PDA

View Full Version : Двоен проблем



cvcvcv
07-20-2009, 20:48
Zdravejte,
аз имам гадже,с което ходя от има няма 2 месеца.С нея се виждаме много рядко,защото тя не е от моя град и в момента не сме се виждали от 2 седмици някъде.Та проблемите ми са следните ... има едно момиче ... за него мисля по цял ден,много я харесвам като визия и характер,в добри отношения сме(не като приятели,а като познати) и мисля,че съм влюбен в нея.
Първия ми проблем е - Иксам да скъсам гаджето си,защото не мога да продължавам да ходя с нея като харесвам друга.Но незнам как да го направя ... не сме виждали много време,а аз правя среща и тя ще се радва да ме види,а аз ще я скъсам ... не ми изглежда добре.Някакви идеи?
Втория ми проблем е - Момичето,което харесвам не изпитва нищо към мен (поне така мисля де..)Искам да го накарам да ме харесва или да разбера дали изпитва нещо,но искам да е дискретно,защото не искам да провалям и малкото добри отношения,които имам с нея... До сега никога не съм свалял момиче,а съм ходел само с тези които ме харесват.Никога не съм си набелязвам някое момиче,което да сваля или нещо такова...Моля за помощ,защото наистина незнам какво да правя.
+ Искам да добавя,че искам да скъсам сегашното си гадже по принцип,не само заради другото момиче.

haritov
07-20-2009, 20:53
мятай ги и двете за къв чеп ти е да късаш нема се пуашиш ако те разберат женски бой ша има :D :D :D :D

AceXe
07-20-2009, 21:06
Втората не те харесва, но ти се чудиш как да я накараш? Тъпо е. Няма да те наричам идиот, защото ще ме обвинят в лошо отношение. Ако не те харесва, значи просто не те харесва. Колкото до първата. Няма значение. Любов не се прави от разстояние. Ако искаш да скъсаш просто поговори с нея без да увърташ.

mena93
07-20-2009, 21:11
мятай ги и двете за къв чеп ти е да късаш нема се пуашиш ако те разберат женски бой ша има :D :D :D :D
как може вс да сте еднакви кви са тия глупави съвети.Към автора-мн добре си решил щом не искаш да си с нея кажи й го по един или др начин не я залъгвай.А по др проблем немога да помогна :neutral:

AceXe
07-20-2009, 21:18
мятай ги и двете за къв чеп ти е да късаш нема се пуашиш ако те разберат женски бой ша има :D :D :D :D
как може вс да сте еднакви кви са тия глупави съвети.Към автора-мн добре си решил щом не искаш да си с нея кажи й го по един или др начин не я залъгвай.А по др проблем немога да помогна :neutral:

Да, защото всички са идиоти ! ;)

w3nt
07-20-2009, 21:25
Втората не те харесва, но ти се чудиш как да я накараш? Тъпо е. Няма да те наричам идиот, защото ще ме обвинят в лошо отношение. Ако не те харесва, значи просто не те харесва. Колкото до първата. Няма значение. Любов не се прави от разстояние. Ако искаш да скъсаш просто поговори с нея без да увърташ.


Напълно съм съгласен с теб след като не я обича то направо да и го каже! без колебание :smt084

cvcvcv
07-20-2009, 21:41
Втората не те харесва, но ти се чудиш как да я накараш? Тъпо е. Няма да те наричам идиот, защото ще ме обвинят в лошо отношение. Ако не те харесва, значи просто не те харесва. Колкото до първата. Няма значение. Любов не се прави от разстояние. Ако искаш да скъсаш просто поговори с нея без да увърташ.1во казах,че тя ше се зарадва като се видим понеже отдавна не сме виждали и ще е гадно да я скъсам ей така.
2ро - не ме харесва..Тъпо е ? Че то ако не впечатлиш момиче как очакваш да ти потръгне? Любов от пръв поглед рядко става ... айде моля ви се.Ако не искате да ми помогнете не ми пречете като създавате излишни главоболия.Благодаря на тези,които се опитаха да помогнат.

AceXe
07-20-2009, 21:54
Втората не те харесва, но ти се чудиш как да я накараш? Тъпо е. Няма да те наричам идиот, защото ще ме обвинят в лошо отношение. Ако не те харесва, значи просто не те харесва. Колкото до първата. Няма значение. Любов не се прави от разстояние. Ако искаш да скъсаш просто поговори с нея без да увърташ.1во казах,че тя ше се зарадва като се видим понеже отдавна не сме виждали и ще е гадно да я скъсам ей така.
2ро - не ме харесва..Тъпо е ? Че то ако не впечатлиш момиче как очакваш да ти потръгне? Любов от пръв поглед рядко става ... айде моля ви се.Ако не искате да ми помогнете не ми пречете като създавате излишни главоболия.Благодаря на тези,които се опитаха да помогнат.

Говориш, колкото да не заспиш. По-добре ли е, за да й е кеф, да я подвеждаш така? Не я харесваш, точка. Покажи й го. Ако сега я подлъжеш, после ще и сто пъти по-гадно. Момичето няма да те хареса ако й се правиш на маймуна. Тя или ще те хареса или не от първия поглед. Като си размените няколко думи. Това е достатъчно. Ако тогава ти даде лек знак, че по някакъв начин те харесва вече трябва да пристъпиш по-нататък.

Ти щом си си наумил, че ще правиш това, което пишеш, какво тогава ни питаш ?

cvcvcv
07-20-2009, 22:00
Втората не те харесва, но ти се чудиш как да я накараш? Тъпо е. Няма да те наричам идиот, защото ще ме обвинят в лошо отношение. Ако не те харесва, значи просто не те харесва. Колкото до първата. Няма значение. Любов не се прави от разстояние. Ако искаш да скъсаш просто поговори с нея без да увърташ.1во казах,че тя ше се зарадва като се видим понеже отдавна не сме виждали и ще е гадно да я скъсам ей така.
2ро - не ме харесва..Тъпо е ? Че то ако не впечатлиш момиче как очакваш да ти потръгне? Любов от пръв поглед рядко става ... айде моля ви се.Ако не искате да ми помогнете не ми пречете като създавате излишни главоболия.Благодаря на тези,които се опитаха да помогнат.

Говориш, колкото да не заспиш. По-добре ли е, за да й е кеф, да я подвеждаш така? Не я харесваш, точка. Покажи й го. Ако сега я подлъжеш, после ще и сто пъти по-гадно. Момичето няма да те хареса ако й се правиш на маймуна. Тя или ще те хареса или не от първия поглед. Като си размените няколко думи. Това е достатъчно. Ако тогава ти даде лек знак, че по някакъв начин те харесва вече трябва да пристъпиш по-нататък.

Ти щом си си наумил, че ще правиш това, което пишеш, какво тогава ни питаш ?Нищо не съм си наумил.Питам какво да правя,а не какво да не правя...Човече не пиши по темата,моля те.Може и да пропуснa някои добър съвет ако не пишеш,но поне няма да има нужда да чета критиката ти.

AceXe
07-20-2009, 22:06
Аз ти казвам, че трябва да си открит с момичето и да не го залъгваш, а ти просто защото не искаш да го приемеш това като отговор ме отрязваш... Прави каквото си знаеш !

cvcvcv
07-20-2009, 22:09
Аз ти казвам, че трябва да си открит с момичето и да не го залъгваш, а ти просто защото не искаш да го приемеш това като отговор ме отрязваш... Прави каквото си знаеш !Напротив,приемам го като вариант,но като краен.Както по-горе казах не искам да разваля отношенията си с момичето.Неловко ще е(ако не ме харесва) да знае,че я харесвам при положение,че почти всеки ден я виждам.

RaZzer
07-20-2009, 22:53
По въпроса за късането: няма какво да разсъждаваш ("тя щяла да се радва да те види пък ти да я късаш") - просто й се обаждаш, говориш някво по-студено, за да се подосети, че има нещо и й казваш "трябва да се видим и да ти кажа нещо" и си готов...

Относно момичето - не мисля, че можеш да правиш изводи дали те харесва или не на този етап! Дори и да си й бил симпатичен може това, че си обвързан да я е спирало да го показва, а отделно от това - аз не смятам, че любовта на всяка цена трябва да се зароди с първата обменена дума... Та... дай й шанс да те опознае, не бързай с обяснения в любов, започнете да излизате и то ще си проличи нейното отношение по някое време! Успех! :)

graceless
07-20-2009, 22:57
Иииииииииииииииии какво ще правим сега? :?

Nakadah
07-20-2009, 23:52
ок

ItalianMafia
07-21-2009, 02:18
Уреждаш среща с първата и и казваш истината в очите.. какъвто и страхливец да си.. момичето заслужава истината!
Втората не те иска и е тъпо да я караш да те харесва!