PDA

View Full Version : Помощ за подходящ фитнес режим.



rauwkost
07-21-2009, 16:06
Е, както се разбира от заглавието ми е нужна помощ, тъй като във фитнеса в който ходя е адската скъпотия, но това ми е единствената възможност в моя район, там за карта 12 ходения ми взимат 50лв. трябва да дам още 25лв. за да ми изготвят режим, а за да ми го изготвят него пък трябва да дам още 10лв. за инструктор.. събират се 85лв. общо - прекалено много идват. Та за това питам за подходящ режим за махане на паласките и стягане на корема, знам за кардиото, но примерно по колко време да бягам и дали само пътеката ще ме "оправи"? Ааа, и за Л-Карнитин-а да питам, кой е най-добър (марка) и каква е разликата между течния и този на хапчета дето е?

hamilcar
07-21-2009, 20:22
Винаги ми е бил интересен въпроса "Колко време да тичам?". Ако ти кажа 30 минути сигурно няма да можеш. Прави го сутрин към 9-10 часа, ако можеш тогава.

Тичай колкото можеш, прави коремни преси. L-carnitin в това време е безмислен, според мен. Достатъчно е топло.

ke4o
07-27-2009, 13:16
кажи какви цели искаш да постигнеш с хранителния режим и тренировките като цяло... ти от къде си та ти зимат 50 кинта за 12 тренировки...трябва да бягаш по златни патеки ( и пак фаида няма)

мога да т ипомогна за диети добавки и тренировки ...ако искаш ми пиши в скаипа : bafrof1

YakUZa777
07-27-2009, 15:03
Е*ахти цените, тука си е 25лв. за цял месец, всичко което те инт. питаш, обесняват ти, без да ти струва нищо, ако искаш може да си поръчаш и добавки, който ти ги носят, без да си слагат пари отгоре...

niku
07-29-2009, 16:25
Аз бягам сутринта, след това ходя на лостове и правя спаринг.. И това всеки ден, но само защото се занимавам с кик-бокс и е малко сложно... Ако искаш да свалиш паласката само тичай по едно и също време всеки ден а наистина и коремните преси ще ти помогнат [;

ke4o
07-31-2009, 15:08
и се пак за да ти помогнем с хранителен режим и фитнес програм трябва да знаем на колко години си , от колко време тренираш , височина и килограми....и како точно искаш като резултат...