PDA

View Full Version : да споделя и аз



YouCantStopMe
07-20-2009, 20:50
Искам само да споделя.
Значи..Тази година бях седми клас.Трепах се,учих,постигнах добри резултати и си влезнах в училището,в което исках.Така.Поне с тези изпити се занимавах до началото на юли.
Сега заслужената почивка.Да,ама не.
Чувствам се ужасно.Оказа се,че никъде няма да ходя-имам предвид море,ала-бала.Възможностите се отрязаха напълно.Проблемът е,че сега направо се побърквам.Не е работа да седиш цяяяяяяяяял ден вкъщи.Само книги и компютър.
Признавам си,че няма с кого да излизам.Единствената ми приятелка,с която ще се чувствам добре навън,живее на другия край на града и се виждаме супер,супер рядко.
Всички сега са заговорили за морета,екскурзии..Само за това говорят,наистина.
А аз съм няк'ва закована вкъщи.Обикалям от стая на стая и не знам какво да правя.
С НЕТЪРПЕНИЕ чакам новата учебна година.Не ме интересува,че ще се учи,то това мойто не се издържа.
Понякога излизам да си правя разходки,но сама си ,,правя компания''.
За някой това ИЗОБЩО не е проблем,нооо аз не издържам.
А до 15 септември остава месец и нещо.Леле-мале.
Тежко ми е,че няма и един човек,с който мога да изляза навън.
А уж лятото е сезонът на забавленията,купоните така да се каже.
Ха.

AnIcHkAtA
07-20-2009, 21:02
Е, спокойно-ще намериш приятели сред новите съученици.Нямаш ли роднини някъде извън града?Иди при тях-ежедневието ти ще се разнообрази и дните ще минават по-бързо.
Изобщо да не те притеснява това, че няма с кого да излизаш.Тъкмо имаш повече време да осмислиш себе си, характера си, какво искаш да промениш в него.Сега ще попаднеш сред непознати и имаш шанса да създадеш нов имидж.Когато ми се е случвало дори съм си изготвяла списъци с негативите, които трябва да премахна.Справяла съм се с всички с изключение на теглото ( 8-) ) .
В моментите на самота мисли как да избягаш от нея ;) .

YouCantStopMe
07-20-2009, 21:03
Това да се запиша на нещо:Търсила съм много.Нищо като за мен.Иначе-с удовоооолствие.
Чистенето-правихме ремонт.Всеки ден помагах. 8-)
Да де..Няма да умра от скука,обаче и без това ми е много сдухано.Да няма с кой да излезнеш и една приказка да си кажеш.

deschinci
07-20-2009, 21:09
Напомняш ми за самата мен преди две седмици . Приятелките ми бяха на село...аз живея на единия край на града, а те на другия ... По цял ден спях. Беше кофти ... :cry: :cry: :cry:

GbSy
07-20-2009, 21:23
Ебати историята.
И при мен е АБСОЛЮТНО същото.
Ама дословно.
Ех.
Ми не знам, ако знаех - щях да помогна и на себе си.
Просто се опитвай да мислиш позитивно, все някак ще мине и това лято. :D

Hurtmore
07-20-2009, 21:23
ъх, до болка познато... и при мен общо-взето е така... и аз се чудя какво да правя, макарче съм до морето, дори ми е по-зле, приятелките ми ги няма сега иии ми е просто ужасно... че и в скайп-а приятелите зачезнаха, изобо пълна програма...

TheNewReligion
07-20-2009, 21:30
И аз бях така миналото лято, но не измислих решение на проблема си. Просто си върнах предишните приятелки, лоши, добри- това е положението. Не мога да те посъветвам нищо друго освен да излезеш и да си намериш приятели. За мен самата това е абсурдно, но ти може да опиташ. :)

Converse333
07-20-2009, 22:03
Ами я кажи от кой град си,току виж някой друг от тези,които скучаят е от твоя град ... :)

nefchi_bs
07-20-2009, 22:06
И аз миналото лято си седях в къщи..Просто нямаше с кои да изляза и за 15 минути ... Защо не спиш по цял ден ? Аз така правих :D То един път като свикнеш на спиш по 20 часа на 15ти е яко 8-) Не се депресирай в новото даскало ще си намериш приятели и ще има с кого да излизаш ;)

oasis
07-20-2009, 22:19
бахти хората, нямате с кой да си направите една разходка лол :-o

joannalof
07-20-2009, 22:46
[ ако ме угрее слънцето, мога да ти дойда на гости :lol:
ако не, ти ми ела :D 3лв. е билета
за повече информация, утре от 12 до 1 {някъде} съм тук]

Snickers
07-21-2009, 00:41
Айде навънка ;/ 8-)

thismodernlove
07-21-2009, 00:48
и при мен е така :( вече дори разни фобии развих от скукааа :shock:
и наще ме изненадаха с "никво мореее" :cry: драскам си нещо по старите тетрадки за да не мисля.... и за новия клас и вълнението.... и разочарованиетооо
:(

YouCantStopMe
07-21-2009, 07:43
Не,бе човек.Нямам нито брат,нито сестра. :lol:
А това със спането..Хм.Да спиш по 15 часа на ден...Аз НЕ МОГА!Аз например снощи заспах в 2 и сега станах в 10.Не немога да спя повече!

RottenFlesh
07-21-2009, 09:31
Ля-ля , и аз по цял ден си седя в къщи.Имам само една приятелка , само дето тя живее в друг град.
Но честно казано ми е супер да съм сама.
А ти можеш да си намериш някакво хоби , аз например рисувам :д

NnIkITYy
07-21-2009, 09:38
аз ти предлагам да започнеш да се знимаваш с някакъв спорт запълва ти времето , а и е приятно поне аз с това ще се занимавам през лятото :)

Enitto
07-21-2009, 09:44
Оф, аз от скука току-що си подредих стаята. Ама те мойте приятели са егаати хората- по едно и съща време ги няма. Те като си дойдат, аз заминаван. Сега ако изтрая тая седмица, ще е добре, после ще става интересно. :D

cveteto64
07-21-2009, 16:05
Лелеле а аз си мислех, че съм единствена най-добрата ми приятелка започна работа в един курорт на около 2 часа от града, другите ми приятели или на почивка с техните или на село и т.н., мен ми се ходи на плаж, в месеца най-много 2-3 дискотеки да направя иначе по цял ден е скука, а уж толкова чакаме лятото точно заради това, че сме свободни и имаме време за всичко пфпфп предпочитам да съм на даскало...

Goddess
07-21-2009, 16:42
Уф...и аз съм горе - долу така. Вече бях на море. Сега обаче всички от квартала са някъде или са заети с нещо. Двете ми приятелки от училище пък, едната е при братовчедите си в друг град, другата също е при баба си на село. И единственото, което ми остава е да ги чакам да се върнат. ;д Братовчедка ми и тя живее в друг град, но е вариант и двете да отидем при баба и дядо във Видин за 1 седмица поне...ама и това не се знае дали ще стане. Въобщее, няма такава скука и аз почвам да се депресирам вече... :-D

sentry
07-21-2009, 18:14
може ли и аз да се вляза във вашия клуб на "Самотните през лятото"?
аз съм вече 12 клас и съм в същото положение, но си имам решения.
Решаване на задачи, физически тренировки вкъщи + паркур навънка и вече не е чак толкова скучно :)

kkookkoo95
07-21-2009, 18:18
Аз живея във Варна и не ми е проблем морето .. а Вие нямате ли нещо басейн, некви игрища за футол, баскет.. нещо :-o Карайте колело..

bloodyF
07-21-2009, 18:34
мислех си че само аз съм така :D от компютъра до телевизорА.почивка тая година нямаа....приятелките ми...едната спи,другата не е от града и си е отишла......попринцип имах много приятели....ама основно с двете съм най-близка...и накрая си хванах багажа ,пътувах 600 км и ся съм при баба...още седмица и се оказа че ще ходя на море...щях да ходя преди 4 дни....но плановете ми се провалиха иии така...

п.п.авторката ако ти се занимава дай скайп да си лафим 8-)

AFT
07-21-2009, 18:41
Ми, ай съберете се всичките самотници и излезте.

Slashy
07-21-2009, 18:48
оох и аз нямам с кого да излизам...
например, вкъщи се забавлявам като си усиля музиката и си представям, че съм китариста или певеца на дадената група иии ела гледай кво става :D мн е забавно, ама трябва да ти дойде кефа първо

bug1965
07-21-2009, 19:04
предлагам на сички "самотници" пише те от къде сте и на колко сте и пол :-D и ако има желаещи излизат запознават се и така


момиче
15
Бургас 8)

AItOo0
07-21-2009, 19:11
Мм позната история .. и аз съм на същото дередже :? Наще ще купуват кола и няма да има възможност за море :-o

Kallyn4eto
07-21-2009, 19:32
И при мен положението не е особено цветущо. Морето го изпускам, само на село за 5 дена. :-o Иначе има с кой да излизам, но като излеза какво? Седя на една пейка. Момичето с което излизам учи почти по цял ден - чете и т.н. И аз пак вися по форумите и скайп. Излизаме чак следобяд...С момичетата от класа (вече бивш) се виждаме от дъжд на вятър. Всички на лагери, морета, екскурзии... :? Не си единствената... По-лошото при мен е че когато съм си в къщи трявба да търпя и брат ми, ако не е навън. Той е на 10 и две думи не можем да си разменим - всичко се решава с бой. лошото е че не само аз го бия Даже не мога спокойно да седна на компа :D

SweetDead
07-21-2009, 20:12
От година на година лятото става все по-скучно. Наистина на даскало е много по-добре, поне си с хора цял ден и ти се запълва времето... Това лято баси тъпотията. Седиш и тъпееш. Да излезеш, къде да отидеш, кво да приказваш като няма емоции и тръпка около теб и да разкажеш на някого. И книги да четеш, хубаво, ама то не може вечно. След няколко страници и си се гътнал на леглото... просто не знам вече.... :?

D12Respect
07-21-2009, 23:12
В подобно положение съм, но мен пък ме кефи малко да си почина.... Цяла година е изморителна :D До 15 Септември винаги ще намеря какво да правя - колело,мач с приятели

sentry
07-22-2009, 06:16
@D12Respect: ако това си ти на ватара, значи много приличаш на 1 моя съученичка :D
а по темата... ходи по дискотеки и се запознавай с нови хора и по-специално с момчета, но не простаци :)

adizitk1
07-22-2009, 19:38
И аз съм същата... по цял ден вися в тоя форум и изперквам от скука 8-)
И аз мн чакам новата година... а и нали ще сме с нови класове... ще е интересно :)

SummerDream
07-22-2009, 19:43
Ъъм..не само вие сте така, аз съм в същата ситуация ;D Ама чстно казано, мен си ме кефи да си почивам..по цял ден айляк, компютър..кога се отдава друг път такава възможност, освен в лятната ваканция? xD Радвай се на момента, щото като почне новата учебна година, почва и голямото учене..поне така е при мен де ;д

D12Respect
07-22-2009, 19:47
Май само аз и SummerDream се кефим на ваканцията. За това е тя... Като дойде даскалото всеки ще почне да врещи за ваканция
sentry не съм аз на авартара :D

smiLexaga1n
07-22-2009, 19:49
И аз съм нещо подобно, защото сега всички на море, на планина, на ваканция в някоя друга държава, но все някъде другаде, а не тук. Принципно и аз така си седя във форумите, и на компа тъпея. Но тази седмица ми се очерта уникално забавна ии с много занимания :P . Басейни, разходки по магазините, на разходка до супермаркета :D , отивам в друг град в петъка та голям fun :} .
Но това си е за седмицата, остава ми още доста от лятото. Та когато съм ваканция много обичам да се разхождам дори с баба ми (:D) из центъра на София. Тъй като съм един краен квартал на София и следователно си стоя в него, и околните. :D Но сега кеф е , че съседката 8-) се върна и сме заедно, и обикаляме езерото (мда в моя квартал си имаме цяло езеро ;DD) . В твоя случай можеш да ходиш на кино някъде, ако има близо до вас. Разходката в 7 часа също ще е приятна, защото слънцето вече е по-слабо. Можеш и да ходиш при баби/дядовци (аз принципно нямам село и няма къде да ходя :D ). Но на такова време не стой пред компютъра, ако трябва сама излез слагаш слушалките и се разхождаш. Пак е по-добре от това стоене пред компютъра, който в повечето случай ни затъпява. Зависи как се използва, но това е друга тема на разговор. 8-) И използвай времето да се видиш със стари приятели, с които не си се виждала отдавна поговорете си и вероятно си възобновете приятелството и така... Аз мисля да спра да пиша, че поста стана малко дълъг. ;d

y0uRfav0ritedRuG
07-22-2009, 19:56
И аз се присъединявам. Голяма скука е това лято.. Спя до 13, чета книги, гледам телевизия, чатя, из форума и ако случайно се намери някой да излезем /макар и рядко, всички са "някъде"/ Добре че след седмица заминавам и ще съм с най- добрата ми приятелка :) и ще има с кого да излизам. Сега само чакам седмицата да мине.

ПП. Не искам училище, въпреки скуката 8-)

KeInEnAmE
08-10-2009, 08:18
аз имам приятели които също като теб няма да ходят никъде но въпреки това намират какво да правя понякога и аз ску4ая доста и правя неща като например да спя или да излеза навън ( сама на разходка като теб) но защо не опиташ да се запознаеш с нови хора от квартала или от блока ти успех дано намериш по интересни занимания от това да седиш вкъщи :)

CrAzYanDlaZy
08-10-2009, 08:26
Ами може да се запишеш на някакъв спорт, който ти харесва например плуване, ако толкова ти се ходи на море. Освен тва е и полезно и се хваща тен казвам ти го от личен опит. 8) Ако пък не си избери нещо друго. Може също така да се запишеш на някакви уроци смисъл, ако примерно искаш да се научиш да свириш на нещо или пък на уроци по рисуване, ако обичаш да рисуваш. Така хем ще има какво да правиш, хем пък и там ще се запознаеш и с други хора. :)
Или пък когато си у вас помоли примерно ти да напазаруваш, може да си подредиш стаята, да изчистиш и т.н.
Но да стоиш на компютъра цял ден не е работа ... аз като бях така ме болеше главата, а вечер не можех да спя. :( Затова пробвай някой от тези начини, мисли позитивно и ще се получи. :)

Късмет. :)

ecstazy
08-10-2009, 08:35
И аз съм така бтв кажете от кой град сте аз лично съм от софията :lol:

CrAzYanDlaZy
08-10-2009, 08:40
Ммм аз съм от Варна. 8) :D

parampy
08-10-2009, 08:42
предлагам на сички "самотници" пише те от къде сте и на колко сте и пол :-D и ако има желаещи излизат запознават се и така


момиче
15
Бургас 8)
+1
момиче
почти 14 :D
Бургас

istinska95
08-10-2009, 08:58
Искам само да споделя.
Значи..Тази година бях седми клас.Трепах се,учих,постигнах добри резултати и си влезнах в училището,в което исках.Така.Поне с тези изпити се занимавах до началото на юли.
Сега заслужената почивка.Да,ама не.
Чувствам се ужасно.Оказа се,че никъде няма да ходя-имам предвид море,ала-бала.Възможностите се отрязаха напълно.Проблемът е,че сега направо се побърквам.Не е работа да седиш цяяяяяяяяял ден вкъщи.Само книги и компютър.
Признавам си,че няма с кого да излизам.Единствената ми приятелка,с която ще се чувствам добре навън,живее на другия край на града и се виждаме супер,супер рядко.
Всички сега са заговорили за морета,екскурзии..Само за това говорят,наистина.
А аз съм няк'ва закована вкъщи.Обикалям от стая на стая и не знам какво да правя.
С НЕТЪРПЕНИЕ чакам новата учебна година.Не ме интересува,че ще се учи,то това мойто не се издържа.
Понякога излизам да си правя разходки,но сама си ,,правя компания''.
За някой това ИЗОБЩО не е проблем,нооо аз не издържам.
А до 15 септември остава месец и нещо.Леле-мале.
Тежко ми е,че няма и един човек,с който мога да изляза навън.
А уж лятото е сезонът на забавленията,купоните така да се каже.
Ха.

точно като мен ! Аз не че нещо толкова ми пречи просто ме е страх да не надебелея като стоя по цял ден у нас и ся съм решил поне всяка сутрин да бягам :D

ecstazy
08-10-2009, 09:08
повече инфо :lol:
момиче
софия
13 (след 3 месеца правя 14)
хайдеее :-o

faststep
08-10-2009, 09:09
Криси, и при мен е същото. :( Като бях на училище, броях минутите до ваканцията, сега е обратното. Всички са отишли нанякъде, останалите ги мързи да излезем някъде да се поразходим. Някой каза спорт, ми добре, ама плувния басейн го затвориха(през лятото, много находчиво, нали?), а не ми се ходи на плажове, където е претъпкано и не може да се плува. Чета някакви криминалета и се чудя как да убия времето. :roll:

lheLLboyl
08-10-2009, 09:54
Ваканция РЛЗЗЗ :grin: По цял ден с приятели плаж и трикинг :---) А остава само месец :shock:


Към скучаещите : И що стоите на компютрите а? Fun навън! :grin:

smiirnoff
08-10-2009, 10:03
мм и аз съм същата история ;д .. просто лятото всички си ходят по морета , села и пр.
и аз сега бях на село 1 седмица , то и там нямаше хора , ама на мен ми беше просто перфектно , по цял ден се пека , мокря се с маркуча , мокря мама и тати ;д :lol: .. супер си беше
.. ама сега пак съм си в София и е супер скучно , всички са си някъде , тука имам останали една две приятелки , ама с тях не съм се чувала от 1 седмица и днес мисля да ги видя какво правят .. ама пък никоя не иска да излиза , топло и било , нямало какво да се прави ;д
ии сега аз по цял ден или ще чета нещо , или ще седя на компютъра , или пред телевизора .. а и тука е град , живееш в блок , къде да излезиш , не е като на село седнеш си в двора със слушалките , печеш се , караш колело и пр.
ама сега тука и да излезна с колелото , самичка не ми се кара , пък парковете са много далече , аз ще умра докато отида до там ;д
на повечето им е скучно не си единствена .. ама аз сега си намерих забавление ;д
.. сега реших да направя една изненадка на гаджето и сега се занимавам с това .. иначе мисля тия дни да отида до " Слънчоглед " , за да си взема моделин за печене и почва играчката по цял ден да си играя да правя фигурки ;д .. ии ще си взема и акрилни бои , и почвам да си рисувам гуменките , тъкмо ще направя нещо ново , а и няма да скучая ^^
и ти можеш да си измислиш некво забавление такова , не е като да излизаш с приятели , ама все пак е нещо ;д :lol:

айде успех , ии между другото по цял ден гледам Jetix , супер ме развеселява ;д :-P

CrAzYanDlaZy
08-10-2009, 11:49
повече инфо :lol:
момиче
софия
13 (след 3 месеца правя 14)
хайдеее :-o

Както казах съм от Варничката :lol: :lol:

И октомври правя 14.

И съм момиче 8-)

happyfacex
08-11-2009, 09:23
Като гледам всички се оплакват :D .
Аре предложете нещо на момичето.
Например направи си списък с това което си искала да
правиш намире начин и го направи до края
на ваканцията.

dreamygirl231
08-11-2009, 14:43
И аз съм почти така-единственото което правя през деня е като стана да седна на компютъра,после на телевизора,да порисувам(понякога) и тва е.А иначе наистина можеш да видиш за някакъв спорт,пък и там имаш възможност да се запознаеш с нови хора,с които да излизаш.

ПП:момиче
София
почти 13 :oops:

skittle
08-11-2009, 19:13
да... спорта е мн добра идея пък и убиваш по няколко часа на ден ;-) А иначе от къде си :wink: