PDA

View Full Version : Стар добър приятел ....



slap2trap
07-20-2009, 22:38
Здравейте :)
Значииии .... сега съм за 9ти клас и нали от 8 клас съм във ново училище, съответно нов клас. Имаше хора с които по се имах, с други не толкова, но една от най-близките ми приятел(к)и като цяло беше .... да я наречем ТЯ. На събирането на класа за края на годината аз малко не бях в настроение, а и се притеснявах, че през годината много не си паснах с класа и просто не можех да се отпусна и да се забавлявам така... Но на нея си и беше забавно нали, пуснаха мазните чалгии и тя тръгна да кани всички момчета на танц, всички отказваха но не знам на мен най много ми се премоли сякаш, аз и отказах, по няколко причини - няма значение. Вечерта повче не ми проговори сякаш ... На следващия ден я питах " ТЯ, сърдиш ли ми се " и ТЯ уверено каза "ДА". После се изпоизгуби спря малко да идва на даскало и т.н. и в крайна сметка повече не се видяхме... А ми беше много близка :( В един клас сме, все някак ще се оправим, надявам се, но искам сега лятото да оправим нещата и началото на годината да сме си в добри отношения ... То какво сме преживяли с нея :smt120 ... Таааааа, можете ли да ми дадете някакъв съвет как да подходя да и се извиня, нещо такова. Не мога да я засека навън, да и ида на вратаа е абсурдно, пак по скайп ще трябва да е... Нооо какво да и кажа, някакси хем мее срам хем ... Абее мани, кажете нещ :( :( :(

RaZzer
07-20-2009, 23:07
Недей по скайп! :wink: Толкова ако не можеш да идеш до тях - пиши й по скайп, че искаш да се видите и го направи очи в очи...

Но преди това трябва да си изясниш дали имаш само приятелски чувства към нея, щото на мен ми се струва, че нейните са по-силни! 8)

slap2trap
07-20-2009, 23:21
Неееееееее, глупости :D
Ако е искала 100 пъти щях да и се вържа и нататак се сещаш :D
А и едно че не знам къде живее а и друго че .... незнам не сме се виждали от месец и не ще воабще да ме гледа да и цъфна на вратата .... не много добра идея майче :D А ако и пиша няма да ми отговори най-вероятно или най-малко ще и е до мен, тя си излиза нон стоп, има си приятели, няма да и се занимава с мен :(

nIkEnCeTy_bE
07-21-2009, 12:54
Ами надявам се, че сте само приятели. Ако по скайп не иска да ти пише, обади и се на телефона и кажи, че искаш да се видите и да поговорите. :)

slap2trap
07-21-2009, 22:00
Ааах мерси господи :smt001
писах и оправихме се всичко е 6
камак ми падна от сърцето!

може да локнете темата :)