PDA

View Full Version : проблемче



rumcho
07-21-2009, 15:02
незнам дали има друга такава тема защото има сиг 100 теми с заглавие "проблем" ... таа въпроса ми е една моя приятелка си направи сефтето преди близо година ... от тогава е правила секс над 6-7 пъти и даже си има вибратор и често си играи с него но винаги и тече кръв дори и с заека даите савети или мнение от какво може да е

plmn
07-21-2009, 15:20
кви зайци бе брат :-o

bog4eto
07-21-2009, 15:22
Сигурно вибратор има предвит :D
Ами може да има раничка..най-добре да се консултира с лекар ;)

MrUndaztood
07-21-2009, 15:27
Аз знаех само за пингвин,ама и заек имало...

Да за вибратор става въпрос


спри ТИ да си играеш със зайо-байо,че ще те гризне з аклитора със зъбките си


едит:
oу ама ти мъжко си било,ми да го спре тоя заек за малко,дай и твоят...

rumcho
07-21-2009, 15:39
редактирах го аи ся малко по темата ....

KristinCavallari
07-21-2009, 17:57
Еми нямам представа :? . Нека отиде на Лекар !!!

Smite
07-21-2009, 19:30
ако е от вибратора вече ще се оправи ахха щото вече няма :lol: :lol: :lol:

slaveto1989
07-21-2009, 19:31
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

Smite
07-21-2009, 19:33
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

сякаш ти не пробваш :-P :-P :-P :-P

slaveto1989
07-21-2009, 19:35
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

сякаш ти не пробваш :-P :-P :-P :-P :lol: аз може да пробвам,но е едно е проба,друго е заигравка всеки ден :)

Smite
07-21-2009, 19:36
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

сякаш ти не пробваш :-P :-P :-P :-P :lol: аз може да пробвам,но е едно е проба,друго е заигравка всеки ден :)

лъжиш :oops: :oops: искам да покажиш да видим дали и ти не си играеш по цял ден :razz: :razz: :lol: :lol: :-P :-P

slaveto1989
07-21-2009, 19:39
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

сякаш ти не пробваш :-P :-P :-P :-P :lol: аз може да пробвам,но е едно е проба,друго е заигравка всеки ден :)

лъжиш :oops: :oops: искам да покажиш да видим дали и ти не си играеш по цял ден :razz: :razz: :lol: :lol: :-P :-P Няма как да ти покажа :lol: няма как и да разбереш дали лъжа или не :smt102

Smite
07-21-2009, 19:42
бе защо прекалявате с техниката не ми е ясно

сякаш ти не пробваш :-P :-P :-P :-P :lol: аз може да пробвам,но е едно е проба,друго е заигравка всеки ден :)

лъжиш :oops: :oops: искам да покажиш да видим дали и ти не си играеш по цял ден :razz: :razz: :lol: :lol: :-P :-P Няма как да ти покажа :lol: няма как и да разбереш дали лъжа или не :smt102

има бе местя са в вас да нанкам хем ще ти помагам да си играеш :oops: :oops: :-P :-P :P може да получиш и езиче :oops: :oops: :oops: :P :P

Punisherrr
07-21-2009, 19:50
Преминете на ЛС двамата,моля...

Sladurcho
07-21-2009, 19:53
незнам дали има друга такава тема защото има сиг 100 теми с заглавие "проблем" ... таа въпроса ми е една моя приятелка си направи сефтето преди близо година ... от тогава е правила секс над 6-7 пъти и даже си има вибратор и често си играи с него но винаги и тече кръв дори и с заека даите савети или мнение от какво може да е
по ника ти съдя че си момче а да си играеш с заека на твоя приятелка.... :? :? ако е така както мисля защо вие двамата не си поиграете а с заека... странна работа... а по принцип за кръвта съм на мнението на останалите иди на лекар може да е някаква раничка

slaveto1989
07-21-2009, 19:57
Преминете на ЛС двамата,моля... нямам намерение :wink:

Ilikeliljon
07-21-2009, 20:17
Алоо, тук не е мястото за обсъждането на това, кой какво ползва и кога за самозадоволяване. Пишете си на лично като искате :D :D

rumcho
07-22-2009, 00:06
незнам дали има друга такава тема защото има сиг 100 теми с заглавие "проблем" ... таа въпроса ми е една моя приятелка си направи сефтето преди близо година ... от тогава е правила секс над 6-7 пъти и даже си има вибратор и често си играи с него но винаги и тече кръв дори и с заека даите савети или мнение от какво може да е
по ника ти съдя че си момче а да си играеш с заека на твоя приятелка.... :? :? ако е така както мисля защо вие двамата не си поиграете а с заека... странна работа... а по принцип за кръвта съм на мнението на останалите иди на лекар може да е някаква раничка

аз даже не са споменавам в темата :shock: ти ми говориш да си играч с вибратора ... казвам че тя си играе с него често или поне играеше ... :-o :shock:

rumcho
07-22-2009, 00:09
те smite и slaveto освен,че не пишат по темата ами славето е 89 а смите 94 .. кака 8-)

slaveto1989
07-22-2009, 00:55
те smite и slaveto освен,че не пишат по темата ами славето е 89 а смите 94 .. кака 8-) не мисля да коментирам похватите му да е интересен :)

ItalianMafia
07-22-2009, 01:12
Като има кръв има проблем..
Аз като имам проблем, независимо коя част от тялото ми засяга, първото нещо което ми идва наум е да отида на лекар, не да пиша по форуми.. Да не говорим, че засяга половите органи и колкото повече чакате толкова по-лошо ако наистина има някакъв проблем..

Smite, не ти отива на годините да се занимаваш с какички още по-малко да си предлагаш услугите..

rumcho
07-22-2009, 08:21
и тя смята,че трябва да отиде на лекар ама се страхува от резултата ... :( :(

Smite
07-22-2009, 08:29
Като има кръв има проблем..
Аз като имам проблем, независимо коя част от тялото ми засяга, първото нещо което ми идва наум е да отида на лекар, не да пиша по форуми.. Да не говорим, че засяга половите органи и колкото повече чакате толкова по-лошо ако наистина има някакъв проблем..

Smite, не ти отива на годините да се занимаваш с какички още по-малко да си предлагаш услугите..


извинявам се повече няма да се повтори !! :oops: :oops: :oops:

Lyricon
08-23-2009, 23:27
ко се страхува бе,най-мн да умре от нещо ;) няя за какво да се притеснява и btw коя е тази приятелка е Руминье... и не крий,че и ти се заиграваш със заека... :grin: все чувам от вас "бзззззззззззззззззззззззз ззззззззззззззззззззззззз ззззззззззззз" сега поне ми е ясно от какво е.По темата наистина и кажи да отиде на лекар...

Parallel
08-23-2009, 23:29
Или им има нещо...Или е вечно в мензис :D По вероятно е първото :)