PDA

View Full Version : вредите, които нанся лакът за коса



evi_vd
07-21-2009, 06:09
момичета какво мислите по въпроса :?

evi_vd
07-21-2009, 11:20
дууу няма ли вреди бре :shock:

Enitto
07-21-2009, 11:32
Ми има вреди... не разбирам какво искаш да знаеш? Напиши в гугъл. Не съм много наясно, но предполагам, най-малкото лакът изтощава косата. Не ползвам лак, само пяна... ама то все същото май. :D

MaLty
07-21-2009, 11:37
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)

myHeartIsOnlyForYou
07-21-2009, 11:50
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)
Еее да беее...не е всичко :!: Да не би маските и маслата(бадемово,кокосово) а вредят???Или пък кристалите и стимулантите???Не всичко!За шампоаните незнам..има,такива които не вредят,а има и вредящи.Лакът изтощава косата.Според мен е най-вредно ако се слага в корените,защото това е най-младата част на косата и ако и тя се увреди край с цялата коса....В зависимост от съставките на лака причинява различни щети.Някои съставки може да увреждат косъма и да нарушават структурата му...и все пак аз съм на мнение,че по-добре лак,отколкото преса..

MaLty
07-21-2009, 12:01
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)
Еее да беее...не е всичко :!: Да не би маските и маслата(бадемово,кокосово) а вредят???Или пък кристалите и стимулантите???Не всичко!За шампоаните незнам..има,такива които не вредят,а има и вредящи.Лакът изтощава косата.Според мен е най-вредно ако се слага в корените,защото това е най-младата част на косата и ако и тя се увреди край с цялата коса....В зависимост от съставките на лака причинява различни щети.Някои съставки може да увреждат косъма и да нарушават структурата му...и все пак аз съм на мнение,че по-добре лак,отколкото преса..
Добре де изключваме маските,балсамите,кристали те и т.н

Len4etyYyy
07-21-2009, 14:38
Косата се накъсва и оредява-наблюдавам го на една приятелка :?

EarthShaker
07-21-2009, 14:39
всичката химия, която ползвате, вреди ;)

lipstik
07-21-2009, 19:03
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)
Еее да беее...не е всичко :!: Да не би маските и маслата(бадемово,кокосово) а вредят???Или пък кристалите и стимулантите???Не всичко!За шампоаните незнам..има,такива които не вредят,а има и вредящи.Лакът изтощава косата.Според мен е най-вредно ако се слага в корените,защото това е най-младата част на косата и ако и тя се увреди край с цялата коса....В зависимост от съставките на лака причинява различни щети.Някои съставки може да увреждат косъма и да нарушават структурата му...и все пак аз съм на мнение,че по-добре лак,отколкото преса..

Ако маската не е домашна вреди,защото има химия.

_princess_
07-21-2009, 22:58
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)
Еее да беее...не е всичко :!: Да не би маските и маслата(бадемово,кокосово) а вредят???Или пък кристалите и стимулантите???Не всичко!За шампоаните незнам..има,такива които не вредят,а има и вредящи.Лакът изтощава косата.Според мен е най-вредно ако се слага в корените,защото това е най-младата част на косата и ако и тя се увреди край с цялата коса....В зависимост от съставките на лака причинява различни щети.Някои съставки може да увреждат косъма и да нарушават структурата му...и все пак аз съм на мнение,че по-добре лак,отколкото преса..

Точно пък стимулантите вредят, от опит го знам :( Където има химия е вредно.

guinessgirl
07-21-2009, 23:33
(искам да го кажа и аз пък)
БХ!,аз без лак не мога.

pale4ka
07-22-2009, 08:06
Изтощава косъма яко ...

mimichi
07-22-2009, 09:21
Мама използва лак от годиниии и мога да ви кажа, че косата й е адски гъста, въобще не и се е увредила.

izlishna
07-23-2009, 16:41
Изтощава се косата и след време почва да пада супер много.. за това по-добре да се използва в по-малки количества

therichbitch
07-23-2009, 17:58
Всичко което си слагаме на косите (дори шампоанът) вредят ;) Незнам точно кфи са вредите от лакът но потърси в гугъл :)
Еее да беее...не е всичко :!: Да не би маските и маслата(бадемово,кокосово) а вредят???Или пък кристалите и стимулантите???Не всичко!За шампоаните незнам..има,такива които не вредят,а има и вредящи.Лакът изтощава косата.Според мен е най-вредно ако се слага в корените,защото това е най-младата част на косата и ако и тя се увреди край с цялата коса....В зависимост от съставките на лака причинява различни щети.Някои съставки може да увреждат косъма и да нарушават структурата му...и все пак аз съм на мнение,че по-добре лак,отколкото преса..
Добре де изключваме маските,балсамите,кристали те и т.н
нищо не изключваме!

всичката химия, която ползвате, вреди ;)
напълно съм съгласна, включително и шампоаните, но все пак не можем да се лишим от всичко, но трябва да има ограничения от ненужните неща като пяна, лакове, гелове и т.н. и тези ограничения да са максимални и ще дам за пример себе си- за 18 години косата ми е видяла лак о/о 2-3 пъти и не съм се гътнала по тоя случай, така че престанете да се мацате с боклуци

AItOo0
07-23-2009, 18:06
Вреди и още как.

lDoLLl
07-23-2009, 21:07
Естествено, че не е най-полезното нещо за косата. Не знам как точно й вреди, обаче предполагам, че отнема от блясъка, жизнеността на косата.
Т.е. ако си можеш и без лак за коса, не ползвай :)

lizzy
11-09-2009, 17:33
НЕ само на косъма вреди но и на кожата на скалпа ..
Аз постоянно използвох преди да забележа че от него постянно ме сърбеше главата и падаха гадни малки бели люспи :? Ужасно беше ... От както го използвам сравнително по-рядко и този проблем отшумя .
Та... Определено Лака за коса вреди !

vagarious
11-09-2009, 17:53
Абе тези, които имат хубава естествена коса, която не се нуждае от кой знае каква грижа - имам предвид за химии и преси, маши, айде ОК нямат наложителна причина да ги използват и за това говорите така-престанете да ги използвате, бля бля.Ами тези, които не са с естествено хубава коса, какво да правят?Да ходят като олигофрени ли(съжалявам за израза)..Мисълта ми е:да, повечето козметични продукти са вредни, но не и когато се използват в нормални количества(не минимални и не максимални).

FuckingFreak
11-10-2009, 07:24
... Също така ако слагаш в доста големи количества 'уж' да ти застане по-добре прическата,след като засъхне става едно гадно и трябва да си измиеш косата.И стимулира образуването на пърхот.

titinkaa
11-10-2009, 08:38
пърхот

Zarity
11-10-2009, 09:23
незнам какво нанся лака за коса,ако вие знаете казвайте :-o