PDA

View Full Version : Проблем моля помогнете ми



InLoveWithYou
07-20-2009, 22:28
Здравейте :) имам един проблем и които ме гризе от вътре всяка секунда. Запознах се с едно момиче в интернет и както си следва почнахме да си лафим и след време си разменихме телефоните. Говорихме си и след време си казахме, че се обичаме ( един на друг, но нз в какъв смисал дали като приятели или нещо повече) и аз се влюбих в нея. Тя е от град на 200км от моя. Един ден ми спомена, че са се целунали с някои от нейния клас и тя хлатнала по него. Това като го чух пребледнях и един приятел който беше в стаята като ме видя и си мислеше че нещо откачам. Не знаех какво да кажа, а и тя искаше да остани няколко дена сами и ми каза, че с никои не си пише и с никои не иска да говори и , че е в труден период, а на скайп и гледам, че си слага некакви хронологии. Но щом ми каза да не и пиша известно време се здържах и не и писах нищо. След 4 дена и пиша и стана както става винаги когато не и пиша 1 ден ( в тия дни ме няма на компа ) и ми каза " ти ме забрави...." това като го чух ми идеше да заколя някои ( не нея разбирасе ). Сега тя е на море в хотел които е на родителите й. В деня преди да трагни и казах че е обичам и тя ми каза че ме обича но бързаше, че трябваше да си оправи багажа ( ушким ) Говорехме си, че лятото ще се срещнем, но... . Няколко дена подред и пиша смс-и , но не получавам никакав отговор ;(;(;(;( Какво да направя мн я обичам.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

RaZzer
07-20-2009, 22:38
Абе, какво е това да обичаш някой, който не познаваш... :? Ясно, че до някъде сте се опознали по интернет, ама виждали ли сте се въобще?! Няма нужда да ти обяснявам, че 200 км очевидно са проблема... Ако има някви перспективи в близките години да се преместите и двамата да учите я в София, я някъде заедно - ок, ама иначе нз дали ще си устискате от толкова далече...

Иначе конкретно за случая - не й пиши повече смс-и... чакай тя да се позаинтересува от теб!

djuki
07-20-2009, 22:43
не се хаби ... тя е далеч , а до колкото разбирам не сме много големи . Остави я , това може да е някаква симпания , да си я харесал като човек , но тя няма да бъде твоя .

graceless
07-20-2009, 22:53
Обичай се го,ама не е Брад Пит или Джони Деп,нали

ItalianMafia
07-20-2009, 23:21
Тя е курва.. въобще да не ти дреме.. Няква дет се целува с кой ли не за кво ти е!?

Nakadah
07-20-2009, 23:51
голям прас

storex
07-21-2009, 01:15
Според мен, щом не ти отговаря на смс-ите, изтрий и скайпа и мобилния и забрави, че е съществувала :0

portokal4eto
07-21-2009, 19:58
" Говорихме си и след време си казахме, че се обичаме " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ти знаеш ли значението на думата ..пфф деца... :oops:

buntar90
07-21-2009, 20:03
ми кво да ти кажа според мен е трябвало щом си разбрал какво изпитваш към нея да отидеш да я видиш. реално погледнато 200км са нищо с кола си за 3 часа макс ако е по магистралата и по-бързо, др вариант с блак автобус или нз квото още можеш да се сетиш.
п.с. ако си малък ( сми нямаш поне 18) те разбирам напълно и мога д ати кажа само 1 нещо -забрави я. казвам го от опит и на мен ми се случи подобно нещо

TheDevilInMe
07-21-2009, 20:03
Не я познаваш, тя е толкова далече, привързан си просто към нея, но не мисля, че това, което чувстваш може да се нарече любов. А и си мисля, че тя те ползва просто за кошче за душевни отпадъци колкото и гадно да звучи. Намери си някое по - свястно момиче, зарежи ги тия глупости.

Hilary_
07-21-2009, 20:04
Обичаш човек, който не си виждал ?? Не на мен тия .. :?

Виж, че и тя не знае кво иска ... мани я не ти трябва пък и разстоянието не е хич малко ... :?

DevilWish
07-21-2009, 20:07
Аз се боря за връзка България - Белгия ,и те разбирам.Моето е още по-гадно.Макар че ние се познаваме лично и не сме си казвали ,че се обичаме смятам ,че нашето е доста по-истинско.Защото по-интернет хората могат да се предствят по много начини ,но всъщност да са съвсем други ;) Успокой се малко не й пиши толкова ,изчакай да видиш ще получиш ли отговор и тн и ако тя се навие да се видите може и да повярвам в чувствата ви ;) Но сам виждаш колко бързо е харесала някой друг ;)

Nakadah
07-22-2009, 02:51
баце
пии 2 мастики
и се премести

NeZaPoznat
07-22-2009, 06:40
Здравейте :) имам един проблем и които ме гризе от вътре всяка секунда. Запознах се с едно момиче в интернет и както си следва почнахме да си лафим и след време си разменихме телефоните. Говорихме си и след време си казахме, че се обичаме ( един на друг, но нз в какъв смисал дали като приятели или нещо повече) и аз се влюбих в нея. Тя е от град на 200км от моя. Един ден ми спомена, че са се целунали с някои от нейния клас и тя хлатнала по него. Това като го чух пребледнях и един приятел който беше в стаята като ме видя и си мислеше че нещо откачам. Не знаех какво да кажа, а и тя искаше да остани няколко дена сами и ми каза, че с никои не си пише и с никои не иска да говори и , че е в труден период, а на скайп и гледам, че си слага некакви хронологии. Но щом ми каза да не и пиша известно време се здържах и не и писах нищо. След 4 дена и пиша и стана както става винаги когато не и пиша 1 ден ( в тия дни ме няма на компа ) и ми каза " ти ме забрави...." това като го чух ми идеше да заколя някои ( не нея разбирасе ). Сега тя е на море в хотел които е на родителите й. В деня преди да трагни и казах че е обичам и тя ми каза че ме обича но бързаше, че трябваше да си оправи багажа ( ушким ) Говорехме си, че лятото ще се срещнем, но... . Няколко дена подред и пиша смс-и , но не получавам никакав отговор ;(;(;(;( Какво да направя мн я обичам.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Споко ! Като тръгнеш в 1-ви клас ще разбереш че има и други момиченца, както и други начини да се загаджите :?

selens
07-22-2009, 06:58
Не се впрягай за толкова малко нещо .. :?

xplay
07-22-2009, 08:45
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265063 ... Написала съм я за такива каго теб :)

anSsito
07-22-2009, 09:25
Обичаш човек, когото не си виждал? Не се самозалъгвай.
Отвори си очичките и се огледай за някоя, която живее в твоя град.
А що се отнася до въпросното момиче - поддържайте някаква връзка, но не й досаждай. Всеки да си живее животеца.

allie
07-22-2009, 19:19
хмм .. странен сии мии .. лубофф по кабелл си прайтее вие май .. сладурии :D

Take_That
07-24-2009, 21:04
Обичаш някой, който дори не си виждал - я стига! Стегни си и бъди мъж. Остави я - като не ти отговаря, ти не и пиши, ако после има претенции и кажи, че не би трябвало, тя не отговорила на нито един твой смс, следователно не иска да го прави и не иска ти да я притесняваш.... По повод това се сещам за една поговорка:" Не прави това, което не искаш да правят на теб!"

roshlichka
07-24-2009, 21:39
абе като правиш това сам се нараняваш.. навиваш се че харесваш това момиче и сърцето ти е отворено само за нея.. спри да и пишиш да потдържаш връзка с нея. Започни да се срещаш с други момичета и постепенно ще я забравиш