PDA

View Full Version : HELP !!!



Vortex92
07-20-2009, 21:15
здр... Харесвам едно момиче .. тя е страшно красива със мн як характер но вчера разбрах че не си търсела авер защото искала да си почине малко от момчета ... какво да правя ?

mitternacht
07-20-2009, 21:16
Какво ТИ мислиш, че трябва да направиш?Ти я познаваш най-добре?
А иначе... опитай се да я спечелиш със своята същност.

AceXe
07-20-2009, 21:18
Какво ТИ мислиш, че трябва да направиш?Ти я познаваш най-добре?
А иначе... опитай се да я спечелиш със своята същност.

Добре казано :)

Vortex92
07-20-2009, 21:28
ееми точно това е че аз съм забавен забавен тя харесва това но тя харесва рапърите апъ аз сам си сабсем нормално чалгарче :) :) :) :) :D :D :D :D

vampirekiss
07-20-2009, 21:35
Рапъри?Ко ти пука,че се кефила на рапъри.Всяко правило си имйа изключения.Няма значение каква музика слушаш-ако те хареса едва ли ще й пука.

Vortex92
07-20-2009, 21:38
ама точно туй че тя не си търси авер ии се чудя да чакам ли какво да пр че да я спечеля

oasis
07-20-2009, 21:41
въй, въй ;д

Snickers
07-20-2009, 22:05
ми остави я, тогава..

RaZzer
07-20-2009, 22:43
Ако те познавах лично най-вероятно мн щях да ти се подигравам (не го приемай като нападка в случая) - само като ти гледам стила на писане "авер", нз си ко... пък и мъже чалгари... :x

Невър майнд, относно проблема: не се стряскай, че е искала да си почива от момчета - сега ти е шанса да я впечатлиш и да се покажеш, че си по-различен :wink: Когато тръгнах с приятелката си, тя също уж не си търсеше момче, ама аз успях, та... не се отказвай толкова лесно! :)

Nakadah
07-20-2009, 23:54
здр... Харесвам едно момиче .. тя е страшно красива със мн як характер но вчера разбрах че не си търсела авер защото искала да си почине малко от момчета ... какво да правя ?

научи се да говориш

ItalianMafia
07-21-2009, 02:29
Остави я да си почине от момчетата!
Бахти досадните същества сте наистина ..

allie
07-21-2009, 08:33
Искаа почивкаа момичетоо .. нека си починее .. пъкк следд почифката ш му мислим :D

fenasf
07-21-2009, 08:38
щом се кефи на рапъри я свържи с мен :wink:

RaZzer
07-21-2009, 08:41
Остави я да си почине от момчетата!
Бахти досадните същества сте наистина ..

Ъ! Това, че някой преди него не я е карал да се чувства щастлива не ознчава, че той няма да успее... :?

3oPuTy
07-21-2009, 08:44
^ Никой не е казал,че автора няма да я направи щастлива ... Просто понякога всеки има нужда от почивка ... Най-вече ако предишната й връзка е продължила повече от година ... Все пак не може ей така да се хване с ново момче веднага,след като се е разделила с предишното ...




По темата:Не я притискай,защото единственото,което може да постигнеш е едно голямо НИЩО ...

NeZaPoznat
07-21-2009, 09:01
здр... Харесвам едно момиче .. тя е страшно красива със мн як характер но вчера разбрах че не си търсела авер защото искала да си почине малко от момчета ... какво да правя ?

Ако не си търси авер - дали си търси арътлик :lol: :lol:

irr3plac3able
07-21-2009, 09:08
ако тя не те харесва няма смисъл да и нахалстваш ;)

vagarious
07-21-2009, 11:44
* Щом иска почивка момичето - не я притискай, за да не те отхвърли и да ти е по-зле после.Прави намеци от време на време, че ти харесва, но го прави съвсем тактично, обаче трябва да си имаш едно на ум, че може и да те хареса, а може и да не те хареса.

sulley
07-21-2009, 12:12
Ми ти даде доста малко инфо.В смисъл,защо иска да си почива от момчета,някой я е наранил или е имала дълга връзка,която е приключила,или гаджето я е притискало твърде много.За да можем да ти дадем хубав съвет,трябва да сме горе-долу наясно защо иска почивка.
Но да,каквото и да е станало,най-добре просто й бъди приятел.А тя,ако иска нещо повече,ще ти покаже. :)

SpOrTs_GiRl
07-21-2009, 13:03
Това, че не си търси авер, не означава, че ти няма да я намериш! :D И какво е това "не си търси авер" .. Аз не знам някой да тръгне по улицата и да се оглежда, с мисълта, че си търди гадже...

NeZaPoznat
07-21-2009, 13:05
Това, че не си търси авер, не означава, че ти няма да я намериш! :D И какво е това "не си търси авер" .. Аз не знам някой да тръгне по улицата и да се оглежда, с мисълта, че си търди гадже...

А азсъм виждал :D Веднж се връщаме с компанията от дискотека. Една доста фиркана лелка с една обувка вървеше ... т.е. куцукаше по пътя и викаше " Няма ли мъже тука бееееее !!!" :lol: :lol: :lol: :lol:

AceXe
07-21-2009, 13:10
^ Никой не е казал,че автора няма да я направи щастлива ... Просто понякога всеки има нужда от почивка ... Най-вече ако предишната й връзка е продължила повече от година ... Все пак не може ей така да се хване с ново момче веднага,след като се е разделила с предишното ...




По темата:Не я притискай,защото единственото,което може да постигнеш е едно голямо НИЩО ...

Хайде стига глупости... Какво значи това иска да си почине? Това да не е машина за навиване на алуминии в Кремиковци, че да трябва да си почине? Любовта е нещо, което става непредсказуемо и си зависи от човека, но това не значи, че сега три месеца няма да се влюбвам да си почина малко, а после ще се влюбя... Вие се изкарахте, че вървите по графици егати. Сега остава и да си впишете кога ще се усмихвате, кога ще сте нервни, кога ще ви боли глава, кога ще се мръщите и т.н.

3oPuTy
07-21-2009, 13:53
^ Никой не е казал,че автора няма да я направи щастлива ... Просто понякога всеки има нужда от почивка ... Най-вече ако предишната й връзка е продължила повече от година ... Все пак не може ей така да се хване с ново момче веднага,след като се е разделила с предишното ...




По темата:Не я притискай,защото единственото,което може да постигнеш е едно голямо НИЩО ...

Хайде стига глупости... Какво значи това иска да си почине? Това да не е машина за навиване на алуминии в Кремиковци, че да трябва да си почине? Любовта е нещо, което става непредсказуемо и си зависи от човека, но това не значи, че сега три месеца няма да се влюбвам да си почина малко, а после ще се влюбя... Вие се изкарахте, че вървите по графици егати. Сега остава и да си впишете кога ще се усмихвате, кога ще сте нервни, кога ще ви боли глава, кога ще се мръщите и т.н.
Ако си беше използвал сивото вещество щеше да схванеш,за какво говоря ...
Когато едно момиче приключи някоя сериозна връзка (и най-вече,когато са я зарязали) тя не може ей така да тръгне с друго момче ... Ако тръгне с някого то ще е за да забрави предишния => само ще използва новия си приятел!!!
Щом тя му е казала,че иска почивка значи,че все пак има някакви намерения към него,но просто не е готова да започне нова връзка - несигурна е в чувствата си,в автора (или по-скоро в момчетата като цяло) и т.н.Ако автора започне да я притиска и да настоява да е с нея в най-добрия случай няма да постигне нищо,а в най-лошия ще си развали отношенията с момичето и ще прецака всичките си шансове да е с нея ...

NeZaPoznat
07-21-2009, 14:03
Щом тя му е казала,че иска почивка значи,че все пак има някакви намерения към него,но просто не е готова да започне нова връзка - несигурна е в чувствата си,в автора (или по-скоро в момчетата като цяло) и т.н....[/b][/color]

Мрън мрън МРЪН :?

Lysit0
07-22-2009, 04:24
Поизчакай я.....