PDA

View Full Version : Лични проблеми *садчи*



teenmenie
07-21-2009, 15:13
В момента живе със 2-рата си майка и истинския тате.Живота е като приказка. Имам си всичко, угаждат ми със всичко, всичко което едно нормално семейство отрябва да е .Проблема е друг. Преди 2 години баба се била видяла с "истинската" ми майка (със кавички защото плюя на нея и на всичко свързано с нея) :? .... Баба каза че са си говорили и че аз имам брат. моята реакция беше следната: :shock: Брат, аз нямам брат или сестра. - И излезнах от къщата със гръм и трясък :( .

Та се чудех дали "истинската" ми майка се интересува от мен, и дали тоя лигоч наистина ми е брат?

ameli
07-21-2009, 15:14
това може да го каже само тя

yambolov
07-21-2009, 15:19
недей разсъждава така,каквато и да е тя ти е майка,а неможеш да съдиш брат си за нищо,ти не го познаваш.
рано или късно ще имаш нужда от нея,имай в предвид че ваще не са вечни,не мислиш ли че ще е хубаво да имаш след време някой като брат си до себе си?

SuNsEt
07-21-2009, 15:38
Да,наистина барт ти не е виновен с нищо.
Говори със семейството си,дали е удачно да я потърсиш заради брат ти.Решението си е твое,но те могат да ти помогнат.

teenmenie
07-21-2009, 15:43
Забравих да кажа че тя ме е зарязала като съм била на 4 :(

3oPuTy
07-21-2009, 16:01
1.Тя ако се интересуваше от теб щяхте да поддържате връзка.
2.Тоя "лигоч" ти е брат,защото имате обща майка!
3.Мисля,че си тъпа ... :? Как може да наричаш брат си "лигоч" (а и кой знае,какви други думи си използвала за него :?) Детето няма вина,че имате такава майка! :x

yambolov
07-21-2009, 16:01
и все пак,опитай да се свържеш с нея,не заради друго,а заради брат ти.
наистина един ден ще имаш нужда от него.
опитай се да разбереш защо те е зарязала,не мислиш ли че може да е имала някаква причниа,разбери каква е и пак си помисли после дали искаш да я виждаш вече.

teenmenie
07-21-2009, 16:03
1.Тя ако се интересуваше от теб щяхте да поддържате връзка.
2.Тоя "лигоч" ти е брат,защото имате обща майка!
3.Мисля,че си тъпа ... :? Как може да наричаш брат си "лигоч" (а и кой знае,какви други думи си използвала за него :?) Детето няма вина,че имате такава майка! :x

Не съм използвала други думи освен лигоч :-o пък и тя надали му е казала че аз съществувам

3oPuTy
07-21-2009, 16:07
1.Тя ако се интересуваше от теб щяхте да поддържате връзка.
2.Тоя "лигоч" ти е брат,защото имате обща майка!
3.Мисля,че си тъпа ... :? Как може да наричаш брат си "лигоч" (а и кой знае,какви други думи си използвала за него :?) Детето няма вина,че имате такава майка! :x

Не съм използвала други думи освен лигоч :-o пък и тя надали му е казала че аз съществувам
Не говорех за други думи в тази тема,а по принцип!!!
А и това,че не му е казала за теб не означава,че имаш право да го наричаш "лигоч" ... :?

teenmenie
07-21-2009, 16:11
Ама аз ... не съм използвала други думи никъде освен в темата :-o а когато го нарека Брат ми ии едни фр-ки викат ти нормална ли си :lol:

3oPuTy
07-21-2009, 16:12
^ И защо да не си нормална?!
Все едно баща ти и втората ти майка да си направят дете и ти да не го наричаш "брат ми" ... :?
Между другото тия твои приятелки са на по 13-15 години,нали?!

teenmenie
07-21-2009, 16:13
дам :-o

3oPuTy
07-21-2009, 16:21
^ Щом са толкова малки им тегли по една майна от мое име и им кажи,че след 4-5 години друго ще говорят ... Явно акъла им още е детски и не осъзнават как стоят нещата :?

Jumbie483
07-21-2009, 16:47
да, брат ти е
и ако майка ти не търси връзка с теб и т.н., то по мое мнение не се интересува от теб.

teenmenie
07-21-2009, 16:51
да, брат ти е
и ако майка ти не търси връзка с теб и т.н., то по мое мнение не се интересува от теб.

не сме се виждали от 10 години :(

т.е-Не се интересува май от мен

lipstik
07-21-2009, 19:41
Щом детето е от майка ти,очевидно ти е брат и недей да разсъждаваш така за него,много е детинско.

Brunetkaa
07-21-2009, 22:32
как изобщо си позволяваш да говориш така за детето :shock: тии добре ли сии..даже не го познаваш..и най-малкото ти е брат..че не го познаваш и че неговата майка е и твоя какво от това...детето ли е виновно, че майка ти те е оставила..да сигурно не искаш да я виждаш..ама с какво детето е заслужило лигоч .. не го познаваш а нареждаш..не знаеш думата ли..съмнявам се..потърси връзка с него, но не си позволявай да говориш така..а относно приятелките ти..съжаляявам ама кифли с голямо к :x .. как ще го наричаш брат..ами така както майка ти е родила теб и него и както сте брат и сестра така..простоо...смешни са.. и поне ти момиче се осъзнай, че детето няма вина и ти е истински брат а не някой непознат..и заслужава уважение..
[/b]

ameli
07-22-2009, 08:21
Аз разбрах, че имам брат като станах на 12 8) тва обаче не ми пречи да го познавам и да не казвам, че го обичам чак де, ама се пак никога няма да го нарека лигоч.

и на мене няма да ми е приятно, да разбера, че брат ми ме е наричал с обидни думи, щото нито той нито аз сме виновни, че родителите са ни създали

cveteto64
07-22-2009, 09:32
Имам един приятел, на който баща му е имал не малък брой любовници и след 18 години той разбра, че има брат и то напълно случайно... Сега мога да кажа, че наистина се уважават, поддържат си връзка въпреки, че са от различни градове и мога да кажа даже, че са си близки... Момиче вземи се в ръце, потърси брат си знеш ли след време може да съжаляваш, че не си го направила...

fire_cat
07-22-2009, 09:33
Аз ти препоръчвам първо да опознаеш момчето и после да коментираш. Относно майка ти - опитай се да поддържаш връзка с нея и виж как ще се отнесе тя към теб.

ali13
08-13-2009, 16:53
Пф в подобна ситуация съм .. Живея с майка си и приятеля й ,а баща си не познавам ,не е проявил интерес :? ... Та ,както й да е .. Към него съм безразлична ,както явно и той към мен ,не се нуждая от него .. Но въпроса е ,че имам сестра от друга жена .. Която е по-голяма от мен .. Но искам .. ужасно много искам да я видя .. Тя не е виновна ,че баща ни е такъв безотговорник .. И твоят брат също не е виновен за майка ти .. Може би ако се запознаеш ще говориш различно ,лично мнение :?

Discard
08-13-2009, 17:44
Те тея твои приятелки се правят явно на вървежни...по мое мнение ако искаш да имаш брат(да сте приятели,познати или квото и да е друго)-кажи на баща ти да ти даде някакви координати на майка ти и се вижте...ако не искаш да имаш нищо общо с майка си,нито да имаш брат-забрави го просто.Ясно като 2 и 2...

ThePowerOfLove
08-13-2009, 18:01
Ако искаш да го познаваш - потърси майка си. А дали се интересува от теб? Не сте се виждали от 10 години, мисля, че е ясно.. :(

Di
08-13-2009, 18:09
без да се сърдиш,но майка ти е кучка..
да те изостави на 4..
баси козата..

NeverTheSame
08-13-2009, 18:20
E,явно наистина има причини да не обичаш истинската си майка и да говориш така за нея,но не е ли малко [дори много] наивно да приказваш така за собствения си брат?
Детето не е виновно,че връзката ви майка-дъщеря не съществува?
Недей да се пренавиваш и едва ли не да изключваш момчето от живота си,само защото е син на майка ти :)

Scr3amerka
08-13-2009, 18:25
1.Тя ако се интересуваше от теб щяхте да поддържате връзка.
2.Тоя "лигоч" ти е брат,защото имате обща майка!
3.Мисля,че си тъпа ... :? Как може да наричаш брат си "лигоч" (а и кой знае,какви други думи си използвала за него :?) Детето няма вина,че имате такава майка! :x

Не съм използвала други думи освен лигоч :-o пък и тя надали му е казала че аз съществувам
Не говорех за други думи в тази тема,а по принцип!!!
А и това,че не му е казала за теб не означава,че имаш право да го наричаш "лигоч" ... :?

Ще го нарича както си иска.Щом го е казала си има причина :-)