PDA

View Full Version : плажна чанта



ameli
07-21-2009, 15:18
пускам темата и тук ... ако е проблем да се изтрие

та значи, искам да си освежа чантата за плаж и моля за свежите ви идеи. тя е в 3 цвята-жълто, червено и черно подредени на ивици като знаме.

не ми казвайте купи си нова, защото според майка ми няма място за излишни разходи :?

RiseGirl
07-21-2009, 15:25
стари гердани с мъниста/за предпочитане дървени/
декорираш по въображение :)

Never
07-21-2009, 15:26
вземи си камъчета (има ги по тия малките павильончета) мисля,че са евтини..можещ да ги зашиеш под формата на цветленца или там каквото ти харесфа:) а пък може и да ги намацаш с лак за нокти ако искаш различни цветове ; ))) айде дано см помогнала :Д

the_best_f
07-21-2009, 16:32
В кинкалериите има чудесии, които се лепят по дрехите. Може да декорираш с копчета, камъчета, мъниста... Дай воля на въображението си! :)

bloodyF
07-21-2009, 18:55
мии ако имате магазин за копчета/ципове разни такива има едни лепенки дето минаваш с ютия и залепва там :]]]]

hackberry
07-21-2009, 19:08
стари гердани с мъниста/за предпочитане дървени/
декорираш по въображение :)

А как да ги закрепя?
нещо ми се струва малко невъзможно,може би по дръжките,ама няма как да ги отрежеш....
можеш да зашиеш пайети.

your_secret
07-21-2009, 23:05
Глупости, най-подходящо според мен си е да лепнеш мидички и пясък. Може да е изтъркано, ама аз с тва свързвам плажната чанта :)

RiseGirl
07-21-2009, 23:09
стари гердани с мъниста/за предпочитане дървени/
декорираш по въображение :)

А как да ги закрепя?
нещо ми се струва малко невъзможно,може би по дръжките,ама няма как да ги отрежеш....
можеш да зашиеш пайети.
пришиваш от вътрешната страна на чантата с конец, как?
бих показала моята чанта, преди години си я бях правила по същият наин, но нямам възможност.