PDA

View Full Version : "Пленяващи очи" и "Обичам те "



smal_girl
07-21-2009, 09:57
Пленяващи очи


Едни очи не мога да забравя,едни очи ме карат да не спя.
Те плениха сърцето ми,тези очи са като звезди.
Сърцето мое ти дарих и огряме слънчевата светлина на любовта.
Тези зелени очи ме плениха,те искараха ме от пепелта.
Обичам те завинаги,ще те обичам до смърта


ОБИЧАМ ТЕ !

Обичам да ме галиш,обичам да ме целуваш.
Обичам всичко в теб,защото знам,че ти си точно за мен.
Обичам те ще ти кажа,обичам те с цялото си сърце.
Искам с теб докрай да бъда и да те обичам
както само аз мога.Страстта в мен кипи и ме изгаря.
С всеки изминал ден те желая,привличаме това,че зная,
че винаги ще те обичам.

YouCantStopMe
07-21-2009, 16:20
Сори,не ми харесаха.

Jumbie483
07-21-2009, 16:20
прекалено натруфени някакви.. не ми харесват :-o

woshata
07-21-2009, 20:02
Между любов и страст има разлика, колкото и тясно да са свързани двете. И абсолютно винаги адски ме дразни, когато в любовни стихотворения се намесват и двете. xD А страста за неразбралите не може да се бутне в редчето под това за любовта. Първото може да го има и без второто, и няма лошо в това, но не и при стихотворенията.

smal_girl
07-21-2009, 23:27
еми кво да се прави новачка съм в това

oasis
07-22-2009, 01:22
^ хаха

YouCantStopMe
07-22-2009, 15:20
:lol: Сори,обаче не можах да не се засмея.

TheNewReligion
07-23-2009, 01:18
Много са тъпички. 8-) Поне рима да имаше, пък то само си си изреждала някакви банални мисли.

NaNa_SladuRana
07-23-2009, 14:07
браво,че си се захванала с писане,продължи да га правиш,но тези двете ми звучат,като извадени от лексикон на третокласник :)

woshata
07-23-2009, 18:53
еми кво да се прави новачка съм в товав мисленето ли :-o

jghgh
07-23-2009, 20:22
Вие пък сте много жестоки и тъпи, честно.

Не съм й чела изобщо нещата, щото ме мързи, ама като ви видях коментарите и щях да се изповръщам.
Не вярвам вашето 1во произведение да е било някакво уникално.

Аз си признавам примерно, че моите сега като си ги погледна ми е също толкова смешно, колкото ми е смешно като чета (почти) всичките други неща постнати тук. Съмнявам се да сте били непосредствени и уникални в 1вите си творби. Така че, да, новачка е, бъдете по-толерантни.

Да ти писне от тъпа злоба. Не издържала да не се изхили. Ми издържи следващия път. Аман. В своите ли очи растете?




Сега предварително мерси на хората, дето ще тръгнат да ме опровергават, знам кои са, дори знам с какъв сакразъм ще ме посрещнат: )


Едит: Прочетох ги, но дори не са толкова фрапантни, просто поредното излияние. Не са изобщо толкова зле и омггей, колкото ги изкарвате. Просто са неоригинални, пускат се такива едва ли не ежедневно в този раздел. Не ми харесват,не са за стихосбирка, но пък стават да ги признаеш на въпросния човек.
За подобни неща си мисля че не са произведения, а са обяснения. Но какво толкова? Love rules.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-23-2009, 20:31
Вие пък сте много жестоки и тъпи, честно.

Не съм й чела изобщо нещата, щото ме мързи, ама като ви видях коментарите и щях да се изповръщам.
Не вярвам вашето 1во произведение да е било някакво уникално.

Аз си признавам примерно, че моите сега като си ги погледна ми е също толкова смешно, колкото ми е смешно като чета (почти) всичките други неща постнати тук. Съмнявам се да сте били непосредствени и уникални в 1вите си творби. Така че, да, новачка е, бъдете по-толерантни.

Да ти писне от тъпа злоба. Не издържала да не се изхили. Ми издържи следващия път. Аман. В своите ли очи растете?




Сега предварително мерси на хората, дето ще тръгнат да ме опровергават, знам кои са, дори знам с какъв сакразъм ще ме посрещнат: )


Едит: Прочетох ги, но дори не са толкова фрапантни, просто поредното излияние. Не са изобщо толкова зле и омггей, колкото ги изкарвате. Просто са неоригинални, пускат се такива едва ли не ежедневно в този раздел. Не ми харесват,не са за стихосбирка, но пък стават да ги признаеш на въпросния човек.
За подобни неща си мисля че не са произведения, а са обяснения. Но какво толкова? Love rules.

Жено, мери си езика .. да го не дупча с винтовера
:Д:Д

Стихчетата съкс хард ... не струват... ужасни са. .. защо винаги трябва да опонираш ... а не да изкажеш ненужното си мнение и да натиснеш големия червен хикс в ъгъла ...

пс: чакаме сциона да се намеси :Д летс ръмбле :Д

jghgh
07-23-2009, 21:57
Ти сериозно се филмирал с моите мнения в тоя раздел, както и явно имаш погрешното разбиране че аз и сцион сме някаква комбина срещу вас. :lol:



Не винаги трябва да опонирам, тва пък откъде го измисли? Просто тук виждам че се прекалява със злобните коментари, определено не са на място. (;
Има доста по-противни нещ в тоя раздел които отнасят само "Не ми харесва/Не", а тук направо разпънаха авторката. На мен ми се видя грозно и реагирах. Теб когато нещо не те кефи му давай хикса, аз пък няма да го правя и не виждам как някой може да ми забрани. И без това не съм кой знае колко активна в тоя раздел, какво по дяволите ти пречи? ;)


ПП. Сбъркал си, ако мислиш че само опонирам. Нямам точно определена роля, реагирам както си искам. В случая чак се ужасих. Избиват го на лична злоба... мда, ясно ми е, че във форумът всеки си излива лайната, но аз не съм съгласна с това (;

hardball
07-23-2009, 22:48
Мисля, че можеш да пишеш текстове за поп- фолк песни.

Другото е с времето да ти се развие стилът на писане.

UnaBletoLoVeU
07-26-2009, 23:15
Ти сериозно се филмирал с моите мнения в тоя раздел, както и явно имаш погрешното разбиране че аз и сцион сме някаква комбина срещу вас. :lol:



Не винаги трябва да опонирам, тва пък откъде го измисли? Просто тук виждам че се прекалява със злобните коментари, определено не са на място. (;
Има доста по-противни нещ в тоя раздел които отнасят само "Не ми харесва/Не", а тук направо разпънаха авторката. На мен ми се видя грозно и реагирах. Теб когато нещо не те кефи му давай хикса, аз пък няма да го правя и не виждам как някой може да ми забрани. И без това не съм кой знае колко активна в тоя раздел, какво по дяволите ти пречи? ;)


ПП. Сбъркал си, ако мислиш че само опонирам. Нямам точно определена роля, реагирам както си искам. В случая чак се ужасих. Избиват го на лична злоба... мда, ясно ми е, че във форумът всеки си излива лайната, но аз не съм съгласна с това (;

Дълго ми е да чета, ама прочетох малко от предния пост.
Айде признай си, че не струват и "всичко точно".
Писането не е за всеки. Има една думичка "дарба", която играе голяма роля. Въпреки че аз до 8ми клас бях литературен инвалид от страна на есета, съчинения и т.н, но сега съм доста добре. Иначе поезията ми е вървяла винаги, sooo...дарба.

ПП. Първото ми стихче е от 5 годишна, тъкмо се бях научила да пиша. Мама реши, че съм го преписала от някъде. Никой не ми вярваше за него :D

loveUpeps4o
07-27-2009, 10:52
На мен пък ми хареса първото :)