.. аз съм го решил,че ще предприема нещо... искам съвет за горе посочените неща

Не че те разубеждавам, ама ти никога не можеш да бъдеш сигурен за отношенията между други 2ма души... каквато и да е причината - тя е с него... аз лично не обичам хора, които се бъркат в чуждото и развалят рахатя на хората, ама... ти си знаеш!

graceless
07-20-2009, 22:49
да ви имам драмите..ХхХхх..то Шекспир не ги е писал такива шльокавици и не е правил дълги съдбовни размишления,за което АЗ НЯМА ДА ПОМОГНА,ЧАО,БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО

Nakadah
07-20-2009, 23:53
успокой се
всичко е само в главата ти

ItalianMafia
07-21-2009, 02:26
Еми кажи и истината ..

Emoooo0
07-21-2009, 07:54
mislq 4e ne trqbva da im se barka6 v rabotite pone dokato imat vrazka.....sled tova ako misli6 4e moje da se polu4i ne6to mejdu vas probvai,no ako ne ne se ot4aivai ne e edinstvenata na sveta....... :( :? :?

NeZaPoznat
07-21-2009, 08:12
така,ето как стоят нещата... харесвам едно момиче от страшно много време,но не съм предприемал нищо заради един приятел,с който тя ходеше..(до тук добре).но вече мина доста време и мисля,че имам право да се боря за щастието си.(това са фрази от сериали - ЛОШО )Така с въпросното момиче се познаваме от мн преме(време -предполагам ),ама от скоро си събеседваме (точната дума)(лафим - по точно),обаче аз имам много силни чувства към нея...мисля,че не съм и безразличен(демек е*е ти се ),ето и 1 пример... седим си на басейна и другите отидоха в другия басейн,а аз си останах сам... тогава тя дойде да ме пита "няма ли да дойдеш с нас :)" и ми се усмихна с най-красивата усмивка (въъъъъ какво нещо )...и двамата имаме сходно мислене,слушаме една музика,имаме много еднакви мнения и разбирания(това не е на добре но ще ме разбереш по-късно)...обаче има няколко неща,които много ме притесняват и от там идва въпроса ми:
1 мисля,че тя ме иска за приятел( лошо ),щото мога да я разсмея когато искам и е много приятно да сме в компанията... ама аз по принцип съм душата на компанията... (по принцип ... )
2 тя си има гадже,но нещо нещата не вървят (ти го казваш)и затова ви питам , след като я попитам утре дали иска да излезнем на разходка... как се очаква да се държа?!Все пак тя е си има момче (ами замисли се защо още е с него макар че предполагам и тя не знае)
3 какви неща са недопустими да и казвам,не искам да оплескам нищо,защото мисля,че съм влюбен... не мисля,ами съм си :) (лошо. !! Ако мислиш да и казваш че си влюбен- още сега се откажи. По-скоро и кажи че я искаш - така ще и погъделичкаш его-то)
по скайп стават много приятни разговори(Офф!),ама 1 фр ми каза , че сиг тя ме смята за приятел... умръзна (Омръзна)ми да съм им само приятел на всичките...(ми вземи наеби някоя де)
Тя преди не ме забелязваше,обаче аз много си промених външния вид... отслабнах с 20 килограма от 96 до 76...показаха се просволутите ми тръпчинки(трапчинки)...вина и ме гледа в очите като си говорим... бе изгаря ме от вътре ... (само теб - нея не )
Мисля,че малко се поовлякох(поУвлякох),ако трябва още инфо,ще ви го кажа...
аз съм на почти 18 а тя на 17...ПОМАГАЙТЕ БРАТЯ И СЕСТРИ :)
благодаря за отделеното време! Моля

curka87
07-21-2009, 08:23
Първо.....ти казваш, че нещата с гаджето й не вървят, но това го казваш ти. От къде например си сигурен,ч е тя не иска да оправи нещата с него??? Както и да е. Дори и наистина да не върво с него, ти нямаш право да се намесваш. Представи си,ч е ти си на неговото място и някой така нагло се опитва да те прецака.....Няма да ти е хубаво, нали?
Та според мен е редно да изчакаш малко и да видиш какво ще стане с гаджето й , а после прави каквото искаш.
А понеже ти каза, че вече си решил и няма да ни послушаш......ами мога да те посъветвам амо да се държиш естествено....просто бъди себе си. Ако тя има чувства към теб, ще си проличи.

kindergarden
07-21-2009, 08:27
и тоя умре от любов....

Кажи и че искаш да сте повече от приятели...Ако се съгласи-кеф,ако не се -поне ще знаеш,че не трябва да се надяваш напразно!

cccrrr
07-21-2009, 10:32
Щом нещата с приятеля й не вървят почакай ще се разделят най-вероятно скоро ,но може да ти стане тъпо ,че си я чакал и нищо не е станало :) такаче действаи пък каквото стане ;) успех !

Take_That
07-21-2009, 16:48
Просто бъди себе си. Не увъртай, а бъде открит. Кажи й как седят нещата и виж реакцията й. Оттам-нататък ти си поемаш нещата. Аз винаги съм стоял зад откритата комуникация :)

Напълно съм съгласна