PDA

View Full Version : Проблем с приятелка



bug1965
07-21-2009, 18:41
Имам една приятелка с която се познаваме от доста одавна да речем от 10г.Когато се запознахме бяхме на по 6 :-D .После станахме много добри приятелки и така.. .Винаги съм мислела,че няма вечни приятели,а има само вечни интереси.Надявах се с нея да не е така.Наистина когато съм се карала или съм имала проблем с някои други приятели тя е била до мен и ме е подкрепяла както и аз нея.Зимата в периода от декември до март не се бяхме виждали около 3 месеца нито си пишехме по skype нищо.Аз постоянно и пишех SMS и и казвах да ми се обади или да излезем да се видим,но тя се се оправдавше,че трябва да учи(трябваше да си поправя множеството "добри"оценки които беше натрупала) ...Един ден и псах доста гневен SMS и после тя писа след всичко това се сдобрихме,но нищо не е както преди.Сега пак се караме. 2 3 дена бях извън града и като се върнах и седнах на skype тя ми писа и ми каза искаш ли да се видим утре и приех.На следващия ден каза че неможе да излезем питах я "А утре искаш ли ?" след което последва далго обеснение от рода "ами ... нали помиш приятелките от даскало и аз такова питах ги дали искат да излезем пак те казаха че немогат и днеска казаха че могат и аз ко да прая се сагласих ..."Днес е питам искаш ли утре да отидем на плаж " Ами немога точно сутринта ннашите само мранкат пак и трябва да уча(кой учи през лятото???) "Аз не съм от търпеливите почнахме да се караме и както и да е .Искам дами дадете съвет да поговоря ли с нея или да е оставя и всеки да си тргне по своя път,въпреки че има неща които н свързват и ще се видим не скоро н.но септември незнам какво бихте направили??? Благодарря на всички,които си направиха труда да прочетът всичко това и най-вече на тези които са ми дали някъкъв съвет :) :) :)


Заглавията трябва да са описателни.
Редактирано от Punisherrr

nIkEnCeTy_bE
07-21-2009, 18:44
Оправдания, оправдания. Това не е истинска приятелка. Когато може тогава те вика, когато на нея и е удобно. Щом така ти отказва, значи не иска да сте приятелки. Остави я, явно не е достойна за твоето приятелство. :)

kkookkoo95
07-22-2009, 08:16
Оставаяй я кот иска да прай е 8-)

fire_cat
07-22-2009, 09:58
Тя би трябвало да ти е доста скъпа приятелка и затова не я оставяй просто така. Трябва да поговориш с нея. Не й пиши за момента и ако тя не те потърси скоро - обади й се и кажи, че трябва да поговорите и е важно. Ако пак каже, че не може, й кажи да те потърси когато е свободна. Опитайте се да се разберете и да бъдете приятелки както преди, защото приятелите, които те разбират, се срещат доста рядко.

nefchi_bs
07-22-2009, 11:15
Всичко е на приливи и отливи...Просто сега е лош момент..Не я зарязвай все още,все пак се познавате от доста време,аз мисля че тя ще си осъзнае грешката :)

ThePowerOfLove
07-22-2009, 13:05
И какво като се познават от 10г? Хората се променят. Ако ти се търпи - продължавай да я търсиш. Ама по-добре я зарязвай, щото тва не е истинска приятелка ;)

SummerDream
07-22-2009, 13:49
Поговори с нея, кажи й как се чувстваш..А ако и след разговора ви тя продължава по същия начин, по-добре си намери нова "най-добра" приятелка ;д

elysunny
07-22-2009, 18:33
Поговори с нея, кажи й как се чувстваш..А ако и след разговора ви тя продължава по същия начин, по-добре си намери нова "най-добра" приятелка ;д
+1

adizitk1
07-22-2009, 19:31
Аз съм имала същите ''приятелки'' и съм стигнала до един извод- никога не трябва да си губиш достойнството, защото направиш ли го веднъж, тя никога няма да те взима на сериозно вече. Ако бях на твое място точно 3 пъти щеше да ми откаже така оправдавайки се и четвърти път въобще нямаше да я потърся, ако тя не ми звънне- да си гледа работата, тя губи! Ако я търсиш да говорите и тн би изглеждала жалка в очите й, защото тя ще види, че ти е мн скъпа и, че не можеш без нея. Трябва да й покажеш, че не само можеш и без нея, но и че не ти пука мн дали ще се виждате или не (дори и да не е така). Според мен тя ясно ти е показала, че не иска да сте приятелки, а ако не е така тя ще ти звънне, а дори и да го направи, не се съгласявай моментално да се видите, накарай я да види, че не си й постоянно на разположение и при първото позвъняване ти ще й кацнеш на вратата като някое кученце- накарай я да разбере, че може да те изгуби!

Мисля, че това е най-удачния вариант, но все пак ти си решаваш... Успехчета! :-)

RaZzer
07-22-2009, 20:37
Поговори с нея, кажи й как се чувстваш..А ако и след разговора ви тя продължава по същия начин, по-добре си намери нова "най-добра" приятелка ;д
+1

+2

evi_vd
07-22-2009, 21:07
най-големият проблем в едно приятелство е, когато гледаш приятел(ката) ти и не можеш да я познаеш. искам да кажа че може сега да има проблеми, но да си е същата и когато решиш да си побъбрите да чуваш нея, а не някакво момиче с нейното лице и глас..
надявам се че ме разбра,малко са ми разпилени мислите тази вечер..

storex
07-23-2009, 13:35
Ако можеш да я търпиш още - търпи, проявявай още стоицизъм. Ако не - зарежи я (може пък тя да ти се обади) :П

pLqmi92
07-23-2009, 14:03
Оправдания, оправдания. Това не е истинска приятелка. Когато може тогава те вика, когато на нея и е удобно. Щом така ти отказва, значи не иска да сте приятелки. Остави я, явно не е достойна за твоето приятелство. :)

\:D/ колко си права ... ;)[/i]

KeInEnAmE
08-09-2009, 16:12
Оправдания, оправдания. Това не е истинска приятелка. Когато може тогава те вика, когато на нея и е удобно. Щом така ти отказва, значи не иска да сте приятелки. Остави я, явно не е достойна за твоето приятелство. :)

аз съм на същото мнение браво

angel4eto7
08-17-2009, 17:09
Ами тя май не иска да ти бъде повече приятелка. По добре и кажи че искаш да поговорите и се разберете! :) Щом сте приятелки от толкова дълго време не бързай да я зарязваш! Както решиш :-)

NeverTheSame
08-17-2009, 18:07
Еми...не й се излиза на момичето с теб [поне така изглежда].
Поговерете сериозно очи в очи,не в тъпия скайп.
То не може така,само когато тя иска тогава да излизате...манипулаторка.