PDA

View Full Version : предложение



TheGirlNextDoor
07-21-2009, 12:28
та значи..имам едно предложение към женската част от форума

..и по точно за тези,които имат желание да стегнат малко тялото си или да запазят вече постигнати резултати.Та мислълта ми е да започнем заедно (ако все пак някои иска) нещо като програма,,която не включва диети (с по едни кисело мляко на ден,защото аз на такъв глад не мога да се подложа ;D )
И ако има навити може да постнем различни видове упражнения и да следим заедно има ли резултат : ))

ifcheto0
07-21-2009, 15:23
мм и аз искам ...да ама понеже съм нов потребител не мога да дам линкове :-o :D :shock: :?

sweatkiss
07-21-2009, 15:33
Дам и аз съм навита ,защото диети повече от седмица ако не и по малко не мога да спазвам 8-) Ами тичане,скачане на въже ,коремни преси ,лицеви опори,плуване и разходки. Иначе нека DarkKiss да каже нещо ако има желание ,защото има уникален корем 8-) Тка ,че брои ме :D

RiseGirl
07-21-2009, 15:37
аз от утре почвам да бягам с още 2 приятелки 8-)

TheGirlNextDoor
07-21-2009, 17:37
Само за 15 минути дневно значително ще ускорите резултатите от традиционните занимания, които вероятно ви отнемат повече време и внимание.

Ето и какво имаме предвид:

Ходом, марш

Застанете изправени – с изпънат гръб и поглед, насочен напред. Вдигнете десния си крак, сгънат в коляното, към лакътя на свитата си лява ръка. След това повторете с другия крак и дясната ръка.

Поддържайте интензивно маршово темпо за 30 секунди, след което ускорете максимално за минута и половина. Намалете отново темпото за още 30 секунди и отдъхнете за малко.

Повтаряйте този цикъл поне 10 минути.

Скок-подскок

Подскачайте 15 секунди, размахвайки ръце във въздуха. Най-добре би било, ако можете да го правите в движение, а не на място. След това си починете за 15 секунди.

Повтаряйте този цикъл 2 минути, а когато ви стане леко – 4. Можете и да увеличите подскачането на 20 секунди, а почивките да бъдат по 10 секунди.

Кикбокс

Можете да си спретнете мини тае-бо тренировка с елементи на задъхване и обилно изпотяване, които са и основната цел на кардио заниманията.

Докато подскачате леко на място, удряйте във въздуха пред себе си първо с лявата, а след това с дясната ръка, с всяка по 30 секунди.

След това ритайте странично първо с единия крак, а след това с другия, отново по 30 секунди във всяка посока.

Повторете сериите общо 3 пъти, но се старайте да не почивате между тях. Ако разполагате с боксова круша, задължително я включете в тренировката си.

http://vkushti.tialoto.bg/article.php?id=7957

това ми се стори интересно (и лесно;D )

иначе и аз от утре почвам да бягам всяка сутрин с един приятел : ))

LittleFashionista
07-21-2009, 18:10
Преди време имаше такава тема дневник, но нещо замря...

aloveyou
07-28-2009, 10:57
Само за 15 минути дневно значително ще ускорите резултатите от традиционните занимания, които вероятно ви отнемат повече време и внимание.

Ето и какво имаме предвид:

Ходом, марш

Застанете изправени – с изпънат гръб и поглед, насочен напред. Вдигнете десния си крак, сгънат в коляното, към лакътя на свитата си лява ръка. След това повторете с другия крак и дясната ръка.

Поддържайте интензивно маршово темпо за 30 секунди, след което ускорете максимално за минута и половина. Намалете отново темпото за още 30 секунди и отдъхнете за малко.

Повтаряйте този цикъл поне 10 минути.

Скок-подскок

Подскачайте 15 секунди, размахвайки ръце във въздуха. Най-добре би било, ако можете да го правите в движение, а не на място. След това си починете за 15 секунди.

Повтаряйте този цикъл 2 минути, а когато ви стане леко – 4. Можете и да увеличите подскачането на 20 секунди, а почивките да бъдат по 10 секунди.

Кикбокс

Можете да си спретнете мини тае-бо тренировка с елементи на задъхване и обилно изпотяване, които са и основната цел на кардио заниманията.

Докато подскачате леко на място, удряйте във въздуха пред себе си първо с лявата, а след това с дясната ръка, с всяка по 30 секунди.

След това ритайте странично първо с единия крак, а след това с другия, отново по 30 секунди във всяка посока.

Повторете сериите общо 3 пъти, но се старайте да не почивате между тях. Ако разполагате с боксова круша, задължително я включете в тренировката си.

http://vkushti.tialoto.bg/article.php?id=7957

това ми се стори интересно (и лесно;D )

иначе и аз от утре почвам да бягам всяка сутрин с един приятел : ))

Да-наистина е интересно и лесно..Май ще ги пробвам