PDA

View Full Version : Офф..смотана ситуация..



linkin_park_girl
07-21-2009, 15:24
Здравейте!Знам,че сега ще ме нападнете,ще кажете,че съм много глупава,че съм зле,но аз реших да попитам..Та днес с приятеля ми се задоволявахме..аз него,той мене..Та неговите дрехи не бяха свалени де,когато свърши и се чудя да не би нещо от спермата да е попаднала в мене..Аз нищо не усетих..той каза също,че нищо не е станало,но аз съм таква паника,че няма накъде просто..Та искам да ви попитам ако е попаднало нещо в мене има ли някаква вероятност да съм бременна или задължително трябва вътре да стане тая работа..А между другото не сме го правили..тоест той ми скъса девствената ципа с пръсти,но иначе до същинската част не сме стигали..Ако искайте ме нападайте..знам,че въпроса ми е глупав,но ми трябва някакво успокоение..

bog4eto
07-21-2009, 15:27
Не си е махал дрехите :D Обаче си го задоволявала..интересно..пе тинг може би? :D Абе виж,може и да забременееш..то от басейни става тая работа,ти тука за едни дрехи говориш.. :D

Extremescream
07-21-2009, 15:33
Здравейте!Знам,че сега ще ме нападнете,ще кажете,че съм много глупава,че съм зле,но аз реших да попитам..Та днес с приятеля ми се задоволявахме..аз него,той мене..Та неговите дрехи не бяха свалени де,когато свърши и се чудя да не би нещо от спермата да е попаднала в мене..Аз нищо не усетих..той каза също,че нищо не е станало,но аз съм таква паника,че няма накъде просто..Та искам да ви попитам ако е попаднало нещо в мене има ли някаква вероятност да съм бременна или задължително трябва вътре да стане тая работа..А между другото не сме го правили..тоест той ми скъса девствената ципа с пръсти,но иначе до същинската част не сме стигали..Ако искайте ме нападайте..знам,че въпроса ми е глупав,но ми трябва някакво успокоение..

Tрябва ти и друго....Както и да е,днес не съм в настроение за заяждане.
Той ако е свършил в теб,било то с дрехи или без има шанс...Опаааа,ама вие секс не сте правили.Ми щом не е свършил върху вагината ти или в нея-няма повод за притеснение.
И къде си тръгнала да се таковаш,като не знаеш тези неща?

skalata45
07-21-2009, 15:35
нема ядове споко нема никъв начин това да е станало да верно въпроса ти е малко тъп но се пак отговарям

linkin_park_girl
07-21-2009, 15:38
Имам си добра сексуална култура,но просто съм голяма паника..знам,че няма шанс,но исках да попитам и за другия мнения..

Extremescream
07-21-2009, 15:40
Имам си добра сексуална култура,но просто съм голяма паника..знам,че няма шанс,но исках да попитам и за другия мнения..

Ако имаш добра сексуална култура и достатъчно мозък,за да я асимилираш,няма да задаваш подобни въпроси

linkin_park_girl
07-21-2009, 15:51
А ти се заяждай с някой друг!

windowlicker
07-21-2009, 17:01
А ти се заяждай с някой друг!

Виж сега! Българите много обичат да показват колко са умни, или по-скоро колко са по-умни от тебе, или още повече колко ти си по-тъп от тях. Жалко е наистина, но е така.

Иначе по темата: и двамата сте били с дрехи, няма начин да е станало нещо. :)

linkin_park_girl
07-21-2009, 18:40
Аз не бях с дрехи де..

Extremescream
07-21-2009, 19:19
А ти се заяждай с някой друг!

Виж сега! Българите много обичат да показват колко са умни, или по-скоро колко са по-умни от тебе, или още повече колко ти си по-тъп от тях. Жалко е наистина, но е така.

Иначе по темата: и двамата сте били с дрехи, няма начин да е станало нещо. :)

Не твърдя,че съм по-умна.Просто изтъкнах факта,че един наистина добре запознат с нещата човек,колкото и да е притеснен,няма да задава подобни въпроси.

windowlicker
07-21-2009, 19:56
Аз не бях с дрехи де..

Ама той е бил с дрехи? Или се бъркам? Щом едния от двамата има дрехи, нямаш грижи.

Punisherrr
07-21-2009, 19:59
Добре де,може ли сега да обясниш една идейка по-ясно кой кво е правил,кой с дрехи,кой без,къде е свършвал,свършвал ли е ??? .... Как да ти се даде отговор като доста неясно си написала всичко.. :smt017

Sladurcho
07-21-2009, 20:00
тъй като той е бил с дрехи ако е имало шанс нещо да попадне в теб той щеше да има петно на дрешката... сешшшшш ли се :-x :razz: :razz: :razz:

epizod
07-21-2009, 20:31
На такъв въпрос, отговора е: ДА, ма*ка му ДА, поне близнаци!!! :-s

Аз доколкото разбрах, той е свършил в гащите.. :razz: и момата се притеснява да не би като е нацвъкал гащите и се е допрял до нея.. някой шехерезада да пробие през портата. - може и да греша. :-o

YourPoison
07-21-2009, 21:02
Имам си добра сексуална култура,но просто съм голяма паника..знам,че няма шанс,но исках да попитам и за другия мнения..

Ако имаш добра сексуална култура и достатъчно мозък,за да я асимилираш,няма да задаваш подобни въпроси
определено ...

Alex3nd
07-21-2009, 21:04
Е добре бе на ден пускате по 15 теми такива презарватив не ползвате ли? Не, че ви нападам, ама писва всеки ден една и съща тема през няма и час тия презарвативи не са по 1 лев, а са по 30/40 стотинки.

pebals
07-21-2009, 22:22
+1

linkin_park_girl
07-22-2009, 06:34
Абе какво ми се правите всики тука на големи многознайковци ?!Аз въпроса съм си го задала ясно,ама който е умен ще го разбере..Сигурна съм,че повечето от вас пишат да се покажат,че са "по-умни" от мене,ама стават смешни..

Punisherrr
07-22-2009, 06:48
Като мислиш толкова,че ''си си задала въпроса ясно'',а ние просто сме малоумници и не можем да разберем кво си правила с гаджето ти - еми седи и си чакай 'адекватен' отговор... ;) .

(
който е умен ще го разбере,а който не е тъп ще си задава въпроса по-ясно.)

NeZaPoznat
07-22-2009, 06:49
Абе какво ми се правите всики тука на големи многознайковци ?!Аз въпроса съм си го задала ясно,ама който е умен ще го разбере..Сигурна съм,че повечето от вас пишат да се покажат,че са "по-умни" от мене,ама стават смешни..

Смехът е здравословен
http://s14.rimg.info/4d36d36910ea0923dc3a7277284c6223.gif (http://smiles.33b.ru/smile.119049.html)

lawl
07-22-2009, 11:02
е добре бе, като ти самата си много умна ( личи си :? ) тогас кво' на питаш тука това ? Който бил умен щял да разбере въпроса.
Ми Punisherrr хубаво каза, че който е умен ще го задава както трябва.
Тоя "въпрос" къде си турила , това цялото прави една пълна безсмислица...задай наново и ще ти отговорим, но ако смяташ , че си много умна си отговори сама...

zdravk0
07-23-2009, 00:23
Здравейте!Знам,че сега ще ме нападнете,ще кажете,че съм много глупава,че съм зле,но аз реших да попитам..Та днес с приятеля ми се задоволявахме..аз него,той мене..Та неговите дрехи не бяха свалени де,когато свърши и се чудя да не би нещо от спермата да е попаднала в мене..Аз нищо не усетих..той каза също,че нищо не е станало,но аз съм таква паника,че няма накъде просто..Та искам да ви попитам ако е попаднало нещо в мене има ли някаква вероятност да съм бременна или задължително трябва вътре да стане тая работа..А между другото не сме го правили..тоест той ми скъса девствената ципа с пръсти,но иначе до същинската част не сме стигали..Ако искайте ме нападайте..знам,че въпроса ми е глупав,но ми трябва някакво успокоение..
Започвай да мислиш имена! :D

Hilary_
07-23-2009, 03:12
Е как ще минат през дрехите бе шматкоо ?? :lol: :lol: Няма как спокойно .. :-o

FromAutumToAshes
07-23-2009, 06:16
Имам си добра сексуална култура,но просто съм голяма паника..знам,че няма шанс,но исках да попитам и за другия мнения..


Личи си каква сексуална култура имаш...

dreaml1nd_
07-23-2009, 20:46
:? :? :? Добре...сериозно...няма да нападам, но казваш, че имаш добро сексуално образование ... тогава би ли ми обяснила ... как реши, че можеш да забременееш, след като той дори не е бил в теб ...Гррр! И не бъди ЧАК такава паника, защото ако така ще я караш по - добре изощо не прави секс ... нито момчето ще има нерви да го понася, нито ти. Ако днес се притесняваш, че без да сте се почвали си бременна, какво ще кажеш утре, като случайно се скуса презерватива ???

strikerwal
07-24-2009, 10:14
Здравейте!Знам,че сега ще ме нападнете,ще кажете,че съм много глупава,че съм зле,но аз реших да попитам..Та днес с приятеля ми се задоволявахме..аз него,той мене..Та неговите дрехи не бяха свалени де,когато свърши и се чудя да не би нещо от спермата да е попаднала в мене..Аз нищо не усетих..той каза също,че нищо не е станало,но аз съм таква паника,че няма накъде просто..Та искам да ви попитам ако е попаднало нещо в мене има ли някаква вероятност да съм бременна или задължително трябва вътре да стане тая работа..А между другото не сме го правили..тоест той ми скъса девствената ципа с пръсти,но иначе до същинската част не сме стигали..Ако искайте ме нападайте..знам,че въпроса ми е глупав,но ми трябва някакво успокоение..

Tрябва ти и друго....Както и да е,днес не съм в настроение за заяждане.
Той ако е свършил в теб,било то с дрехи или без има шанс...Опаааа,ама вие секс не сте правили.Ми щом не е свършил върху вагината ти или в нея-няма повод за притеснение.
И къде си тръгнала да се таковаш,като не знаеш тези неща?

+ 1 :smt023

bebeto_mjei
07-25-2009, 17:42
nie polzwame test za bremennost ..ne e zle i ti da po4ne6 :grin:

bloodylips
07-25-2009, 19:55
той ми скъса девствената ципа с пръсти ???? абе момиче я се оправи малко бе как така щи скъса девствената ципа с пръсти бе аман вече от такива като тебе офффффффффффффффффф

Xitap
07-25-2009, 20:21
Може да е цигулар...
или пианист...
или просто пияница, който като не вдига самолета, ползва само задкрилките... 8)